Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555105 ... SonuncuSonuncu

Suzuki AN 125 HK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle yanlış düşünüyorsun

O gerçekten çok dengeli ve verimli bir motor öyle kolayına bela olmaz iki kişide gayet iyidir.

Bir fiil 10.000 km kullandım. Şilesinede çerkezköyünede iki kişi sorunsuz defalarca gittim ayrıca taşıdığımız malzeme de cabası.
    HARBITURK O ZAMAN SEN TECRUBELISIN...AN 125 IN YAN KORUMA DEMIRLERIYLE ILGILI BI BILGIN VARMI ACABA?
    34 GRZ 36

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle yanlış düşünüyorsun

O gerçekten çok dengeli ve verimli bir motor öyle kolayına bela olmaz iki kişide gayet iyidir.

Bir fiil 10.000 km kullandım. Şilesinede çerkezköyünede iki kişi sorunsuz defalarca gittim ayrıca taşıdığımız malzeme de cabası.
    ya harbi nası dengeli anlamıyorum...o inc lastiklerle ne dengesiymş bu...küçük teker motordan korkucan haci...bi çukura bakar...büyük tekerle belki kurtarabileceğin ters bi durumda bu lastik edabıyla imkansız kurtulamazsın...helede scooter denge merkezi olarak neyi kullanıcan...direk yatıcan 2.80 yere paşam...anla işte ya...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Arkadaşlar uzun yıllardır küçük çaplı motorlar kullanıyorum lisede mopedle başlamıştı, İstanbul da da scoter e geçtim, kullandığım çin malı motordan şikayetçi olduğum için küçük pratik bir japon-italyan scoter e geçmek için araştırmalara başladım, ve AN 125 te karar kıldım, araştırmalar esnasında da forumu keşfettim fakat okuyunca ağzım açık kaldı yani sapla saman birbirine karışmış...ağzı olanın konuştuğu bir alan haline gelmiş...

bir kısım arkadaşlar çin demiş vurmuş, evet çinde üretiliyor bu motor ama çinde üretilmeyen ne var, cebinizdeki nokiadan, tüm bilgisayarlar, ipod dan vesaireye herşey çinde üretiliyo zaten. Yani çin diye tu kaka yapmaya hiç gerek yok, merter de ki işmerkezlerinde de 300 milyonluk diesel kotla 5 milyonluk tapon mal yan yana üretiliyor. Denetimi yaparsın ondan sonra ister çinde üretirsin ister maçinde olay budur.

Diğer bir konu AN 125 bir scoter, kendi çapında bir scoter olarak fayda-maliyet analizi yapılarak değerlendirilir, harley almıyorsun, abartmayacaksın,

Fiyat konusuda bir muamma an plaka dahil 2.350 ye veren bayi var. Suzuki yetkili bayisi, bir arkadaşımız yok çıkmadır o motor yok plaka takılmıştır yok 2007 dir filan demiş ne anlama geliyor anlamadım, yetkili bayi bu ilanı vermiş mi olay bitmiştir.

Bazı arkadaşlar yok zonguldak a bastım, Ankaraya gittim geldim, ben 80 eşim 70 atladık gezdik, ben iki kişi çerkezköy gittim ayrıca taşığım malzemenin hadi hesabı yok diyor, yani şaşırdım ve açıkçası üzüldüm.

Yani milletimize özgü bişey olmaz abi mantığı almış yürümüş, scoter in ne olduğunu ne işe yaradığını anlatacak değilim ancak üç yıldır sürekli şehiriçinde yaz kış kullanan bir insan olarak el insaf diyorum...yani üzerinde 150-200 kilo bir taşa, çukura vursan suya girsen, ani bir şey olsa veya şehirler arası yolda bir buyuk aracın ve yanından uçan bir Bmw nin türbülansına girsen ne olur düşünmek bile istemiyorum...

yeni üye olup topluca okuduğum için mesajları sizin için bayatlamış konular olabilir ama bunları yazmak istedim...

Herkese Selamlar Kolaylıklar

Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Öncelikle Herkeze SelamLar saygılar Ben İstanbul/Bağcılarda oturuyorum. ve Suzuki an 125 Hk scooter' im var 11.05.2007 Tarihinde aldım Şuanda 10500 Km 'rede ve Bu scooter Öle bişeyKi Okadar Hor kullandım ve okadar motoru zorladım ki inanamazsınız .. O 10bin 500 kilometre içersinde defalarca kaydım ve düştüm Motor banamısın demedi Yürüdü 1 kere Egzosunu değiştirdim 1 kere kayış ön arka balataları 2 kere ve her 2000 den sora yağ buji vs hava filitresi ( Size yemin ederimki Motor Okadar dayanıklı bişeyki hiç arıza sorun çıkarmadı 1 kere yahu yoLda bırakmadı ) ve Şuanda aldığıma hiç pişman değilim ama Size şöle sölim Parçaları Çok pahallı ama Mondi. asya vs gibi Çin motorlarının Çıkaracağı her ay masrafı çıkarmıyor ve İLK aldığım günkü gibi güçlü çekişli ve 150 cc lik mondi. lere kafa tutuyo 110 km hızı da çok rahat görüyor Saygılar Okudugunuz için ( İstanbul MT olarak Sizlerle tanışmayı çok istiyorum ) msn adresim : HuLk_yFx@hotmail.com =)

ya arkadaşlar şu konuya bi açıklık getirelim motoru kullanmayanlar bedava yorum yapmasın motorun dış görünümüne bakıp aldanmayın ztn scooterler standarttır herkesin zevki rengi ayrıdır. adı yeter sadece SUZUKİ bide bu koruma demirleri oluyormuş kullanan varsa bi fotoğrafını göndersin yakıtı nasıl bide ilk rodaj süresi oluyormuş bilen birileri varsa nasıl kullanılacağını söylerse sevinirim şimdiden yorumlarınız için tşk.ler

Motosikleti
    2018 Honda CB 500 FA
    Alıntı mustafa16826 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar şu konuya bi açıklık getirelim motoru kullanmayanlar bedava yorum yapmasın motorun dış görünümüne bakıp aldanmayın ztn scooterler standarttır herkesin zevki rengi ayrıdır. adı yeter sadece SUZUKİ bide bu koruma demirleri oluyormuş kullanan varsa bi fotoğrafını göndersin yakıtı nasıl bide ilk rodaj süresi oluyormuş bilen birileri varsa nasıl kullanılacağını söylerse sevinirim şimdiden yorumlarınız için tşk.ler
    Koruma demiri ile ilgili bilgim yok ama kendi tecrübelerimden edindiğim bilgileri paylaşabilirim.
    Yakıt deposu: 7,5 lt
    Yakıt tüketimi: 100 km de ortalama 3,5 lt
    Rodaj süresi: ilk 500 km
    Bakım aralıkları: 500km-2000km-4000km-6000km...
    Son sürat: 95km/h düz yolda,110km/h yokuşta

arkadaslar, 3500 YTL diye bi fiyat gordum bu scooter için olabilir mi?
    Bu arada daha önce motor kullanmadım (ehliyet aldım ), çok kararsızım,
    iyi bi başlangıç motoru olabilir mi? ayrıca nerden almak gerek, test sürüşü vs.
    şansımız varmı? Bilgisi olan varsa tavsiye ve deneyimlerini paylaşmasını rica ederim. byeee

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ssm_rider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar, 3500 YTL diye bi fiyat gordum bu scooter için olabilir mi?
    Bu arada daha önce motor kullanmadım (ehliyet aldım ), çok kararsızım,
    iyi bi başlangıç motoru olabilir mi? ayrıca nerden almak gerek, test sürüşü vs.
    şansımız varmı? Bilgisi olan varsa tavsiye ve deneyimlerini paylaşmasını rica ederim. byeee
    bu motorun satış fiyatı şu an itibariyle 2390 ytl dir....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok ucuzlamış...çok güzel bir scooter.

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    geçen gün ufak çapta bir test sürüşü yaptım.gerçekten harika bir scooter.suzuki sadece markasını yazmamış ciddi ciddi ilgilenmiş.hızlanması 150cc çinlilerden daha iyi.frenler desen önü kullanmaya gerek yok arka tek başına yetiyorkalite desen oda var.scooter alıcak olsam hiç düşünmeden alırım yani.
    Drift Religion

Motosikleti
    suzuki an 125 hk
    bende yarin birtane ediniyorum bu motordan
    daha once 150 cc cin mal› kullaniyodum bunun 125 cc si cin mali motorlarin 150 cc sinden daha hizli ve gucluymus
    cinliden sonra beni memnun edecegine eminim
    fiyatida cok uygun bence artik su dandik motorlari gonderelim bu ulkeden
    sewgiler herkese

!!!

Alıntı omercem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar uzun yıllardır küçük çaplı motorlar kullanıyorum lisede mopedle başlamıştı, İstanbul da da scoter e geçtim, kullandığım çin malı motordan şikayetçi olduğum için küçük pratik bir japon-italyan scoter e geçmek için araştırmalara başladım, ve AN 125 te karar kıldım, araştırmalar esnasında da forumu keşfettim fakat okuyunca ağzım açık kaldı yani sapla saman birbirine karışmış...ağzı olanın konuştuğu bir alan haline gelmiş...

bir kısım arkadaşlar çin demiş vurmuş, evet çinde üretiliyor bu motor ama çinde üretilmeyen ne var, cebinizdeki nokiadan, tüm bilgisayarlar, ipod dan vesaireye herşey çinde üretiliyo zaten. Yani çin diye tu kaka yapmaya hiç gerek yok, merter de ki işmerkezlerinde de 300 milyonluk diesel kotla 5 milyonluk tapon mal yan yana üretiliyor. Denetimi yaparsın ondan sonra ister çinde üretirsin ister maçinde olay budur.

Diğer bir konu AN 125 bir scoter, kendi çapında bir scoter olarak fayda-maliyet analizi yapılarak değerlendirilir, harley almıyorsun, abartmayacaksın,

Fiyat konusuda bir muamma an plaka dahil 2.350 ye veren bayi var. Suzuki yetkili bayisi, bir arkadaşımız yok çıkmadır o motor yok plaka takılmıştır yok 2007 dir filan demiş ne anlama geliyor anlamadım, yetkili bayi bu ilanı vermiş mi olay bitmiştir.

Bazı arkadaşlar yok zonguldak a bastım, Ankaraya gittim geldim, ben 80 eşim 70 atladık gezdik, ben iki kişi çerkezköy gittim ayrıca taşığım malzemenin hadi hesabı yok diyor, yani şaşırdım ve açıkçası üzüldüm.

Yani milletimize özgü bişey olmaz abi mantığı almış yürümüş, scoter in ne olduğunu ne işe yaradığını anlatacak değilim ancak üç yıldır sürekli şehiriçinde yaz kış kullanan bir insan olarak el insaf diyorum...yani üzerinde 150-200 kilo bir taşa, çukura vursan suya girsen, ani bir şey olsa veya şehirler arası yolda bir buyuk aracın ve yanından uçan bir Bmw nin türbülansına girsen ne olur düşünmek bile istemiyorum...

yeni üye olup topluca okuduğum için mesajları sizin için bayatlamış konular olabilir ama bunları yazmak istedim...

Herkese Selamlar Kolaylıklar
    Arkadaş sana katılmıyorum ben aprilia caponord 1000 enduro kullanıcısıyım.
    geçen yaz Bodrumda via rent a car firmasından www.viarentacar.com 2 yaşında honda beat 100 kiraladım ben 90 artçım 65 kg yaklaşık 50 kg çadır vs yük ile bodrumdan antalyaya gidip geldik . Uzun yola çıkmak için büyük makina saplantısı nedir anlamıyorum sakar geçinde bile bu yükle 40 km /h altına düşmedi tırmanırken lastik havalarını kullandıgın yüke ve yola göre ayarladıktan sonra neden korkuyorsun? Benim tur yaptıgın o yolda racing makinanın yolu daha iyimi tutacagını sanıyorsun? büyük jantta olsa göriyim o dişsiz lastikler egenin akdenizin taşlı yolunda nasıl dans ediyor. Motor bir felsefedir yaşam biçimidir italyadan 125 px piaggio ile italyan çiftler yugoslavya türkiye üzerinden kuzey afrikaya tur yapıyorlar.
    ayrıca küçük cc ile yavaş gideceginden eger amacın gezi ise her yere bakmaya buyuk cc motorlardan göre daha avantajlısın. Bunu yazarken küçük motor büyükden iyidir demiyorum. Sadece 100 cc bir scooter sana dünya turu attırır eger gerçek motorcuysan. ama tatlı su motorcusuysan pazarları 1000 lik makinayla caddede bebekte gezmekle motorcu olamazssın. Bu söz şahsına degildir .
    Motora türkiyede insanlar 600 cc den başladıgından küçük cc lerin terbiye edici ögretici aşamasını yaşamıyorlar. sorun bu.
    esen kalın.

Motosikleti
    suzuki an 125 hk
    siyah bir an 125 aldim arkadaslar.
    henuz plaka ve ruhsati cikmadigindan kullanam›yorum ama dun dayanamadim bakirkoyden taksime geldim
    bu motordan once 150 cc bir cin mali scooterim vardi ,
    susuki ile kiyaslanamaz bile
    bu motorla bodrumcu arkadasin dedigi gibi dunyayi dolasirsiniz.
    ilk bindiginizde bunu anlarsiniz(eger scooter tecrubeniz varsa)
    plaka h.sonu cikiyor haftaya TEKIRDAG yapip gelicem insallah, ruhsati cuma aliyorum bence bu fiyata bu motor kacmaz eger scooter alicam diyosan fazla aramaya gerek yok
    sewgiler

kenny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Alıntı bodrumcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen yaz Bodrumda via rent a car firmasından www.viarentacar.com 2 yaşında honda beat 100 kiraladım ben 90 artçım 65 kg yaklaşık 50 kg çadır vs yük ile bodrumdan antalyaya gidip geldik . Uzun yola çıkmak için büyük makina saplantısı nedir anlamıyorum sakar geçinde bile bu yükle 40 km /h altına düşmedi tırmanırken lastik havalarını kullandıgın yüke ve yola göre ayarladıktan sonra neden korkuyorsun? Benim tur yaptıgın o yolda racing makinanın yolu daha iyimi tutacagını sanıyorsun? büyük jantta olsa göriyim o dişsiz lastikler egenin akdenizin taşlı yolunda nasıl dans ediyor. Motor bir felsefedir yaşam biçimidir italyadan 125 px piaggio ile italyan çiftler yugoslavya türkiye üzerinden kuzey afrikaya tur yapıyorlar.
    ayrıca küçük cc ile yavaş gideceginden eger amacın gezi ise her yere bakmaya buyuk cc motorlardan göre daha avantajlısın. Bunu yazarken küçük motor büyükden iyidir demiyorum. Sadece 100 cc bir scooter sana dünya turu attırır eger gerçek motorcuysan. ama tatlı su motorcusuysan pazarları 1000 lik makinayla caddede bebekte gezmekle motorcu olamazssın. Bu söz şahsına degildir .
    Motora türkiyede insanlar 600 cc den başladıgından küçük cc lerin terbiye edici ögretici aşamasını yaşamıyorlar. sorun bu.
    esen kalın.

dostum iyi güzel yazmışsın ama bu motorlada dünya turu yapılmaz açıkcası. gerçek motorculu olup olmamakla alakası yok bunun. kullanım amacı farklı zaten sehir içi için tasarlanmış bir motor. insanları yanlış yönlendirmeyelim lütfen uzun yol yapıcam diye bu motoru alan hayal kırıklığına uğrar. ama şehir içi için biçilmiş kaftan. inanılmaz rahat her yere girer çıkarsın.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı bodrumcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    esen kalın.
    On numara açıklama olmuş ama çoğusunun işine gelmeyeceği için anlamamazlıktan gelecek
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    2018 Honda CB 500 FA
    Alıntı deeper78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siyah bir an 125 aldim arkadaslar.
    henuz plaka ve ruhsati cikmadigindan kullanam›yorum ama dun dayanamadim bakirkoyden taksime geldim
    bu motordan once 150 cc bir cin mali scooterim vardi ,
    susuki ile kiyaslanamaz bile
    bu motorla bodrumcu arkadasin dedigi gibi dunyayi dolasirsiniz.
    ilk bindiginizde bunu anlarsiniz(eger scooter tecrubeniz varsa)
    plaka h.sonu cikiyor haftaya TEKIRDAG yapip gelicem insallah, ruhsati cuma aliyorum bence bu fiyata bu motor kacmaz eger scooter alicam diyosan fazla aramaya gerek yok
    sewgiler
    hayırlı olsun..ben geçen hafta sonu çerkezköy-saray yönünde gidiş dönüş 220 km yaptım..çok rahat ve keyifli bir yolculuktu..tekirdağ yolunda iyi eğlenceler

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı istanbulian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun..ben geçen hafta sonu çerkezköy-saray yönünde gidiş dönüş 220 km yaptım..çok rahat ve keyifli bir yolculuktu..tekirdağ yolunda iyi eğlenceler
    Aman Metehan duymasın hasedinden çatlar ( sıkuturin tekeri küçük ya ondan )
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    suzuki an 125 hk

yedek parca

peki an 125 in yedek parcalari hakkinda bilgisi olan varmi arkadaslar?
    sadece bir aynasinin 100 ytl oldugunu duydum
    yedek parca ve servis sikintisi yasanmaz ama fiyatlar eger boyleyse biraz kasabilir.
    bilgisi olan arkadaslar cevap yazarsa(sık degisen parcalari yazsaniz yeter)
    cok sevinirim sewgiler....

mustafatech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 + Cygnus 125
    Selam Arkadaşlar ben Mustafa Bu benim ilk mesajım An 125 rezil bir makina değil ama ufak lastikleri pek güven vermedi kullanan arkadalar son 120 görüyormu bunu cevapalasınlar

redshark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilla Sportcity
    herkese selamlar sonun da bende an 125 me kavuştum ilk motorum olduğu için motor hakkında pek yorum yapamıyacam ama benim çok keyifli bi gün olduğunu söyleyebilirm

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555105 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)