Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Keeway ARN 125 Motorsikletini;

Katılımcı sayısı
353. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Beğendim..

254 71.95%
  • Beğenmedim..

48 13.60%
  • Kararsızım.....

51 14.45%
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Keeway ARN 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ARN TUNİNG 125CC classifying!Special Keeway/Kazaze
    Arkadaslar.keeway matrix 150cc cok manyag guzel.hayran kaldım yaw.simdi ben motomax soru gonderdım.fıyat+ibre iste cevabı;

Değerli Müşterimiz,

Firmamıza ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

Internet sitemizde görmüş olduğunuz Motomax Keeway Matrix 150 ibresi sadece tasarımı göstermek amacıyla konulmuş olup aynı modelin başka versiyonlarına aittir. Ayrıca, Motomax Keeway ARN 125 modelinde var olduğunu belirttiğiniz durum uzun süre önce geliştirilmiştir.

Motomax Keeway Matrix 150 modelinin satış fiyatı 2.490.- YTL olarak belirlenmiştir. Fiyatlar ve satış koşulları hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın bayimiz ile iritbat kurabilirsiniz.

Saygılarımızla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    o kadar da pahalı değilmiş.
    ilyastheking

Motosikleti
    Bir sitede görmustum.keeway matrix 150cc ibresi 80km.insallah böle olmaz.ben hızını merak ediyorum.hız onemlı.eger ibre dogruysa matrix ıle max hız:65 km yapabılırız.böle degıldır.cunku arn 140 km ıbresı var 125 cc olmasına ragmen.150cc 80km olamaz.bekleyıp görecegız.

Motosikleti

:)

Matrix Harika!!!

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    aslında bu başlık Keeway ARN 125 içindi. muhabbet birden matrix modeline geçti i: tamam alet güzel. bütçesi uygun olan alsın. ama arn sayfasında matrix muhabbeti yeter bence... anlayışla karşılayın
    ilyastheking

Motosikleti
    Keeway ARN 125

son nokta.

keeway matrix fabrikadan 50cc olarak çıkıyor.ama Türkiyede istek üzerine yada ihtiyaçtan olsa gerek 150cc motor takılıyor.o nedenle hız kadranı düşük.ama sizleri yanıltmasın.150cc motorların hiçbiri 100km hızı geçemez...geçiyorsa da nadirdir.

arn 125 cc ama kadranı 140km gösteriyor.hiç bu hızı yapmadım.110 u hayatımda bu motorda bir kere gördüm oda şanstı.zaten arn nin üzerindeki lastik " J " sınıfı.yani 100km/s hıza kadar dayanıklı bir lastik.daha üstüne çıkmadığı için böyle bir lastiği yeterli görmüşler..

Keeway matrix i fabrika sitesinde teknik özelliklerini görebilirsiniz..
    http://www.keewaymotor.com/angol/robogok/matrix.html

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    ben de 110 km. hıza zor ulaştım. o da birkaç saniye sürdü. 120 yaptığını söyleyenler var. bizimkilerin mi bi eksiği var acaba
    ilyastheking

Motosikleti
    Casillias kardesim.burası bır forum.keeway degısık bır modelı olan matrix ılede konusa bılırız.cunku;bu sıtede matrix adında acılmıs bır yazı yok...varsa bıle ben gormedım.yani.senın arn 125cc motorun var dıye.bız burada keeway matrix tartısmayalımmı?herkes ozgur.bız burada amerıka bırlesık devletlerını konusmuyoruz.tartıstıgımız.yine bır motor.!!!yapma bole.arkadasım.
    gecen sayfalarda.yıne matrıx konusu acıldı.kımse bıse demedı.bu benım dusuncelerım.ve senın dusunduklerıne'de saygım sonsuz.saygılar!!!.

One_Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125
    125 cc scooter için 110 km daha ne olsun arkadaşlar, öpün de başınıza koyun, başka hangi 125 cc hava soğutmalı scooter bu hızı yapıyor?? Bence ARN 125 scooterların raceingi Bugün İzmir'de motor gezimiz vardı, bunu iyice anlamış oldum.. İlk kalkış hızlanması da ömürlere bedel

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    Ayrıca 50 cc için karoseri dizayn edilmiş bir motoru 150 cc ile değiştirilmişini tercih etmek ne kadar doğru bu da tartışılır. Olay sadece motor hacmi ve hız değil. Motosikletin şase gövdesinin, lastiklerinin de bu cc ye uygun olması lazım. Düşünsenize ibreyi bile değiştirecek zaman bulmadan 150 cc motor takıp piyasaya sürüyolar. Ben olsam almadan önce düşünürdüm epey.

alpinaB10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR K9
    Alıntı red_hot adlı üyeden alıntı
    Casillias kardesim.burası bır forum.keeway degısık bır modelı olan matrix ılede konusa bılırız.cunku;bu sıtede matrix adında acılmıs bır yazı yok...varsa bıle ben gormedım.yani.senın arn 125cc motorun var dıye.bız burada keeway matrix tartısmayalımmı?herkes ozgur.bız burada amerıka bırlesık devletlerını konusmuyoruz.tartıstıgımız.yine bır motor.!!!yapma bole.arkadasım.
    gecen sayfalarda.yıne matrıx konusu acıldı.kımse bıse demedı.bu benım dusuncelerım.ve senın dusunduklerıne'de saygım sonsuz.saygılar!!!.
    kardeş, aç ozaman bi matrix başlığıda orda konuşalım bu konuyu. bak bu arn125 ile ilgili topic 17 sayfa idi eskiden... sayenizde kuşa dönüyo her ay..

Motosikleti
    AlpinaB10 kardesım.Keeway matrix 150cc İle ilgili Düsünceleriniz. Yazılı bır baslık actım.beklıyorum senı oraya.ve herkesı.bakalım almaktan fıkrımız cayacakmı¿¿¿ :

tnagas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600
    arkadaslar ya benim dün uzaktan kumandayla mars calısıyordu ancak gece calıstırmaya kaltım sadece ısıklar yandııı marş basmıyor acaba bunun nedenii bilen varmı şimdiden tşkler

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    bende de benzer sorun olmuştu, daha önce yazmıştım. ancak aynısı mı bilemem. marş basıyordu fakat motor çalışmıyordu. servise gittiğimde soruu söyledim. hava-yakıt karışımını ayarladılar. şimdi öyle bir sorun yok.
    ilyastheking

tnagas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600
    yok bende marş basmıyor önceden basıyordu fakat dün olmadı artık neden billmiyorum bende kış geldi diye artık garaja cektim servise gitmedim kafama takıldı 500km bakımı yapılırken söylerim artık bakalım

Motosikleti
    KEEWAY ARN 125 <Mat Siyah>
    arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var:motorumu çalıştırmakda zorlanıyorum.kontak dugmesine basıyorum ses geliyo ama bi türlü ateşleme olup da çalışmıyor.ayak pedalıyla da tek seferde çalıştırmayı beceremiyorum.ancak 6-7 pedal basışından sonra kontak dugmesinden ateş alıyor.Sizce problem nerde?akü mü,buji mi,dinamo mu,hava-yakıt karışımı mı yoksa nedir,servise sordum ilgilenmediler,bişeyler yaptık dediler daha kötü oldu:eskiden 2 gün çalışmasa oluyodu şimdi yarım günde bile bu durum oluyor,önerilerinizi,degerli fikirlerinizi bekliyorum...

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    Arkadaşlar burada sorunlarınızı anlatırken hangi servise götürdüyseniz ismini yerini söyleyin lütfen. Böylece olumlu yada olumsuz anlamda deşifre olmalarında fayda var.

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    Alıntı CuteOnur adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var:motorumu çalıştırmakda zorlanıyorum.kontak dugmesine basıyorum ses geliyo ama bi türlü ateşleme olup da çalışmıyor.ayak pedalıyla da tek seferde çalıştırmayı beceremiyorum.ancak 6-7 pedal basışından sonra kontak dugmesinden ateş alıyor.Sizce problem nerde?akü mü,buji mi,dinamo mu,hava-yakıt karışımı mı yoksa nedir,servise sordum ilgilenmediler,bişeyler yaptık dediler daha kötü oldu:eskiden 2 gün çalışmasa oluyodu şimdi yarım günde bile bu durum oluyor,önerilerinizi,degerli fikirlerinizi bekliyorum...
    bu konu hakkında birkaç defa oldu yazıyorum. benzer sorun bende de oldu. marş basıyor fakat motor çalışmıyordu. özellikle uzaktan çalıştırmada sorun yaşıyordum. çalıştırırken illa ki gaz vermem gerekiyordu. hava-yakıt karışımını ayarladılar, sorun kalmadı. ayar yapıldığından beri bir defa bile böyle bir sorun olmadı. ama anlattığına göre senin sorunun daha farklı gibi görünüyor. akünün şarjıyla ilgili bir sorun var gibime geliyor. motor çalıştığında bir miktar şarj oluyor herhalde. ama stop edince aynı sorunla karşılaşıyorsun. hallolmayacak bir sorun değildir.
    ilyastheking

Motosikleti
    KEEWAY ARN 125 <Mat Siyah>
    Arkadaşlar burada sorunlarınızı anlatırken hangi servise götürdüyseniz ismini yerini söyleyin lütfen. Böylece olumlu yada olumsuz anlamda deşifre olmalarında fayda var.
    deşifre olmasını istemem çünkü servisimi seviyorum,bu arada bu servis yumuşak süspansiyonuma halkalar ekleyerek çok sertleştirmeyi başardı,bunu da belirteyim...(bu arada one-way sen de haklısın ilk mesajımı yazarken sanki kötülemişim servisi)

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    arkadaşlar... havalar da aldı başını gidiyor. soğuk iliklerime kadar işliyor. siz ne alemdesiniz? motorları yavaş yavaş garajlara mı çekeceğiz
    ilyastheking

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler