Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba SJ 150-23 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    750 Liraya alınır tabi Hurda olsa 300 YTL ye topluyorsun aL aL
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

merhaba arkadaşlar benim depomun içi pas tutmuş o yüzden karbiratöre pislik kaçıyor deponun içini neyle temizleyebiliriz acaba deponun yenisini sordum ulaşım dahil 180 ytl çektiler yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

ewt baktim yedek parcasi ucuz bi motor suan biraz masrafi warmis dediim gibi cok kullanmicam simdilik orenmek icin alicam bu fiyata scooter bile zor bulunuo

daha önce motorun var mıydı veya sürdünmü hiç

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Kime soruyosun bu soruyu arkadaşım ; isim belirtsene
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

bir üstümdeki yazıyı yazan şahısa redda ya yazmıştım neyse artık alıntılı yazarım bu nu sana yazdım

daha once motorum yoktu eskiden mez suruodum ama ole uzun sure surmedim bunuda zaten tecrube icin alicam daa az paraya witesli bi sey sanmiorum bulabiliceimi

@Redda
    motor piyasada bulabileceğin en binilesi motor fiyatına göre fakat ellerin alışkın değilse biskletten alışkanlık refleks anında arka yerine sadece ön frene filan basma aman kaza yapmamaya dikkat et motoru limitlerinde kullanmamanı öneririm ilk 6 ay çünkü biraz hızlıkaza yaparsan Allah korusun çok büyük yaralanma ve sakatlık riski var sen yapmassın adam sana vurur hayırlı olsun güle güle kullan.

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Redda
    motor piyasada bulabileceğin en binilesi motor fiyatına göre fakat ellerin alışkın değilse biskletten alışkanlık refleks anında arka yerine sadece ön frene filan basma aman kaza yapmamaya dikkat et motoru limitlerinde kullanmamanı öneririm ilk 6 ay çünkü biraz hızlıkaza yaparsan Allah korusun çok büyük yaralanma ve sakatlık riski var sen yapmassın adam sana vurur hayırlı olsun güle güle kullan.

saol tawsiyelerin icin pek limitlerini zorlamayi dusunmuorum zaten

Forumdan Uzaklaştırıldı
    alacagin motor bu ise sakin aliyim deme

keşke dememen icin

http://www.sahibinden.com/acilllllll...XQQdisplayitem

buna 500 ytl para ver temizini al hiç degilse

http://www.sahibinden.com/7000_km_de...XQQdisplayitem

@redda motoru alırken bi motorsikletciye göster yağ yakıyomu diye veya motorda sorun çok mu diye bi de önden kazalı mı diye baktır ön teker önden darbe yemişse kesinlikle alma motoru sürerken ellerini bıraktığında motor çekiyosa alma kazalıdır
    en önemlisi motor hacizli olabilir ve bunu alırken farketmeyebilirsin çalıntı mı diye de kontrol et şase no suna bak ruhsat sahibini bul eğer herşey tamam sa hiç kaçırma yazun moto fiyatları fırlayacak aklında olsun ybr cbf 150 ye zam geldi çin malı moto parçalarına da zam geldi cbr a da zam gelir bana göre beleş 1 milyara böyle motor inan çok zor bulursun motorkısımında ufak hasar varsa yine al yaptırısın parçaları ucuz ama ustaya kendini teslim etme dürter mürter sonra tamir ederken karbüratörü bozuksa 80 ytl karb pnu da aldır elemana güle güle kullan sorunsuz motor değildir ama en kötü 4 ay bin 500 e de satsan iyi dir yani 2 milyara kadar yolu var satabilmen için

Alıntı motopisklet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alacagin motor bu ise sakin aliyim deme

keşke dememen icin

http://www.sahibinden.com/acilllllll...XQQdisplayitem

buna 500 ytl para ver temizini al hiç degilse

http://www.sahibinden.com/7000_km_de...XQQdisplayitem

ewt tamda o motor alacaım motor otekıne 1500 lıra wermek ısterdım ama yok bunu almayayım mı yanı

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @redda motoru alırken bi motorsikletciye göster yağ yakıyomu diye veya motorda sorun çok mu diye bi de önden kazalı mı diye baktır ön teker önden darbe yemişse kesinlikle alma motoru sürerken ellerini bıraktığında motor çekiyosa alma kazalıdır
    en önemlisi motor hacizli olabilir ve bunu alırken farketmeyebilirsin çalıntı mı diye de kontrol et şase no suna bak ruhsat sahibini bul eğer herşey tamam sa hiç kaçırma yazun moto fiyatları fırlayacak aklında olsun ybr cbf 150 ye zam geldi çin malı moto parçalarına da zam geldi cbr a da zam gelir bana göre beleş 1 milyara böyle motor inan çok zor bulursun motorkısımında ufak hasar varsa yine al yaptırısın parçaları ucuz ama ustaya kendini teslim etme dürter mürter sonra tamir ederken karbüratörü bozuksa 80 ytl karb pnu da aldır elemana güle güle kullan sorunsuz motor değildir ama en kötü 4 ay bin 500 e de satsan iyi dir yani 2 milyara kadar yolu var satabilmen için

bunların hepsını dıkkate alıcam

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadaşlar bu motordan kullandım ben de.. Tertemiz 5000 km de olan motorumu 1200 TL den sattım...
    5000 Km altına kadar 1500 eder diye düşünüyorum ama kesinlikle daha fazlası etmez..
    Motor sahipleri kızmasın ama doğruya doğru arkadaşLar...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    kınalı kuzu
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu motordan kullandım ben de.. Tertemiz 5000 km de olan motorumu 1200 TL den sattım...
    5000 Km altına kadar 1500 eder diye düşünüyorum ama kesinlikle daha fazlası etmez..
    Motor sahipleri kızmasın ama doğruya doğru arkadaşLar...
    cakalaz bakıyorum burayı bırakamıyorsun cbrlandın yine bırakamadın. Birde daha fazlası eder bence bu motorlar. Benimkisi 20000 km geldi maşşallah saat gibi çalışıyor. bence bu motor 50000 nide görür. Belki daha fazlasınıda Allahtan kaza maza olmazsa bir şey olmazsa.

ne var ne yok arkadaşlar yahu çoktandır siteye uğrayamıyorum işlerden dolayı.
    yeni arkadaşlar gelmişler. Bir çoğuda benim gibi kaçak .
    İnsanlar iki şeyin kıymetini bilmezler. Sağlık ve boş vakit.

Gaziantep Mt

yukarda arkadas link gondermis sakin alma demis bu konuda yorum yaparmisiniz arkadaslar bi kac gun icinde alicam bu motoru

bu motor kazalımı bilmiyom ama adam karb bozuk yazıyodu 2 ay önce 950 ye veriyodu sonra düşürdü fiyatı arkada 130 luk lastik var bence motor aksamı şu an idare ediyosa al ve kazasızsa ama yine de sen bilirsin al al derim sonra beğenmezsin ben moto yu görmedim zaten
    motoru diğer çin mallarıyla parçaları aynı
    bu arada moto lara zam gelmiş ybr ve cbf 3.900 oldu

Motosikleti
    kınalı kuzu
    Bence o motoru alma arkadaş. O motorun kazalı olduğu bariz kesin. Motor çalışmıyo demiş bir aksaklık olmasa zaten elden geçmiş çalışırdı. O motorda bir aksaklık var bulaşma derim ben ne kadar ucuz olursa olsun.
    İnsanlar iki şeyin kıymetini bilmezler. Sağlık ve boş vakit.

Gaziantep Mt

evet kardeşler,
    bizim motoru bi alan pişman bi de almayan...

bazen düşünüyorum "ula ne diye başıma bela ettin, satacak olsam aylarca müşteri beklerim diyorum" ama bazen de iyi ki almışım diyorum çünkü motorun herşeyi çok kolay, ekonomik, pratik, fiyatına göre saglam da sayılır üstelik şimdiye kadar hiç önemli bir problem çıkarmadı, yürür aksamı motoru vs gayet güzel. yahya kardeşim söylemiş zaten "saat gibi çalışıyor."
    diger bi yandan, oldukça sevimli bir kasası var ve daha önemlisi kullanımı gerçekten zevk veren bir motor.

cabuk sinirlenmeyen insanlar için gayet güzel bir alternatif aslında
    ben 2000km dolmadan bakıma götürüyorum, her 1000km de bir yağ değişimi ve genel kontrol yapıyorum: sonuç neredeyse mükemmel. dedim ya saat gibi çalışıyor. üstelik duraklamadan 120km yol yapıyorum bazen, bana mısın demiyor yazın 40 derece sıcaklıkta. sabit hızda sürekli 125km/h ile gidebiliyorum ve motor yeteri kadar seri hızlanıyor kalkışlarda ve yakıt tüketimi 3lt civarında....

daha ne olsun.
    3300 YTL vererek alacagım her taşıttan karlı görünüyor

hayırlısı olsun.

bu arada Huseyin yaw, haber var mı bizim vites kolu ve sol ayak basamagından?? eskisi hasar görmüştü düştügümde, hala onunla geziyorum

ben sıfırını 2000 ytl ye almıştım 15 ay önce
    2000 ytl eder 4000 etmez ikinci eli 1000 eder 2bin etmez parasına göre
    mükemmel motor titreşim hariç

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Arkadaşlar bende motoru üzülerek satıyorum.Burdaki arkadaşlardan birine kısmet olursa daha çok sevinirim diye buraya yazıyorum.Biliyorsunuz motorum çok temiz.Ahanda bu da ilanı...

http://www.sahibinden.com/6500_km_de...XQQdisplayitem
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler