Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    aslında haklısın kesin birşey söylemiyo şimdi baktımda serviste taktırın diyo alarmdan kaynaklanacak elektirik arızası olmayacak diyo nasıl iştir anlamadım vallahi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cemtekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar siz ZAT 150 kullanıcılarına bir konu hakkında danışmak istiyorum zira bu beni t1 yada zat konusunda bir karar verme yolunda etkileyecek faktörlerden biri....çünkü estetik, görünüm, performans olarak aralarında çok da fark yok ancak burada önemli olduğunu düşündüğüm ve sürüş güvenliğiyle direkt olarak ilişkili olarak gördüğüm bir konu hakkında sorum var kafamda......
    1,83 boyunda bir insanın zat 150 mi t1 kullanırken mi daha rahat edeceği konusu.....çünkü açıkçası kullanmadığım ve tecrübe etmediğim için bilemiyorum.....zat 150 kullanan ve bu boylarda olan arkadaşlardan bu konuda fikir ve yardım bekliyorum........birkaç duyuma göre zat kullanırken tam sağ ya da tam sol yapıldığında dizlerin teması ve bunun verdiği bi rahatsızlık oluyormuş.....bu ne kadar doğru ya da değil....bunu öğrenmek istiyorum.....yardımlarınız için teşekkürler....

Motosikleti
    ZAT 150
    ben 1.83 boyundayım arkadaşım öyle sağa sola dönerken falan bir rahatsızlık duymadım duymutorumda ama sen yinede motoru almadan önce ikisiylede bir tur at derim hangisi rahat gelirse onu alırsın ama bence zat tabiki

CeyCoP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam beyler mondial 150 ut hakkında bilgi sahibi olan varmı aranızda nasıl bir motor dur iyimidir atakmıdır sorun yaşarmıyım ?? kullananlar varmı aranızda varsa lütfen aralıkta gelecekmiş bende almayı düşünüyorum lütfen bilgisi olan kişiler yazsın şimdiden teşekkürler

maylo87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    --------------------------------------------------------------------------------
    Selam beyler mondial 150 kn hakkında bilgi sahibi olan varmı aranızda nasıl bir motor dur iyimidir atakmıdır sorun yaşarmıyım ?? kullananlar varmı aranızda varsa lütfen aralıkta gelecekmiş bende almayı düşünüyorum lütfen bilgisi olan kişiler yazsın şimdiden teşekkürler

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    cemtekin:T1 ile Zat'ın direksiyon sistemi çok farklı.Zat taki çatal sürüş esnasında ASya ya göre daha konforlu ve hakimiyetli.Dizinin çarpıp çarpmayacağını anlamak için bir bayii de üzerine oturup tam tur çevirmen gerekli.
    Maylo:daha geçen Mondial i yerden yere vuruyordun,noldu sana?
    Herkes hakettiğini yaşar.

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    ARMAGEDON,
    aslında haklısın kesin birşey söylemiyo şimdi baktımda serviste taktırın diyo alarmdan kaynaklanacak elektirik arızası olmayacak diyo nasıl iştir anlamadım vallahi
    tutup ondan soora bize ;"-yok kardaş ,sen buna alağrım dahdırmışın , bunun karantisi yandı artıhın....!!!" demesinler , cinnetle sonuçlanmasın olay yani....

biraz daha beklemeli bence , daha bi resmileşsin olay derim... daha servislerin haberi yok neyin ne olduğundan.....

Motosikleti
    ZAT 150
    haklısın mert sakata gelmemek lazım sen branda aldınmı nettin bu arada benim gösterge ışıkları kendiliğinden düzeliverdi hiçbir şey anlamadım ama şimdi gayet düzgün çalışıyor bi ara yağmura yakalanıp baya ıslanmıştım acaba su geldi kuruyunca düzeldimi ne yaptı herneyse ışıklar var nitekim

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    haklısın mert sakata gelmemek lazım sen branda aldınmı nettin bu arada benim gösterge ışıkları kendiliğinden düzeliverdi hiçbir şey anlamadım ama şimdi gayet düzgün çalışıyor bi ara yağmura yakalanıp baya ıslanmıştım acaba su geldi kuruyunca düzeldimi ne yaptı herneyse ışıklar var nitekim
    abi aynı şekilde benim ışıklarda düzeldi çok ilginç bi olay yaa

branda aldım abi , olmayanlara tavsiye ederim, gayet güzel oldu..... unkapanına gittim branda için , soora lan dedim buraya kadar geldim bi de sirkeci yapiim bari, zıpladım ordan sirkeciye ,gaza geldim bide mont, yağmurluk,bellik vb aldım kendime.... artık allaha şükür benimde montum var... çok ii bişi diil ama idare eder yani...

görüşmek üzere....

Motosikleti
    ZAT 150
    hayırlı olsun inşaallah kazasız belasız kullanmak nasip etsin allah birde fiyat verseydin süperdi ama birde şu kadran meselesinden tokuşturalım motorları bence iyi oldu ama bide servis siparişini falan veriyomuş sen gidip adama tamam kendinden ışıklar geldi diyomuşşun amanaman ben servis olsam mazallah yani

Team 106 GTI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150-Siyah
    mertmertmert, Dostum; montun , brandan , yağmurluğun , belliğin hayırlı olsun.

Bide montu ve brandayı ne kadar aldın fiyat yazarsan sewinirim...

Malum ilerde bizdealıcaz ona göre fiyat olarak hazırlıklı olalım...

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    Mont ; ZEN marka 120YTL , Özen Motor (5 taxit)

Bellik; UFO marka 68YTL , Özen Motor (5 taxit)

Yağmurluk; markasız 15YTL, Adını hatırlamadığım mağaza(ama almayın tavsiye etmem, alır almaz giydim , eve geldiğimde pantolonun ağı yırtılmıştı bile.... ucuz malın kerameti. biraz daha para verin düzgün bişi alın)

Koruma seti; dizlik,dirseklik,bileklik markasız 10YTL
    gayet uygun fiyatlı, cazip bi set..... benim dizliğim falan zaten var , bunları kullanarak yazlık ince bir ceketimi , korumalı mont haline getiricem... dizlikleri omza dikicem, dirsekleri takıcam falan....

Branda ; 25YTL Özen branda

electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Herkese selamlar.Çok uzun zamandır forumu takip ediyorum,ciddi bir şekilde zat 150 almayı düşünüyorum,sizden ricam burdaki zat kullanan arkadaşlardan samimi bir şekilde düşüncelerini söyleyip alıp almama konusundaki son kararımı verme yönünde bana yardım etmeleri...Bir örnek verecek olursam mesela zat kullanan herkesin yüzde yüzünün gaz teli koptumu?yani alacaksam bu tip sorunları kesin olarak göze almalımıyım..yani zat kullanan birilerinden olumlu ya da olumsuz bişey duymaya ihtiyacım var...bu aletin ucuz ve problemli olduğunun farkındayım,ama okula gidiş geliş için acil motora ihtiyacım var,boyuma uygun olduğu için zatta ısrar ediyorum...ben ankara,da kısa mesafelerde bineceğim için makinanın çok zorlanmayacağımı düşünüyorum...Son olarak Ankara,da bunu alabileceğim en uygun yer neresi olabilir?Ankaralı bir arkadaş yardımcı olabilirmi?Hepinize sevgiler yolunuz açık olsun..

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    Herkese selamlar.Çok uzun zamandır forumu takip ediyorum,ciddi bir şekilde zat 150 almayı düşünüyorum,sizden ricam burdaki zat kullanan arkadaşlardan samimi bir şekilde düşüncelerini söyleyip alıp almama konusundaki son kararımı verme yönünde bana yardım etmeleri...Bir örnek verecek olursam mesela zat kullanan herkesin yüzde yüzünün gaz teli koptumu?yani alacaksam bu tip sorunları kesin olarak göze almalımıyım..yani zat kullanan birilerinden olumlu ya da olumsuz bişey duymaya ihtiyacım var...bu aletin ucuz ve problemli olduğunun farkındayım,ama okula gidiş geliş için acil motora ihtiyacım var,boyuma uygun olduğu için zatta ısrar ediyorum...ben ankara,da kısa mesafelerde bineceğim için makinanın çok zorlanmayacağımı düşünüyorum...Son olarak Ankara,da bunu alabileceğim en uygun yer neresi olabilir?Ankaralı bir arkadaş yardımcı olabilirmi?Hepinize sevgiler yolunuz açık olsun..

1 gaz telim hiç kopmadı
    2 masraf çıkaran bir sorunum halen çıkmadı
    3 2400 km oldu şu ana kadar
    4 3,80lt/100 km yakıyor
    5 max hız 105 km yapabiliyorum
    6 servis sıkıntısı olmuyor, en azından burdakiler böyle, ilgileniyorlar
    7 parçası ucuz

saygılarımla

Team 106 GTI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150-Siyah
    mertmertmert, Dostum fiyat bilgileri için saol

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    selam arkadaşlarım bende bu siteye yeni adım atıyorum, motor seçimimde çok yardımcı oldunuz fakat ilk yazımı da bugün yazıyorum, ben nevZAT 150 kullanıyorum oldukça memnun kaldım şuan 5025 km yaptım, gayet ii ama anlamadığım bazen (2 haftada bir) yerde bir damla siyah yag görüyorum. bakalım serviste ne diyecekler.

ben 182 boy dayım arkadaşlar diz problemi yazmışlar hiçte öyle birşey olmuyor, çünkü kullanırken ayaklarınızı teker yanına uzatınca zaten diziniz yok oluyor

şimdiden herkese slm izmirden arkadaşlarla tanışmak isterim ii günler dostlar

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    hoşgeldin nevzat kardeş
    nickine bayıldım doğrusu

saygılar

Motosikleti
    ZAT 150
    Alıntı electricsky adlı üyeden alıntı
    al arkadaşım zat 150 al hem zatlarda arızaları kendikendine onarmak gibi yetenekleri var mertmertmert ve bende oluşan kilometre kadranı örneğin ışıklar yanmıyordu 3-4 gün sonra bir baktık ışıklar yanıyor kendikendine tabiiki bunlar şaka ama yaşananlar gerçek

Motosikleti
    ZAT 150
    Alıntı nevZAT150 adlı üyeden alıntı
    selam arkadaşlarım bende bu siteye yeni adım atıyorum, motor seçimimde çok yardımcı oldunuz fakat ilk yazımı da bugün yazıyorum, ben nevZAT 150 kullanıyorum oldukça memnun kaldım şuan 5025 km yaptım, gayet ii ama anlamadığım bazen (2 haftada bir) yerde bir damla siyah yag görüyorum. bakalım serviste ne diyecekler.

ben 182 boy dayım arkadaşlar diz problemi yazmışlar hiçte öyle birşey olmuyor, çünkü kullanırken ayaklarınızı teker yanına uzatınca zaten diziniz yok oluyor

şimdiden herkese slm izmirden arkadaşlarla tanışmak isterim ii günler dostlar
    nevZAT hoşgeldin nezamandır kullanıyorsun makineyi

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Nevzat, o kaçak bende de var gidip gösteremedim,ama diğer arkadaşın sorusuna gelince (electricsky)
    Benim hiç gaz telim kopmadı,400 km. de ilk bakımına girdi.Ondan sonra çok değişti gidişi.Burdaki servis(sevpa) çok çok iyi,verdikleri hizmet kadar yaklaşımları da çok sıcak(Ayhan abi, çok saol herşey için)
    Bir kere ayaklık müşirim arızalandı onuda saolsunlar 3 günde yenisi geldi,ama yolda kalmadım çünkü gelene kadar çaresini de buldular.
    Asya ları zamanında çok inceledim, emin ol bir gömlek üstün Mondial onlardan.Zaten fiyatı daha pahalı.
    +Nazilli de bulundum 1 ay evvel iş dolayısıyla,her iki firmanında showroomlarını ve montaj yaptıkları yeri gördüm.Bu iş görüntüyle olmuyor söyleyim sana..
    Emin ol çoğuda pişman T1 aldığına ama söyleyemiyorlar.
    Sen düzgün kullandıktan ve motorunu dinledikten sonra inan kolay sorun çıkartmayacak.Bunu sadece ben değil burdaki zat çılarda söylüyor.
    Son olarak şunu söyleyeyim sana,her motorda sorun çıkabilir,ama önemli olan ilgi alakadır.Uğur'dan bahsediyoruz biz,sütçü yumurtacıdan değil..
    Arkasında Uğur varsa korkma arkadaşım...
    Herkes hakettiğini yaşar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler