Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki AN 125 HK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tnsuzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı secretplay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstadlar foruma yeni üye oldum bende an 125 aldım bana bazı konularda yardımcı olurmusunuz ?

bu motorla kaç km yol yapabilirim yani çok uzun olmayan 300 350 km lik gezilere çıkabilirmiyim topicteki gezinti resimlerini gördüm resimleri gönderen arkadaşlarda ortalama 300 km yol yapmış fakat galiba dinlene dinlene yapılmış biraz bilgi verirmisiniz bu konuda sonuçta bi scooter olduğunu biliyorum ama motor çok rahat :D sanki heryere gidebilcekmişim gibi geliyor ama bu daha ilk motorum ve motorlardan pek anlamam geziye çıktığımda elimde kalmasın motor herkese saygılar
    50 60 km de bi en dinlendim zaten köy yolu bozuktu yok sigara molası filan ama düz temiz yolda gidersin sadece bunu sorduğun iyi oldu akşam eve döndüğümde ama gelirken 110 km yol geldim hiç durmadan ewet akşam eve geldiğimde kayıştan sanki gaza yuklenimnce bi ses çıkıyodu 3 4 kere bu oldu ertesi gün merak ettim gaza tekrar yuklendim öle bi ses olmadı sordum tamirciye normal hiç bişi yok dedi evet gerçekten rahat bi motor iyi günlerde kullanmanı ve kazasız günler dilerim.

otobanda giderken bi ara motor sağa doğru çekiyodu ama çok ilginç yolun eğiminden dolayı tabiki biizm mütahitler arabalara göre yapıyo araba 4 teker ve yanakları olsun lastiklerin ebadı olsun farklı ama motor öle değil sağa çekince motor bende mecbur dirksiyonun soluna yuklendim ve yavaşlamak zorunda kaldım ayrıca dünde belediye bi çalışma yapıyodu her yer asfalt sadece kazdığı yeri toprakla kapatmış yolda giderken tam o esnada motorda yatmıştı hafif kaydı ve kendini topladıaman sakın her gün yeni bi tecrübe ediniyoruz ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar 500km 2.el almayı düşünüyorumda acaba rodajına önem vermişmidir anlayabilirmiyiz?

nerden anlıyıcanki anlıyamazsın ama motor temizse fiatıda uygunsa al.

Motosikleti
    SWT
    Arkadaşlar motoruna branda alan varmı?
    Aldıysa; kaç paraya, nerden aldığını yazabilir mi..
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

ceyhunulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK & Honda CBR 1100 XX
    Emimönü'nden 25 YTL ye almıştım

Motosikleti
    YAMAHA XT 660 R
    beyler nasıl foto yükleniyo...
    HERKESİN MERAK ETTİĞİ KONULARDA çok faydalı bikaç paylaşımım olacak.

Motosikleti
    suzuki an 125 hk

ata moto

Alıntı pokergs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar öncelikler herkese merhaba.an 125 kullanıcısıyım.mumkun olduğu kadar topici takip etmeye çalışıyorum.
    soruma gelince;dün kızıltoprak korlası aradım ve 3000 bakım ücretini sordum.bana 150 ytl dediler.arkadaşımda er6-f var ve 10000 bakımına 120 ytl ödemişti.bi scooter için fazla geldi bana açıkçası.
    3000 bakımına siz ne kadar verdiniz onu öğrenmek istiyorum
    karakoyde ata moto var hem super bakim yapiyorlar hemde
    60 ytl (243 35 54 ediz yada ahmet bey var kolay gelsin.

Alıntı tnsuzun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50 60 km de bi en dinlendim zaten köy yolu bozuktu yok sigara molası filan ama düz temiz yolda gidersin sadece bunu sorduğun iyi oldu akşam eve döndüğümde ama gelirken 110 km yol geldim hiç durmadan ewet akşam eve geldiğimde kayıştan sanki gaza yuklenimnce bi ses çıkıyodu 3 4 kere bu oldu ertesi gün merak ettim gaza tekrar yuklendim öle bi ses olmadı sordum tamirciye normal hiç bişi yok dedi evet gerçekten rahat bi motor iyi günlerde kullanmanı ve kazasız günler dilerim.

otobanda giderken bi ara motor sağa doğru çekiyodu ama çok ilginç yolun eğiminden dolayı tabiki biizm mütahitler arabalara göre yapıyo araba 4 teker ve yanakları olsun lastiklerin ebadı olsun farklı ama motor öle değil sağa çekince motor bende mecbur dirksiyonun soluna yuklendim ve yavaşlamak zorunda kaldım ayrıca dünde belediye bi çalışma yapıyodu her yer asfalt sadece kazdığı yeri toprakla kapatmış yolda giderken tam o esnada motorda yatmıştı hafif kaydı ve kendini topladıaman sakın her gün yeni bi tecrübe ediniyoruz ...

hergun silivri taksim arasi gidip geliyorum.
    git gel 170 km daha tik demedi maasallah motoruma
    istedigin yere git gel sorun olmaz
    bakimlarini duzenli yaptir gerisini merak etme

benim 2 sayfa önceki resimlere bak arasında verdiğim linke tıkla ordan takip et yazanları resimleri yani çıkan yazıyı meaj boarda yapıştırıyosun okadar resimleri bekliyoruz hadi beyler şenlendirelim şurayı

secretplay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mrb abilerim arkadaşlar bugün motoru denemek için zamanım oldu depoyu doldurdum 21 ytl benzin aldı 1 lt de koltuğun altına koydum ne olur ne olmaz diye 21 ytl lik benzinle tam 190 km yol gittim rampalarda biraz daha fazla yaktığını sayarsak yakıtı iyi gibi geldi daha motorum 306 km de rodajı bitirmek üzereyim.

daha önce markete bile arabayla giden biri olarak söylüyorum bu aracı kullanması inanılmaz zevkli arabayı ablama verdim gitti malum yaz o binsin biraz:D çok araştırarak aldığım için mi yoksa rengi yüzünden 10 gün beklediğim için mi bilemem ama motorumu çok seviyorum kullanması inanılmaz zevk veriyor hiç kalıbının motoru değil uzaktan ufak tefek sadece çarşı pazar işden eve evden işe scooter i gibi görünsede yaptıklarını ve rahatını görünce bu motora şeytan icadi değil şeytanın ta kendisi diyesim geliyor almayı düşünen ve araştıran arkadaşlara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim

hayırlı olsun secretplay rengi derken ne renk ve fotoları istiyoruz arkadaşlar avartrınızı lütfen boş bıralmayın .

Motosikleti
    YAMAHA XT 660 R
    LASTİK DEĞİŞİMİ ARTIK KAYMAYA KAYDIRMAYA SON

LASTİKLERİMİZİN DEĞİŞMİŞ HALİNİ GÖRÜYORUZ

LASTİK DESENİ DAHA GÖZ ALICI

PIRELLI SL 26

[İKİ LASTİK ARASINDAKİ DESEN FARKI.

kenny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Alıntı MOSKVICH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    LASTİK DEĞİŞİMİ ARTIK KAYMAYA KAYDIRMAYA SON

hayırlı olsun. fiyatı ve nerde takdırıdığın hakkında bilgi verebilirmisin??

Motosikleti
    YAMAHA XT 660 R
    PIRELLI SL 26
    arkadaşım çifti 100 ytl.lastikleri beşiktaştan aldım.değişimi bizim orda lastikçide yaptırdım.şiddetle tavsiye edrim.taktırdığım gün 150 km yol yaptım lastiklerin alışması için.gayet iyiydi.lastiğin hamuru gerçekten farklı.daha yumuşak.asfalta yapışıyo resmen.eski lastiklere göre ıslak yolda cok daha stabil ve güvenli.lastik desenide su tahliyesini daha iyi yerine getiriyo...
    İKİNCİ BOMBA NGK IRIDIUM BUJİ CR7EIX

Lastikle birlikte bujiyide değiştirdim.daha önceden koymuştum zaten kafaya.
    iridium buji toplam süratte bi artış yapmıyo.ama ateşlemeyi kuvetlendirdiği için benzin hava karışımını daha iyi yakıyo ve kalkışlarda daha serilik kazandırıyo.motor agresifleşiyo biraz.rölantide çalışırkende daha canlı.

MOTORUM VE GARAJIM

PIRELLI SL 26
    arkadaşım çifti 100 ytl.lastikleri beşiktaştan aldım.değişimi bizim orda lastikçide yaptırdım.şiddetle tavsiye edrim.taktırdığım gün 150 km yol yaptım lastiklerin alışması için.gayet iyiydi.lastiğin hamuru gerçekten farklı.daha yumuşak.asfalta yapışıyo resmen.eski lastiklere göre ıslak yolda cok daha stabil ve güvenli.lastik desenide su tahliyesini daha iyi yerine getiriyo...
    İKİNCİ BOMBA NGK IRIDIUM BUJİ CR7EIX

Lastikle birlikte bujiyide değiştirdim.daha önceden koymuştum zaten kafaya.
    iridium buji toplam süratte bi artış yapmıyo.ama ateşlemeyi kuvetlendirdiği için benzin hava karışımını daha iyi yakıyo ve kalkışlarda daha serilik kazandırıyo.motor agresifleşiyo biraz.rölantide çalışırkende daha canlı.

MOTORUM VE GARAJIM
    dostum hayırlı olsun,

lastikleri beşiktaş'ta nerden aldığını öğrenebilir miyim??aldığın fiyat oldukça uygun geldi bana.aynı model lastiği kızıltoprak'ta 45 euro diyolar.

Motosikleti
    YAMAHA XT 660 R
    Zakk wylde beşiktaş barbaros bulvarında genç motor var.ordan aldım.30euro tanesi.internet sitesinden adresine bakabilirsin.

Motosikleti
    Suzuki AN 125

Lastik hakkında

Arkadaşlar kullanan arkadaşlarımız iyice test etsinler boşuna para vermeyelim..

Çünkü geçen yıl bir arkadaşımız Tanesi 45 YTL ye Michelin in kauçuk bir modelini almıştı ve çok az fark olduğunu söyledi,

Yine işyerinde geçen hafta bir arkadaşımız Aprilia Pegaso 200 Scoter aldı, üzerinde Keeway scoterlarda takılı lastğin aynısı var marka olarak, hatta bir de kocaman NYLON yazıyor, üstelik motor 7.000 YTL ...

Gerçekten ciddi bir fark oluyorsa bu nylon ve kauçuk lastik arasında bende düşünüyorum değiştirmeyi...Test sonuçlarını merakla bekliyoruz..

Motosikleti
    YAMAHA XT 660 R
    evet ömercem haklı.
    ben bi iki hafta kullanıyım.değerlendirmeleri yaparım.lastik daha yeni olduğu için kesin sonuç vermiyebilir.
    bide beyler benim resimler nie küçük çıkıyo.bilen varmı??

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Teşekkürler moskvich güzel paylaşım. Lastiklerden hepimiz muzdaribiz anlaşılan. İyi fiyata almışsın. Görüşlerin bizim için önemli. Bizim lastiklerde de kocaman NYLON yazıyor. İridium bujiyi nereden ve kaça aldın. Kendin mi taktın. Hayırlı olsun...

evet ömercem haklı.
    ben bi iki hafta kullanıyım.değerlendirmeleri yaparım.lastik daha yeni olduğu için kesin sonuç vermiyebilir.
    bide beyler benim resimler nie küçük çıkıyo.bilen varmı??
    moskwich hayırlı olsun genede iyi yapmışın resimler ufak çıkıyo çünkü 640x480 dememişsin o yandaki kutucuğa yeniden resim yuklersen seviniriz bridgeston lastiğinin iyi olduğunu duydum ayrıca bugün motor 2500 bakımına girdi ve 50 ytl kredi kartına yağ yağ filtresi normal bakımlar hava tutuldu hava filtresine filan işte

secretplay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı omercem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kullanan arkadaşlarımız iyice test etsinler boşuna para vermeyelim..

Çünkü geçen yıl bir arkadaşımız Tanesi 45 YTL ye Michelin in kauçuk bir modelini almıştı ve çok az fark olduğunu söyledi,

Yine işyerinde geçen hafta bir arkadaşımız Aprilia Pegaso 200 Scoter aldı, üzerinde Keeway scoterlarda takılı lastğin aynısı var marka olarak, hatta bir de kocaman NYLON yazıyor, üstelik motor 7.000 YTL ...

Gerçekten ciddi bir fark oluyorsa bu nylon ve kauçuk lastik arasında bende düşünüyorum değiştirmeyi...Test sonuçlarını merakla bekliyoruz..
    nylon lastiğin markası değil mi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)