Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Keeway ARN 125 Motorsikletini;

Katılımcı sayısı
353. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Beğendim..

254 71.95%
  • Beğenmedim..

48 13.60%
  • Kararsızım.....

51 14.45%
25. sayfa BirinciBirinci ... 152324252627 ... SonuncuSonuncu

Keeway ARN 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mustafa_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bende bi süre önce arn125 aldığımı söylemiştim ama hiç aramıza hoşgeldin fln cinsinden bi kutlama yapılmadı bana yaaa. bak üzdünüz şimdi beni diğer arnciler
    bu arada bu motor bi harika yaw

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arn125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    -Mustafa-can... sen aldım yazmamadınki almak için ilk adımı falan attım yazdın o yüzden ihmal ettik biz seni bak bir önceki sayfada bukalemoonun yazdıgı ilk msj a destan mubarek yarım sayfa yazmış adam... sende o kadar büyük şevk ve heyecan göremedim... Hayırlı olsun güle güle kullan. çok iyi bir seçim hatta mükemmel bir seçim ... bukalemunla yazışmalarımızı okursan sana baya yardımcı olur kafana bişey takılırsa sor ben hep burlardayım. nede olsa altımda 5000 e merdiven dayamış yağ değişimi dışında servis yüzü görmemiş bir arn var yardımcı oluruz
    Kaskınıda aynı gün almışsındır umarım... yoksa arn kardeşligine kabul etmeyiz

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    Alıntı woxow adlı üyeden alıntı
    slm arkadaşlar uzun zamandır yazmadım. benim arn 1600 km oldu. 1000 km civarı ölçmüştüm sanırım km de 100bin lira yakıyo.rodaja elimden geldiğince dikkat ettim. 80-90 rahat basıyo zorlamadan ama 90 dan sonra hakikaten limitör var gibi. acaba motor açılmadımı daha. 1000 km den önce sadece bi iki kez 80 e çıktım. rodajdan sonra ara ara Bursada çevre yolunda çıkıp biraz biraz zorladım.Bugünde mudanya ya gittim geldim. 90 dan sonrası yok, gerçi rüzgarlıydı ama 100 ü görmeye uğraştım olmadı. 90 a kadar rahatken sonrası bir anda kesiliyo.
    başka bir sorum var. ARN 125 ile uzun yol yapan varmı ? varsa tecrübelerini aktarırsa sevinirim. (kasisler ve rüzgar dışında tabi). çıkabilecek teknik sorunlarla ilgili. hoşçakalın
    Evet gerçek dünyaya hoşgeldin woxow.ARN de bir kesici sistemi var.motorumuz ne kadar iyi yakıtla beslenirse beslensin,ne kadar rüzgar yokuş görürse görsün olayı pek etkilemeyen ve hız kesmemizi sağlayan bir kesici yada limitör artık nasıl adlandırırsanız mevcut.Bunun önüne geçemedim.CVT sisteminin arka tekere bağlı olduğu kavramanın bulunduğu kayışın yatağını torna atölyesinde küçülterek ancak bu hızı arttırabilirmişiz.Bakınız arka dişliyi küçültmek.4 kez kayış değiştirdim yinede son hız olan 90km/s i motor geçmiyor.çok zorda 100 yapıyor.90km ye kadar bir azimle hızlanıp sonra bir anda sabit kalması beni sinir ediyor.neyse sonuçta ulaşım aracımız.15800 km lik uzuuun bir yol yaptım.hiç durmadan duraklamadan 200 km yol gittiğim ve dağlardan tırmandığım rakımın 1000 civarı seyrettiği tepelerde karda bile ARN ile yol aldığım zamanlar oldu.Yolda bırakmadı sağolsun.

Beyler bakımlarınızı zamanında yaptırın yağınızı sürekli kontrol edin.Bu motor diğerlerine göre daha fazla yağ kullanır.Çünki yüksek devirde iş gören bir motor.ona göre.
    ..:: KEEWAY ARN 125cc ::..
    Weight:105KG-Single Cylinder,4Strokes,Air Cooling-Compression Ratio:9.5:1-Power:6.2 KW/7500R/MIN 8,4 hp-Ignition Mode : CDI-Clutch:Dry Shoe,Acentric-Front:Disk/ABS,Rear:Disc/Drum-Alarm, Foldable remote Control

hurricane77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SW 600 ABS
    349 ytl zam gelmiş!
    Oyun bitince Şah da Piyonda aynı kutuya konur...

SW 600

FANTASTICUA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mrb arkadaşlar bir inda motorlara merak sardım yoğon baskılar sonucu annemi ikna ettim ve şimdi motor araştırmaya başladım,,, ne yalan söyliym en uygunu bu keeway arn 125 di fiyatına göre ama aklıma takılan bazı şeyler var en iyisi siz kullanan arkadaşlara sormak bana yardım ederseniz yani tatmin olabilirsem bende bu motordan alıp aranıza katılabilirim

1- 2 kişi binersem arka amortisorun sorun çıkarıp ordaki bir parçayı kırdığını yazmış herkes

2-boyasının hemen çizildiği yazılmış

3-fazla yaktığı söyleniyor

son olarak paslanma yaptığı, çin malı olduğu için ömrünün 2 sene olduğu söyleniyor

ayrıca kişisel meraklarım

ilk 500km ne oluyor arkadaşlar o süre içinde motor kendine gelir diyorlar
    ayrıca teknik servisi ve yedek parça durumu nedir? ben bursada yaşıyorum

merakımı hoşgörün arkadaşlar, cevaplarsanız çok sevinirim

uzun zamanlar beraber olmak dileği ile...

heveslee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    keeway ARN 150 çıkmış haberiniz varmı

http://www.feyizoglu.com/keeway.html
    HIZLI YAŞA YAVAŞ ÖL !

Bukalemoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V
    1- artik o sorun çözülmüş... o konuda sorun yaşamazsın

2- bende de aynı korku vardı.. silerken bile çiziliyor diyen arkadaşlar neyle siliyor anlamadım doğrusu.. sadece kir gösteriyor o kadar.. o da sorun değil yani

3-fazla yakması... ben su an 100 km de 3 litre yakıyorum.. bence fazla degil bu motor için

4-paslanma bazı somunlarda ve vidalarda oldu evet... ama derdin pas olsun.. yaglarsin ilk aldiginda wd 40 la bisicikler olmaz.. ömür olayına gelince.. daha 2 senedir kullanan yok aramızda herhalde :D

kişisel merakına cevap.. ilk 500 km de servise goturup bakım yaptırıosun.. rahat çalışması için (bana öyle söylendi) motor yüksek rölantide ayarlanmış halde çıkıyormuş fabrikadan.. bunu azaltıyorlar ve benzin tüketimin azalıyor..

teknik servisi bursada bilmiyorum ama motomax.com.tr den bakabilirsin..
    arka çamurluğu kırdım.. fiyatı 13ytl.. sen düşün gersini

Alıntı FANTASTICUA adlı üyeden alıntı
    mrb arkadaşlar bir inda motorlara merak sardım yoğon baskılar sonucu annemi ikna ettim ve şimdi motor araştırmaya başladım,,, ne yalan söyliym en uygunu bu keeway arn 125 di fiyatına göre ama aklıma takılan bazı şeyler var en iyisi siz kullanan arkadaşlara sormak bana yardım ederseniz yani tatmin olabilirsem bende bu motordan alıp aranıza katılabilirim

1- 2 kişi binersem arka amortisorun sorun çıkarıp ordaki bir parçayı kırdığını yazmış herkes

2-boyasının hemen çizildiği yazılmış

3-fazla yaktığı söyleniyor

son olarak paslanma yaptığı, çin malı olduğu için ömrünün 2 sene olduğu söyleniyor

ayrıca kişisel meraklarım

ilk 500km ne oluyor arkadaşlar o süre içinde motor kendine gelir diyorlar
    ayrıca teknik servisi ve yedek parça durumu nedir? ben bursada yaşıyorum

merakımı hoşgörün arkadaşlar, cevaplarsanız çok sevinirim

uzun zamanlar beraber olmak dileği ile...

perhaps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Arn 125
    @ FANTASTICUA, bukalemoon güzel özetlemiş, katılıyorum genel olarak. Ek olarak eksoza giren boruda çil çil ve bol miktarda pas oluştu bende, diğer arkadaşlarda da varmış yanılmıyorsam, bilgin olsun. Siyah mat da çok iyi bir seçim. Dendiği kadar kolay çizilmiyor. Ayrıca ürünün kitapçığında ürünün ömrünün 10 yıl olduğu yazıyor, ki bu bir üst modele geçmek için fazlasıyla uzun bir süre ;)

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    beyler aynı motordan alacağım! ancak benim alacağım motor haziran 2005 çıkışlı. yani 2. el alacağım. bu üstteki sorunlara ne yapacaz!

Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V
    serhatekinci:
    kırılan parçanın tam adını bilmiyorum ama.. servislerde ucretsiz olarak değişiyor diye biliyorum.. ücretsiz olmasa bile vereceğin 5 ytl fln.. yani 1 ytl lik malzemeden bahsediyorlardı forumda... ben abartarak soyluyorum digerleri zaten sorun degil senin icin de

bu arada buraya ilk mesajımı 800 km de yazmistim.. simdi oldu 1300
    agustosta uzun yola cikmak istiyorum... 2000 km bakımı geçmiş olacak..
    ama iyi bi servise gidip.. bana bi kac bisi gostermesini istiyorum..
    daha dogrusu ufak tefek arızaları çözebilcek hale gelmek istiyorum yola çıkmadan...
    bu konuda fikirlerinizi bekliyorum
    fikir derken.. iyi bir servis... veya nette yazılı döküman olabilir.. ya da ne bileyim sizce nasıl öğrenebilirim

Bukalemoon : 40 yıllık ARN kullanıcısı gibisin maşalla bütün soruları cevaplıyosun Aslında aklında sorular olan arkadaslar formu okurlarsa bütün sorunların çözülmüş oldugunu anlarlar
    ve akıllarında soru kalmaz , 5000 i devirmiş bir arn kullanıcısı olarak motorun hiç bir sorun çıkarmadıgını gururla söylüyorum ve alacak arkadaşlara tavsiye ediyorum...iyi bir seçim... ama şu sıralar fiyatı 2 300 2 400 civarı biraz pahalanmış sanki

lucky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 152
    yaw arkadaşlar...bende geçen yazdan beri kullanıorum arn 125...çok memnunum...şu sıra biraz bişiler deiştirmek istiorum üzerinde...tavsiyelerinizi bekliorum...bu konuda acemiyim bide egzoz sesiyle oynama imkanımız varmı?...ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler
    brunch gibi değil dimi hop... bu sokak tipi,biz yapınca girer böyle bi tarafınıza kramp gibi...

Motosikleti
    Ramzey QM125T-10V
    Arkadaşlar bende cuma günü arn almaya gidicem tabi anadolu acentam krediyi onaylarsa alıcam ama 1 milyon civarı bi fark war arada 150cc mi aliyim 125 mi açıkcası tüm maaşımı yatırıyorum kask fln derken bu ay cebime sadece 50ytl kalıcak ve ilk motorum olucak bu daha önce 1 veya 2 kere kullandım yani motordan da iyi anlamam ama forumu komple okudum sadece sormak istediğim 150cc arn mi 125cc mi?

MrSandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattı
    2.500 Km de mutlu bir Arn kullanıcısıyım. Ne motorumdan ne de servisimden yana bir sıkıntım olmadı(ilk servisimi saymassak ki saymıyorum). Bir kaç gün sonra(şayet banka krediyi onaylarsa) Gilera VXR 200 e geçicem ve Arn mi satıcam ama inanın ayrılabilecekmiyim bilmiyorum. Saatlerce yıkayıp en ince detaylarına kadar temizlediğim ilk motorumu birine vermek zor gelecek ama bu da işin kuralı ne yapalım..
    Herşey yeniden yollarda olabilmek için...

Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V
    MrSandman, hangi servisten memnun degildin? bi de simdi hangi servisten memnunsun

Motosikleti
    Ramzey QM125T-10V
    beyler arn 150cc mi 125cc mi 100ytl oynuyo arada sizce?

Keane : ısrarla sormanı anlıyorum ama bu forumda 150 cclik bir arn sahibi yok herkes 125 lik sahibi. bence 150 lik arn cok yakar ve gerek yok zaten motorun gücü oldukça yerinde. ivmelenmesi cok ii bir motor. sadece top speed konusunda sorun yaşarsın zaten kac kere 100 ü gecmen gerekirki. arada 1 beygirlik bir fark var. ama dersenki ben güc istiyorum azcıkta fazla yaksa sorun olmaz tabii ki 150 lik al. ama şunuda sööliyim 125 te sana hayli hayli yeter

Keeway Lastik..

Arkadaslar selamlar... Lastiklerden cok memnun degilim ve cok kolay yolda kayabiliyor... Acaba yeni lastik alan arkaaslar varsa ne aldiklarini fiyat ve detaylari soyleyebilir mi ? Tesekkurler

Alp

MrSandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattı
    Bukalemoon ilk önce Motorcu Melih'e gidiyordum sonra Ruto Motorun servisine gitmeye başladım ve şuan çok memnunum. Sağolsun menderes kardeşim elinden geleni ardına koymuyor.

Ben lastiklerimi Pirelli Evo 21 - 22 ile değiştirdim ve şu ana kadar hiçbir probem yaşamadım son derece sorunsuz olduğunu düşünüyorum. Bana maliyeti 130 ytl oldu ama lastik fiyatları € idi şimdi kaç olmuştur bilemiyorum.
    Herşey yeniden yollarda olabilmek için...

lucky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 152
    servis bi daha düşünelim
    brunch gibi değil dimi hop... bu sokak tipi,biz yapınca girer böyle bi tarafınıza kramp gibi...

REKLAM ALANI
25. sayfa BirinciBirinci ... 152324252627 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler