Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba SJ 150-23 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

evet kardeş
    1600ytl bakımlı bir SJ150-23 için uygun fiyattır.
    hatta o fiyata eger istersen sarıdan başka renklerini de alabilirsin; bizim arkadaşlardan da satmaya niyeti olanlar var bildiğim kadarıyla...

ayrıca motorun artıları ve eksilerini konunun (topic) önceki sayfalarını okuyarak öğrenebilirsin. bizim motorların fotograflarını da görebilirsin. hatta videolarımız da var youtube sitesinde

benim söyleyebileceğim; yeteri kadar ekonomik bir motor olduğu
    fiyatına göre de oldukça iyi sayılır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    bence gıt 1000 ytl daha ekle cbr 125 al bın şimdi kuba ve dıger marka olup aynı kasa olan arkadaslar kızacak buna ama ben onların yorumlarına gore buları yazdım ama tabı bana kalsada ve maddı durumuna uyarsa al ama sorunsuzsa tabı baktır servıse oyle al

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    teşekkürler makine sorunlu çıktı vazgeçtim..

aerox hayalimden vazgeçmicem..

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler makine sorunlu çıktı vazgeçtim..

aerox hayalimden vazgeçmicem..
    bence vazgeç aeroxtan.al bizim motorlardan.bin 1-2 sene sonra sat.gt 250r al.sonra onnuda sat 600 lük al.hem para biriktirebilirsin hemm spor motora binersin.
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    YAMAHA MT

: ))

fıyata aldırma kardes onemlı olan makınanın temız olması 5 kurus fazla olsun temız olup senı aldıgına pişman etmeyip yolda bırakmasın.bırde saltonun ki gibi rengi yeşil olsun ))))9

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    hani millet nerdesiniz ya_?????????????????
    Orgazma Dudak Büktürür

selcuk543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA KS150-23 GREEN DRAGON
    valla bu aralar topic ölü gibi sürekli takip ediyorum ben doğru düzgün yazan yok hiç buraya
    No Manita No DIRDIR ONLY MAKARA ONLY GIRGIR

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Pazar günü Urfa, Harran üzeri toplam 400 km yol yaptım. Çok şükür hiçbir sorun yaşamadım. Deyinmek istediğim asıl konu yakıt. 140 km de 14 ytl benzin yaktı, yani km ye 100 bin bu rakam bana çok fazla geldi. Önceden 65 yakıyordu. Sonradan aklıma yol durumu geldi, çok fazla rüzgar, 130 lastik, ve son gelen zamlar ıda koydum üzerine anladımki halen benzini çok az yakıyor. 130 lastik ve rüzgarı saymazisek km ye heralde 75 ila 85 yakar diye düşünüyorum.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    arkadaşlar bu gün otobana çıktım.sırf sıkıntıdan.birazda viraj çalışmak için falan.düzlüğü gördüm bastım.ama motoru gerçekten çok zorladım.öyleki 3. viteste 100 üzerine kadar.ben silindirlerle oynatmadan önce 3.viteste 80 yapıodu.en son 140 iken devir göstergem bozuldu.şimdi hiç çalışmıo.garibim bana daha fazla dayanamadı
    Orgazma Dudak Büktürür

way hüseyn demek devir göstergen bozuldu ha.
    titreşimden falan dolayı yerinden cıkmış olabilir kablolar, dikkat et
    benim de devir göstergesi bozuldu bozuluyo derken bugün motora bindiğimde hız göstergesinin çalışmadığını farkettim. eve gelince baktım ki göstergeye giren uç yerinden çıkmış. sabah ona bakacam. bu arada, evet benim motor da 3. viteste yüksek devirlere cıkınca 80km/h yapıyor yani ölçümlerimiz benzer. öyleyse senin eski halin de 5. viteste yüksek devirde 130km/h gibi yapıyordur

gökhan kardes bence motorun normal yakıyor. bu rakamlar onun hakkı daha az yakması için vergilerin inmesi şart

korkusuzçocuk kardeşim evet haklısın, bu konuda sana katılıyorum. bizim motorlar ancak alternatif olarak düşünülmelidir. fakat oldukca ekonomik olduklarından, para biriktirmek isteyen arkadaşlar 1-2 yıl kullanırlarsa cok işlerine yarayabilir düşüncesindeyim.
    ayrıca bircok insanı tatmin edebilecek kadar da kaliteli ve performanslı bir motor olduğunu söylemek istiyorum kullanan biri olarak.

evet sabah baktım göstergemin halatı yerinden cıkmış. sebebi de direksiyon cevrildiğinde halatın aşagıya doğru gerilmesi. geriliyo cünkü aşagıda biyerde sabitlemiş arkadaş
    yol dururken tepelere cıkan insanları anlayamadım gitti, dünyayı kirletmekten başka hicbişey yapmıyorlar...

her neyse işte. halatı yerine taktık ve vidasını sıktık. ama sadece gecici olarak halatı yukarı doğru cektik. kalıcı bir çözüm henüz bulamadım...

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı reo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    way hüseyn demek devir göstergen bozuldu ha.
    titreşimden falan dolayı yerinden cıkmış olabilir kablolar, dikkat et
    benim de devir göstergesi bozuldu bozuluyo derken bugün motora bindiğimde hız göstergesinin çalışmadığını farkettim. eve gelince baktım ki göstergeye giren uç yerinden çıkmış. sabah ona bakacam. bu arada, evet benim motor da 3. viteste yüksek devirlere cıkınca 80km/h yapıyor yani ölçümlerimiz benzer. öyleyse senin eski halin de 5. viteste yüksek devirde 130km/h gibi yapıyordur

gökhan kardes bence motorun normal yakıyor. bu rakamlar onun hakkı daha az yakması için vergilerin inmesi şart

korkusuzçocuk kardeşim evet haklısın, bu konuda sana katılıyorum. bizim motorlar ancak alternatif olarak düşünülmelidir. fakat oldukca ekonomik olduklarından, para biriktirmek isteyen arkadaşlar 1-2 yıl kullanırlarsa cok işlerine yarayabilir düşüncesindeyim.
    ayrıca bircok insanı tatmin edebilecek kadar da kaliteli ve performanslı bir motor olduğunu söylemek istiyorum kullanan biri olarak.
    aynen hocam benm motor eskiden 5.viteste 130 üstüne biraz çıkıodu.140 tan sonra benzini içti ama
    Orgazma Dudak Büktürür

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    Alıntı SaLToN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar günü Urfa, Harran üzeri toplam 400 km yol yaptım. Çok şükür hiçbir sorun yaşamadım. Deyinmek istediğim asıl konu yakıt. 140 km de 14 ytl benzin yaktı, yani km ye 100 bin bu rakam bana çok fazla geldi. Önceden 65 yakıyordu. Sonradan aklıma yol durumu geldi, çok fazla rüzgar, 130 lastik, ve son gelen zamlar ıda koydum üzerine anladımki halen benzini çok az yakıyor. 130 lastik ve rüzgarı saymazisek km ye heralde 75 ila 85 yakar diye düşünüyorum.
    km ye 85 ykrş da benimkisi yakmış. (Şanlıurfa ya beraber gittikte) ama benimkiside iki kişi idi. Gaziantebe gelirken fazla rüzgar yoktu. Ama şunun farkına vardım. Bizim motorların gücü rüzgara karşı yetmiyor. 200 cc lik anca kurtarıyor. Gökhan bu arada 130 luk lastiklerde, dehşet gidiyo kardeşim yolda Allah esirgesin.Aynı devirlerde gittiğimizde çap farkından gökhan benden 5-10 km daha hızlı gidiyordu.
    Şunuda belirtmeliyim Atiklikte bir 500 cc motor kadar atik. Çünki giderken ben er5 in arkasına bindim. Birecikte gece o trafik yoğunluğunda benim motor er5 kullanan arkadaşın peşinden kopmadı. Gökhan sende kopmazdın da fırçayı yiyince (ki gerçekten haklılar o konuda) çekingen kullandın gibime geliyo biraz. Ama kardeşim sende gerçekten deli gibi kullanıyon yavff.
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı cycle27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    km ye 85 ykrş da benimkisi yakmış. (Şanlıurfa ya beraber gittikte) ama benimkiside iki kişi idi. Gaziantebe gelirken fazla rüzgar yoktu. Ama şunun farkına vardım. Bizim motorların gücü rüzgara karşı yetmiyor. 200 cc lik anca kurtarıyor. Gökhan bu arada 130 luk lastiklerde, dehşet gidiyo kardeşim yolda Allah esirgesin.Aynı devirlerde gittiğimizde çap farkından gökhan benden 5-10 km daha hızlı gidiyordu.
    Şunuda belirtmeliyim Atiklikte bir 500 cc motor kadar atik. Çünki giderken ben er5 in arkasına bindim. Birecikte gece o trafik yoğunluğunda benim motor er5 kullanan arkadaşın peşinden kopmadı. Gökhan sende kopmazdın da fırçayı yiyince (ki gerçekten haklılar o konuda) çekingen kullandın gibime geliyo biraz. Ama kardeşim sende gerçekten deli gibi kullanıyon yavff.
    Haklı oldukları Tek bir tarafları yok. ben araç sollamaya çıkmadan önce yolu kontrol ettim yol boşdu nerden bileyim 5 tane kamyon peş peşe girmiş gidiyorlar. Hem hayali abi diyor ben o anda 160 yaptım o adrenalinle km ye bakmak nereden aklına gelmiş. Eğer kendisi 160 yaptı ise benim motor 160 ı 4 cü vitesde yapmış çünki 1 metre kadar arkasındaydım benim asıl korkum karşıdan gelen araçda değildi hayali abinin frene basmasıydı. sonuçda ben motor ebatı olarak kendisine göre çok daha inceyim iki aracın arasında seyrimi sürderedebilirdim. Eğer bir hatalı kişi varsa oda hayali abiydi. Kendi hatalarını benim üstüme atmaya çalışıyorlar. O anki durumu çok acayip kızdım. Geride kalmamın sebide oydu. Eğer sende onları haklı görüyorsan bişe demiyorum. Sen olayı kardeşine sor kim haklı diye o sana söylesin olaya benim kadar oda yakındı çünki oda sollamaya hemen arkamdan çıktı.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

Motosikleti
    SKYJET racing
    abicim ne güzel ehliyetiniz var gezip tozuyorsunuz.Allah kaza bela vermesin!birşey soracaktım.bizim motorlara xenon olur mu?

Motosikleti
    YAMAHA MT
    gokhan sızın motorların km saatı devır saatı falan yanı ön panel kac ytl ve hemen bulunuyormu bır sen komple grenaj 200 ytl mı demıstın: ???

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı alli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim ne güzel ehliyetiniz var gezip tozuyorsunuz.Allah kaza bela vermesin!birşey soracaktım.bizim motorlara xenon olur mu?
    Saol Kemalettin. Bizim motorlara xenon far değilde beyaz ışık veren farlar takılabiliyor. Xenon biraz daha farklı çalışan bir sisteme sahip vede çok pahalı.
    Bu arada bir türlü seninle buluşup şu titreşimini halledemedik.

Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gokhan sızın motorların km saatı devır saatı falan yanı ön panel kac ytl ve hemen bulunuyormu bır sen komple grenaj 200 ytl mı demıstın: ???
    Motoru ilk aldığım zamanlar komple grenajlara 200 ytl demişlerdi depo dahil. Fakat km saati için birşey diyemiyorum.

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    arkadaşlar arnza bizimm motorların siyahından satan varmı.
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    SKYJET racing
    yok abi çok pahalı değil.ben sordum h4 tipi(kısa-uzun)200 ytl dediler.eğer elimizde tek varsa tek veririz.yoksa bir tane daha motor bul ikisine de takalım dediler.eğer oluyorsa(gerçi cbr 125'e olduğuna göre bizimkine de olur)gidip bir tane 8000K taktıracam.bu arada geçenlerde şöyle bir yedek parça var mı yok mu diye bir sorayım dedim.grenajlar kesinlikle yok(ama istanbulda varmış.RAMZEY yetkili satıcısının söylediğince)ön far var(120ytl)arka far var(15 ytl)başka da bişey de sormadım.adamlar bi ön far'a 120 ytl dediklerine göre,km saatine de 750 ytl filan derler
    HUCEYN dostum ben satmayı düşünüyorum ama satıp da birdaha motor alamamaktan korkuyorum.ve kuba motordan gazık yemiş birisi olarak(3250 ye aldım da ama taksitli)2400 ytl istiyorum.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ Huceyn :

Hacı senin motorun arka lastiği ne marka bi de kaç para ???
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen hocam benm motor eskiden 5.viteste 130 üstüne biraz çıkıodu.140 tan sonra benzini içti ama
    MASALLAH 140 TAN SONRA YAPARI KAC 200 MÜ

0.100 Ü KAÇ BUNUN JANTLAR ALİMİNYUMMU ÇELİKMİ BANA BUNUN BUTUN DONANIMLARINI SAYARMISINIZ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler