Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki AN 125 HK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki AN 125 hk
    dostum valla sen onu orta yasta birine satmayı dene sıfırı suan 2.500 tık para 500 için kimse sıfırı değişmez burda kendi acmak ister yinede inş. satarsın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yok.. Suzimi sattım..
    Wildrain selamlar.. Forumda, verdiğim linkte elemanın biri, gayet süper bir şekilde ne yapılması gerektiğini anlatmış.. Bakıp bakıp yapın diye.. Kolay gele.. Ben de bir kaç foto çekip koyayım artık siteye.. Hmmm.. evek..

http://www.motosiklet.net/forum/foru...i-anlatim.html

gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Ooooo Şileler Bursalar gezin bakalım, bizde burda H.içi iş, H.sonu kurs kafayı yiyelim duralım. :-)

Okudukça hevese geldim. Bende istoyoruuuuuumm..

14 Ağustosta çıkarmazmıyım ben bunların acısını ahh ahhh :-)

Tekeriniz düz bassın ....
    Suzuki AN 125 - 2008 / 0 - 24500 km
    SYM Joyride 200 - 2008 / 4500 - 20000+ km (Halen Devam)

Motosikleti
    KISMETSE ALACAĞIZ YENİDEN
    toksom allah seni başımızdan eksik etmesin ...allah sana ne istersen versin
    hazret ne büyük adammışsın sen ... herkesin derdine koşuyorsun ...
    geliyorum a dostlar az kaldı... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

teksavasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    Alıntı devil mehmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum valla sen onu orta yasta birine satmayı dene sıfırı suan 2.500 tık para 500 için kimse sıfırı değişmez burda kendi acmak ister yinede inş. satarsın
    tavsiyen icin saol .. da bu nedemek ( 500 ytl icin kimse sıfırını degişmez burada ) başkalarının yerine sen mi karar veriyorsun ...!!
    ^^^ hic bir motorcunun acelesi olamaz...! ^^^
    olcay [COLOR="Red"]sym GTS250[/COLOR]
    [COLOR="Lime"]PY 889[/COLOR]

Motosikleti
    yok.. Suzimi sattım..
    Wildrain - Abi naaptım ki ben şincik.. Hay Allah yav!! O sizin büyüklüğünüz.. Seneye muhtarlığa adaylığımı koysam mı acep?? (resimler çok güzel bu arada.. Bordo da yakışırmış hani..)
    Coolboy34 - Sana "hoşgeldin" diyemedik karambolde.. Kusura bakma.. Hoşgeldin aramıza !!
    Zakk Wylde - Senin elden marş almama, durduk yere durma (ne demekse) problemleri nooldu bu arada? neymiş? noolmuş? niyeymiş? kaç para neresine sıkışmış?
    Teksavaşçı - Resmini görünce sana direkt kanım kaynadı.. Bence sen şu rodajın üstünü de tamamla. Benim gibi rodajsevmez üşengeçlere satılabilir. Şaka tabi.. Ama bitsin artık bu rodaj yaa!!!
    Bu arada, ben karakaçanı dağda bayırda yerde gökte ararken, bir bayi "Bak birader bunlar son partidir, bu parti bitince yeni gelenler 2900 liradan satılacak" demişti. Artık ne derece salladı ise, günahı boynuna..

Motosikleti
    keeway outlook 150
    herşeye zam gelirde suzukilere gelmez mi? Geliiir seneye kalmaz gelir.

ama elde kalan (varsa) 2007 modeller eski fiyattan satılır bence yine.

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Bu başlık altında çok kaliteli bir forum oldu. Yazılanlar çok güzel. Şu buluşma işi ayarlanırsa herkes birbiriyle tanışma fırsatı bulur. Hep birlikte yakın yerlere geziler düzenleriz. Erol abimizden bir organizasyon bekliyoruz..

tnsuzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selamlar herkese de merak ettiğim bişi var ankaralı suzuki an 125 ci bayanlar sanırım yok yani bayanlar binmiyomu buna merak ediyorum hiçde dek gelmedi

Motosikleti
    ORGANİZASYON İŞİ OKEY ...
    YER : KANLICA MEYDANI
    SAAT : 11,00
    GÜN : 10 AĞUSTOS 2008 PAZAR
    GÜZERGAH : KANLICA MEYDANINDA TOPLANMA HEP BERABER SAHİL YOLUNU TAKİP EDEREK BEYKOZ İÇERSİNDEN ANADOLU KAVAĞI SAHİLİ DURUMA GÖRE RİVA TARAFINADA GİDİLEBİLİR... ((( GELEN ARKADAŞLAR YANLARINDA KAR MASKESİ ZİNCİR BEYZBOL SOPASI MUŞTA GETİRMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUR ÇÜNKÜ BESLENMEMİZ İÇİN AVLANMAMIZ GEREK YOL KENARINDA Kİ İRİLİ UFAKLI KÖYLERİ YAĞMALAYIP KAOS KARMAŞA YARATIP KORKU SALACAĞIZ... ))))
    umarım ciddiye alan çıkmazzzzzzzz Allahım

Motosikleti
    YAMAHA XT 660 R
    Hadi hayırlı olsun erol baba.ben memnuniyetle katılırım.siftah benden..yer bana biraz uzak kalıyo ama olsun.benim için yol daha uzun daha keyifli olacak.zaten motora binmek için bahane arıyom...
    cumartesi günü sarıyere kadar geldim.turladım epey.4-5 tane an 125 gördüm.hepsiylede kornalaştık.
    erol baba saati birazdaha erkene alabilirsin aslında.sabahın temiz havasını kaçırmayalım.hem daha serin olur.çünkü biz buluşup tanışıp yer kararlaştırana kadar güneş tepeye çıkıcak.yanacaz vallaaa..
    bu arada köprüden motorla geçiliyomu.ogs mi taktırmak gerekiyo.yada hiç köprüye gerek kalmadan başka alternetif falan varmı.vapur sandal kayık falan direk kanlıca tarafına giden.....

Motosikleti
    sevgili dostum
    saat değişebilir... sorun olmaz zaten ben dokuzdan itibaren orada olacağım
    önemli olan tanışmak ... köprüden geçebilirsin ama bence sirkeciden harem e geç sahil yolundan devam et kanlıcaya gelirsin ... ama emirgandan küçük motorlar var ama senin motoru alırlarmı araştırmam lazım en azından sorarım
    köprüyü kullananlar genelde gazlayıp geçiyorlar sadece plakayı örtüp kaçıyorlar
    yoksa kgs alman lazım para gişeleri kalktı zaten ...

Motosikleti
    YAMAHA XT 660 R
    sirkeci,vapur falan biraz zaman kaybettirir heralde.sahil yolu çok bozuk çünkü.yine en mantıklısı kgs almak sanırım.tem den basar gelirim.köprüden de vınn die geçerim.((kelebek gibi ucarım arı gibi sokarım.suzukimle ben her yolu aşarım....))

herkese merhaba,

erol abi - buluşma detayları için teşekkürler.kısmet olursa 10 ağustos günü oradayım.

toksom - kardeşim valla servise gideceğini anlayınca benim motor kendi kendine düzeldişimdi hiç bir sorunu yok allaha şükür.nasıl oldu ben de anlamadım.

tüm arkadaşlar

müsait olan tüm arkadaşlarımızı 10 ağustos pazar günü buluşma mekanımıza bekliyoruz.

Motosikleti
    Tamam Herkes Davetlidir...
    Eğer Icabet Eden Olursa çok çok Memnun Olurum ...
    Ama Bir Bilim Adamı Olan Toksom Kardeşimizide Ayrıca Davet Ediyorum Renkli Ve Bilge Kişiliği Ile Yol Gösterici Olur

Motosikleti
    Kymco Dink 200i
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar, sonunda bende an 125 sahibi olabildim, tabiki sizlerin yorumları ve tecrübeleri bu kararı vermemde büyük rol oynadı, bu yüzden katılımda bulunan bütün arkadaşlara çok teşekkür etmek istiyorum, bende elimden geldiğince tecrübelerimi burada sizinle paylaşmaya çalışıcam. Hatta hemen paylaşabilirim bile... Motorumu aldığım ilk gün yedek anahtarı bir kenara ayırmadığım için ertesi sabah saat 06:00'da uğradığım gasp sonucu motorumun iki anahtarını birden çaldırdım. Neyse ki motorum çalıştığım otelin otoparkındaydı. 2-3 gün sonra motorumu doblonun arka koltuklarını yatırarak maslaktaki yücelmotor'a götürdüm. Anahtarlar değişti ve bu bana 126 ytl'ye mal oldu, servisten de çok memnun kaldığım söylenemez. Henüz kaskım, montum ve ehliyetim olmadığı için trafiğe çok çıkamıyorum, rodaj için beşiktaş çevrelerinde ara sokaklarda dolanıyorum. 23 ağustosta inşallah sınava girip eylül gibi ehliyetimi alır ve sizler gibi rahat rahat gezebilirim. Herkese saygılar.

emrahbahar

Alıntı emrahbahar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar, sonunda bende an 125 sahibi olabildim, tabiki sizlerin yorumları ve tecrübeleri bu kararı vermemde büyük rol oynadı, bu yüzden katılımda bulunan bütün arkadaşlara çok teşekkür etmek istiyorum, bende elimden geldiğince tecrübelerimi burada sizinle paylaşmaya çalışıcam. Hatta hemen paylaşabilirim bile... Motorumu aldığım ilk gün yedek anahtarı bir kenara ayırmadığım için ertesi sabah saat 06:00'da uğradığım gasp sonucu motorumun iki anahtarını birden çaldırdım. Neyse ki motorum çalıştığım otelin otoparkındaydı. 2-3 gün sonra motorumu doblonun arka koltuklarını yatırarak maslaktaki yücelmotor'a götürdüm. Anahtarlar değişti ve bu bana 126 ytl'ye mal oldu, servisten de çok memnun kaldığım söylenemez. Henüz kaskım, montum ve ehliyetim olmadığı için trafiğe çok çıkamıyorum, rodaj için beşiktaş çevrelerinde ara sokaklarda dolanıyorum. 23 ağustosta inşallah sınava girip eylül gibi ehliyetimi alır ve sizler gibi rahat rahat gezebilirim. Herkese saygılar.
    sevgili dostum,

öncelikle aramıza hoşgeldin.motorun hayırlı uğurlu olsun.allah kaza bela vermesin inşallah.başına gelen talihsiz olaydan dolayı da üzüldüm ama her işte bir hayır vardır derler.en kısa zamanda seni de aramızda görmek isteriz.

Saygılar.

Motosikleti
    YAMAHA XT 660 R
    Kardeş büyük olay atlatmışsın.geçmiş olsun.nası biyerde yaşıyoruz.yani hiç çekinmeseler,kırmızı ışıkta falan beklerken yada yol kenarında,,iki üç kişi üstümüze çullanıp motoru almaya çalışıcaklar...düşünsenize ne komik olur yaw.ben torpidoda çakı taşıyorum.malum sopa levye sığmıyo

Motosikleti
    yok.. Suzimi sattım..
    Alıntı tnsuzun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar herkese de merak ettiğim bişi var ankaralı suzuki an 125 ci bayanlar sanırım yok yani bayanlar binmiyomu buna merak ediyorum hiçde dek gelmedi
    Ankara'lı kızları bilmem.. (Hoş kişi başına en az motor düşen şehir Ankara imiş.. Enteresan tabi..) Ama Istanbul'da kullanan gördüm. Geçen gün iş çıkışı Istanbul Kozyatağı'nda, mavi renkli Suzuki AN125HK üzerinde iki tane bayan gördüm.. Çok hoşuma gitti.. "Benim de Suzim var!" diye höyküremedim, ezik kaldım... Öyle sırtardım hatunlara.. Onlar sayılır mı??

10 Ağustos'u takvime işaretledim.. Gazamız mübarek olsun gençler.
    Cehennem Suzileri.. Hehehe.. Yolumuza çıkan masum yayaların etrafında "nıhahaha..nıhahahaha.!!" şeklinde kahkahalar ataraktan aragazı verip dön baba dönecez mi??? Yeterince dönersek bu rodaj biter mi??

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Bugun servise goturdum motoru,daha onceden sızlerle paylastıgım uzere,asırı bı tıtreme baslamıstı,o ön farın oldugu bolum komple ses yapıordu ki hala yapıor,servıs normal dedı bıse yok bunda,plastık oldugu ıcın yapar dedı,arkadaslar sızdede varmı,ayaklıgı kaldırıp hafıfce gaz verdıgınızde ön konsolu dınlermısınız,daarr gıbı ses cıkarıyormu??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)