Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Keeway ARN 125 Motorsikletini;

Katılımcı sayısı
353. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Beğendim..

254 71.95%
  • Beğenmedim..

48 13.60%
  • Kararsızım.....

51 14.45%
29. sayfa BirinciBirinci ... 192728293031 ... SonuncuSonuncu

Keeway ARN 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

evet fotolarda öyle gözüküyor,ama türkiyeye gelenler daha farklı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    Arkadaşlar benim
    2005 temmuz ayında aldığım arn 125 5,8 kw = 8,4 hp.
    Şu anda satılan................ arn 150 5,7 kw = 8,2 hp.

ilkler unutulmaz ;)
    ..:: KEEWAY ARN 125cc ::..
    Weight:105KG-Single Cylinder,4Strokes,Air Cooling-Compression Ratio:9.5:1-Power:6.2 KW/7500R/MIN 8,4 hp-Ignition Mode : CDI-Clutch:Dry Shoe,Acentric-Front:Disk/ABS,Rear:Disc/Drum-Alarm, Foldable remote Control

skater - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ali1yilmaz Merhabalar
    en son mesajında yazdığın değerleri nereden aldın?bu değerler resmi sitelerdekinden farklı ama.mesela bak feyizoğlunun internet sitesi değişmeti en büyük bayilerden biri 125 ve 150'lik ARN özellikleri bu sayfada var hala http://www.feyizoglu.com/keewayarn125.html

demek istediğim kısacası senin verdiğin değerlerden çok farklı sen bunları neye göre verdin eğer senin dediğin doğruysa çok kötü birşey ucuz derken güçsüz bişey almak ama bence yanılıyor olabilirsin...

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Arkadaşlar çok zamanım yok ve baştan sona topiği okuyamıyorum
    Bişey sorucam;
    Keeway Matrix 150 hakkında düşüncelerininz nelerdir
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Alıntı ali1yilmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim
    2005 temmuz ayında aldığım arn 125 5,8 kw = 8,4 hp.
    Şu anda satılan................ arn 150 5,7 kw = 8,2 hp.

ilkler unutulmaz ;)
    Bu hesabı nasıl yaptınız anlayamadım. Aynı hesabı ben yaptığımda şöyle bi sonuç çıkıyor da...

5,8 kw = 7.78 hp
    5,7 kw = 7,64 hp

bi de şu anda satılan 125 likler 6,8 hp...

kaynak: http://www.wentec.com/unipower/calculators/kw_hp.asp

KİMİ
    yazdığın gibi hesap yaptığımızda eski ARN150 ile indirimli ARN150 arasında bir güç farkı olmadığıda ortaya çıkmış oluyor..

SAKAL biraderim
    ben hem ARN hem Matrixe bindim.ARN birazdaha rahat sürüş bağlıyor ama Matrixte ayakların ön sıkma deyiyor ki ben 1,73 boyunda olduğum halde gerisini sen hesap et ama önemli değil deysin ölede rahat ederim diyorsan yerden yüksekliği ve far gibi bazı kısımlarının daha iyi olması görünüşünün güzel oluşu için alınabilir derim yoksa pekte bi farkı yok ama ben sürüş pozisyonunu beğenmedim açıkçası
    Motor altında minnacık kalıyor
    Bence Motomax Shop a git ikisinede otur bi bak hangisi hoşuna giderse

arn125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bekster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rodajda motoru çok zorlamadım ama genellikle iki kişi binildi. 98 oktan benzin hiç almadım ,denemek lazım.
    Max hız konusunda da 120 gördüklerini söylüyorlar düz yolda olduğunu sanmam ,düz yolda yapan var mı?

"Arn 125" sen 95 oktanla denedin mi hiç ,yine aynı menzile ulaştın mı??
    bexter kardeş geçen hafta içinde bir depo po 97 ile 168 Km yaptım. ama sürekli 2 kişi bindim ve her gün sağlam bir yokuşu 2 kez çıktım. yani motora bir 10 km daha yaptırabilrsin normal bir sürüşla hatta 15 km. en en en önemlisi motoru istedigin hıza getrdikten sonra gazı ters cevirip motor devrini düşürerek kullanmak. 95 oktanlada 160 km yi rahat rahat geciyosun... cevap biraz gec oldu ama uzun süredir girmiyodum foruma

ARN 150 :

arkadaşlar önceki msjlarımdada yazdıgım gibi arn yurt dışında 50 cc lik model olarak kullanılmış honda ve diger bir kaç marka tarafından. zaten motora bakacak olursanız 125 cc bile fazla görünüşüne. 150 cc ye kötü demiorum ama gereksiz arn125 bile dikkatsiz kullanınca fazla yakarken 150 cclik arn bence daha cok yakar. 150 cc lik arn em yok diye üzülmeyin koyun po 97 yada 98 oktan görün performansı... 150 cc o kalıpta bir scooter için fazla olmuş bence gereksiz

SAKAL... matrix in görünüşü hoş ama ama gerisi boş... matrixin uzunlugu daha kısa yani dingil aralıgıda daha az haliyle. arn daha rahat ve güvenli bir sürüş sağlar bence, 12 cm azımsanamicak bir fark. ama illa matrix istiyom diyosan git bayiye ikisinede bir bin bak hankisi hoşuna giderse. keeway motorunun dayanılıklığı ve güvenilirliği tartışılmaz ikiside sana sorun cıkarmiicaktır ama 12 cm daha uzun olan arn daha rahat ve güvenli sürüş sağlıyacaktır bence.

ARN125 cevap

ARN 125 kardeşim...

ARN 150 kayabilir demişsin bunun süratle bir ilgisi yok lastikler kauçuk değil nylon lastik dolayısla yol tutuşu yok bence iki kişi bineceksen nekadar çok CC okadar çok rahatlık

ARN kayar hemde nasıl kayar....

Alıntı skater adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARN 125 kardeşim...

ARN 150 kayabilir demişsin bunun süratle bir ilgisi yok lastikler kauçuk değil nylon lastik dolayısla yol tutuşu yok bence iki kişi bineceksen nekadar çok CC okadar çok rahatlık

ARN 150 kayabilir demedim ben ama arn ler naylon lastik kullandıgı için yolda buz pistinde gider gibi gidiyosun özelliklede yagmurda yada ıslak zeminde. Gecen gün en fazla 15 20 ile giderken kücük bi su birikintisinden gectim ve dönüştemotor kaydı yana yattım.sürüklenmedim öylece yana yattım nasıl oldu anlamadım ama ne bende nede motordahiç bişi yok
    YANİ ARKADAŞLAR ÖZELLİKLE LASTİKLERE ÇOK DİKKAT.ISLAK ZEMİNDE VE YAZIN ISLAK BİR ZEMİNDEN GECERKEN...

ARN ŞANZIMAN YAĞI DİKKAT!!!!!!!!!!!!!!!!

Arkadaşlar bende geçe gün ögrendim ARN lerde bide şanzıman yağı diye bir şey varmış bakımlarda onu kontrol ettirin ve yağını eksik ettirmeyin. çünkü bizim bakım yaptırdıgımız ustaya şanzıman yağı bitmiş ve bu yüzden tüm şanzımanı dağıtmış motoru yemiş bir ARN gelmiş. ARN bir scooter ve neresinde şanzıman var derseniz bende ilk duydugumda şaşırdım ama kayışı atlatan sistemin yağıymış... kısacası aman dikkat... kimin olursa olsun bu kadar çok sevdigim bir scooterın motorunun bitmesine gönlüm el vermez

Yağ değişimi zamanı geldi yine ,arn 125 de hangi yağı kullanıyorsunuz ve fiyatı ne kadar bilgi verirmisiniz?

bexter :

''castroll actevo'' yu dene.... 4 zamanlı motorlar için tasarlanmış bir yağ fiyatıda uygun. ben kullanıyorum ve cok memnunum.

TTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Arn 125

Arn 125 imi satıyorum.

Arkadaşlar,formdaki mesajların hemen hemen hepsini okuyarak mayıs 2006 tarihinde aldığım mat siyah 600km'deki kız gibi motorumu çok memnun olmama rağmen satıyorum.Çok iyi durumda, dosta verilebilecek bir motor.Motor almayı düşünenlerin kaçırmaması gereken borçsuz harcsız 500km bakımı yapılmış sorunsuz motor.

Motor İzmir'de irtibat ve motorumun resimleri için aşağıdaki sahibinden.com linkinden ulaşabilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2939080

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Ben matrix 150 sahibiyim kardeş sayılırız dimi
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Motosikleti
    Keeway Arn 125
    Tabiki kardeşiz. Peki sen memnumusun motorundan?

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Kaza yaptım tam 100 km de
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=20523
    genel olarak memnunum çok seri bi motor kullanırken zorluk yaşamıyorum sürmesi keyifli fakat rodaj günlerinde basamadığından sıkıyor adamı

Motosikleti
    Keeway Arn 125
    Büyük geçmiş olsun kardeş.Allah beterinden saklasın. Cümlemizi...!

bakın can sıkıntısı adama neler yaptırıyor :)

kendi çizimlerimdir...
    benzetebilmişimdir umarım

Bukalemoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V
    aha işte skater in elinden bi kacan bi ucan kurtuluo
    adam oturdu kendi basina ogrendi programi cizdi :D
    helal olsun kardes..
    seni biz macaristana yollayalaim :D istedigimiz tipte motor cizer urettirirsin sen orda :D

Bukalemoon kardeşim senin gibi istanbul-bodrum ARN ile yolculuk fatihi bi adamdan bunları duymak çok güzel
    sağolasın kardeşim...

Antalyadaki arkadaşlar

naklim antalyaya çıktı servis için adres verebilirmisiniz (Tecrübeli ve problemsiz )

REKLAM ALANI
29. sayfa BirinciBirinci ... 192728293031 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler