Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba SJ 150-23 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    arkadaşlar benim motora 1600 ytl veriyorlar. sizce vereyim mi? çok mu ucuza mı gider. Motor temiz. Bazen bakımlarını değişik ustalarda yaptırdım( basit bakımları) motor nasıl diye fikir almak için. Motorun güzel, iyi açılmış. Bakımlarını eksik etme epey uzun müddet seni götürür dediler, hepsi ağız biriliği etmişçesine.

Lakin yaş 28 oldu yolun yarısı hala bekar olduğum için; evlenmek için hazırlıklar yapmak istiyorum.

bu yüzden bu fiyata iyimi birde size danışayım dedim. kalın sağlıcakla
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı cycle27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim motora 1600 ytl veriyorlar. sizce vereyim mi? çok mu ucuza mı gider. Motor temiz. Bazen bakımlarını değişik ustalarda yaptırdım( basit bakımları) motor nasıl diye fikir almak için. Motorun güzel, iyi açılmış. Bakımlarını eksik etme epey uzun müddet seni götürür dediler, hepsi ağız biriliği etmişçesine.

Lakin yaş 28 oldu yolun yarısı hala bekar olduğum için; evlenmek için hazırlıklar yapmak istiyorum.

ya pazarlığınza falan bişey diyemem ama en az 2000 ytl bence.daha ucuzu yokmu var ama motor temizse 2000 en bence
    Orgazma Dudak Büktürür

ya arkadaslar
    calıstıgım sirket 2 hafta için Ankara ya gönderdi beni.. daha hafta sonu gelmeden motorumu özledim ben yaw
    ne yapacam yaw, canım sıkılıyo.. acıp bilgisayarımı fotograflarımıza falan bakıyorum, sıkıntıdan patlayacam yaw

huceyn kardesim herseyde bir hayır vardır. belki de arkadasın dedigi gibi nazara gelecektin

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300

naptın abi sattın mı motoru??

Alıntı reo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaslar
    calıstıgım sirket 2 hafta için Ankara ya gönderdi beni.. daha hafta sonu gelmeden motorumu özledim ben yaw
    ne yapacam yaw, canım sıkılıyo.. acıp bilgisayarımı fotograflarımıza falan bakıyorum, sıkıntıdan patlayacam yaw

huceyn kardesim herseyde bir hayır vardır. belki de arkadasın dedigi gibi nazara gelecektin
    evet hasan abi.doğru söylüyorsun.hafta sonu bi şeyler yapcaz o zmn çekcem.motorsuzlukta zor bilirim.ben tatil yapamıyorum onun yüzünden.
    Orgazma Dudak Büktürür

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Pazar günü iki motor maraş a gittik süratim 110-120 civarıydı yolda yumurta büyüklüğünde bir taş gördüm kaçmaya çalıştım fakat nafile üzeridnen geçiverdim. Birden dreksiyon elimin altında bir sağa bir sola sallanmaya başladı kontrol edilemez bir güç diye tarif edeyim size. Ayağa kalkarak dreksiyona bastırdım ve motor kendini toparladı. üzerinden geçtiğim taş nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde ön çamurcalığımın yarısını kırdı ve o anki rüzgarda çamurcalık uçtu. Motoru kenara çektim çamurcalığın yarısı yoktu ve sağ alt grenaj bağlantılarından kopmuş ve yerde sürükleniyordu. Çamurcalığın geri kalan kısmınıda ben çıkardım attım ve grenajıda uyduruk bir şekilde monte ettim. Antep e döndükten sonra eskisinden daha sağlam hale getirdim. Yumurta kadar taş bana yeni bir çamurluğa mal oldu Eğer dreksiyon hakimiyetimi kaybetseydim belkide çok daha fazlasına mal olabilirdi.

Ve Daha Bitmedi
    Motoru servise bıraktım çamucalık değişti ve akşam üstü motoru aldım dükkana dönüyordum normal pürüzsüz iki şeritli bir yolda tahmini süratim 10 km ile giderken birden kendimi yerin dibinde buldum. Motorun ön tekeri yağmur suyu çukurunun içine girmişti. Şimdi diyeceksiniz koskoca çukuru görmedinmi ben geçmeden önce o çukur yoktu ön tekerim çukurun üzerindeki taşa gelince taş kaydı ve çukura düştü ve peşindende benim ön teker. çok feci bir şekilde kasık ağrısı ile indim motordan kenardaki dürümcü felan koşdu geldi kasık ağrısı için hoplatıp zıplattılar beni sonra el birliği ile motoru çukurdan çıkardık. Çok şükür motorda en ufak bir çizik dahi yoktu. Bende dahil çevredeki bütün esnaf ve yoldan geçenler belediye ye baya küfür ettik. olaydan neredeyse 1 hafta geçmesine ve belediye ye bi dünya ihbara rağmen çukur halen kapatılmadı açık bir vaziyette yeni kurbanlarını bekliyor.(Resim Çekip yayınlayacağım) Duyduğuma görede benden sonrada çok düşen olmuş çukura. Umarım belediye başkanı bizzat kendisi düşer. Ne demişler tok açın halinden anlamaz. Neyse arkadaşlar yazmaktan artık elim düştü Hepinize kazası belasız iyi sürüşler.

Siz Siz olun önünüz boş olsa dahi gözünüzü yoldan ayırmayın her an herşey karşınıza çıkabiliyor.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı SaLToN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar günü iki motor maraş a gittik süratim 110-120 civarıydı yolda yumurta büyüklüğünde bir taş gördüm kaçmaya çalıştım fakat nafile üzeridnen geçiverdim. Birden dreksiyon elimin altında bir sağa bir sola sallanmaya başladı kontrol edilemez bir güç diye tarif edeyim size. Ayağa kalkarak dreksiyona bastırdım ve motor kendini toparladı. üzerinden geçtiğim taş nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde ön çamurcalığımın yarısını kırdı ve o anki rüzgarda çamurcalık uçtu. Motoru kenara çektim çamurcalığın yarısı yoktu ve sağ alt grenaj bağlantılarından kopmuş ve yerde sürükleniyordu. Çamurcalığın geri kalan kısmınıda ben çıkardım attım ve grenajıda uyduruk bir şekilde monte ettim. Antep e döndükten sonra eskisinden daha sağlam hale getirdim. Yumurta kadar taş bana yeni bir çamurluğa mal oldu Eğer dreksiyon hakimiyetimi kaybetseydim belkide çok daha fazlasına mal olabilirdi.

Ve Daha Bitmedi
    Motoru servise bıraktım çamucalık değişti ve akşam üstü motoru aldım dükkana dönüyordum normal pürüzsüz iki şeritli bir yolda tahmini süratim 10 km ile giderken birden kendimi yerin dibinde buldum. Motorun ön tekeri yağmur suyu çukurunun içine girmişti. Şimdi diyeceksiniz koskoca çukuru görmedinmi ben geçmeden önce o çukur yoktu ön tekerim çukurun üzerindeki taşa gelince taş kaydı ve çukura düştü ve peşindende benim ön teker. çok feci bir şekilde kasık ağrısı ile indim motordan kenardaki dürümcü felan koşdu geldi kasık ağrısı için hoplatıp zıplattılar beni sonra el birliği ile motoru çukurdan çıkardık. Çok şükür motorda en ufak bir çizik dahi yoktu. Bende dahil çevredeki bütün esnaf ve yoldan geçenler belediye ye baya küfür ettik. olaydan neredeyse 1 hafta geçmesine ve belediye ye bi dünya ihbara rağmen çukur halen kapatılmadı açık bir vaziyette yeni kurbanlarını bekliyor.(Resim Çekip yayınlayacağım) Duyduğuma görede benden sonrada çok düşen olmuş çukura. Umarım belediye başkanı bizzat kendisi düşer. Ne demişler tok açın halinden anlamaz. Neyse arkadaşlar yazmaktan artık elim düştü Hepinize kazası belasız iyi sürüşler.

Siz Siz olun önünüz boş olsa dahi gözünüzü yoldan ayırmayın her an herşey karşınıza çıkabiliyor.
    abi geçmiş olsun ya.allah korumuş iki olaydada sadaka falan ver bence
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    SKYJET racing
    Gökhan abi bu kadar tevafuk olur.ben de giderken birden motordan çok ilginç bir ses duydum,indim baktım ön çamurcalık tekere sürte sürte erimiş ve delinmiş.bende yarısını kırdım attım.Valla bizim çamurcalıklara nazar değdi.
    ama sana büyük geçmiş olsun ucuz atlatmışsın!ha birgün buluşalım da şu titremeyi bi halledelim!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    bu motora bındım bıdaha aslaaa ve aslaaa binmemmmm

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    İşte Gaziantep Şahinbey belediyesinin kapatmaya bile tenezzül etmediği Belediye binasının hemen yan sokağındaki çukur( Yoksa kuyumu deseydim)

Alıntı alli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gökhan abi bu kadar tevafuk olur.ben de giderken birden motordan çok ilginç bir ses duydum,indim baktım ön çamurcalık tekere sürte sürte erimiş ve delinmiş.bende yarısını kırdım attım.Valla bizim çamurcalıklara nazar değdi.
    ama sana büyük geçmiş olsun ucuz atlatmışsın!ha birgün buluşalım da şu titremeyi bi halledelim!
    Kemalettin servis e dedimki ben bu çamurluğu istemiyorum bu kadar çabuk kırılırsa hiç gereği yok. Ve sonra bizim çamurlukdan daha kalite ve daha gösterişli olan apache çamurluğu satın aldım. Servis elemanı telefonda benden eski bağlantı demirlerimi istedi ama demirler evde olduğundan olmaz sen bir şekilde uydur dedim oda senin çamurcalığın demirlerini bulmuş ve onları benim motora monte etmiş şu anda çamurcalık ile hiçbir şikayetim yok eskisinden çok daha iyi. Buluştuğumuz zaman incelersin. Eğer sende değiştirmek istersen haberim olsun benim demirleri sana vereyim.

Alıntı thaii_vtec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bencede binme zaten. Hem o motor seni üstünde kabul ediyormu bakim.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

Motosikleti
    KINALI KUZU
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    naptın abi sattın mı motoru??
    yok satmadım vaz caydım. Çan çin çom ama seviyorum kınalı kuzumu. Allah nazardan saklasın üzmüyo beni hiç. 9000 devirin üstüne çıkmadığım için şehir içinde nerdeyse 65-70 ykr yakıyo. Uzun yolda dahada düşüyo. Motoru satsam şimdi günlük 2 ytl yol parası ile zarar ederiz. Eğer şehir dışına gezilere gitmesem sadece dolmuşlara vereceğim parayı hesaplarsam çoktan çıkardı bile parasını.

Alıntı SaLToN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ve Daha Bitmedi

geçmiş olsun gökhan sana bir şey olmaması sevindirici. Ama adamlarda haklılar mazgalları demirden yapıyorlar, iki gün sonrada hırsızlar çalıyorlar. yinede hemen kapatmaları lazımdı orayı.
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    binme zorlayan yok ki seni.param olsa bende binmem
    Orgazma Dudak Büktürür

gecmiş olsun Gökhan yaw. Allah korumuş walla. bu ne macera kardesim ya. hep de seni buluyo ha

yollar ve motorcular gercekten cok tehlikeli. ben de cocukken bisikletimle böyle ufak bir taşın üstünden gectiğimde takla atmıştım: sonucta kafam bu hale geldi ve kendimi kaybettim, başka bir deyişle mühendis oldum

benim de motorun ön camurlukta ufak bir catlak var; bizim motorcu sagolsun hız gostergesine giden halatı orijinal yerinden söküp camurlugun kenarına monte etmek isterken yaptı. neyse ki hic büyümedi catlak, belli olmuyor zaten.

yahya kardesim insan gözden cıkaramıyor degil mi?? ne olursa olsun ilk motor başkadır. aynen ilk aşk gibi..
    bu arada kardes, nasıl oluyo da o kadar az yakıyosunuz yaw??? benim motor sakin kullanımda bile 9litre benzin ile 300-310km yol yapıyor. yeni zamlarla beraber benzin 3,20 lira dersek : km başına neredeyse 9 kuruş düşer...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    binme zorlayan yok ki seni.param olsa bende binmem
    aman sende binme ben böyle vibrasyom görmedim yemin ederim haaa zaten o motora bindim noolduysa oldu =)))

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    aman sende binme ben böyle vibrasyom görmedim yemin ederim haaa zaten o motora bindim noolduysa oldu =)))

hocam titreşim meselemi ya.20 liraya %40-%50 orannda azltırsın.kimse 3.bin ytl racing keyfi yaşatmaz.gül-diken mewzu yani
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    SKYJET racing
    arkadaşlar,motorumu çalıştırınca benzin damlıyor.(karbüratör taraflarından)nedendir acaba?

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    arkadaşlar,motorumu çalıştırınca benzin damlıyor.(karbüratör taraflarından)nedendir acaba?
    hortum olabilirmi sökmedinmi abi?
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    KINALI KUZU
    Hortumları kontrol et. Eğer hortumlardan değilse depoyu sökmen gerekebilir. Muhtemelen hortumlardandır da, depoda çatlak oladabilir.o yüzden yine eline anahtar takımı alman gerekiyo.

Alıntı reo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecmiş olsun Gökhan yaw. Allah korumuş walla. bu ne macera kardesim ya. hep de seni buluyo ha

yollar ve motorcular gercekten cok tehlikeli. ben de cocukken bisikletimle böyle ufak bir taşın üstünden gectiğimde takla atmıştım: sonucta kafam bu hale geldi ve kendimi kaybettim, başka bir deyişle mühendis oldum

benim de motorun ön camurlukta ufak bir catlak var; bizim motorcu sagolsun hız gostergesine giden halatı orijinal yerinden söküp camurlugun kenarına monte etmek isterken yaptı. neyse ki hic büyümedi catlak, belli olmuyor zaten.

yahya kardesim insan gözden cıkaramıyor degil mi?? ne olursa olsun ilk motor başkadır. aynen ilk aşk gibi..
    bu arada kardes, nasıl oluyo da o kadar az yakıyosunuz yaw??? benim motor sakin kullanımda bile 9litre benzin ile 300-310km yol yapıyor. yeni zamlarla beraber benzin 3,20 lira dersek : km başına neredeyse 9 kuruş düşer...
    valla daha senin motor fazla yakıyor diyorlar kafayı duvara vurasım geliyor. 9000 devir dedikse çok nadir görüyom odevri. İşin sırrı 6000 devirin üstüne çıkmamak ve hemen bir üst vitese atmak. Ben 6000 devir 5 viteste 70 km/h la gidiyorum geniş yollarda. Şehir içinde de yine max 6000 devir 4. viteste 50 km/h la gidiyorum işte bu kadar az yakıyo. yani bir litre benzinle hemen hemen 45 -50 km arası gidebiliyorum.

Motosikleti
    SKYJET racing
    Gökhan abi,çamurcalığın bağlantılarını cumartesi sizin dükkandan alsam olur mu?bi de ön çamurcalık ne kadara mal oldu?ha unutmadan şu titremeyi bi halledelim yav!

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

slm

valla yahya kardes benı dınle antep gıbı yerde satma... malum dolmus parasına keyf yapıyorsun beklemek tıkısmak yok dolmuslarda helede bu yol calısmaları sayesınde motorda olmasa mesaii 8,45 de baslıycak : ))) yakıt meselesıne kacak benzın falan almıyorsun dımı ::: )))))) saka bır yana gokhan gecmıs olsun sen gez bakalım : : ((((

selcuk543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA KS150-23 GREEN DRAGON
    arkadadaşlar topic in başında ne demiş salton arkadaşımız motorunuzla ilgili problemleri mutlaka yazın demiş yazıyorum ama cvp alamıyorum
    hatta yazıyım bitanesini bakalım cvp gelecekmi
    benim motorum 5. vites son gaz giderken tekliyor yani boğulur gibi oluyor sonra tekrar düzeliyor ama her zaman değil ara sıra yapıyor nedendir sizce ne yapmalıyım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler