Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Keeway ARN 125 Motorsikletini;

Katılımcı sayısı
353. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Beğendim..

254 71.95%
  • Beğenmedim..

48 13.60%
  • Kararsızım.....

51 14.45%
27. sayfa BirinciBirinci ... 172526272829 ... SonuncuSonuncu

Keeway ARN 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    perhaps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Arn 125
    Ben de 2500 km civarındayım ve ses konusunda biraz sorun yaşıyorum. Arka kutu'dan ve orta sehpadan muhtelif sesler geliyor. Ama başta da geliyordu zaten...

İlk kez dün düz yolda ve motor sıcakken biraz gaz kesince stop etti motor. Sonra ayaklarımı yere koymadan marşa basıp çalıştırdım ama moralim bozuldu tabi. Benzer bir sorun yaşayan var mı aranızda?

Ayrıca, aynı rampadan aşağı iniyorken bazen motor bir motoru olduğunu unutuyor ve bisiklet gibi akıyor. Bu özellikle motor henüz ısınmamışken ve rampaya yüksek hızda girince oluyor. Ancak çoğunlukla komprasyon freni gibi bir güç motoru tutuyor, motorun devri yükseliyor, ama gaz vermeden hızlanmıyor. Teknik açıklaması nedir bunun? Normalde kayışın artan hızla birlikte koni üzerinde kayarak "araziye" uyum sağlama yoluna gitmesi gerekmez mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu0655 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

biri baksın

abi bu motorun fiatı kaç

alialince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2.350,00 ytl

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    kardeşler
    ben bitane 2. el 125 buldum fiyatı oldukca uygun ama bayandan olması düşündürüyor ya

ben bitane buldum 2. el ama bayandandan düşündürüyor beni

Motosikleti
    keeway arn 125
    slm arkadaşlar aranıza uzun zamandır katılmak istiyordum arn 125 almadan önce yazılarınızı okudum vede almaya karar verdim vede
    2 ay önce siyah arn 125 satın aldım.Genel olarak motorumdan memnunum ufak tefek sorumlarım oldu tabiki özelikle motorun yol tutuşu,lastikler berbat bu sorunumu c.tesi günü lastiklerimi değiştirerek ortadan kaldırdım.Şuan sanki başka bir motor u kullanıyorum.Tek kelimeyle Süper oldu herkesin ilk önce bu lastiklerden kurtulmasını tavsiye ediyorum.Tabiki bagaj sorunumda vardı onuda aynı lastikler gibi değiştirerek yok ettim.sıra amortisörlerimde çok gıcık oluyorum çok ses yapıyor onun çözümünü araştırıyorum...
    buarada lastiklerin markası duro dişli lastik satın aldım.

skater - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    serkan babacım hayırlı olsun öncelikle...
    nekadar verdin lastiklere vede tipini yada seri numarasını yazabilirsen bende bi fikir edinmek istiyorum.ayrıca nerden aldın lastiği?

Motosikleti
    keeway arn 125
    teşekkür ederim...
    karşıyaka moto shop mağazasından 100,00 ytl satın aldım.
    şöyle söyleyim yamaha bws nin üzerindeki lastikler gibi dişli lastik kardeşim.

hımmm fiyat uygunmuş serkan...sende memnunsan alınır derim valla

Motosikleti
    keeway arn 125
    bence hiç düşünme kardeş...

EVEETTT HAYIRLI OLSUNNNNN!!!!!
    HATTA BUYRUN BURDAN YAKINN

Arkadaşlar Keewayin Focus modelinin muadili Asya Motorun AS-125-T15 modeli hayırlı olsun. tıpatıp aynısı.hemde çok daha ucuz fiyata aşağıdaki linke bir bakın derim.

http://www.asyamotor.com.tr/modules....owpage&pid=107

Yakında ARN veya Matrix ide diğer markalarda görürsek şaşırmayalım sonuçta çinliler parayı bastırana malı satıyor biliyorsunuz

skater bu yeni değil ki asya bunu aylardır satıyor hem sadece asya değil daha birçok markada var bu model ama iki motoru yanyana koy arada acayip kalite farkı olduğu meydana çıkıyor. benim anladığım olay şundan ibaret, keewayin arn125, matrix150, superlight150 bu üç modeli hiç bir çinlide yok çünkü bunların daha o patent süresimidir nedir dolmamış (yoksa herkes birbirinin aynı motor getiriyor ve superlight ile arn geçen sene çok sattı niye diğer çinliler de bunları getirmiyor ki) ve bunu sadece keeway (keeway macar markası türkiyedeki motomaxtan bahsetmiyorum) para ödeyip satın almış, ama focus gibi supershadow gibi modellerde patent hakkı dolduğu için bu modelleri keeway gibi daha birçok marka daha üretebiliyor ama sadece görünüş aynı kalitede keeway gerçekten çok üstün diğerlerine karşı (bu yorumlarım regal raptor ve zat 150 içinde geçerli onlar da çok satıyor ama başka kimse aynısını getiremiyor)

alialince açıkçası bu işin aslı nedir hiç bilmiyorum sadece tahmin üzerine yorum yapabiliyorum ancak dediğim gibi matrix ve arn yide diğer markalar üretip getirirse buları satın almanın bir espirisi kalmaz daha kötü taklitleriyle dolar etraf benim korktuğum şeyde bu açıkçası

getirebilcek olsalar zaten getirirlerdi merak etme özellikle arn ve superlight geçen sene deli gibi sattı. mondial piyasadaki her modelden 2006 da getirdi satan satmayan ayırd etmeden. getirebilecek olsa arn yi kesinlikle getirirdi bu zamana kadar. demek ki engelleyen bi şeyler var benim tahminim bu patent haklarıyla ilgili olduğu

yalnız bu sene motor satışlarının ne kadar düştüğü bu arn topiğinden bile anlaşılabilir geçen sene günde 1-2 kişi arn aldım diye mesaj atardı bu sene ise kimseden tık yok

arn125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar motosikletlerin dış tasarımları başka firmalar tarafındanda kullanılıyor uzun zamandır. Ama bu aynı kalitede olacak manasına gelmiyor. mesela arn125 çok güzel ve özgün bir tasarımı var... neden ??? çünkü tasarım hondanın bir tasarımı. yada hondanında kullanmayı tercih ettiği bir tasarım. google a HONDA x8r-s yazın görün.(grafikler modunda ararsanız daha çok fotoğraf bulursunuz).honda süper sport scooter olarak sürmüş piyasaya bu modelini. Keeway bunu çok başarılı uygulamış scootera. arn nin dengesi cok iyi oturmus . ben mondialde kullandım.biraz kaba bi tabir olacak ama odun gibi yapmışlar aleti asya motor ya da mondial arn nin aynısını cıkarıp 1 000 ytl ye satsa bile elimi sürmem o scootera.

Motosikleti
    SYM GTS 250
    arkadaşlar ben de arn almak istiyorum.merak ettiğim tek bir konu war.2 kişi yokuş çıkarken zorlanan var mı?bu konuda tecrübesi olanlar warsa hangi yokuşları çıktığını belirtebilir mi?bulunduğum bölgede yokuş oldukça fazla ve eşimle birlikte binmek zorundayım...

tegese1: arn yeterince güclü ve kullanıslı bir scooter 125 lik olmasına rağmen performansı iyi. kardeşim ve ben toplam 180 kiloyuz(85 + 95) motorun çekişte ve yokuşta hi,ç bir problemi yok hatta iki kişi gaza yüklenince insanı arkaya yitiyor. çok uzun ve dik yokuşlarda çıktık hiç sorunsuz cıkıyor. ama tek bir sorun var. tek amortisörlü olması ve yumusak süspansion iki kişiye gelemiyor. amortisörleri yükselterek yada sert amortisor alarak sorunu halledebilirsin. dediğim gibi sorun performansta deil süspansiyonda. biz denemek için yokuşun ortasında durup tekrar kalktık ve sorunsuz ve seri bir şekilde kalktı scooter.

skater : asya motrun modeli hakkında yazdıklarım yukarda okursan sevinirim dediğim gibi görüntü aynı diye kalitede aynı olacak değil.

merhabalar arn125
    dediğin gibi kalite mutlaka fark edecek ama benim derdim zaten o değil,zaten bende senin gibi başka çinliye elimi sürmeyi düşünmüyorum ama yinede etrafta aldığım bir motorun kötü taklitlerini görmek istemem sonuçta marka zedelenir bundan vede kullananlar eskisi gibi keyif alamaz bence...

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    arkadaşlar mayıs ayında aldığım kırmızı focus 125'imi satmayı düşünüyorum, henüz 1000 km'de ve hiç bir kazası yok.. ilgilenen olursa özelden mesaj atsın... rodajı 50 km/s hız geçilmeden tamamlandı 500 km bakımıysa maslak'ta servisinde yaptırıldı.

skater: aslında haklısın. benim arn de en cok sevdiğim şey görüntüsü. yolda giderken dikkat edin diğer scooter sahiplerinin yüzündeki o imrenerek bakan ifadeyi göreceksiniz... evet etrafta bir sürü cin malı arn görüntülü motor olsa bu kadar keyifli olmazdı sürüş

ARN125
    biladerim bence forumda motoru ve özellikle görüntüsünü sürekli kötülememiz gerek mazallah asyamotor veya mondial dan bir yetkili foruma girerde bu topuci incelerse ozaman yanmışız demektir :D

İLNAPOLİ niye satıyorsun hayırdır?

REKLAM ALANI
27. sayfa BirinciBirinci ... 172526272829 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler