Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba SJ 150-23 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    KEMALETTİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam kafa grenajı dahil 220 ytl.göstergeler dahil.
    yani bizim motorların grenajları şu an mersinde mevcutValla eğer dediğin gibiyse alıp bi kenara atmaya değer.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    selcuk543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA KS150-23 GREEN DRAGON
    arkadaşlar size bi sorum olacak benim gaz telim koptu ve kendim değiştircem karbüratörü sökmeden değiştire biliyormuyuz bide biraz alet edevat kısıtlı oraları sökmek için hangi aletler gerekiyo
    No Manita No DIRDIR ONLY MAKARA ONLY GIRGIR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş iyide zaten 15lik orjinaldir.17lik takınca titreşim müthiş derecede azalıyor.eminmisin 17lik olduna üstündekinin
    kardeş ben yanlış yazdım yaa pardon.aceleden öyle oldu 15 lik var ben 17 lik taktırıcam.öbür yazdığımıda bi düzeltiyim yanlış durmasın

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı KEMALETTİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani bizim motorların grenajları şu an mersinde mevcutValla eğer dediğin gibiyse alıp bi kenara atmaya değer.
    tabiki bütün parçaları mevcut.sadece bazı parçalarda gecikme oluyor.oda en fazla 2 hafta.onuda beklemem diyorsan servisleri gezecen birinde olmassa diğerinde mutlaka oluyor.

Alıntı scarface5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş ben yanlış yazdım yaa pardon.aceleden öyle oldu 15 lik var ben 17 lik taktırıcam.öbür yazdığımıda bi düzeltiyim yanlış durmasın
    bende şaşırdım zatensenin memleket nere kardeş.
    Orgazma Dudak Büktürür

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    bende şaşırdım zatensenin memleket nere kardeş.
    doğma büyüme istanbul kardeş senin neresi?

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    doğma büyüme istanbul kardeş senin neresi?
    bende doğma büyüme mersinşimdi sen motor almaya tam karar verdinmi söyle bakalım.sana bi yardımcı olalım ciddi ciddi
    Orgazma Dudak Büktürür

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    bende doğma büyüme mersinşimdi sen motor almaya tam karar verdinmi söyle bakalım.sana bi yardımcı olalım ciddi ciddi
    tam karar verdim hatta sizin motorlardan almaya karar verdim bütçe bu kadarına elveriyo işte malesefbitane buldum sahibindende http://www.sahibinden.com/az_kullani...XQQdisplayitem
    ama aracı sorguladım internetten marka keeway renk siyah gözüküyo içime kurt düştü şimdi.bi sakatlık yoksa 1 aya kadar alırım

kardeş ben bizim motorlara 1500 ytl civarı isteyenlerin motorlarının,ne durumda olduğunu tahmin edebiliyorum.kesinlikle internette gördüğün gibi temizi çıkmaz.bi de eğer uzun süre bineceksen hiç yaklaşma."ÇİN MALINDAN UZAK DUR!" bu lafı çoğu kimseden duymuşsundur.kesinlikle dikkate al.paranı biraz daha biriktir.TVS apache veya da YAMAHA ybr 125 al.

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    tam karar verdim hatta sizin motorlardan almaya karar verdim bütçe bu kadarına elveriyo işte malesefbitane buldum sahibindende http://www.sahibinden.com/az_kullani...XQQdisplayitem
    ama aracı sorguladım internetten marka keeway renk siyah gözüküyo içime kurt düştü şimdi.bi sakatlık yoksa 1 aya kadar alırım
    kardeş iyice arştır.o olmassa başkası olur.şimdi alıyosun bizim motordan bi tane.binmeden önce iyi bi usta araştırıyosun.servis kesinlikle değil.üçkağıtçı olmayan bi usta bu bir.
    sonra karbürtr+hava filtresi temizletiyosun.castrol yağ.110 yada 120lik lastik.arkayı değiştirmen yetrli bence.NGK buji.sibob ayarı.ve full bakım yani yağlama işlemleri.16lık ön dişli.bunlar 2.motordada 9 bin deviri geçmemeye çalış.5.viteste geçebilirsin.hayırlı uğurlu olsun
    Orgazma Dudak Büktürür

N'oldu çinliler ya!kimsenin bişey yazdığı yok.Gökhan abi nerelerdesin yav!özledik vallaha!

Motosikleti
    YUAN XGJ150-T RACE
    fiyat olarak nedir ve istanbulda satış yeri vs varmıdır? birde ikinci el de alım satım masrafı nedir merak ediyorum ?

birde bu 1550 ytl olan sarı motor gerçekten güzel miş ama fiyatının düşük olması bir sorun olurmu diye düşündürüyor ??diger motorlara verilen fiyatlara göre ...

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

slm

Alıntı flytrack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyat olarak nedir ve istanbulda satış yeri vs varmıdır? birde ikinci el de alım satım masrafı nedir merak ediyorum ?

birde bu 1550 ytl olan sarı motor gerçekten güzel miş ama fiyatının düşük olması bir sorun olurmu diye düşündürüyor ??diger motorlara verilen fiyatlara göre ...
    1-arkadasım motora gore fıyat uygun ama dısına aldırma önemli olan motorun nasıl oldugu ucuz alıcam dıye zarar etme bır sorun cıkarırsa bır motor kadar para harcarsın harcadıgın paranın onemı yok motor gözünden cıkar zevk yerine saba sinir getirir.?
    2-ıkıncı el alım satımı noter masrafı falan dahıl yaklasık 250 ytl falan mal olur
    3-acemıysen motoru saglamsa al bin zarar etmezsın hem acemılıgını atarsın satsanda zarar etmezsin
    4-emin ol istanbulun heryerinde satış yeri var çünkü pek çok marka adı altında satışa sunuluyor
    5-bu kadar yazı yeter kafanızı şişirmeyeyim : ))) saltona slm

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    kardeş iyice arştır.o olmassa başkası olur.şimdi alıyosun bizim motordan bi tane.binmeden önce iyi bi usta araştırıyosun.servis kesinlikle değil.üçkağıtçı olmayan bi usta bu bir.
    sonra karbürtr+hava filtresi temizletiyosun.castrol yağ.110 yada 120lik lastik.arkayı değiştirmen yetrli bence.NGK buji.sibob ayarı.ve full bakım yani yağlama işlemleri.16lık ön dişli.bunlar 2.motordada 9 bin deviri geçmemeye çalış.5.viteste geçebilirsin.hayırlı uğurlu olsun
    Motorun arka lastiklerinin ebat olarak büyütülmesi demek, motorun arka tekere aktardığı torkun daha da azalması demektir. Elimden gelse jantı 16 inçh yapacağım. Tork artırımı şehir içinde daha az vites değiştirmeye neden olacaktır. Dolayısı ile daha az benzin sarfetme anlamına gelecektir.

16 inçh lik yani 110/70/16 bir lastik ve 16 lık cantla bu mümkün ancak maliyeti değmez.yani yine orjinal her zaman için en iyisi olacaktır.
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

Motosikleti
    jınlun 150cc choper 150cc racing skyjet
    arkadaşlar bu ön granajdan gelen sesler hakkında neler diosunuz bende bu motordan varda egsozdan kaynaklanan vibrasyonu lastik takozlar sayesinde %80 azalttım ama granajlardan gelen sesi kesemedim tecrübeli arkadaşların fikirleri işime yarayabilir
    hızlı yaşa genç öl cesedin yakışıklı olsun handsome_boyy:queen::queen::queen::bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    kardeş ben bizim motorlara 1500 ytl civarı isteyenlerin motorlarının,ne durumda olduğunu tahmin edebiliyorum.kesinlikle internette gördüğün gibi temizi çıkmaz.bi de eğer uzun süre bineceksen hiç yaklaşma."ÇİN MALINDAN UZAK DUR!" bu lafı çoğu kimseden duymuşsundur.kesinlikle dikkate al.paranı biraz daha biriktir.TVS apache veya da YAMAHA ybr 125 al.
    uzun süre kullanmıyacağım için almak istiyorum zaten.ilk vitesli motorum olucak.ama racinglere takdım kafayı bu fiyata bu kadar racing keyfi

hi

hello. I don`t understand your language but i have looked at the pictures from the trips and i can say that here in my country we do the same with our group of scooters.

what i need and ask for you to help me is some characteristics of SJ 150-23.
    i want to buy that model but i don`t know anything about it. can you tell me if it`s a good bike? if you have problems with, it how much kilometers i can ride it (it will last at least 10.000km without problems ?)
    also i need to know the maximum speed of this bike and the average speed if i have to ride it for 100 kilometers in straight line without overheating the engine.
    what fuel consumption it has? 3L/100k ? 4L/100km ?
    more details that you think i should know?

i hope you can answer me and help me to make the correct choiche.

this is the bike that i whant to buy but i can`t try it on road and it`s new 0km and i don`t whant to force it in the rodage (at least 500km-1000km)
    [
    IMG]http://img329.imageshack.us/img329/3076/12052008oa4.th.jpg[/IMG]

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Firstly Hi Welcome to Motosiklet.net

I and some of my friends use this bike.. It's not a bad bike... We can ride it easly without the problems... You mustn't use it hardly... and you must make a successfull rodage... If you do these your speed becomes about 140/150

My bike is at 5400 km now... I haven't had any problems until now but you must be carefull for your fuel...

I gave the answers for you.. If you want ask again
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Alıntı mikrron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hello. I don`t understand your language but i have looked at the pictures from the trips and i can say that here in my country we do the same with our group of scooters.

what i need and ask for you to help me is some characteristics of SJ 150-23.
    i want to buy that model but i don`t know anything about it. can you tell me if it`s a good bike? if you have problems with, it how much kilometers i can ride it (it will last at least 10.000km without problems ?)
    also i need to know the maximum speed of this bike and the average speed if i have to ride it for 100 kilometers in straight line without overheating the engine.
    what fuel consumption it has? 3L/100k ? 4L/100km ?
    more details that you think i should know?

i hope you can answer me and help me to make the correct choiche.

this is the bike that i whant to buy but i can`t try it on road and it`s new 0km and i don`t whant to force it in the rodage (at least 500km-1000km)
    [
    IMG]http://img329.imageshack.us/img329/3076/12052008oa4.th.jpg[/IMG]
    arkadaşlar size tarzanca tercüme yaptım
    Merhaba. Sizin dilinizi anlamıyorum ama gezinirken resimleri görmüştüm ve şunu söyleyebilirim benim memleket de burada.
    Sj 150-23 modelinin özellikleri hakkında size soru sorup, bana yardım etmenizi istiyorum. ben de bu modelden almak istiyorum ama hakkında hiçbir şey bilmiyorum. eğer iyi bir motorsa bana söylermisiniz? eğer problemlere sahipseniz yine.ben ona en az kaç km binebileceğim?ben ona en az 10.000 km problemsiz binmeliyim.o problem olmaksızın en az 10.000 km.gidecek mi?aynı zamanda ben bu motorun maksimum hızını ve ortalama hızını bilmek istiyorum
    Onun yakıt tüketimini ne?3 lt 100km mi? 4 lt 100 km mi?siz düşünün daha detaylı olarak bilmelimiyim?umarım bana cevap verirsiniz ve doğru seçim yapmama yardım edersiniz.satın almak istediğim motor budur ama ben uğraşamayabilirim ve ben rodajda zorluk istemem(en azından 500-1000 km’de)

I and some of my friends use this bike.. It's not a bad bike... We can ride it easly without the problems... You mustn't use it hardly... and you must make a successfull rodage... If you do these your speed becomes about 140/150

My bike is at 5400 km now... I haven't had any problems until now but you must be carefull for your fuel...

öncelikle motosiklet.net'e hoşgeldin!ben ve bazı arkadaşlar bu motoru kullanıyoruz.kötü motor değil.bi problemler olmaksızın rahatlıkla binebiliyoruz.onu zorlamamalısın ve iyi bir rodaj yapmalısın.eğer bunları yaparsan hızın 140-150'ye gelecek.benim motorum şimdi 5400 km'de.şimdiye dek hiç problemim olmadı ama benzin özenle yapılmış olmalı.ben size cevapları verdim eğer isterseniz tekrar sorabilirsiniz.

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

arkadaşlar size tarzanca tercüme yaptım
    Merhaba. Sizin dilinizi anlamıyorum ama gezinirken resimleri görmüştüm ve şunu söyleyebilirim benim memleket de burada.
    Sj 150-23 modelinin özellikleri hakkında size soru sorup, bana yardım etmenizi istiyorum. ben de bu modelden almak istiyorum ama hakkında hiçbir şey bilmiyorum. eğer iyi bir motorsa bana söylermisiniz? eğer problemlere sahipseniz yine.ben ona en az kaç km binebileceğim?ben ona en az 10.000 km problemsiz binmeliyim.o problem olmaksızın en az 10.000 km.gidecek mi?aynı zamanda ben bu motorun maksimum hızını ve ortalama hızını bilmek istiyorum
    Onun yakıt tüketimini ne?3 lt 100km mi? 4 lt 100 km mi?siz düşünün daha detaylı olarak bilmelimiyim?umarım bana cevap verirsiniz ve doğru seçim yapmama yardım edersiniz.satın almak istediğim motor budur ama ben uğraşamayabilirim ve ben rodajda zorluk istemem(en azından 500-1000 km’de)

öncelikle motosiklet.net'e hoşgeldin!ben ve bazı arkadaşlar bu motoru kullanıyoruz.kötü motor değil.bi problemler olmaksızın rahatlıkla binebiliyoruz.onu zorlamamalısın ve iyi bir rodaj yapmalısın.eğer bunları yaparsan hızın 140-150'ye gelecek.benim motorum şimdi 5400 km'de.şimdiye dek hiç problemim olmadı ama benzin özenle yapılmış olmalı.ben size cevapları verdim eğer isterseniz tekrar sorabilirsiniz.

Vay be vallaha bravo size Tebrik ediyorum.

27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

thank you for the answer! Can anyone else answer my questions from his point of view (as o owner of SJ150) and maybe give more details? I saw you translated what we disscused above and i hope you can translate too if someone doesen`t speak english

problems with bike
    fuel consumption
    average speed to cruise

thank you

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler