Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba SJ 150-23 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı öztürk27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar çoktan beri işler nedeniyle buraya giremiyorum. Ooooo yeniler gelmiş. Hepiniz hoşgelmişsiniz. Bizim Gökhanın(salton) yerini Osmaniyeli almış bakıyorum. Gerçi Gökhan motoru sattı satalı bizleri dahi unuttuya neyse.

Bu arada arkadaşlar motorumu satlığa çıkarıyorum. Yakında ilan numarasını koyarım. Motorumu büyütmeyi düşünüyorum Allah izin verirse inşallah. 150 cc yetmiyo artık. Gönül isterdiki 600 yada 1000 cc almak ama şimdilik 250 cc ye bile anca bütçem yetiyo. Bence bu motorlar sağlamlık konusunda kendini ispatladı. Eskiler bilirler onca uzunn yol yaptım bir gün bile üzmedi. Tek eksisi titreşimi işte o da azaltılabiliyor ama tamamen yok olmuyor.

Kendinize iyi bakın Tekeriniz düz bassın. Allaha emanet olun
    kimse kalmadı topikte ben de topiğe destek oluyorum
    benim moto da 30bine geldi. 30bindir ne maceralarımız oldu ama gerçekten seviyorum ben motorumu. sorun bazen olmuyor değil ama uygun parça fiyatları.satmayı da düşünmüyorum her zaman 2. motorum olarak kalacak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Alıntı teccol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırdır ne cezası.

Bu arada neyin videosunu koydu arada bir yermi okumadım acaba
    Yeni Başlayanlar için Vites Ve Devraj Sistemi Nasıl Oldugunu.

işe gelince Danscıyım Ve aksam Kuşadasında türk geceleri Düzenliyoruz Ve Bende dalgınlıma Gelip kostumleri evde unutuyorum ve gösteri 5 dk kala aklıma geliyo ogunda didime gösteriye gitmiştik benim sayemde otel gösteriyi iptal ediyo ve gösteriden alınca para benden kesiliyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:48 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:47 AM ----------

Alıntı öztürk27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar çoktan beri işler nedeniyle buraya giremiyorum. Ooooo yeniler gelmiş. Hepiniz hoşgelmişsiniz. Bizim Gökhanın(salton) yerini Osmaniyeli almış bakıyorum. Gerçi Gökhan motoru sattı satalı bizleri dahi unuttuya neyse.

Bu arada arkadaşlar motorumu satlığa çıkarıyorum. Yakında ilan numarasını koyarım. Motorumu büyütmeyi düşünüyorum Allah izin verirse inşallah. 150 cc yetmiyo artık. Gönül isterdiki 600 yada 1000 cc almak ama şimdilik 250 cc ye bile anca bütçem yetiyo. Bence bu motorlar sağlamlık konusunda kendini ispatladı. Eskiler bilirler onca uzunn yol yaptım bir gün bile üzmedi. Tek eksisi titreşimi işte o da azaltılabiliyor ama tamamen yok olmuyor.

Kendinize iyi bakın Tekeriniz düz bassın. Allaha emanet olun

İlanı KOydugun zaman Bi Mesaj atarsan Özelden Sevinirim bende Motor Arıyorum 150cclik
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Kujumax ; Ben de kusadasında ; Aqua Fantazi oteldeyim

SEN nerelerdesin
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

SEN nerelerdesin

Bende İkiçeşmelik Mahallesinin Üstündeki Golden Life sitesindeyim...

Aqua Fantaziye 15günde bir Türk GEceleri Adı Altında Dans ÜZerine Geliyorum abi

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    arkadaşalr parça sıkıntııs yaşayanlar çelik motorla iletişime geçsin bence sitesinde hala bu motor un reklamı var satıyolar yani e yedek parçasınıda sağlıyolardır heralde
    http://www.celikmotorsiklet.com/xgj150-23.htm

Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

SEN nerelerdesin
    Abi Gördünmü Bu Akşam Ordaydık Zeybek üsküp Kaskas filan oynadık

Motosikleti
    Skyjet 150 F5
    ARKADAŞLAR

Ben dün ilk defa yeni aldığım motorlar bir kaç tur attım. Fakat dehşet titriyor. Motor daha çalıştırırken titriyor. 70 km hıza çıkınca kendimi masaj koltuğunda gibi hissettim. Ayrıca 77 yi geçmedi. Okadar bastım geçmedi.

Bursada bu titreşimi giderebilecek ve bakımından anlayan tamircinin adresini verebilirsimisiniz.

Motosikleti
    Skyjet 150 F5
    Alıntı drumtoens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teccol bende bursadan senle bi görüşelim istersen
    olur arkadaşım. Fakat bende ehliyet olmadığı için trafiğe çıkamıyorum. Yani çıkmıyorum. Yardımcı olursan sevinirim. Haberleşelim.

Motosikleti
    Skyjet 150 F5
    ARKADAŞLAR

Ben dün ilk defa yeni aldığım motorlar bir kaç tur attım. Fakat dehşet titriyor. Motor daha çalıştırırken titriyor. 70 km hıza çıkınca kendimi masaj koltuğunda gibi hissettim. Ayrıca 77 yi geçmedi. Okadar bastım geçmedi.

Bursada bu titreşimi giderebilecek ve bakımından anlayan tamircinin adresini verebilirsimisiniz.
    Yardım edecek kimse yokmu yahu

selaaammmm skyjetçilerrrr

aranıza bende katıldım.. yeşil skyjet 150-23 aldım. şu an 2000 km de.. fakat ben özel yapım yaptırdım.. titreşimmiiiii oda ne yaaaaaaa... eheheheh.. artık titreşim yok.. dünyada tek yer uçağı benimki oldu... King 135 miiii o king benimkinin yanında today oldu haberleri yok.. Antalyadan sevgiler

Alıntı şemsi07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aranıza bende katıldım.. yeşil skyjet 150-23 aldım. şu an 2000 km de.. fakat ben özel yapım yaptırdım.. titreşimmiiiii oda ne yaaaaaaa... eheheheh.. artık titreşim yok.. dünyada tek yer uçağı benimki oldu... King 135 miiii o king benimkinin yanında today oldu haberleri yok.. Antalyadan sevgiler
    hoşgeldin
    rx 115 i geçebiliyor musun

ohoooooooooo

kardeşimmm ben king diyorum sen bana rx115 i geçebiliyormusun diyosun...

kardeşimmm ben king diyorum sen bana rx115 i geçebiliyormusun diyosun...
    demek titreşimi de sıfır yaptın . ybr gibi az mı titriyor

selam

1 - 2 güne kadar fotoğraflarını koycam facebooka... oradan görebilirsiniz kardeşlerim... ama harbiden ciddi masraf ettim diyebilirim... ne kadar olduğunu sormayın söylersem gülersiniz bana... ama tek şey söyliyim size şu an tiko para önüme 4 milyar attılar.. fakat ben bu motoru satmam.. seneye r6 da alıcam ama bu motorda duracak.. gözbebeği oldu antalyanın çünkü

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:36 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:34 PM ----------

ybr titreşimli kalır yanında benim skyjetin arkadaşım. Antalyaya yolunuz düşerse görürsünüz..

1 - 2 güne kadar fotoğraflarını koycam facebooka... oradan görebilirsiniz kardeşlerim... ama harbiden ciddi masraf ettim diyebilirim... ne kadar olduğunu sormayın söylersem gülersiniz bana... ama tek şey söyliyim size şu an tiko para önüme 4 milyar attılar.. fakat ben bu motoru satmam.. seneye r6 da alıcam ama bu motorda duracak.. gözbebeği oldu antalyanın çünkü
    rx135 in 190 yaptığını biliyor musun. 1-2-3 her vites atışında önünün kalktığını. kalkışda 301 mz leri geçtiğini.250cc hyo yu geçtiğini biliyormusun.

yok bunları bildiğin halde yazıyorsan ben sana bir şey demiyorum.youtube a video koy öyle inanırım gerçekten

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:38 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:37 PM ----------

[/COLOR]ybr titreşimli kalır yanında benim skyjetin arkadaşım. Antalyaya yolunuz düşerse görürsünüz..
    ohooo din kardeşiyiz Şemsi yapma gözünü seveyim

ekleyin telefonumu

antalyaya yolunuz düşerse beklerim

antalyaya yolunuz düşerse görüşelim arkadaşlar.. 05362423555
    antalyalı arkadaşlar var sitede.antalya mt ye gir. tanışırsın. yaklaşık 50 antalyalı arkadaş var

peki kardeşim.. benim skyjetin arka lastiğinin 130 luk olduğunu.... ve motorununda büyüyerek 250 cc olduğunu söylesem...ayrıca ön dişli 17 lik desem... veee iridyum buji ile motorun torkunu artırdığımı söylesem.... kinglerle dalga geçtiğime inanır mısın.. eheheheheh

peki kardeşim.. benim skyjetin arka lastiğinin 130 luk olduğunu.... ve motorununda büyüyerek 250 cc olduğunu söylesem...ayrıca ön dişli 17 lik desem... veee iridyum buji ile motorun torkunu artırdığımı söylesem.... kinglerle dalga geçtiğime inanır mısın.. eheheheheh
    benim ön dişli 17 arka 36. motorumda 200 lük . arka lastiğim de ince .

kaç mm piston var senin moto da

Motosikleti
    Skyjet 150 F5
    ARKADAŞLAR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler