Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Keeway ARN 125 Motorsikletini;

Katılımcı sayısı
353. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Beğendim..

254 71.95%
  • Beğenmedim..

48 13.60%
  • Kararsızım.....

51 14.45%
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

Keeway ARN 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tnagas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600
    woxow jikle yeni modellerde olmadını düzeltildini duydum siteyi aratır matrix 150 hakkında topicler var oradan inceleye bilirsin hayırlı olsun şimdiden
    suzuki gsr 600...2009

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    woxow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow Custom
    evet arkadaşlar ve sonunda bende ARN 125 aldım bugün. kısmete yarın ruhsat falan çıkmış olucak ve binmeye başlayacağım. Bu arada ARN 125 in yeni modellerinde jikle sorunu çözülmüş. Ben bayinin yalancısıyım. ilk gelenlerde vardı dedi. siyah aldım. aynı şekilde çenesiz mat siyah kask aldım birde bugün. 6 ay taksitle faizsiz. Gerçi başka taksitlerimde vardı çok zorlanıcam ama öderim inşallah . Sıkışırsam borç verirsiniz artık . haydiiin kendinize iyi bakın..

musty__89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yazdıkların cok işime yarıycak ben de sua bır ay ıcın de bır motor alıcam ama karar veremıorum bır arkımda arn 125 var oda cok ııyı oldugunu soyluyor ama bılmıorum karar veremedım tam gule gule kulan kazasız belasız

tnagas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600
    woxowhayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın
    suzuki gsr 600...2009

perhaps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Arn 125
    Önce hayırlı olsun woxow. Jikle sorunu yok artık, o halledileli çok oldu. Rodajda fazla zorlamamaya dikkat. Motosiklet konusunda deneyimli misin bilmiyorum ama sen öyleysen bile günün birinde bilmeyen biri burdan okur belki, faydamız olur. Lastikler de rodajda ve içinde bulunduğumuz günler yerler ıslak. Aman ekstra dikkat. Bir de bence madem yeni aldın, full face kask tercih et, herhalde değişirler...

Bu arada ben bugün arka çantayı değiştirdim. Daha büyük ve şık bir şey buldum. Elimde kaskla gezmekten bıkmıştım valla, iyi oldu... özellikle rölantideki o sinir bozucu sesten de kurtulmuş oldum.

Motosikleti
    Honda Shadow Custom
    teşekkür ederim arkadaşlar. motosiklet konusunda biraz tecrübem var ;) . yaf bugün motoru almaya gidicem şakır şakır yamur var. daha yağmurluk almadım. dün kaskı aldığım yerde yağmurluk vardı alt + üst 30 milyona veriyodu. Adam açıkça söyledi, elimde kaldı bunlar, o yüzden ucuz veriyorum diye. Ama kesinlikle su geçirmez dedi. sadece çok çirkin bişey o yüzden satamamış. Aleti almaya giderken uğrayıp yağmurluğuda alıcam. Kask Grex aldım çenesiz ve mat siyah . birde bırandacıya uğrayıp branda yaptırıcam. garaj yok malesef. oda 20 milyon falan tutarmış.

alinazik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S.wing600abs
    wovox hayırlı olsun allah kazasız belasız binmek nasip etsin..
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Motosikleti
    Keeway Arn 125
    Bugün -abartmadan- 5 cm buz üzerinde 15 km yol yapmak zorunda kalarak direksiyon snıavının yapılacağı alana giderek sınava girdim. Geldiğim yol yeterince etkileyici olmuş olacak ki sorumluların "şu karşı ağaca git de gel bakalım" demeleriyle denileni yaptım ve -sanırım- A2'me kavuştum.

Yolun buz olmayan tek düz kısmında biraz da deneme olsun diye son gaz verdiğimde, daha önce yaptığı 90 km/h'a ulaşamadı. Arka çantayı değiştirip biraz daha büyük olanını tercih edişimden kaynaklanan bir aerodinamik etkiden mi bilmiyorum ama, yine de sınava gelen "Çin malı" markalı gökkuşağı desenli motorların yanımdan hızla geçip gitmelerine biraz bozuldum sanırım...

Motosikleti
    Keeway Arn 125
    Benim egsoz borusunun ön kısımlarında çil çil pas lekeleri oluşmaya başladı. Normal midir (pek sanmıyorum ama), aynı sorunu yaşayan başkaları da var mı?

lucky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 152
    bendede var,yalnız değilsin...paslanmaları nasıl gidercez bilmiorum...bu arada arn üzerinde oynama yapan varmı arkadaşlar???varsa ne gibi değişiklikler uyguladınız???(görünüm olarak)
    brunch gibi değil dimi hop... bu sokak tipi,biz yapınca girer böyle bi tarafınıza kramp gibi...

