Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki AN 125 HK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ceyhunulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK & Honda CBR 1100 XX
    Seninde yazdıgın gibi kullanım kılavuzunda çok açık bir şekilde ilk bakım 1000 km de yapılır yazıyor.500 km de yağ değişimi ile ilgili bir ibare sadece bakım tablosunda geçiyor.

Ben 500 km yağ değiştirdim. 1000 km de yağ + yağ filtresi değiştirdim. Hatta yetkili servis bu motorun yağ filtresi olmadıgını idda etti ben başka yerden bulup götürünce zar zor ikna olduda taktı. Hepsi böyle demiyorum ama scooter diye önem vermiyorlar veya bu motor hakkında yeterli bilgileri yok.

Benim tanıdıgım güvenebilecegim bir suzuki servisim olmadıgı için kullanım klavuzunu takip ediyorum.

Yakıt borusunun değişimi inglizce olanda doğru yazıyordu türkçeye yanlış cevirmişler.4 yıldı galiba emin değilim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Sym Gts 250i Evo
    Alıntı tnsuzun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakkalda satılır gibi nasıl sanıyosun ehliyeti anlamadım biz 450 500 ytl harcadık o verdikleri kurs ücreti 150 ytl sadece daha dur bakalım adli sicil belgesi sağlık raporu kan tahlili diplomalar harçlar ehliyeti alınca ben 100 ytl verdim emniyete ayrıca daha neler neler )
    Arkadaşım 35 ytl sağlık raporu,35 ytl sınav harcı,30 ytl direksiyon sınavı,100 ytl'de trafiğe vereceğimi biliyorum herhalde.Bunlar zaten harç başlığı altında alnıyor,sen benim ne demek istediğimi anlamadın herhalde tam olarak,neyse saolun..

Merhaba.....

Arkadaşlar merhaba bende diğer birçok arkadaşın yaptığı gibi forumu takip edip bir susiki scooter sahibi oldum.Çok güzel bir makina haftaya sınavım var ehliyetide aldımmı değmeyin keyfime.Bu arada aranıza İst.Kartaldan katılıyorum görüşmek üzere.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    yok abi tekerler hakket berbat ya,havasını ayarlatım belkı bı duzelme olurama zor zapdedıom motoru,olmadık yerde bklenmedık yerde,yavasta gıtse cok garıp hareketlere kacıo o on teker

Alıntı jose55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok abi tekerler hakket berbat ya,havasını ayarlatım belkı bı duzelme olurama zor zapdedıom motoru,olmadık yerde bklenmedık yerde,yavasta gıtse cok garıp hareketlere kacıo o on teker
    kucuk oldugundanmı yoksa lastıgı degıstırsek duzelırmı
    birde bayırı tek ve çift kısı kacla cıkıor
    ikide rodaj sırasında bayır cıkmak serbestmmı

ceyhunulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK & Honda CBR 1100 XX
    bayıra göre üzerindekilerin agırılıgına göre değişir. Ben mesela 90 kg'ım ve e-5 ten 1.köprüye girdikten sonraki bayırda(her gün geçiyorum) en fazla 80 yapabiliyorum.

arkadaşlar,

haftasonu toplandınız mı???hani fotoğraflar

Motosikleti
    KISMETSE ALACAĞIZ YENİDEN
    ZAKK KARDEŞ TOPLANAMADIK
    AMA BU HAFTA CUMARTESİ DÜŞÜNELİM BENCE
    ÇÜNKÜ BEN BU HAFTA MOTORUMA ATLADIM ... SANKİ TOPLANMIŞIZ GİBİ KANLICADAN BAŞLADIM ÖNCE BEYKOZ -ANADOLU FENERİ SONRA YOLUMUN ÜZERİ POYRAZ KÖY PLAJI SONRA VER ELİNİ RİVA SONRA ÖMERLİ POLONEZKÖY DERKEN SONRA GÜN BATIMINI İZLEMEK İÇİN VE NAMAZ KILMAK İÇİN ANADOLU KAVAĞINA GİTTİM SONRA BERAT GECESİ NEDENİ İLE Hz YUŞA HAZRETLERİNİN KABRİSTANI VE DOĞAL OLARAK DA CAMİİSİNE GİTTİM İLK DEFA ÇOK GEZDİM BU ARADA 540 KM ULAŞTIM ... İNANIN ÇOK ÇOK MUTLU OLDUM ÖZGÜRLÜKMÜŞ SCOOTER GENELDE FAZLA HIZLI GİTMEDİM ... AMA RİVAYA GİDERKEN BİR ARA YOL SÜPERDİ MOTOR KENDİLİĞİNDEN AKMAYA BAŞLADI BAKTIM NERDEYSE 100 KM HIZA ULAŞTIM HİÇ ZORLAMADAN MÜKEMMEL GİDİYOR ....AMA TABİAT HARİKA YOL KENARLARINDA GÖZLEME YAPANLAR MISIR SATANLAR ... KORNALAŞTIĞIMIZ DİĞER MOTORCULAR HEPSİ SELAM VERİYOR... YANİ ANLAYACAĞINIZ ÇOK ÇOK SÜPERDİ ... VE ÖZGÜRLÜK BAMBAŞKA BİR ŞEY YAA .....
    AMA ŞUNUDA İTİRAF EDEYİM BURASI BAYAĞI BİR BOŞALDI ESKİDEN BİR MESAJ ATILIRDI ŞİMDİ KİMSE KALMADI SANKİ
    geliyorum a dostlar az kaldı... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Motosikleti
    YAMAHA XT 660 R
    bende pazar günü gezdm motorla.önce kanlıca beykoz taraflarında biraz turladım.belki birilerini görürürm die.baktım kimse yok ordan şileye uzadım.şilede epey gezdm.akşam üzeri geri döndüm.abartısız 5 saat gidon sallamışım.vaybeee.2000km olduk buarada.cumartesi bakıma sokmuştum motoru.yağı filtreyi değiştirdim.lastikleride değiştirdim.motor canavar gibi oldu.değil şile,boluya gitsem banamısın demez.

Motosikleti
    Demekki Yan Yana Gelmişiz Muhakkak ...ben Daha 540 Km De Olduğum Için Gerek Yok Bakıma Ama Cuma Akşamı Bizim Işyerinde Yıkadım Sonrada Bir Cila Attım Lastiklerede Jant Parlatıcı Sıktım Bide Göztergelerin Olduğu Bölümü Silikonlu Koruyucu Ile Parlattım öyle Bir Olduki şimdi Alt Kısmına Suzuki Yazdıracağım Dıgıtal Baskıcı Bir Arkadaşım Var ... ön Kısmada Türk Bayrağı Düşünüyorum... Siperlik Olan Kahverengi Bölüme .... çok Daha Güzel Olacak Ama çok Miktarda Suzuki Gördüm ... Genelde Iki Kişi Geziyorlardı Allahtan Evdekiler çok Korkuyor Da Ben Tek Başıma Rahat Rahat Geziyorum... Alın Arabamıda Başınıza çalın Dedim Zaten ....

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    ne güzel gezmişsiniz yaa..imrendim walla

tnsuzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ye herkes beyaz lamba tutturmuş gidiyo bende aldım taktım tahmin ettiğim gibi ya karanlıkta ok de tam böle eskiye göre çok parlak ve net ışık vermiyo ama heves işte aldık taktık

Motosikleti
    suzuki an 125 hk

buldum

Alıntı jose55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Way be İşte Olay budur,DEMEN yeterlı coksaol,suan baska bıse yok,bulursan ve yollarsan cok cok sevıncem,sımdıden sana tesekkurederım
    kardesim senin istedigin ampulden buldum
    25 ytl yede var 28 ytl yede
    sen bana adres bilgilerini bi sekilde ulastirirsan bide hangisini alacagimi soylersen
    hemen yollarim.
    hakee3@yahoo.com adresine mail atabilirsin adres bilgilerini
    kolay gelsin...

bu motorun bayırda tek kişi ve 2 kişi hızı kaç arkadaş 150 hssi var kapıstık o motorla falan dıoda bayırdada duz yoldada koymus farkı

Motosikleti
    REGAL RAPTOR 250-9B
    ya banada o beyaz ampülden lazım ankarada bulabileceğim biyer varmı parklara 4lü lrd mavi taktım b,de çamurluğun içine mavi led çektim çok dehşet duruyo önteker şapkasınada led sis farı çektim beyaz değmeyin keyfine gece olunca tam bi ninja gibi duruyo ))))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Alıntı kobra44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya banada o beyaz ampülden lazım ankarada bulabileceğim biyer varmı parklara 4lü lrd mavi taktım b,de çamurluğun içine mavi led çektim çok dehşet duruyo önteker şapkasınada led sis farı çektim beyaz değmeyin keyfine gece olunca tam bi ninja gibi duruyo ))))

Cok merak ettım yahu,Bı resmını koysan

arkadaşlar ankarada yiba çarşısında beyaz ampül bulunabilir fakat bizim suzukilere 12 35 35 oluyo motorların hepsine ,arkası düz olandan alacaksınız bu arada şunu söylemek isterim bazı arkadaşlar yazmıştı bordo renk kalmamış ve yeni fiatları 2900 olmuş diye motor isteyen varsa 4 tane bordo renk motor şuan var peşin fiatı ötv dahil 2650 filan bildiğim kadarı ile ama ankara dışına nakliye nasıl olur nakliye fiatı tahminim epey tutar gibime geliyo

joe arkadaşım okadar yuklenme motora aksesuar diye aküden yersin haberin ola ve ayrıca orjinallerini pek bozma derim ve motoruma sonunda suzuki yazılarını yazdırdım reflektörlü yazıla hakkaten daha önce göndermiş olduğunuz bi siteden buldum muhteşem oldu ama 4 gün uğraştım ve çok pahalı oldu ama değdi ama lütfen yok mor lamba filan yapmayın şu amelelikleri

iyi akşamlar arkadaşlar buakşam itibariyle bende suzukime kavuştum 2375 ytl kdv ötv dahil 2007 model mavi kredi kartına 12 taksit plaka ruhsatı kendim çıkartıcam inşallah hayırlısıyla.
    daha doğrusu daha tam kavuşamadık mağazada duruyo :( motorum.
    ama elbet kavuşucaz ehliyette devam ediyo ctesi sınavım var hadi hayırlısı

herkese kazasız belasız sürüşler iyi akşamlar

seni kırıcam gece çekmiştim ama beğenirseniz
    [img=http://img151.imageshack.us/img151/2541/14082008028editedej7.jpg]
    [img=http://img151.imageshack.us/img151/2541/14082008028editedej7.fb2db14360.jpg]

BUNLARDA BENDE REFLÖKÖRLÜ YAZILAR BENCE SÜPER SİZİN YORUMUNUZ NEDİR BİLMEM AMA ÇOK PAHALI VE HERKEZ YAPMIYOR 4 GÜN GİT GEL UĞRAŞTIM

YENİ FİATLARINI (AN 125 İN )İSTERSENİZ TEKRAR SORARIM SİZİN İÇİN

BİDE GİVİ MARKA ÇANTA NASIL DURUYO DİYE RESİM İSTEMİŞTİNİZ AMA ŞUNU SÖLEYİM BEN İLK GÜN KASKIMI İÇİNE KOYDUM SONRA EVE GELDİM KASK 8 PARÇAYA AYRILMIŞ SONRA Bİ KERE DAHA AYNISI OLDU YANİ KASK KOYMAYIN BENCE KASKIMDA HANİ NİTRO MARKA İTALYAN SAĞLAM Bİ KASK AMA İŞTE ...

Motosikleti
    ya nefis duruyor... harika olmuş tam düşündüklerimi yapmışsın
    bende yapacağım suzuki yazısını düşünmüştüm ... çok güzel olmuş eline sağlık
    beyaz farlarda açmış bayaaaa ....ameracan cab olmuş resmen nypd new york polıce dept. devriye bile gezersin...

bu arada KSAYAR KARDEŞ Allah kazasız belasız şürüşler nasip etsin ... o heyecanları bizde yaşadık hele hele gidipte ruhsat çıkmamış gibi lafları duyunca deliye döndük neyseki her sabrın sonu selametle bitiyor... süper bir makina valla her sabah beykozdan çıkıyorum ...tem den devam edip dudulludaki işime geliyorum süre tam 15 -20 dk kimseye aldırma kendine güven yeter ... keçi gibi her yere tırmanıyor ...
    otobanda bile akıyor araba gibi zorlanma yok süretlenme stresi yok ben çok çok memnunum valla benzin derdindende kurtuldum trafiktende hatta her zaman takıldığım trafik olan yerlerden uçarak geçiyorum kavacık meydanı gibi tepeüstü ümraniye gibi yerlerden artık uçuyorum adeta ....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)