Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Keeway ARN 125 Motorsikletini;

Katılımcı sayısı
353. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Beğendim..

254 71.95%
  • Beğenmedim..

48 13.60%
  • Kararsızım.....

51 14.45%
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Keeway ARN 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hafta sonları biraz çalıştırıp branda altında bekletiyorum şimdilik
    güzel bakan , güzel görür.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrSandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattı
    Valla ben hergün 60 km yapmaya devam ediyorum! Alabileceğim her önlemi aldım ve şahsen ne üşüyorum ne de kullanırken zorlanıyorum! Bu kadar büyük bir rahatlıktanda 2 damla su için vazgeçemem doğrusu.. Kar yağmadığı sürece devam..
    Herşey yeniden yollarda olabilmek için...

taraa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    arkadaşlar bilgini varmı acaba, 2006 modellerle şimdi satılanlar arasında bi fark olacakmı? yada 2006 arn 125 diye bişey varmı diye sorsam daha mantıklı...
    motorla yaşa, hayatı yaşa...

MrSandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattı
    Valla benim ruhsata göre benim motor 2006 model
    Herşey yeniden yollarda olabilmek için...

taraa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    teşekkürler MrSandman
    motorla yaşa, hayatı yaşa...

One_Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125
    deşifre olmasını istemem çünkü servisimi seviyorum,bu arada bu servis yumuşak süspansiyonuma halkalar ekleyerek çok sertleştirmeyi başardı,bunu da belirteyim...(bu arada one-way sen de haklısın ilk mesajımı yazarken sanki kötülemişim servisi)
    Ben sadece kötü servisleri deşifre etmek için değil ayrıca iyi olanların da bilinmesi için dedim bunu. Sonuçta burası motosiklet kullananların sitesi, birbirimize yardımcı olmak ilk amaç olmalı

NEWZATH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125
    Cute Onur arkadaşım demişsin ki yumuşak amortisörüme halkalar ekleyerek halletti servisim. Bu işlemi nasıl yaptılar acaba anlatabilir misin vede sağlıklı bişey mi orjinalliği bozan vede ilerde sorun çıkmasına sebep olabilecek bişey mi anlatabilir misin? bide o halkaları taktıktan sonra kaç km yol aldın memnun musun ? diğer arkadaşlarında da bu konu hakkkında önerilerini beklerim. en azından bu sürttme sorununu giderebilirmiyiz bu işlemle

Motosikleti
    KEEWAY ARN 125 <Mat Siyah>
    NEWZATH,

bu işlem yapılalı beri 50 km bile gitmemişimdir,nasıl yapıldığını da tam anlayamadığım gibi,ne kadar sağlıklı olduğunu da bilemiyorum.ancak şunu söyleyebilirim ki amortisör çok sertleşti eskiye göre ve 2 kişi en ufak kasiste altı çarpmıyor.

bu arada benim motorun jiklesi kırılmış o yüzdenmiş marş basmamalar.şu an serviste.

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    ruhsata bakarsanız benim motor da 150 cc. baba adı da yanlış! düzeltecekler sözde... 20 gündür ruhsatın gelmesini bekliyorum.
    ilyastheking

Gokcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125 - Keeway Hurricane 50
    Arkadaşlar bende dün (20.10.2005) bir ARN sahibi oldum. Benim merak ettiğim birşey var. Ben mkina ne gidiyorsa basıyorum. Bu makinaya zarar verirmi yoksa ilerde daha iyi performansmı alırım.

Ben daha iyi performans alacağımı sanıyorum ama bi bilgilendirirseniz sevinirim.
    Race´in ustasıyım, ARN´nin hastasıyım :)
    Gokcell

lucky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 152
    yaw benim arka fren basılı kalıo...ne bilim basılı kalmasada içten balata sanki tekere sürtüyo...ben bu işe bi çözüm bulamadım şimdilik çok sorun olmuo ama öz frenin ses çıkartması(cik cik)diye beni delirtiyo işte buna bi çözüm önerecek olan varmı arkadaşlar ???

alpinaB10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR K9
    Alıntı Gokcell adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar bende dün (20.10.2005) bir ARN sahibi oldum. Benim merak ettiğim birşey var. Ben mkina ne gidiyorsa basıyorum. Bu makinaya zarar verirmi yoksa ilerde daha iyi performansmı alırım.

Ben daha iyi performans alacağımı sanıyorum ama bi bilgilendirirseniz sevinirim.
    bassan bassan 100 yaparsın , kısa zaman sonunda ya o seni atar ya sen onu atarsın..

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    @Gokcell

tork u düşük hızlanması yüksek olur...

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    bugün servise gittim. servisim süper! başıma bela olan alarmı değiştirdiler. yenisini takınca farkettim ki diğeri kesinlikle problemliymiş. ben takıntı falan yapmamışım yani. gün geçtikçe uzaktan kumandayı algılaması da kötüleşmişti (sorun pillerde değildi). kumandadan çalıştırıp bi yere gidiyordum. stop düğmesine basıyordum stop etmiyordu. haydaaa gel de kafaya takma. ama dediğim gibi... servis ilgileniyor. illa isim istiyorsanız:TEKİRDAĞ/ÇORLU yetkili servisi.
    ilyastheking

Gokcell, hayırlı olsun kardes

Gokcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125 - Keeway Hurricane 50
    Arkadaşlar sağolun,

Pazar günü yarıştn sonra bi izmite gittim geldim. Ne varsa bastım tabi açılsın hesabına, şimdi 90 sabit hızla gidiyor ama kalkışlarda biraz sağırlık yapıyor. 3 günde 450 km yol yaptım bu haftasonu 500 bakımına sokarım herhalde. Bakalım 1000 km den sonra bir değişiklik olacakmı.

perhaps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Arn 125
    Herkese selam...

Ben de uzun sayılabilecek bir zamandır yaptığım küçük çaplı araştırmalar sonucunda keeway arn 125'e karar verip aldım. Daha doğrusu eşim benim kafamda uzun zamandır süşünce olarak kalabilecek bir projeyi bana sürpriz yaparak hayata geçiren kişi oldu. Bir baktım, otoparkta bir scooter, çok da yakışıklı bir scooter...

Yaklaşık 5 sene kadar önce yurtdışında öğrenciyken bir dönem kullanmıştım ama ülkemiz şartlarıyla ilgili soru işaretleri hep kafamdaydı. Şimdilik bir sorun yok, inşallah kazasız belasız sorunsuz bir beraberlik geçireceğiz...

Öncelikle başlıkta yazan herkese teşekkür ederim, çünkü çok faydasını gördüm...

Benim motorla ilgili düşüncelerime gelince... Bir kere çok şık. Hemen yanında üst kat komuşumuzun 150zat'ı var. Bakıyorum, farklı sınıf olsa da ondan çok daha şirin... Gayet de güçlü, iki kişi en olmayacak rampalarda bile sorun çıkartmadı. Aslında rodaj boyunca zorlamak istemiyorum ama eve gelebilmek için çıkmamız gereken uzuuuun bir rampa var.

Yanlız, kafama takılan bir nokta var. Burada arkadaşlar 100 km gibi bir hızdan bahsetmişler. Bu tek başlarına yapılan bir hız mı ? Ben tekken çok uzun olmayan bir yolda en çok 70'i gördüm. Acaba biraz daha uzun bir kulvar olsa daha mı çok hızlanacaktı diye düşündüm ama sanki sabitlenmişti hızı... Bunda kabarık bir montun oluşturduğu aerodinamik etkili olabilir mi acaba? Yine eşimle birlikteyken de onun da o kabarık montlarından biri varken en çok 60 yaptı... Merak ettiğim şey bunun normal olup olmadığı. Ve rodaj süresinin sonunda performansının artıp artmayacağı. Herşeye rağmen daha fazla yapmalıydı diyorsanız servise bir uğrayayım. Çünkü ilk aldığımda karbüratörde bir kirlenmeden bahsetmişler ve eğer istersem motoru değiştirebileceğimi söylemişlerdi. Beklemek istemediğim için sorunun önemli olup olmadığını sormuş ve sorun giderilince de almıştım...

Henüz 150. kmdeyim ve yarım depo benzin tükettim. Rodaj sonrası daha da düşeceğini söylüyor herkes...

Bu arada motorun kırmızı ışıktan alkarkenki performansı harika. 4 zamanlı olmasına karşın bir çok arabadan çok daha seri.

Her neyse, şimdiden göstereceğinizi düşündüğüm ilginiz için teşekkür ederim.

Herkese kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum...

perhaps, hayırlı olsun .ALLAH kaza bela vermesin .

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    @perhaps hayırlı olsun...

motor maximum 90 bilemedin 100 km hıza ulaşır.2 kişi yada tek farketmez.90 km ye gelir hızı orda kalır.tabi 2 kişi bindiğinde hızlanması biraz daha geç olur...
    ben 2 kişi yüklü yaklaşık 160kg. sabit 90 km hızla 100 km duraklamadan gittim.hiçbir sorun olmadı.bence farklı.

yarım depo ile 150 km tüketmez bence harika??? biraz fazla geldi.biz bir depo ile 180 km yol yapıyoruz ve iliğine kadar depodaki benzini tüketiyoruz.acaba senin karbüratördeki problemden dolayı az yakıyor ve çekişi düşük mü?

tekrar görüşmek üzere.
    ..:: KEEWAY ARN 125cc ::..
    Weight:105KG-Single Cylinder,4Strokes,Air Cooling-Compression Ratio:9.5:1-Power:6.2 KW/7500R/MIN 8,4 hp-Ignition Mode : CDI-Clutch:Dry Shoe,Acentric-Front:Disk/ABS,Rear:Disc/Drum-Alarm, Foldable remote Control

Motosikleti
    ustume gelmeyin

bende

Selam,
    Bende bu arn camiasina katilma niyetindeyim. Son bir piyasa arastirmasi yapiyorum. Acaba aldiginiz mekanlari ve fiyatlari yazabilir misiniz? (burda yayinlanmasinda sakinca varsa bana eub@rocketmail.com adresine email lutfen) Motomaxin sayfasinda ve pekcok yerde 2.150YTL. Yalniz biryer buldum internetten 1.990demisler. Iskillenmelimiyim. Sordum yeni 2005 model dedi. Eski partidende diiilmis. Yeni gelenlerin onunde moomax mi ole bisi yaziyomus bunlarda da varmis. Bu konuda yorum yaparsaniz sevinirim. Yani kisaca nerden almaliyim.
    saygilars
    i\'m not lazy i\'m just resting before i get tired.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler