Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki AN 125 HK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kymco xciting 250i
    Arkadaşlar bakıyorum forum roket olmuş uçuyor
    ayağna taş değmesin.....
    Zemheri elbette yazdan öte anlayana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Slm Bende Aranıza Katıldım Kısmetse En Yakın Zamanda An 125 Imi Alacağım şuan Araştırıyorum Netteki Sitelerden Aklınızda Olsun Temiz 2.el Alabileceğim Bi Yer Varsa önerirseniz Sevinirim

Motosikleti
    an125hk
    Alıntı zemheri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bakıyorum forum roket olmuş uçuyor
    ayağna taş değmesin.....
    zemheri abi bu forum yazın uçuyodu be abi...o zamanlar ben üye degildim dışardan takip ediyodum kaçak kaçak

sonra motoru aldım..katılımcı oldum..bu sefer de topic yavaşladı kış nedeniyle...
    insan motoruna binemeyince yazası da gelmiyo galiba

bahara dogru canlanır umarım

Alıntı FENOMENSHOP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm Bende Aranıza Katıldım Kısmetse En Yakın Zamanda An 125 Imi Alacağım şuan Araştırıyorum Netteki Sitelerden Aklınızda Olsun Temiz 2.el Alabileceğim Bi Yer Varsa önerirseniz Sevinirim
    hoşgeldin fenomen
    umarım tez zamanda alırsın motorunu...
    an-125in pek 2.eline rastlamadım...genellikle herkes memnun galiba benim gibi
    sadece sahibinden.com da gördüm 5-10 tane onlara bakmadıysan,bi göz at istersen....
    yavaşşş...

Motosikleti
    2009 XCİTİNG 250İ
    antalyadakı havaların kapalı olması nedeıyle motorun ustunu branda ıle kapatmıstım 5 gun sonr actım tum koltuk kedıcıklerın ayak ızı:D
    [B][B]Gilera Runner 180 sp[/B] >> Honda cbx 250 twister >> Yamaha xt660x >> Suzuki An 125 hk[/B]>>[B]Kymco xciting 250i[/B]

Motosikleti
    an125hk
    aynı dert bende de var goldumut...
    aynen brandayla heryerini kapatıyorum,bi yer bulup giriyo hınzırlar...
    sadece girip uyusalar eyvallah zaten benim koltuk delik deşik onlar yüzünden ama motoru tuvalet olarak kullanmalarına sinirlenmeye başladım
    yavaşşş...

Arkadaslar Bende Cok Severek Aldıgım Motorumu Buyutmek ıstedıgımden Dolayı Satmak ıstıyorum...
    Km:3500
    Model:2008
    Aksesuar:shad 33 çanta Ve Koruma Demiri
    Fiyatı:2200 Ytl
    Hıcbır Arızası Ve Kazası Yoktur Zaten Km Den De Anlasıldıgı Uzere Fazla Kullanmıyorum Dukkanımda Muhafaza Edıyorum..
    Yer:istanbul/güngören
    tel:05357176363
    05447176362
    34 GRZ 36

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Kazalarımdan sonra uzun süre girmedim foruma..malum insan kaza geçirince soğuyor motordan..neyse anca toparlanabildim..belki ben yokken konuşmussunuzdur ama kışın nasıl motorunuzu mhafaza ediyorsunuz.ben artık bugünden sonra kullanmayacağım için aküyü çıkardım..branda ile örtüp kilitleri taktım.E kapalı garajımız yok..kediler için yuva görevi görüyor anlayacağınız..Bir de bugün serviste bu motorların piyasada bulunmadığı ve fiyatlarını çk yükseldiği söylendi doğrumudur....herkese kazasız sürüşler

Evet öle Gözüküyor. Sanırım Sadece Fatihte Var 3000 Ytl Istiyorlar. Aradım Dedim Ki Yazın Kampanya Ile Anahtar Teslim 2200-2400 Arası Verdiniz+kask Ehliyet Vs. şimdi Neden Fiyatlar Bu şekilde Uçtu.makul Fiyat Yapında Bizde 2.el Yerine Sizden Sıfır Alalım Dedim.cevapları Biraz Komikti Aslında. Valla öle Bi Kampanya Yapıldı Motorlar Satıldı Talep Artınca Karaborsa Oldu Bizde Bu Yüzden Böyle Satıyoruz

Fenomenshop benim an125'i sana veriyim gözüm gibi baktım ilk motorum ancak acil paraya ihtiyacım olduğundan satıyorum.

Fenomenshop, benim Suzuki 3000 km'de.Rodajda hiç hız yapmadım, ilk motorum olduğundan gözüm gibi baktım.Ayrıca bütün bakımlarını yetkili serviste yaptırdım.Motor 2000 km'de iken yağ filtresi,hava filtresi,buji değişti.Sıfırına o kadar para vericeğine al sana çok daha ucuza sıfır gibi motor.Yanında 100 ytl'lik shad topcase,branda ,disk kilidinide veriyorum.Eğer ciddiysen fiyatta hertürlü pazarlığı yaparız.Dostum bence gerçekten sıfırını alma.Ben şimdi düşünüyorum keşke sıfır almasaydım.Çünkü baya bi değer kaybıyla satıyorsun.Kalan paraylada ekipmanlarını alırsın.Eğer düşünürsen cep telefonum:05427857170.Sahibinden. com'da ilan no:11875325

teşekkürler acquariax ama benim istediğim renk siyah verdiğin nodan şimdi ilanına baktım seninkinin rengi mavi. o da güzel bi renk fakat ben dediğim gibi siyah renk almak istiyorum,yinede ilgine çok teşekkürler

Motosikleti
    kymco xciting 250i
    Motorunu satan arkadaşlar yanlış anlamasınlar ama şunu anlamıyorum 0 km motoru alıyorsunuz daha rodajı bitmeden hadi efendim satılık ya kardeşim paranıza yazık değilmi birde büyük motor alacağımdan dolayı var tabiiki saygı duyuyorum burda amaç ukalalık değil...

Belkide ben çok zor şartlarda para kazandığım için böyle düşünüyorum,an 125 in büyüğünün yaptığını an 125 yapmıyormu acaba büyük konuşmayım ama çürüyene kadar süreceğim onu...satmak yok yola dewam.

kazasız belasız inşallah

erkunt çuğum yazdıklarını takip ediyorum bi ara misafirim ol...

fenomen almak ıstersen yardımcı olabılırım..gercekten temız bır motor ve tum bakımları eksıksız yaptırdım florya suzuki servisinde..motoruda ordan aldım zaten...rodajında da en ufak bır sorun yasamadım...dedıgım gıbı yardımcı olurum...herkese ıyı surusler kazasız belasız...
    34 GRZ 36

Motosikleti
    an125hk
    Alıntı zemheri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunu satan arkadaşlar yanlış anlamasınlar ama şunu anlamıyorum 0 km motoru alıyorsunuz daha rodajı bitmeden hadi efendim satılık ya kardeşim paranıza yazık değilmi birde büyük motor alacağımdan dolayı var tabiiki saygı duyuyorum burda amaç ukalalık değil...

Belkide ben çok zor şartlarda para kazandığım için böyle düşünüyorum,an 125 in büyüğünün yaptığını an 125 yapmıyormu acaba büyük konuşmayım ama çürüyene kadar süreceğim onu...satmak yok yola dewam.

kazasız belasız inşallah

erkunt çuğum yazdıklarını takip ediyorum bi ara misafirim ol...

zemheri abi ben de sana katılıyorum bence an-125 çook uzun yol yapılmayacaksa çok kullanışlı bi motor...ben 2 kişi+yükle(yaklaşık 180kg) pek çok defa antalya-belek(60 km) bi kaç defa da antalya olympos yaptım(100km)
    ve hiç bir problem yaşamadım...şehir içi için ise biçilmiş kaftan.seri ve çok yakmayan bi motor...hız olarak da 90-100 km leri rahat görüyor(ben o hızları önermiyorum o ayrı konu ben de senin gibi uzun yıllar binmeyi düşünüyorum...
    tek istisna da bu sene üniversiteyi bitirip askere gidebilirsem,6 ay bırakacak kapalı yer yok..belki o zaman mecbur kalıp satabilirim ama hiç istemiyorum tabii..
    abi senin yanına ugramak isterim ama sen taa sütçülerdeymişssin ben ise dedeman otelin oralardayım...ama havalar ısınınca kısmet olursa bi çayını içmek isterim
    herkese saygılar ve kazasız sürüşler...
    yavaşşş...

Motosikleti
    KISMETSE ALACAĞIZ YENİDEN
    selamlar herkese
    epeydir yoktum... bakıyorum toksom kardeşim kalmış eskilerden
    yeni suzikiciler gelmiş arenaya hepsi hoş gelmiş sefa gelmiş
    aman suzikinizin kıymetini bilin ben sattım siz satmayın
    tekrardan herkese selamlar birliği ve beraberliği bozmayın ve motorunuzu satmayın
    ne olursunuz ben hata yaptım şimdide pişmanım ... büyük küçük hepsi aynıymış
    suzukinin keyfi hiçbirşeyde yokmuş geç anladım toksom kardeş ve dark kardeş e selamlarve tüm üye kardeşler
    saygılar ...
    geliyorum a dostlar az kaldı... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Motosikleti
    Suzuki AN 125

motor satma yükselme meselesi vs.

zemheri´isimli üyeden Alıntı

Zemheri Kardeşim sana katılmıyorum...

HEm alıp pat satma konusun da hemde yükseltme konusunda neden dersen kısaca açıklayayıım.

Önce alıp satma meselesi...

Şimdi memleketimizn bilimum erkek evlatları motosiklet hastasıdır. Bu evlatların bir kısmı daha küçük yaşlarda olmazsa 40 ından sonra parayı balyaladıktan sonra hayal kurmaya başlarlar...

Hatta bu hayaller AN 125 le değil genelde CBR 900 le başlar eşin dostun anlayanın akılllı ol, manyadın mı olum gibi uyarılarına cevap verirse Bu bir AN 125 olabilir. YOksa gider CBR 900 alır BMW 1150 - 1200 alır vs. ) İnternette sahibinden com. a bir bak 3000-5000 km de ne canavar gibi dev motorlar var satılık kimler satıyor sanıyorsun, işte bu hevesli kardeşlerimiz...

Şimdi arkadaşlar motosiklet, gerçekten keyif verici bir araç olduğu kadar bir sürü ezası ve sevene cefası vardır, işte ne oldum delisi ademoğlu kendini bir motorun üstüne attıktan sonra belli bir km sonunda (bunun kıçının ne kadar muhallebi yumuşaklığında olduğuna göre 500 ile 5000 km arasında değişir. İllallah eder ve zararın neresinden dönersek kardır deyu makinayı tabiri caizze ikinci ele gömer...

Haaa.. şu yok tatlısu yaz motorcusu yok tam zamanlı motorcu bilmem ne saçmalıklarına hiç girmiyorum, isteyen istediği zaman binsin arkadaş bu merete..

İşte bu yukarıdaki kısım zayıf bunye nedeni ile motosiklet sevdasının hastalığa dönmeden iyileştiği devre olup bunun birde kansere dönüşmüş durumu vardır ki o da motor yükseltmedir.

Şimdi tedavinin ilk aşamasından sonra bu amansız hastalığın ğencesine düşmüş her motorcu geceleyin kabus görmekte ve "bre aman yüksek cc" diye çırpınarak yatağından fırlamaktadır. Bu cc hastalığının sonu da yoktur imkanı ve de cebi olan için V8 5000 cc boss hoss lar dahi üretilmektedir.

Bu iki tekerin yaptığını o iki teker yapmıyor mu dersen.....eeee

işte orada duracaksın..

onun gidişi başkaaaa.bunun gidişi başka..........................

Bu yuzden bu konuları hiç boşuna tartışmayın, üstelik bunun bir faydası da yine motosiklet sevdalılarınadır. Çünkü bu sayede pırıl pırıl ikinci eller üçüncü elller bu makinaların sıfırını alamayacak inanlarında işini görmektedir.

Tüm arkadaşlara selamlar kolaylıklar.......

Motosikleti
    YAMAHA XT 660 R
    herkese selam.
    wildrain seni uzun zaman sonra buralarda görmek güzel.
    bende motorumu 2 hafta önce üzülerekde olsa sattım.gerçi fiyatta bi zararım olmadı,aldığım fiyata yani 2300e sattım ama okadar emek verince yinede ayrılmak zor oluyo.şubatta motosiklet fuarı var.kısmetse oradan bişeyler bakıp touring tarzı bi viteslide karar vericem.benim uzun yol gezilere çok hevesim var.e malum 125lik scooterinda kapasitesi belli.limitleri fazla zorlayınca biyerden sonra tehlikeli olmaya başlıyo.

Herkese Tekrar Selamlar. Dün Gece Bende Suzuki An 125 Ime Sahip Oldum Uzun Zamandır Istediğim Internette Onla Ilgili Girmediğim Bir Site Kalmamıştı. Motor 420 Km De Alan Kişi 3 Moturu Olduğundan Ona Binmeye Fırsatı Olmamış.2. El Her Ne Kadar Beni Korkutsada Motorum Tertemiz Ve Alındığı Gibi Olduğundan Içim çok Rahat Belki Bu 2 Ay Pek Fazla Binemeyeceğim Ama Ilkbaharda Bunun Acısını Fazlasıyla çıkaracağıma Eminim. Ve Arkadaşlar 3-4 Bayi Ile Konuşmam Neticesinde Yen In Yükselmesinden Dolayı Fiyatların Ciddi Miktarlarda Artacak Olmasıymış. Herkese Saygılar

Motosikleti
    kymco xciting 250i
    [QUOTE=omercem;1392748]Zemheri Kardeşim sana katılmıyorum...

Bu muhalif tarzın elbette konuya arif olmanla direk alakalı,olan biten sistemin tamamını düşünüp yazmışsın.

aslında ben zarar ziyan edilmesine karşıydım ve hala karşıyım arada kazanan yeni motor satan bayiiler oluyor şiştikçe şişiyor göbekleri....

senin bu muhalif cümlelerini keyifle okuyorum belki karar aşamasında olan kardeşler okurda daha akıllı davranırlar...

seninle tanışmak isterdim umarım yüzyüzede bu konuları tartışmak nasip olur

saygılarımla

erkunt yazdıkların aklımda takiptesin...

ben ve suzim hep yanınızdayız

kazasız belasız inşallah

[QUOTE=FENOMENSHOP;1392905]Herkese Tekrar Selamlar. Dün Gece Bende Suzuki An 125 Ime Sahip Oldum:)

kardeş hoşgeldin aramıza

bu arada toksam sesin çıkmıyor.....

Hoşbulduk Zemheri Uzun Zamandır Takip Ettiğim Bu Site Ve Bu Forumdaki Yazılar Paylaşımlar Gerçekten Güzel Ama Bide Online Sayısı Biraz Olsa Daha Iii Olurdu

Motosikleti
    an125hk
    Alıntı wildrain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar herkese
    epeydir yoktum... bakıyorum toksom kardeşim kalmış eskilerden
    yeni suzikiciler gelmiş arenaya hepsi hoş gelmiş sefa gelmiş
    aman suzikinizin kıymetini bilin ben sattım siz satmayın
    tekrardan herkese selamlar birliği ve beraberliği bozmayın ve motorunuzu satmayın
    ne olursunuz ben hata yaptım şimdide pişmanım ... büyük küçük hepsi aynıymış
    suzukinin keyfi hiçbirşeyde yokmuş geç anladım toksom kardeş ve dark kardeş e selamlarve tüm üye kardeşler
    saygılar ...
    erol abi seni yeniden burada gormek guzel...sen motoru sattigin zaman ben daha yeni uye olmustum..senin,toksomun,gokayugurun,darkmojonun,i stanbulianin ve diger adini hatirlayamadigim pek cok abi ve kardesimin yazilarini okuyarak an-125 almistim ve cok memnunum bu kararimdan...belki diyorum yeniden alirsin bi suzi yine okuruz maceralarinizi

erkunt yazdıkların aklımda takiptesin...
    ben ve suzim hep yanınızdayız
    kazasız belasız inşallah

zemheri abi ben de seni takipteyim..
    10 numara yorumlarin devam ediyor

fenomenshop hayirli olsun//kazasiz belasiz bin issallah

herkese iyi gunler..kazasiz surusler
    yavaşşş...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)