Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

Suzuki AN 125 HK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Hayırlı Olsun 345 Motorun..ben Adn 125 ıme Arka Canta Almak ıstıyorum...bıldıgınız Kalıtelı Ve Fıyatı Uygun Bır Marka Varmı...yada Surda Kampanya Var Dedıgnız...
    34 GRZ 36

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Hani resim hani ilk deneyimler nerde o heyacanlı yorumlar

Suziler memnun etmedimi sizi yoksa
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    mr 250 destro
    ben sıze bır suzukı bayıı verıcem arkadasım kendısı orda. dukkan ıstanbul ıcerenkoyde an 125de ıstemedıgınız kadar var fıyat 2.750 kartlara taksıt var tel no:0216 577 34 90
    cep tel:0532 787 13 72
    bu motor hakkında gereklı bılgıyı alabılırsınız.servıste var ayrıca
    dukkanın ısmı MOTO STAR

Motosikleti
    BMW F650 GS
    İyide o motor plaka ruhsat dahil 2400 ytl ye satılıyor

http://www.sahibinden.com/sok_sok_so...XQQdisplayitem

bide bu var
    http://www.sahibinden.com/suzuki_an1...XQQdisplayitem

Motosikleti
    mr 250 destro
    modelı dusuktur yada plaka takıldıgı ıcın dusuktur vardır bırseylerı

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı maverıck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    modelı dusuktur yada plaka takıldıgı ıcın dusuktur vardır bırseylerı
    bilmeden sallamışın haci...olurmu öyle iş...modeli düşük nası oluyo...sıfır malda...şimdi git al 2008 diye ruhsatta...mal aynı mal...bayiler suzuki bayisi...

2750 den ineli aylar oldu...

harbitürkün ilan linki verdiği linkteki bayi...2390+plakaya satıyor...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    suzuki AN125HK
    Alıntı chirkincocuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı Olsun 345 Motorun..ben Adn 125 ıme Arka Canta Almak ıstıyorum...bıldıgınız Kalıtelı Ve Fıyatı Uygun Bır Marka Varmı...yada Surda Kampanya Var Dedıgnız...
    bende motorumu satın aldım ama ruhsat işlemleri bugün bitti akşam saat 7.00 gibi inşallah motoruma kavuşucagım... motorumu taksitli 2,900 YTL 'ye aldım 12
    taksit... ayrıca arkadasım birde çanta aldım 2. kişiyi rahat ettirecek bir canta,sırtılık var deri gri renk ve altında kırmızı şerit geçiyor gece için inşşallah resim çekip koyacağım 100 ytl verdim onada,birde kask aldım 100 ytl'ye hepsi 3100 'e patladı inşallah hayırlı olur,

ve ayrıca daha mont,dizlik,ve disk alacagım onlarda 250 ytl

aldıgım yer ise istanbul / içerenköy motostar suzuki yetkili bayisi ve yetkili servisi,ve ilgili insanlar
    TURN THE PAGE

Motosikleti
    Alıntı creepingdeat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende motorumu satın aldım ama ruhsat işlemleri bugün bitti akşam saat 7.00 gibi inşallah motoruma kavuşucagım... motorumu taksitli 2,900 YTL 'ye aldım 12
    taksit... ayrıca arkadasım birde çanta aldım 2. kişiyi rahat ettirecek bir canta,sırtılık var deri gri renk ve altında kırmızı şerit geçiyor gece için inşşallah resim çekip koyacağım 100 ytl verdim onada,birde kask aldım 100 ytl'ye hepsi 3100 'e patladı inşallah hayırlı olur,

aldıgım yer ise istanbul / içerenköy motostar suzuki yetkili bayisi ve yetkili servisi,ve ilgili insanlar
    hoca bi buraya yazaydın...vade durumundanhaberimiz olsaydıda arkadaşımıza sorsaydık...vadede falan güzellik yapardı...kask vs hediye ederdi...

ne bilim şimdi sorardık mesela...bak saat 20.30 ama adam dükkanda mal indiriyo ...sorardık...demin kolay girsineee pardon kolay gelsin dedimde msnde...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilmeden sallamışın haci...olurmu öyle iş...modeli düşük nası oluyo...sıfır malda...şimdi git al 2008 diye ruhsatta...mal aynı mal...bayiler suzuki bayisi...

2750 den ineli aylar oldu...

harbitürkün ilan linki verdiği linkteki bayi...2390+plakaya satıyor...

Bilmeden sallayan okadar çok varki hangi birine laf yetiştireceğim diye düşündüğüm için cevap yazmadım

Sonra alınıyorlar adımız çıkıyo uyuz oluyolar falan filan işde bilion

Motosikleti
    mr 250 destro
    arkadaslar ben sızın ıyılıgınız ıcın yazıyorum ama geyık yapmak ıstıyorsanız yanlıs sıtedesınız sıze kolay gelsın polemıge gırmem ugrasmayın

kenny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    ilk resimler benden, gerisi gelsin bakalım

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Aslında bu motor oldukca güzel

Al bitane dursun kapıda senelerce sorunsuz bin sağa sola git gel çarşıya pazar ....alsammıki acaba hazır rusat plaka dahil 2390 olmuş

Motosikleti
    suzuki AN125HK
    Ulen Hasta Fenerliyim Plakayı Yaptıran Muameleci Gs 'li Plak Yaptırmış Hasta Ettiyaaa:@
    TURN THE PAGE

gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Alıntı creepingdeat adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hayırlı olsun arkadaşım bende yeni aldım rodajı tamamladım şu an 620 km falan oldu, bir kere beykoz - riva - polonezköy - çavuşbaşı - ümraniye, bir kerede karakiraz yaptım. bu pazar şile yapıp gelicem inş.

Motosikleti
    suzuki AN125HK
    bugün ilk turlarıma başladım motorumla maltepe-bostancı-2,3 tur attım 50 km yol gittim benzini fulleyip çıktım yola ve daha benzin göstergesi en tepede benzin harcaması çok makul geldi bana. motora zaten aşık oldum maşallah nazar değmesin hiç birimizinkine hayırlısı ile güzel güzel kullanalım kız gibi ya kalkışları dönüüşleri süspansiyon çok güzel geldi bana.ayrıca kullandıkları malzeme ve detayları da çok beğendim ben yeni başlayacak arkadasları keselerine uyuyorsa bu motoru tavsiye ederim ..

yanlız bir derdim var kasko yapılmıyor yapılıyor ama 1.250 fiyat istediler e ben nasıl yaptırayım motorun kendisi 2.900 zaten tanıdıgınız bildiginiz biryer varsa lütfen söyleyin.ama ben diske kilit taktım birde motora kilit taktım balkonumun altına bıraktım branda koyup inş bir sorun olmaz...

motorum resimleri aşagıdadr

buda kaskım

TURN THE PAGE

Motosikleti
    yuhhhhh...3 bin ytlik makinaya 1250 lira kaskomu...vallahi risk oranı yükse3k diye herhalde sallamışlar...Sigorta risk standartlarının hep altında olmuştur zaten motosiklet...

Motosikleti
    2018 Honda CB 500 FA
    Alıntı gokayugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun arkadaşım bende yeni aldım rodajı tamamladım şu an 620 km falan oldu, bir kere beykoz - riva - polonezköy - çavuşbaşı - ümraniye, bir kerede karakiraz yaptım. bu pazar şile yapıp gelicem inş.
    rodaj 500km de bitiyor..rodajda 60km/s maximum sürat sınırlaması ve 2 kişi binme yasağı var,sonrası serbest

gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Bu pazar önce arkaya yamaha topcase taktırdım ve hanımla beraber 2 tane airoh çene açılır kask alıp ümraniyeden çekmeköy çavuşbaşı riva yaptık. piknik falan takılıp dönüşte beykoz hekimbaşı ümraniye ye döndük. Artçılı ilk orta uzun yol deneyimimizdi. Ben maşallah 90 kg, hanım 68 kg. Problem yaşamadık. Tatlı rampalarda 75 km/s rahat gördük. Hanımıda alıştırdım motora. Çok hoştu.

Motosikleti
    Alıntı gokayugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu pazar önce arkaya yamaha topcase taktırdım ve hanımla beraber 2 tane airoh çene açılır kask alıp ümraniyeden çekmeköy çavuşbaşı riva yaptık. piknik falan takılıp dönüşte beykoz hekimbaşı ümraniye ye döndük. Artçılı ilk orta uzun yol deneyimimizdi. Ben maşallah 90 kg, hanım 68 kg. Problem yaşamadık. Tatlı rampalarda 75 km/s rahat gördük. Hanımıda alıştırdım motora. Çok hoştu.
    aman dikkat et hocam...lastik küçük...bi su birikintisine bir taşa bir çukura bakar bazen bela ...sen yinede dikkat et...çok güvenme makinaya...

makina küçük...bence tek binmeye gayret göster...kişisel düşüncem...

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman dikkat et hocam...lastik küçük...bi su birikintisine bir taşa bir çukura bakar bazen bela ...sen yinede dikkat et...çok güvenme makinaya...

makina küçük...bence tek binmeye gayret göster...kişisel düşüncem...
    Kesinlikle yanlış düşünüyorsun

O gerçekten çok dengeli ve verimli bir motor öyle kolayına bela olmaz iki kişide gayet iyidir.

Bir fiil 10.000 km kullandım. Şilesinede çerkezköyünede iki kişi sorunsuz defalarca gittim ayrıca taşıdığımız malzeme de cabası.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)