Motosikleti
    Keeway Arn 125
    Ben arka çantayı biraz daha yüksek (hacim olarak) bir modelle değiştirdim, kaskım chopper kaskı ve eskisine sığmıyordu. Aerodinamik açıdan biraz sıkıntı oldu sanırım, önceden çok rahat 95'i buluyordu, şimdi 85 km/h civarı oluyor en fazla. Ama sorun değil, çünkü kask taşımak benim açımdan çok büyük bir sorundu. En kısa zamanda da o çantanın açma kapama yerinde bulunan boşluğa ilave küçük bir stop lambası taktıracağım. Çantanın altında kalan orjinal stop lambası uzak mesafeden ya da büyük araçlardan görülmüyor, tecrübeyle sabittir...

bandit07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM MIO
    Ben sevmedim

onurozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1997 kinetic modified
    Arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve en kısa zamanda (Honda kinetic) motorumu değiştirmek istiyorum arn 125 yada keeway focus düşünüyorum keeway focusun modelini beğendim ama arn de karizma hani bakıcaz artık focus hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum

RÜZGARINIZ ILIK OLSUN

SEVGİLER...

emrewolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaşlarr... yaza doğru arn 125 almayı düşünüyorummm. size olan sorumm kaç km bir servise gidiyorsunuz ve ortalama ne kadar para ödüyorsunuzzz..

arn125

slm arkadaşlar, ben de sizler gibi arn125 kullanıcısıyım !!! ama herşeyden önce asıl bebeğimin honda cbr1000rr repsol olduğunu belirtmek isterim ama arn125 i işe gidip gelmek için aldık !!! öncelikle alırken, dizaynına,kalitesine ve satıcı güvencesine bakarak aldım !!!

ama size sadece dizayn olarak katılıyorum !!! diğerleri ise tamamen farklı !!! birincisi, siyahları ile diğer renkleri arasında, kesinlikle bir fark yok, renkleri hariç kesinlikle aynılar !!! ve 10 senelik motorcu olarak, çok güzel görünmesine rağmen mat siyah almadım çünkü dokunsan çiziliyor ve kötü görünüyor !!!
    sonrası cikle problemi, ve muhtelif sesler, altının en ufak kasiste sürtmesi cabası !!!

ama en önemlisi, akranlarından çok fazla yakıt sarfiyatı var ve üzerindeki bütün vida ve civatalar paslandı !!!

ayrıca duyurulur, takozu motomax ücretsiz değiştiriyor !!!

herkese selamlar !!!

Motosikleti
    Keeway Arn 125
    Hoşgeldin acco...
    Sadece design olarak katılıyorum demişsin ama diğer sorunlar (en azından bir çoğu) zaten bizim forumda daha önce değindiğimiz sorunlardı. Hatta seninkilere ek olarak canımı sıkan bir şey daha var, katalitik konvertorden çıkıp motora doğru giden egsoz borusunda çil çil paslanma var. Bunun yanında, evet, vidalarda da öyle. Altı aslında çok alçak değil ama diğer motorlardan farklı olarak çok esniyor. İki kişi için çok ideal olduğunu söylemek zor. Ancak yakıt sarfiyatıyla ilgili tek sıkıntım göstergenin mantıksızca çalışması... Bir depo ile ortalama 120-130 km yapmak mümkün.

Ancak bunun yanında kullandığım diğer 125 cc lerle karşılatırdığımda oldukça seri, kıvrak ve en önemlisi uzun yolda sorun çıkartmıyor. Yani gönül bir silverwing'e de hayır demez ama fiyat/performans oranı Çin'li arkadaşlarına göre bence oldukça iyi...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    [QUOTE=perhaps]Hoşgeldin acco...
    Sadece design olarak katılıyorum demişsin ama diğer sorunlar (en azından bir çoğu) zaten bizim forumda daha önce değindiğimiz sorunlardı. Hatta seninkilere ek olarak canımı sıkan bir şey daha var, katalitik konvertorden çıkıp motora doğru giden egsoz borusunda çil çil paslanma var.QUOTE]

Üzülmeyin egzoz paslanması çinlilere özel birşey değil !
    Honda activanın bile egzozu paslanıyor .

Motosikleti
    Honda Shadow Custom
    pas konusunda haklsınız. vidalar paslanmaya başladı. gerçi yağmur kar kullanıyorum. bu pas için paslanmayı önleyici birşeyler olması lazım. bakıcam bir ara. onun dışında arn şimdilik iyi gidiyo. 200 km de daha rodaj bitmedi tabiiki. basmıyorum pek ama geçen gün o kadar sakin gidiyorum az gaz veriyorum bi baktım 70 km olmuş bile hız. bassam gider herhalde. 110-120 yapıyo diyolardı bunlar için. rodaj bir bitsinde sonra motor açma zamanı ;)

GATA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor DD250
    Mrb arkadaşlar ben siteye yeni katıldım, ama motorumu geçtiğimiz yaz almıştım arn 125. Bence kendi sınıfındaki motorlar içinde en önde gidenlerden biri diyebilirim. Ama tabiki ufak tefek sorunlarda olmuyo değil. Örneğin pas konusu benide rahatsız ediyo. Henüz motorumu çıkarmadım havaların ısınmasını bekliyorum, ama geçenlerde çalıştırmak için yanına gittiğimde çok yerinde paslanma olduğunu gördüm. vidalarda eksozun arka kısmında vs. sanırım bunun çözümü yok..

alinazik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S.wing600abs
    Selamlar ArkadaŞlar Uzun SÜredİr Yoktum Arn 125 Sİyah Aldim Ve Paslanmalara KarŞi Ben Vd40 Pas SÖkÜcÜ Kullaniyorum Faydasi Oluyor Hatta Ayak Kismindakİ Vİdalarin Üzerİne Sİlİkon Siktim Su İle Temasini Kestİm Bİr KaÇ Ufak Tavsİye ........
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

REKLAM ALANI
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler