Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba SJ 150-23 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

hurricane_cbr kardesim istanbuldaki Ramzey ve diger bu motoru satan firmaların bayilerine (bunların irtibat bilgilerine internetten ulaşabilirsin) parçaları sorman gerekiyor. bana da birkaç parça lazım olmuştu ben de bölgemizdeki Kuba motor bayilerine tek tek sordum ve parçaları onlardan temin ettim. kolay gelsin.

bu arada arkadaslar yaw, motorun arkaya 110/70 17 ölçülerinde duro marka lastik aldım. henuz fala km yapmadım ama orjinal lastiğimize göre daha az kayıyor, yani yol tutuşu biraz daha iyi. ön lastiği ise henüz değiştirmedim. 90/80 kullansak kalın olur mu acaba??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hurricane_cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araç çok ama YaYa :)
    teşekkürler reo
    Ϝίάт dѳϐLѳ Ί.Ҙ мυLтίjέт || üstü kapalı hayabusa ||

Motosikleti
    YUAN XGJ150-T RACE
    çrlik motor bayilerinede sormanı tavsiye ederim cogunda hurda skyjet var parçaları temin edilebilir
    Hayatta gerçek olan tek şey gerçekliktir .
    harylies dönartes.

hurda motor mu dedin???

sahi yav, gecenlerde sahilde dolasırken orta yaslı bi abi cıktı karsıma;
    "senin motor skyjet mi?" diye sordu bana. o anda farkettim ki onun motoru da skyjet. ama motoru görseniz kesinlikle tanıyamazsınız. biraz konustuk ayaküstü;
    adam motorun herseyini degiştirmiş: farlar, göstergeler, egsoz, lastikler, hatta motorun silindirini bile değiştirmiş, 200cc yapmış. grenajlar da tamamen yok. motorun sesi farklı cıkıyor. cok melez bir naked olmuş motor. arka lastik kalın falan böyle.
    sonra gazladı ve gitti. ben de hayretler içinde bakakaldım arkadan

selam

arkadaslar ben gokan abinin mototrunu aldım 150 cc kuba skyjet ben o mototra hastayım arkadaslar insallah ii
    bii tercıh yapmısımdır pısman olmam mototrumu modıfıye yapcam ben internet cafemız var bızım ben sadece motora pazar gunlerı bınıorum grubunuza benı alırmısınız lütfnnnn

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Hayırlı olsun arkadaşım...
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

merhaba değerli dostlar ben mersinde oturuyorum birisinde Kuba Skyjet SJ 150-23 motor var 2400 istiyor bu motorun sıfırı ne kadar bilen varmı acaba motor 2008 de trafiğe çıkmış hiç kullanılmamış sizce alayımmı tavsiye ediyormusunuz saygılarımla...

cbr 125 tavsiye ederim özeline yazdım bi bak

tamam baktım cvp için tşk ederim saygılarımla...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ Yusuf_m

1500 YTL den fazla verilmez.. Hadi 18000 olsun ama yukarısı kesinlikle verilmez.. Ben de kullandım biliyorum yani
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    F5SS&CBR125
    arkadaşlar mersin kuba motor kapanmış.ki bu bahsettiğim yer neredeyse sadece 150-23 modeli ve parçaları satıodu.diğer modellerden az satıodu.ve sahibinin elinde çok sayıda parça varmış.bana piyasadan çok aşağı satabileceğini söyledi ihtiyacı olan varsa benimle iletişime geçsin.saygılar

tetikçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    Hayırlı olsun
    lifan 100

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bu cinliler ne kadar ozenti cbr ye benzetmeye calişmişlar

arkadaşlar ben karar verdim ramzey cross alacam 2300 param var ama motorun sıfırı 3400 alacağım yer biraz tanıdık 2500 ver gerisini ayda 100 ytl 100 ytl öde dedi bende böyle yapacam alacam galiba...

selam Huseyn
    bana cok acele ön sol ayak basamagı ve vites kolu lazım. bizim burdakiler daha getirecek daha getirecek. ayrıca komple göstergeyi de yenilemek istiyorum. bana yardımcı olursan sevinirim.

Huceyn bu benim km saati

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende yuan aldım 2006 model inşallah kazasız belasız kullanırım şuan pek gezemiyorum hem ehliyeti bekliyorum hemde havaların soğuk olması nedeniyle uzun süredir yazılarınızı takip ediyordum yazışmak bu güneymiş..

Motosikleti
    F5SS&CBR125
    Alıntı reo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam Huseyn
    bana cok acele ön sol ayak basamagı ve vites kolu lazım. bizim burdakiler daha getirecek daha getirecek. ayrıca komple göstergeyi de yenilemem gerekiyor. bana yardımcı olursan sevinirim.
    irtibat gerekirse hbbildircin@yahoo.com
    abi gösterge 100ytl idi diğerlerinide sizinkiler getittrmeden öğrenirim

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Huceyn bu benim km saati
    abi bu tam doğru ölçüm yapıomu?test imkanınız oldumu?

evet abicim yapıyor ford mondeo ile test edilmiştir tam doğru gösteriyor

meraba arkadaslar bende hafta sonu bir yuan 150-23 alicam 750 liraya buldum bi kac skntisi warmis motorun ama tamiri ucuza yapiliyormus zaten masraflarini satis fiyatindan dusucez motor 11000 de 2006 model ilk motorum olucak bunu alismak tecrube kazanmak icin alicam sizlerin fikri nedir bu konusa motordan anlamam ama 750 800 liraya calisan 150 cc bi racing bnce karli bi alisweris

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler