Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Keeway ARN 125 Motorsikletini;

Katılımcı sayısı
353. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Beğendim..

254 71.95%
  • Beğenmedim..

48 13.60%
  • Kararsızım.....

51 14.45%
28. sayfa BirinciBirinci ... 182627282930 ... SonuncuSonuncu

Keeway ARN 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    alialince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    skater benim demek istediğim bu zaten, onlar getirebilecek olsa getirirlerdi merak etme, onlar gayet yakından takip ediyorlar piyasayı ama yukarıda da bahsettiğim keewayin arn125, matrix150, superlight150 bu üç modeli getirmelerini engelleyecek yasal bi düzenleme olmalı nedir bende bilmiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    skater, aslında satıp satmamak konusunda da çok kararsızım.. zaten satılık kısmına da ilan vermeyişimden anlamışınızdır özel bir nedeni yok sanırım vitesli motosikletlerin bana göre olduğunu düşünüyorum. scooter da çok zevkli ama benim asıl istediğimin vitesli olduğuna karar verdim.. ama hala kararsızım çok..

slm arkadaşlar siyah arn sahibiyim 2500 km'de. Arka kutu,bagajdan gelen seslerin
    bi çaresi yok mu acaba? Çok ses yapıyo. Ön farın içinde çok az da olsa
    pas lekeleri olmaya başladı sizinkinde de var mı? Çok yakından bakınca
    anlaşılıyo.

bekster arka bagajın kilidine biraz kalınca şeffaf bant sararsan kilit daha sıkı olacağı için ses azalacaktır.

Mdvyn-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam beyler motor hakkında hiç blgm yok ama sayenizde ne nedir neler de sorun war falan her bi boku örendim =) ... yauw ben keeway arn125 ile mondial 150HS arasında kaldım ilk motorum olucak ne önerirsiniz .. iki tarafıda sürekli okuyorum tabii herkes kendi motorunu övüyor böyle olunca da kararsız kalıyorm ... Bide mondial'ı şikayet edenler war çin malı olmasından ötürü dandik yanları varmış çabuk bozulmalar yokuşta stop etmeler marj aletindeki sorun vs ... Keeway arn125 de bitek jikle sorunu okudum ama çözümü warmış .. ne dersiniz napsam şimdiden saolun ...

arn125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mondial ve Keeway i kıyaslamak bile büyük bir hata bence... ben mondial 150 hs de kullandım kısaca tabir etmek gerekirse ODUN ... arkadaşımda 150 hs var ve ayda en az 2 3 kez servise gidiyor.. keeway ise şimdiye kadar servise sadece ama sadece yağ değişimi ve 500 1000 gibi genel bakımlar için gitti Jikle sorunu tamamen halledildi. formun başındaki msj ları cok dikkate alma onlar 1 1 bucuk yıl önceki mesajlar son 10 sayfayı tekrar dikkatlice oku daha iyi fikir edinirsin.

Saolasn .. yauw zaten mat siyah cok bomba duruyo zaten kafam ondaydı .. suan tasınma olayları war bekliycem motor için ama deicek umarım 4-5 aya üstünde olurum hade eyw.

benimki km'de 90.ooo gibi bi rakam yakıyor,sizinki nasıl biraz fazla değilmi?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı bekster adlı üyeden alıntı
    benimki km'de 90.ooo gibi bi rakam yakıyor,sizinki nasıl biraz fazla değilmi?
    Benim Mondial HS150 1200kmde
    7YTL lik benzinle 130km yol yaptım ! 100kmde 1,8lt yakıyor
    Km sayacı %100 doğru
    Çankırı yolunda 80-90km hızla 3/4gazla gittiğim halde
    Otoyolda dahada az yakıyor 70km sabit hızla gidersem !
    Rodajı çok mükemmel yaptım bu bir etken olmalı ...

Arn125te rodajı düzgün yapılmışsa bu kadar az yakmalı !
    Motoru bu kadar az yakan Arn125 sahibi varmı hiç ?

Bir depo ile 180 KM depo tamamende bitmemişti depo 5 litre alıyo hesaplayın artık...
    mengu 16: Vitesli ve 125 lik motorlarla bile 2 - 2,2n in altında yakamazsın ki senin bahsettiğin 150 lik bir scooter. vitesli sistem değil kayış sistemi. 100 km 1,8 litre ancak vitesli ve 100 125 lik bir motor yakar bence senin hatan var ki 100 lük vitesli motorlar 2 litre yakıyo en az. hani var ya şu mobilet scooter karışımı şeyler yarı otomatik vites sistemine sahip olmasına karşın 2 litre yakıyolar

animanyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süpersin abi bende arn için anneme yalvaranlardanım gerçekten çok güzel bi motor umarım yakın zamanda benimde olur bende böyle konu açarım bu bilgileri aldığım iyi oldu çok teşekkürler ve güle güle kullan tabi benim msj birazcık geç oldu 1 seneden fazla olmuş konu açılalı belki motoru bile satmışındır
    [B]Bu arada ben 92 doğumluyum eğer laflarımı beyenmesseniz yaşın küçük deyip kesebilirisiniz (Bu laf yaşça bük olup ....... küçük olanlar için geçerlidir)::lac:: [/B]

"arn 125" bir depo ile 180 km mi yaptın? Nasıl yaptın o kadar km'yi ,kaç km hızla ?
    Ben 10 ytl'lik benzin aldığımda 100 km sonra ibre empty 'ye dayanıyor.

Şimdiye kadar max hızınız nedir arkadaşlar arn ile? 90 'a kadar çok iyi hızlanıyor,ondan sonra kesiliyor,iki kişide tek kişi de aynı hız.
    Ancak üstüne kapandığımda 105 yapmayı başardım.

bexter : 27 ci ve 28 ci sayfalardaki msjlarımı okursan orda daha detaylı anlattım.. 98 oktan benzin 40 - 60 Km hız ve kalkışlarda gazı köklemeden kullanırsan. 175 km falan yapabiliyosun. bide gazı bırakıp tekrar cekerek kayışın daha düşük devirde kavramasını sağlıyorsun o zaman uzun yol yapabilirsin sen yinede 27 den sonraki sayfalardaki msjlarımı oku. oku bide asıl önemli olan motorun rodajını çok iyi yapmış olmak.

Rodajda motoru çok zorlamadım ama genellikle iki kişi binildi. 98 oktan benzin hiç almadım ,denemek lazım.
    Max hız konusunda da 120 gördüklerini söylüyorlar düz yolda olduğunu sanmam ,düz yolda yapan var mı?

"Arn 125" sen 95 oktanla denedin mi hiç ,yine aynı menzile ulaştın mı??

arkadaşlar motomax herhalde arn 125 i bitirdi fiyat listesinden çıkarmış arn 150 fiyatı 1.799 ytl arn bu fiyata iken gidip dandik dundik motorları alan olursa artık bişey demiyecem

Allaaaa abi saolasın simdi bende baktım harbi fiyat 1.799 olmus tamamdır benm olay o zaman arn150 olsun 125 diyodum daha iyi hem ... Saolasın ali
    [B]You cannot kill what you didn't create ! ! ![/B]

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    150 hs düşünüyodum ama arn var artık...

Arn125 fiyat listesinde yok ve arn150'lerin fiyatı 1.799 oldu .. Ortada tamamen stratejik bir olay dönüyor ve çok başarılı bi strateji keeway'in yaptığı ... Benim de yaptığım gibi az parayla iyi bi scooter almak isteyen kişiler Mondial 150hs ile Arn 125/150 arasında kalıyor genelde ama ortada büyük bir fiyat farkı wardı 2.400 arn ile 1.800 150hs ... E malum millette özelliklere bakıyor aşağı yukarı aynı olunca , fiyatı daha ucuz diye mondial alıyordu ve şimdi keeway farkı açık ara kapattı ve olayı toptan kendine çevirdi artık bu olaydan sonra mondial alan warsa şaşarım ... Adamlar 125'i listeden cıkarıp 150'yi bırakmıs üstüne 1.800 olan mondial'a karşı 1.799 olarak sunmus arn150'yi daha ucuz yani ama helal olsun adamlara iyi ki almamısım iyi ki anam izin vermemis de beklemişim 600 milyonu zarar olarak görürdüm .. teşekkürler anne
    [B]You cannot kill what you didn't create ! ! ![/B]

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben de indirimin üstüne tekrar düşündüm arn'yi. fakat açıkcası ikilemde kaldım... olumsuz ve olumlu düşünceleri okuyunca... napsam ki ne tavsiye edersiniz? bunca sayfanın üstüne sorulmaz ama... hep klasik sorunlar tekrarlanıyor gibi, çekindim açıkcası ?

Forumdan Uzaklaştırıldı albts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    arkadaşlar benden bu hafta arn 150 almayı düşünüyorum adam sirkecide bana anahtar teslim 2100ytl dedi sizin söylediğiniz fiyat baya az neyse 150 lerin maksimum hızı nedir kaç gören var ayrıca ben bişeye dikkat ettim motomax ın orjinal fotosunda arka stopun üstünde yani çantanın takıldığı yerde siyah bir parca var ama bizim alacaklarıızda parlak bir demir var bu nedir ve ayrıca fotoda selenin bir kısmı gri bir kısmı siyah belki eski modelidir merak ettim

REKLAM ALANI
28. sayfa BirinciBirinci ... 182627282930 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler