Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Keeway ARN 125 Motorsikletini;

Katılımcı sayısı
353. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Beğendim..

254 71.95%
  • Beğenmedim..

48 13.60%
  • Kararsızım.....

51 14.45%
26. sayfa BirinciBirinci ... 162425262728 ... SonuncuSonuncu

Keeway ARN 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    skater - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhabalar arkadaşlar ARN ile ciddi teknik sorunları olan arkadaşlar varmı? otor zaten güzel ama teknik servisler nasıl?
    motor çdk sorun çıkartıyormu?
    bilgilendirirseniz sevenirim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bukalemoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V
    skater bu basligi tumden okumani tavsiye ediyorum.. uzun surer tabi ama soracagin cogu sorunun cevabi orda.. hem sen beklememis olursun.. hem de cevaplari tekrar yazcak olan yorulmamis olur..

eger sorun "hala sorunsuz mu motorlarınız" ise.. evet benim hala sorunsuz.. seytan kulagina kursun

skater - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhabalar arkadaşlar son zamanlarda ARNciler ortalarda yok pek..
    benim bir sorum var plaka ve ruhsatını kendi çıkaran arkadaşlar varsa bana bir anlatabilirmi nasıl yapılıyor bu işlemler hangi motorcuya gitseniz 200ytl altına çıkartmıyor..bence epey bi parayı cebe indiriyorlar.kendim nasıl yaparım ve kaça patlar beni bilgilendirecekarkadaşlar vardır umarım...

tüm arkadaşlarıma kazasız belasız sürüşler diliyorum...

mrb yeni üyeyim we bi kac sorum war izninizle

selamun aleyküm kardeşler ben arn almak istiyorum alacağımda insallah sizlerden isstegim uzun süredir binenler bana bi zahmet iice bi anlatsınlar motoru yani özleliklerini bide sürati sewerim 140 ibre war en son kaca cıkar acaba bunuda merak ediyorum

herkese hayırlı kazasız belasız sürüşler allaha emanet olun byyy

kardeşler bugun motorumu allahın izniyle aldım sşyah 125cc bi arn mütiş bişi yalnız daha yeni olduğu için neler yapmam ne gbii davrammam yada kullanmam gerekiyor ilgilenirseniz sewinirim allaha emanet olun hayırlı surusler byyy

TTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Arn 125
    Forum da Arn 125 arayanlar var.Bende 2006 var 150 km,çok temiz garanti kapsamında.İlgilenen olursa mesaj atabilir.Ha motor İzmir'de..

Legendary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    niye satıyon motorumu büyütecen?
    ***A H M E T***

suyun7rengi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar selam.. ben bir dönemden beri scooterlar arasında kıyaslama yapmaya çalışıyorum ve kararım keeway arn oldu fakat daha güçlü olduğu için 150 cc tercih ettim fakat 150 cc kullanıcısına hiç rastlamadım acaba 125 lik ARN lerden memnun kaldığınız kadar memnun bırakacak mıdır beni ne dersiniz?
    [COLOR="DarkRed"][B]Bilgi paylaştıkça artar!..[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V
    "150 cc kullanıcısına hiç rastlamadım "
    sen ne kadar biliosan 150 lik hakkinda biz de o kadar biliyoruz

Subway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125
    Servisten öğrendiğim Matrix'teki 150cc, Focus 125cc'nin daha uzun stroklusu yani motorları aynı ve ARN'lerden farklı. ARN 150cc ise ARN125cc'nin daha uzun stroklusu. Daha doğrusu aynı motorun bir miktar yüksek hacimlisi. Sonuçta son hızı ve yüksek devirdeki gücü biraz daha yüksek bir motor almışsınız. Güle güle kullanın.

Motosikleti
    Keeway Arn 125
    Merhaba arkadaslar bugun itibariyle arn 125 imi alarak aranıza katılmıs bulunuyorum. uzun beyin fırtınalarının, gidip gelmelerin (ybr, 151 rs mondial ve 150 hs) ardından fiyat perfomans anlamında en dogru tercihi yaptıgımı dusunuyorum. motor umu aldıgım a gore artık daha pratik konularda bana yardımcı olmanızı rica ediyorum
    1. konu benzin ne onerirsiniz? yoksa herhangi bir marka 95 oktan benzin aynı performansı verecekmidir?
    2. side malum siyah ların govde boyası cok guzel olmasına ragmen biraz zahmetli, nası temizliyorsunuz (ne malzemeyle) ben cam viledası dusunuyom nacizane
    bu konuda tecrubeli arkadaslardan yardım bekliyorum ben motoru temizleyecek dogru ekipmanı bulnuncaya kadar motorun boyasını mahvedecem bu gidisle

simdiden tesekkurler
    daha nice mesajlara artık basladım durmam

Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V
    benzin konusunda tecrübem yok fakat temizlik konusunda bi kac bisey soyleyebilirim...
    oncelikle wd 40 sprey yağlar var.. onunla vidaları fln bi yağla.. paslanmasın..

sonra... ben şöyle yapıyorum temizliği.. kovaya suyu koyuyorum.. süngerle bütün moturu sildikten sonra...
    cam-sil spreyi + cam bezi ile heryerini siliyorum.. (cam-sil in kokusundan dolayı olabilir.. kediler çıkmıyo üzerine artık)

doğru mu yapıyorum temizliği bilmiyorum ama... çizik fln olmuyo.. gayet temiz oluyo motorum.. tavsiye ederim

keeway arn 125

iyi günler arkadaşlar ben 125 lik motoru alalı 13 ayı gecti servise yag vs gibi kücük problemler icin gittim , ama komşularım diger markalardan motor almışlar
    haftanın 3 günü serviste yada sanayide artık siz karar verin .
    ilk yag degişimini 500 veya 650 km yaptırdım 1000 de normal bir kontrol yapıldı
    2000 de ikinci kontrolü ve serviteki arkadaşlar gayet hepsi beyyendi yakın lar ve herkezle tek tek ilgileniyolar şu andaise motorun km 130000 gecti faal durumda 4x4 lük ,hic bir problem yok .diger motor sahiplerinin başına .

ANTALYA /ALANYA
    07 NEM 74
    ahmetgozubuyuk@hotmail.com.tr

saygılarımla tüm arkadaşlara kolay gelsin

perhaps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Arn 125
    Arabam için benzin aldığım PO'dan iki kez benzin aldığımda hava hortumlarından fışkıran benzinle yolda kaldım. Servis karbüratörün pislik nedeniyle tıkandığını söyleyince akıllandım. Aylardır Shell'den benzin alıyorum ve bir sorun yok şimdilik. Ancak şu TOTAL'in + 30 km'si kafama takıldı, bir dahaki sefere aklımda Exellium denemek var. Bakalım ciddi ciddi fark ediyor mu.

Yıkama konusuna gelince... Ben hortumla kaba pisliklerini akıttıktan sonra sünger ve su kullanarak siliyor, sonra tekrar hortumla yıkayıp yumuşak bir bezle kuruluyorum. Kurulamayınca belirgin ve hoş olmayan izler oluyor.

Bu arada yukarda "130 bin km" mi yazıyor, ben mi öyle okuyorum? Ne ettin öyle hocam yaw Yolun açık olsun valla...

arn125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aramıza hoş geldin livescore... Mondial 151 rs almayı düşünüp beyin fırtınası yaşamana şaşırdım aklı başında insan zaten mondial almaz Eger dersenki ben haftada bir servise gitmekten her gün motorun bi yerinin dökülmesinden hoşlanıyorum, o zaman mondial alsaydın keşke Şaka bi yana mükemmel bir seçim yapmışsın o fiyata alabilecegin scooterların en iyisini almıssın.benzin konusunda 98 oktan benzin sana biraz performans sağlar ama boşuna fazla para vermeye gerek yok. widalar paslanmadan onları WD 40 kullan.yağ konusu çok önemli tam sentetik yağ kullan. Castrol Magnatec iyi seçim ama biraz pahalı. Başkada bi sorun cıkarmaz motor. Bide vaktin oldukça formun son 10 sayfasını oku orda manyak beyin fırtınaları döndü, bütün sorularına yanıt bulursun. Baştaki msj lar cok iç acıcı deil ama o sorunlar arn de tamamen giderildi artık güle güle kullan güvenli sürüşler.. ama kasksız asla

Motosikleti
    Keeway Arn 125
    hepinize cok tesekkurler ve de hosbulduk

benzin konusunda içimi rahatlattın perhaps cok sagol ben de shell den almayı dusunuyodum ( yeri bana cok uygun)
    motor cumartesi gunu elimde olacak insallah acayip heyecanlıyım. kasktı, monttu, eldiveniydi motorun yarısı kadar nerdeyse para verdim. Tam takım hazırım arn mi bekliyorum
    WD 40 i eminonu'nde diye tahmin ediyorum. Yarın gitcem o taraflara zincir alacam on metre her tarafından baglıycam motoru gelince

son olarak bi sey daha, motosiklete kasko yaptıranınız var mı, varsa kac lira tutuyor, nerden yaptırdı vs. (geceleri rahat uyumak istiyorum)

Telesis nice 13.000 km lere (ben en azından 13.000 diye yorumladım)

iyi surusler

Motosikleti
    Keeway ARN125
    Herkese selamlar

Uzun bir bekleyişin ardından sonunda bende siyah arn125 ime kavuştum. Sizlere birkaç sorum olucak herkez takoz probleminden bahsetmiş bende aldığım yere söledim fakat daha yeni başladıkları için bir bilgimiz olmadı, kimsede böyle bir problem yaşamadı dediler. Gerçi yenilerinde bu sorunun düzeldiğini sölemiş arkadaşlar fakat ben gene de merak ettim. Birde dikkatimi çeken bir şey oldu, hava filitresnin oldu yerde yay içinde bir plastik boru sarkıyo ağızı kapalı bir şekilde ne olduğunu ve ne işe yaradığına anlam veremedim eğer bilen birisi varsa yardımını bekliyorum.
    Bu arada motorumu alır almaz WD40 ile tüm vidaları temizledim pas yapmış bazıları.Bu üründen çok memnun kaldım gerçekten etkisini hemen gösteriyo.
    Plastik koruyucu sprey kullan arkadaşlar varsa eğer tavsiyelerinizi bekliyorum. Motor zaten mat güneşte sanki kötü olucakmış gibi geliyo. Şimdiden herkese teşekkürler.
    [B][SIZE="2"]ARN125 FoReVer[/SIZE][/B]

Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V
    hoşgeldin aramıza... çok iyi bi seçim ;) tebrikler.. allah kazasız belasız sürüşler nasip etsinn aaamiinnnn

jikle kırılma sorunu yok yok yok yine yok yine de merak etmeyin artık

Motosikleti
    Keeway ARN125
    hoşbulduk
    Bu konuda beni aydınlattığın için teşekkürler. Artık tek sorunum ayaklığın orda sarkan ve bi anlam veremediğim yay içindeki ağzı kapalı boru, sadece bende mi öle yoksa herkesin öyle mi? O sarkan boru beni uyuz etti çünkü
    Bu arada servise söyledim kullandıkları bir plastik koruyucu sprey varmış akşam getiricek denedikten sonra hepinizle paylaşıcam. Şimdi biraz çıkıp motorumla gezme zamanı
    Herkese iyi sürüşler...
    [B][SIZE="2"]ARN125 FoReVer[/SIZE][/B]

hurricane77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SW 600 ABS

kalkışta ses

Motor 2300 km oldu fakat 2-3 sorunum var,ani kalkışta bi çatırtı sesi geliyo,amortisorlerden gıcır gıcır ses geliyo ve sehpa ayaktan çukurlarda acayip ses geliyo korktuğum başıma geldi çok ses gelecek diye düşünmüştüm alırken napçam ben şimdihe unutmadan arka fren takılı kalıyo bunu 10 gün evvel yaptırmama rağmen aynı sorun tekrar ediyo servisler berbat!!!armutluda ki servis ve ortaköyde ki servis e gittim berbat avrupada önerebileceğiniz servis varmı?
    Oyun bitince Şah da Piyonda aynı kutuya konur...

SW 600

arn125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

olur öyle

benimki 5 000 i geçti arka fren kampananın açılıp iyice temizlenmesi gerekiyor 1 500 km de bir yapıyor fren teli yada başka bişeyle alakalı değil gicirtı bende de var arka amortisor dan geliyor bi süre sonra önden de gelecek çukurlarda ses geliyorsa tek sebep birkaç vidanin gevşemesidir sök tak geçer sonuçta bu makineler teknoloji harikası değil sök tak bişey olmaz ben sadece motoru sökmedim

REKLAM ALANI
26. sayfa BirinciBirinci ... 162425262728 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler