Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Keeway ARN 125 Motorsikletini;

Katılımcı sayısı
353. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Beğendim..

254 71.95%
  • Beğenmedim..

48 13.60%
  • Kararsızım.....

51 14.45%

Keeway ARN 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hurricane77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SW 600 ABS
    Walla bendede vardı satalı 2 ay oldu ole dik yokuşlarda falan bırak iki kişi kalkmayı 1 kişi bile zorlanıyor(belki benim kilomdan dolayı 100 kg ama onun dışında düz yolda kullanmak için ideal sadece bu sebepten sattım motorumu.Ve ikinci elde çok zarar ettiriyor
    Oyun bitince Şah da Piyonda aynı kutuya konur...

SW 600

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bp kurşunsuz benzin bende de sorun yapıyor. Tekliyor ara ara ve zor hızlanıyor.
    Karbüratör temizlendi o zaman düzelmişti ama şimdi tekrar aynı sorun benzinden olduğunu düşünüyorum. Karbüratör temizlendikten sonra epey bi hızlanmıştı.Hava filtresi de sık sık temizlenmesi gerekiyormuş.

Yakıt tüketimine gelecek olursak km'de 100ykr yakıyor. Normal şartlarda max hız 90 iki kişi de tek kişi de aynı km sabitleniyo. Ama biraz rüzgar veya eğim olduğunda 105 görmek mümkün... arn 125

skater - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gidişat iyi şimdilik arkadaşlar :)

benimde karbüratör temizlenince iice rahatladı. sanırım karbüratör ve hava fitlesini sık sık temizletmek gerek

geçen cumartesi ufaklığı zorladım arkadaşlar.
    1.köprüde gişe çıkışı yokuş aşağı 110 yaptım ama imkanı yok daha fazla gitmedi.ayrıca çok sallanıyor bu hızlarda ciddi korkutuyor adamı dengesi pek iyi değil malesef...

ayrıca benzinde totale geçtim birazdaha rahatım şimdi.

Arkadaşlar çizikler için ne yapabiliriz.
    Renk mat siyah önceki sayfalarda sprey boya ile boyanabileceği yazıyordu ama şimdi bulamadım hangi sayfada olduğunu
    Hiç deneyen var mı çizikleri boyamayı ?? Hangi marka sprey

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    Ben daha 2 gun once boyama yaptım kople motoru. Orjınal mat siyah renginde 1 boya bulman ımkansız cunkı ustundekı boyadan cok sanki plastiğin kendi rengi.

Tek tek tum kapakları soktüm (Akçalı Mat siyah 526) Sprey boya aldım 2 tane tenesi 4.5ytl boya tum kapaklara yetti hatta arka canta ve kaskımıda boyadım.

Sprey boya ne kadar mat siyah diye satılsada orjınal mat sıyahtan daha parlak ama daha cok yakıstı, boyamadan once ustundekı arn ve kewway yazılarınıda sokmustum ara sokaklardan gecerken dıkkat edıyorum gozler motorun ustunde

Yanlız on sinyallerın baglı oldugu alt kapakları sokmeyı basaramadım motorun ıskeletı cıkktı onlar cıkmadı Sinyallere bant cektım bazı gereken yerlerıde bantlayıp alt kapakları ustunde bayadım. Önümüzdeki pazarda resimlerini atarım buraya.

Specops

skardeş be beni can damarımdan vurdun ya
    bende motoru parlak siyah yapmak istiodum ama 300-400ytl boyama ücretini duyunca yapamıodum

spreyle nasıl oldu güzel boyandımı kolay oldumu bi detaylı anlatsan
    motorun yakından resimlerini çeksen detaylı bi baksak nası olmuş boya
    bi görsek en acil sürede kardeş be bene hemen boyarım valla seninki güzel olmuşsa

bekliyoruz kanki

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    Lazım Olan Malzemeler
    1-Alyan takımı
    2-Anahtar veya lokma takımı
    3-Yıldız tornavida ince ve kalın
    4-Koli batı veya aynı boyutta Gri bant

Kapaklar
    1-On gosterge panelı cok basıt 3 yıldız vida tutuyor + kapak tırnakları.
    2-Farların oldugu on kapak yanlardan 2 şer tane alyan vıda altan 1 yıldız ve surucu tarafından 2 yıldız ile tutturulmuş.
    3-Ön çamurluk zaten cok batit sağ ve solda 2 şer vida.
    4-Yan kapakları sokmek ıcın sele yı sokuyorsun Bagaj tabanında 2 yıldız, depo kapagı yanında kilidi tutan 2 yıldız ve yine onların yanında 2 tane 10luk somunları + arka demiride soktunmu birde 2 kapagı birbirine tuturan bir vida var yıldız akuye yakın.
    5-Alt kapakları ben sokmeyi başaramadım o yuzden Gri bant burda işe yarıyor. Üstünde boyadım.

Kapakları tek tek sokup yıkıyıp temızlıyorsun ustundekı ytazıları sokmek ıcın cakmakla bıraz ısıtıyorsun hem daha az iz kalıyor hem daha kolay cıkıyor, yazıyı sokunce bıraz ız kalır en ınce zınpara ile izleride yok edıyorsun tekrar yıkıyıp kurutuyorsun boyuyorsun 15dk sonra hazır.

Bence kolay sence bilemıyorum Resimlerini en gec pazar gunu eklıcem ama cok guzel oldu gorunce hak verıceksın.

SPECOPS
    sağolasın kardeş bende boyıycam ama önce bi seninkini göreyim
    pazar günü malzemeyi hazırlar sonra senin resimleri beklerim

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    Nedemek kardeş senin için videosunu bile ceker youtube a koyarım

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    Evet işte resimler kötü olmuş diyen varsa beri gelsin

2 TEKER ÇOK ŞEKER

SPEC0PS kardeşim ellerine sağlık harika boyamışsın valla
    10 numara bence.Spreyle boyamı olur diyenlere inat ver gazı gez etrafta helal be kardeşim
    bu arada stickerları ne yapacaksın tekrar yapıştırcanmı?

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    Sağol eyvallah, Vallahi sökerken zayi oldular ama stickersız daha güzel bence.

Haftasonu Gezisi?

Malum yaz ayları
    haftasonları ufak gezilere çıkan veya çıkmak isteyen yokmu arkadaşlar

aydinbelen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAY ARN 125 (HONDA X8R-S)
    arkadaşlar arn için çok güzel siteler ve resimler var aslında keeway arn deil defalarca söyledim honda x8r-s ama siz yinede bi bakın
    http://www.x8r.co.uk/
    http://www.x8r-tuning.de/
    http://www.bikepics.com/honda/x8rs/

küheylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 D INTEGRA
    Alıntı bekster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar çizikler için ne yapabiliriz.
    Renk mat siyah önceki sayfalarda sprey boya ile boyanabileceği yazıyordu ama şimdi bulamadım hangi sayfada olduğunu
    Hiç deneyen var mı çizikleri boyamayı ?? Hangi marka sprey
    daha önce keeway arn kullanmıştım. ufak tefek çizikleri okullarda cam tahtalarda kullanılan kalın uçlu keçeli kalemler var. onların mürekkepleri uzun süre çıkmayanları var onu kullanarak sorunu halletmiştim. çiziklerin üzerini boyadıktan sonra birkaç gün yıkamassan daha kalıcı oluyor.

benim arn ile yaşadığım sadece iki sorunum oldu. birincisi eğer iki kişi kullanıyorsanız kasislere kesinlikle durmadan girmeyiniz. duracak kadar yavaş dahi girseniz altı yere değiyor.
    ikincisi ve en önemli sorun. birgün eşimle beraber sahilde yürüyüş yoluna girdik arn ile, maximum 10 km hızla yaklaşık 5 km kadar gittik. o günden sonra motordan garip sesler gelmeye başladı. sanıyorum kavrama tası sürekli yavaş gittiğimiz için çok ısındı ve problem yaptı. kalkışlarda vites değişene kadar o sesi duyuyorsunuz. ama vites değiştikten sonra ses otomatik olarak kesiliyor. sanki ayağınızın altında birşeyler sürtünüyor gibi bir ses idi bu.
    kullanan arkadaşlara kesinlikle uzun süre çok yavaş bir süratte kullanmalarını önermiyorum.

[QUOTE=küheylan;760777]daha önce keeway arn kullanmıştım. ufak tefek çizikleri okullarda cam tahtalarda kullanılan kalın uçlu keçeli kalemler var. onların mürekkepleri uzun süre çıkmayanları var onu kullanarak sorunu halletmiştim. çiziklerin üzerini boyadıktan sonra birkaç gün yıkamassan daha kalıcı oluyor.

Kalemle boyadıktan sonra renkte ton farkı belli oluyormu? Denemek lazım

İlk defa sorun çıkardı benim arn. Daha 6.000 km de. Geçen gün hızlanırken 70 kadar çıktı ve sonra birden bi ses geldi ve stop etti. tekrar çalıştırdım ama
    ilginç sesler gelmeye başladı.70 e kadar çıkınca dahada artıyor sesler.
    Tamirci piston sıkışmış dedi epey masraf çıkaracak böyle bi sorunla karşılasan varmı????
    Garanti kapsamı karşılarmı böyle bi sorunu

Motosikleti
    ARN TUNİNG 125CC classifying!Special Keeway/Kazaze

şit

SPEC0PS arkadasım 150cc alacaktım bende kalmadıgı ıcın 125 cc aldım 115-120 km gordum motorda.sen kac goruyorsun 150cc'de cılalamıssın guzel olmus motor.bende zamanında cılalıyordum zamanında dıyorum artık motor yok.trafık kazası sonucu rahmetlı oldu.garajda duruyor.bende guzel yapmıstım motorumu bea

GATA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor DD250

Satılık keeway arn 125

selam arkadaşlar uzun zamandır forumu takip edemiyorum. özlemişim valla.
    arkadaşlar benim arn 125 satılıktır. nasipse regal raptor alacam. ilgilenen arkadaşlar varsa bana ulaşırlarsa sevinirim.
    Motorum 4600 km'de.
    Çok temiz bakımları yapılmıştır. kırmızı.

mnet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar selam.Galiba en kıdemli benim içinizde.Ben arn 125 ile 10200 km yol yaptım.10.000 km devirdik yani.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler