Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Keeway ARN 125 Motorsikletini;

Katılımcı sayısı
353. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Beğendim..

254 71.95%
  • Beğenmedim..

48 13.60%
  • Kararsızım.....

51 14.45%
35. sayfa BirinciBirinci ... 25333435

Keeway ARN 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı beRKer... adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karayılan arkadaşım tek süspansiyon olduğuna bakma ben 53 kiloyum ama yinede çok süper yaylanıyo ben 4 tane motor sürdüm arkadaşınkilerede bindim hondanın mondialin ybrninm süspansiyonları hava müthiş bi süspansiyon var ve asla sürtme olmuyo güven kardeşim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:01 ----------

superrider arkadaş git biyerden takviye yaptır mutlaka çalışır benimki 2 sene yatmıştı bi takviye yaptırdım bi 10 km yaptım bi yarımsaatte rolantide çalıştırdım taş gibi hiç bişey olmuyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:04 ----------

sertaco17 benimki 2750 kmde 125 lik arn tertemiz mudanyaya gelirsen gel bi bak beğenirsen al 1,100 gibi düşünüyorum ben joyride ewo alıcam tel:05322633707

kardeş sen hiç ekmek yemiyormusun ya 53 kğ sin ha yanlız ben 90 kiloyum
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    keeway 50 gitti arn 125 gitti kymco mxu 300 yolda
    kardeş ben 14 yaşındayım 9 yaşımdan beri motor sürüyprum ama sorun yok babamda arada biniyo bnm motora onda daha güzel yaylanıyo :D

Motosikleti
    keeway 50 gitti arn 125 gitti kymco mxu 300 yolda
    arkadaşlar arn nin 2010 modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz ben alıcaktım çin malı falan diye duydum ama ?

bende ARN 125 var. parçaların üzerinde Made in Japan yazıyo. Ayrıca Mesele çin'de üretilip üretilmemesi değil, vespanın da, hondanın da, suzukinin de çinde üretilen modelleri var. Mesele markanın konsepti. Çinlilere ne kadar para verirsen o kadar çalışırlar. Keeway Macaristan asıllı bir firma ve kaliteli bence. bu arada benim motorum 31000 (otuzbirbin) km'de. ömrü de iyi yani.

Motosikleti
    keeway arn 125 2006
    kardeşim öncelikle motosiklet alırken arn125 i seçtiğin için teşekkür ederim gerçekten çok güzel bi karar almışın dediğin gibi hem hızlı hem az yakıyor ben haftada 10 tl lik benzin alıyorum bir hafta boyunca işe gidip geliyorum günlük 20km den haftada 120 km yapıyor birazda geziyorum o kadar kullanmaya depomda benzin bile kalıyor ama ne yaptıysam 90km/s yi geçiremedim ama gene de arabalarla yarış yapması çok güzel oluyor ve motosiklet alacak kişilere keeway arn125 i tavsiye ederim inanın pişman olmayacaksınız

Bende keeway arn150 alarak motorsiklet alemine giriş yaptım hayırlısıyla Şu anda memnunum maşallah.Bir depo ile şehir için 120 km yapıyorum.Bu değerler normalmi acaba

slm motorcu arkadaslarıma ben izmirden özgül motordan keeway arn125 parçası olarak monifolt istedim adamlar bana faklı bir monifolt göndermiş aradıgımdada hatalarını kabul etmek yerıne sorun çıkartıyolar aman sız sız olun oradan parça isterken dıkkatli olun

emiro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DavidmipAJ
    Alıntı ft106 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende keeway arn150 alarak motorsiklet alemine giriş yaptım hayırlısıyla Şu anda memnunum maşallah.Bir depo ile şehir için 120 km yapıyorum.Bu değerler normalmi acaba
    kazasız belasız günler dilerim.
    motor kaç km de acaba?
    Live To Ride <-|-> Ride To Live

ARN 150 Scooter

Arkadaşlar merhaba, aranıza yeni katıldım, hepinizi sevgi saygı ile selamlıyorum.
    Bir keeway arn 150 scooter aldım, ilk motorum olacak. Şehir içinde kullanmak, günlük işlerimi halletmek için aldım. Bu forumu ve daha birçok siteyi araştırdım, bu motorun genel olarak tavsiye edildiği izlenimi edindim. Beni aldığım motor sıfır ama 2008 yılında ithal edildiği için bir bayiden oldukça uygun bir fiyata aldım(yaklaşık 2000 TL). İlk motorum olması nedeniyle iyi mi yapmışım bilemiyorum, ayrıca bu motoru nasıl kullanmalıyım, nelere dikkat etmeliyim? Yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim. Selamlar..

sadocanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    arn125,vivacity 100 2t,vento100,today50, cbr 125
    arkadaslar motoru 2005 te almıstım hemde 0 dı gayet güzeldide fakat o motora düzgün bakmazsan çabuk dökülüyor hem kaporta bakımından hemde mekanık açıdan örneğin ben duzgun bakmama rağmen 2010 hazıranında motor iki kişi 70 i geçmiyor ve benzini bildiğimiz bardaktan su içer gibi çekiyor...

Motosikleti
    Sym gts 250i evo
    Alıntı skater adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SPEC0PS kardeşim ellerine sağlık harika boyamışsın valla
    10 numara bence.Spreyle boyamı olur diyenlere inat ver gazı gez etrafta helal be kardeşim
    bu arada stickerları ne yapacaksın tekrar yapıştırcanmı?
    arkadaşım boşver olmaz diyenleri ben renault 19 u sprey boya ile boyadım motormu boyanmayacak

Motosikleti
    Sym gts 250i evo
    konuyu hortlatmak gibi olucak ama bana acil arn 125 siyah sağ grenaj lazım. (sinyalin oldugu parça). elinde bulunanların bana mesaj atmalarını rica ediyorum. varsa ön tarafta farların olduğu grenaj ve ön çamurlukta lazım

REKLAM ALANI
35. sayfa BirinciBirinci ... 25333435

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler