Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656 ... SonuncuSonuncu

Suzuki AN 125 HK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    yeni alan arkadaşlar hayırlı olsun güzel bir seçim bence

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200

SUZUKI stickeri

Arkadaşlar... Bu AN 125 in youtube den videolarına bakınca farkettim. Özellikle Brezilya' daki motorlarda gördüğüme göre, altta ayağımızı koyduğumuz yerin yan taraflarında SUZUKI yazısı var ve çok yakışmış motora. Bu yazıları (ya da çıkartma-sticker demeliyim belki) nereden bulabilirim bilgisi olan varmı acaba?

Motosikleti
    2018 Honda CB 500 FA
    Alıntı deeper78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki an 125 in yedek parcalari hakkinda bilgisi olan varmi arkadaslar?
    sadece bir aynasinin 100 ytl oldugunu duydum
    yedek parca ve servis sikintisi yasanmaz ama fiyatlar eger boyleyse biraz kasabilir.
    bilgisi olan arkadaslar cevap yazarsa(sık degisen parcalari yazsaniz yeter)
    cok sevinirim sewgiler....

2850 km ye geldim,daha parça değiştirmedim..yedek parça fiyat listesi suzukinin resmi web sayfasında mevcut.

Alıntı mustafatech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaşlar ben Mustafa Bu benim ilk mesajım An 125 rezil bir makina değil ama ufak lastikleri pek güven vermedi kullanan arkadalar son 120 görüyormu bunu cevapalasınlar
    görmüyor tabii ki,hangi 125cc scooter görüyor?gösterge zaten 120km/h..düz yolda 95,yokuş aşağı 110 bence fazlasıyla yeterli değil mi???

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    İstanbulian kardeş sana bir sorum olacak. Tüm AN 125 kullanıcıları sizde eğer yardımcı olusanız sevinirim. 2557 km deyim. 2000 km lerde falan ilk uzun yolu yaptım. Üsk. Çengelköyden şile otobanından Ağva yaptım. yolda 4-5 kere kısa molalar verdim ve otobanda ekseri olarak sürekli tam gaz (elcik hep sonda) bastım. yaklaşık 1.5 saat full bu şekilde yol yaptım. Geçenlerde de Ümraniye - Bahçelievler 2 kişi aynı şekilde yol yaptık. Motoru durdurup sonra tekrar kalkarken hafif gez verirken birden aşırı bir titreme yapıyor ve ileriye doğru fırlamak istiyor motor. sonra gazı açınca düzeliyor. Özellikle durup ilk kalkışa geçince yapıyor bunu. Bu normalmidir yoksa bir sorunumu var acaba ?. 2500 bakımı geldi servise de soracağım ama sizin bilgilerinizi almak istedim önce. 3-4 saat kontak kapalı iken düzeliyor ama sonra yine tam gazla biraz yol alınca kalkışlarda aynısı oluyor. Lütfen arkadaşlar nedir bilen varmı ?

iyi geceler arkadaşlar suzuki an 125 hk kullananlara bi sorum olcaktı ben bu scooter ı almayı düşünüyorum boyum 1.80 kilom 78 bana ufakmı gelir yani yakışmaz diye korkuyorum beğenmiyenler var ama bence çok güzel bide 2200 liraya sahibinden.com da var plaka vs masrafı ne kadar olur cevap veririrseniz sevinirim ilginize teşekkürler

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Alıntı dthngl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi geceler arkadaşlar suzuki an 125 hk kullananlara bi sorum olcaktı ben bu scooter ı almayı düşünüyorum boyum 1.80 kilom 78 bana ufakmı gelir yani yakışmaz diye korkuyorum beğenmiyenler var ama bence çok güzel bide 2200 liraya sahibinden.com da var plaka vs masrafı ne kadar olur cevap veririrseniz sevinirim ilginize teşekkürler
    Valla kardeş AN 125 kullanıcısı olarak motoru gerçekten gönülden tavsiye ederim. hergün işe gidip geliyorum gidiş dönüş 28 km. uzun yolda yaptım, hafta sonları 2 kişi binip adeta inmiyoruz üstünden, 27 şubatta aldım şu ana kadar 2557 km yol yaptım. Hiç problem yok. performans, çekiş gücü gayet hoş. Yolda bırakmaz. Bende günlerce internetlerde forum forum dolaşıp kullanıcılarından bilgiler aldım. Bu formda İSTANBULİAN ve METEHAN arkadaşlarında konu ile ilgili bilgileri var, onlarda seni aydınlatacaklardır. Ama boy kilo dersen en iyisi gidip bir bayii ye yakından incele, üstüne otur bir bak yani. Aynı segmentte Yamaha Cyprus RS de var. O da kalite. Aynı 125 cc onuda incele istersen. Boyut falan yakındır Suzukiye ama Suzuki daha yakışıklı duruyoe bence. İkinci elde plaka vs. masraf olarak bilgim yok ama 2200 verene kadar az biraz daha denkleştirip 0 alsan daha iyi edersin. Hiç olmazsa motoru kendi huyuna suyuna göre alıştırırsın....

Motosikleti
    suzuki an 125 hk
    motor çok güzel 300 km oldu
    heryere onunla gidiyorum çok sevdim motoru
    yalnız 500 bakımı geliyor ucuza nerede yaptırabilirim garanti belgem yok?

redshark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilla Sportcity
    bahsetmiş olduğun ilan tekay olması lazım geçen hafta plaka+ruhsat 2400 e aldım bilgin olsun.

Motosikleti
    2018 Honda CB 500 FA
    Alıntı gokayugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbulian kardeş sana bir sorum olacak. Tüm AN 125 kullanıcıları sizde eğer yardımcı olusanız sevinirim. 2557 km deyim. 2000 km lerde falan ilk uzun yolu yaptım. Üsk. Çengelköyden şile otobanından Ağva yaptım. yolda 4-5 kere kısa molalar verdim ve otobanda ekseri olarak sürekli tam gaz (elcik hep sonda) bastım. yaklaşık 1.5 saat full bu şekilde yol yaptım. Geçenlerde de Ümraniye - Bahçelievler 2 kişi aynı şekilde yol yaptık. Motoru durdurup sonra tekrar kalkarken hafif gez verirken birden aşırı bir titreme yapıyor ve ileriye doğru fırlamak istiyor motor. sonra gazı açınca düzeliyor. Özellikle durup ilk kalkışa geçince yapıyor bunu. Bu normalmidir yoksa bir sorunumu var acaba ?. 2500 bakımı geldi servise de soracağım ama sizin bilgilerinizi almak istedim önce. 3-4 saat kontak kapalı iken düzeliyor ama sonra yine tam gazla biraz yol alınca kalkışlarda aynısı oluyor. Lütfen arkadaşlar nedir bilen varmı ?
    İki kişi binip tam gaz gittiğinde , özellikle yokuşlarda motor zorlanıyor ve kayış gevşemeye başlıyor. Kalkışlarda da debriyaj tam kavramadığı için titreme yapıyor. Kavradıktan sonra sorun olmuyor , sadece dur-kalklarda sorun olabiliyor. Bende de olmuştu bu sorun. Servise sordum, motora zararı yok dediler. İleride varyatör problemine yol açıyormuş. Bakımda parçayı garanti kapsamına aldırmaya çalış ki ücretsiz değiştirsinler. Ve iki kişi binersen tam gaz gitme. Bu arada bakım 2500 km de değil 2000 km de , bir sonraki de 4000 km de.

ilginize teşekkür ederim yazıları okuyunca iyi bir tercih olduğunu anladım yalnız bir soruma cevap bulamadım boyum 1.80 bu motor bana ufakmı gelir acaba lütfen cevap verirmisiniz

bu arada redshark motorun hayırlı olsun güle güle kullan boyun 1.80 civarıysa yan profilden bir resim eklersen sevinirim

Motosikleti
    suzuki an 125 hk
    ya benim boyumda 1.83 gecen gun kayınvalidem motorun üstünde iri duruyosun deyince moralim bozuldu biraz.
    ama motoru kullanınca inan bunları düşünmüyosun
    daha tam alışamadım motora ama bu motordan almak istiyosan boyu posu düşünme kullanırkende zaten takmıyosun. genede sen bilirsin

arkadaşlar bu motorun dörtlü flaşörleri nerede?
    bilen varmı

Motosikleti
    Suzuki AN 125

yetkili satıcı meselesi

Arkadaşlar

İnternette çok uygun fiyat veren satıcılar var ama bunlar SUZUKİ yetkili satıcı değil...

Acaba ilerde sıkıntı yaşar mıyız garanti, bakım yedek parça vs. konusunda... ...çünkü gerçekten çok fiyat farkı var arada...

Birde bugün bir arkadaş "diikat et ! beklemiş makina olmasın" dedi...

Beklemiş makina nedir, ne zararı vardır, ben bayideki sıfır motor beklemiş mi taze mi nasıl anlarım... deli olmamak elde değil...Ya bi basit scooter alalım dedim valla illallah, 40 çeşit sorun çıktı karşıma..Yok tekeri küçük, yok tipi bozuk,yok yetkili satıcı yetkisiz satıcı bide beklemiş motor çıktı şimdi..

Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

kenny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Alıntı kenny adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk resimler benden, gerisi gelsin bakalım

boyum 1.93 sen karar ver??

Motosikleti
    Aprilla Sportcity
    ilginize teşekkür ederim yazıları okuyunca iyi bir tercih olduğunu anladım yalnız bir soruma cevap bulamadım boyum 1.80 bu motor bana ufakmı gelir acaba lütfen cevap verirmisiniz

bu arada redshark motorun hayırlı olsun güle güle kullan boyun 1.80 civarıysa yan profilden bir resim eklersen sevinirim
    mallesef boy 1.71 ama kenny koymuş olduğu foto sana ayardımcı olacaktır bende karşılaştırma yapabilmen için arkadaşın motoru ile önden çekilmiş fotosunu yüklüyorum birbirinden alakasız modeller ama fikir edinmem için

bi de yandan fotosunu koyuyorum

umarım fikir edinmene yardımcı olur.

kenny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    siyah hakikaten çok yakışıyor bu alete ama cesaret edemedim almaya görünürlük açısından. gece zor görünür falan diye. açık mavi aldım o yüzden. ama en yakışan rengi siyah bence.

bide yurtdışında sarı rengi var güzel duran. türkiyeye getirirler belki ileride

Motosikleti
    Aprilla Sportcity
    evet sarısı da güzelmiş bende başta senin gibi düşünüyordum siyah alıp almama konusunda kararsızdım etrafımdaki bu işten az çok anlayanlara danıştım onlarda merek etme ne renk alırsan al zaten seni fark etmiyorlar diyince bende gönlümden geçen rengi aldım

bigbang92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Fiddle II 125
    bncede bu motorun siyahı süper duruyo. redshark ve kenny bu motorun hep pozitif yönlerinden bahsedildi peki bu motorun negatif yönleri varmı? Varsa neler? ne gibi aksiliklerle karsılastınız?

Motosikleti
    2018 Honda CB 500 FA
    Alıntı deeper78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya benim boyumda 1.83 gecen gun kayınvalidem motorun üstünde iri duruyosun deyince moralim bozuldu biraz.
    ama motoru kullanınca inan bunları düşünmüyosun
    daha tam alışamadım motora ama bu motordan almak istiyosan boyu posu düşünme kullanırkende zaten takmıyosun. genede sen bilirsin

arkadaşlar bu motorun dörtlü flaşörleri nerede?
    bilen varmı

Dörtlü flaşörü yok, koymamışlar.

Motosikleti
    SYM Joyride 200

Suzuki logo

Daha öncede bahsetmiştim. Yukarıda kenny in koyduğu sarı suzukide de var. Şu alttaki "SUZUKI" yazısı çok yakışıyor motora. Böyle orjinal çıkartma bulabileceğimiz bir yeri bilen varmı. Bide bazılarında gördüm arka stop ile plaka arasında da küçük bir SUZUKI yazısı var. Sonradanmı yapıştırılıyor yoksa orjinalinde de olan varmı. Bende yok sizlerde olan varmı arkadaşlar ???

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    bunlardan bissürü vardı galeride ama 1 tane kaldı =))

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)