Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki AN 125 HK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erhan_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki burgma uh 200 abs
    beyler 2008 ağustos ayında 0 olarak aldığım suzukımı cc büyüttüğüm için satıyorum.ilgilenen olursa sahibinden.com da kırklareli lüleburgaz diye arttığınızda çıkıyor...
    her 1000 km de yağ değişimi yapıldı.
    5000-10000-15000 km yağ filtresi hava filtresi orjinali bujı nkg bujı ile değişti.
    10000 km mıtsuboshi kayış ve michelın arka lastik buz motor dan getirterek değişti.
    çalışmayan tek noktası koltuk altı bagaj lambası.dosta gidecek motor.Alana şimdiden hayırlısı olsun.0541 695 09 56

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar an 125 in sele altı bagajı ve koltuğu lazım sağlamsa çıkma da olur bildiğiniz tanıdığınız yer varmı?

Bogulup duruyor

Selam arkadaslar
    2008 de sifir aldigim ve cok kullanmadigim Suzuki an125hk son 6 aydir devamli kullaniyorum ve hala 6500km'de son bir haftadir motor isiklarda kendi kendine duruyor ve tekrar hemen calisiyordu ama bugun motor giderken cok guc kaybediyor ve bogularak duruyor sonra tekrar baslamasi icin 5 dakka falan oyle birakmam gerekiyor ve tekrar calistirdigimda sanki hic birsey olmamis gibi calismaya devam ediyor daha sonra tekrar bogulup duruyor veya bogulmadan kendi kendine duruyor.

Tecrubenizle problem nedir acaba?

yaklasik 2 ay once kucuk kaza gecirmistim motor yan yatmisti ve yag hava filitresine sizmisti o zamanda boyle sorun yapiyordu ama filitreyi degistirdim ve her sey iyi gidiyordu bugun tekrar hava filitresini kontrol ettigimde biraz pis yag vardi onunla bir ilgisi olabilirmi acaba? ve o pis yagin hava filitresinde olmasi normalmi?

Yardiminiz icin tesekkurler

Motosikleti
    Honda ps150i
    İyi aksamlar ben bu motordan (an125)almayi düşünüyorum da beni en çok gücü ve yakiti düşündürüyor.beni biraz bilgilrndirirseniz sevinirim.

Motosikleti
    SYM GTS 250İ
    Yakıt konusunda ve problemsizliğiyle sizi mutlu edeceği kesin ama performansı bilemem neticede 125cc lik bir scooter.

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Alıntı Muhammed knc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi aksamlar ben bu motordan (an125)almayi düşünüyorum da beni en çok gücü ve yakiti düşündürüyor.beni biraz bilgilrndirirseniz sevinirim.
    yakıt sürekli gezmiyorsan 1 1.5 ay idare eder sert hergün kullanımda 1.5 hafta idare eder
    yakıtı gayet az performansı çok iyi. parçası pahalı ama bakımlıysa sorunsuz bir scooter tavsiye ederim.
    Suzuki AN125 47000Km,Sym Gts 250ievo 4000km,CBR 125 6500Km, ,Kawasaki Ninja 250R 14000km
    Yamaha Xmax250 ABS 7000km, KTM Duke 200 ABS 3100km Yamaha Xmax250 8000km, Xj6n 18000km Xmax 250 Yollarda..

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı hakanvaio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar
    2008 de sifir aldigim ve cok kullanmadigim Suzuki an125hk son 6 aydir devamli kullaniyorum ve hala 6500km'de son bir haftadir motor isiklarda kendi kendine duruyor ve tekrar hemen calisiyordu ama bugun motor giderken cok guc kaybediyor ve bogularak duruyor sonra tekrar baslamasi icin 5 dakka falan oyle birakmam gerekiyor ve tekrar calistirdigimda sanki hic birsey olmamis gibi calismaya devam ediyor daha sonra tekrar bogulup duruyor veya bogulmadan kendi kendine duruyor.

Tecrubenizle problem nedir acaba?

yaklasik 2 ay once kucuk kaza gecirmistim motor yan yatmisti ve yag hava filitresine sizmisti o zamanda boyle sorun yapiyordu ama filitreyi degistirdim ve her sey iyi gidiyordu bugun tekrar hava filitresini kontrol ettigimde biraz pis yag vardi onunla bir ilgisi olabilirmi acaba? ve o pis yagin hava filitresinde olmasi normalmi?

Yardiminiz icin tesekkurler
    kARBÜRATÖR GİRİŞİNDEKİ VAKUM HORTUMUN ÇATLAMIŞ YA DA KIRILMIŞ...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Acemi85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GPR125R
    Arkadaşlar uygun fiyata sağ sola gitmek için Suziki An 125 hk buldum. Motoru test ettiğimde herşeyi çok güzel fakat uzun çekiş gücünde bir problem farkettim. Heleki otobana çıktığımda motor 60 km üstüne çıkmıyor ve sürekli o km de hafiften tekliyor sanki frene basıyormuşun gibi. Arkadaş karburatör ve hava filtresini temizlettiğini söyledi. Ben hava filtresini çıkartıp test ettiğimde ise motor çok rahat 80 - 90 km hıza çıkıyor. Sizce yeni hava filtresi alsam sorun düzelir mi yoksa sorun karburatördenmidir?

Acemi85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GPR125R
    Arkadaslar karburator, hava filtresi, bujiyi, yagi degistirdim motor cok seri ve guzel oldu fakat motorda bir titresim var hatta aynalara titremekten bakamiyotum gözümü aliyor Bu titresimin nedeni nedir sizce?

Motosikleti
    SYM GTS 250İ
    Variatörü temizlettinizmi ??

samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    bu motordan kullanan yok mu nerelerdesiniz

Motosikleti
    Xmax 400
    2007 2008lerin sigortasını kaça yaptırıyosunuz acaba

tnsuzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2007 model suzuki an 125 hk kırmızı diye ruhsatta geçen motorun boya kodu nedir arkadaşlar?

alphertunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    2008 model yeni aldığım an125 imi demir sigortadan 151 tl ye sigortalattım en iyi fiyat demir sigortada bursa da acentesi yoktu eskişehirden yaptırdım kargo ve mail ile yolladılar poliçeyi bilginize

Motosikleti
    Xmax 400
    baya uygun ollmuş. suzuki alamadım mondial aldım. demir sigortada yaptırdım 395 lira. istanbuldayım

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı samet10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baya uygun ollmuş. suzuki alamadım mondial aldım. demir sigortada yaptırdım 395 lira. istanbuldayım
    Abi çok pahalı :( Demek dedikleri kadar zam koymuşlar.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

alphertunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Cok guzel cok seri bir motor karburator temizligi icin temizliyici katki koydum kranki bozdu yokda kaldim eve kadar itlemek zorunda kaldim.orjinal krank alip degistittirdim.parcalari kendim aldim isciligi armutluda Güven Motor var ona yaptirdim gercekten cok uyguna yapti bursada 500 tl iscilik istediler telefonunuda vereyim 05415540337 ihtiyaciniz olabilir bursadaki tamirciler parcalari ben alirsam biz ne kacanacagiz dediler acik acik zaten iscilik aliyorsunuz ya dedim birde parcalardan para kazanmaya çalışıyorlar guven motor cok uygun gerekirse bursadan da gelip alabiliriz dediler motorunu boyle hizmetleri de varmis benden tavsiye motor iyice titreşimi kesti benzinli araba gibi oldu hayatta satmam artik.

Motosikleti
    suzuki an125
    selam arkadaşlar..sizden an125 in hava ve
    yağ filtrelerinin nerede olduğunu öğrenebilirmiyim.

CyberShooter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tigrina --> Mondial 100 SFC --> Bajaj Dominar 250
    Merhaba arkadaşlar bu motosiklet in ön fren diskinin çapı kaç cm acaba?

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Merhaba beyler yarın motorumu Suzuki ile takas ediyorum inşallah.Yedek parça vs nerden temin ediyor sunuz istanbulda
    34 HSK 57
    ASYA AS125 T21 - DAELIM S2 250 - SUZUKI AN 125HK
    MONDİAL MASH

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)