Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    pompicik kardes ben yeni uye oldum bu siteye ama senin su kaski cok begendim nerden aldıgını sorabilirmiyim???
    bi sorum daha var ben motoru yeni aldim bi arkla kumburgaza g,tmeyi dusunuyoruz ama onda 125zn var acaba okadar yolu bikerede gidebilirmiyiz ben b.koyde oturuyorum asagı yukarı 55-60 km civarı bazı arklar soluyo cin motorlar uzun sureli gitmiyo falan dediler giden biri varsa bilgilendirirse sevinirim simdiden sagolun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    125 lik gayet çin malı scooter ile sarıyerden bakırköye kadar gidip dönmüşlüğüm oldu yalnız otobandan gittiğim için ağır vasıtalar arasında biraz zorlandım
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    anladım kardes saol yarın yola cıkıcam icimi rahatlattın gercekten bakalım umarım iyi gecerde donersem ne olduunu solerim

Motosikleti
    ağır vasıtalara dikkat et gözünü yoldan ayırma korumalıklarını tam olarak kullanmaya dikkat et
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    eyvallah tugrul kardeş dikkatini göz önüne aldım ve gittik geldik oldukca zevkliydi hatta yol bittiginde üzüldüm bile diyebilirim bide ufak bi sorun yaşıyorum sabah ortaya çıkdı marşa bastığımda tık tık ediyo ama döndürmüyo 7-8 kere denedikden sora marş alıyo motor sanırım marş motorumda bi problem oldu bunla ilgili bilgisi olan varmı ???

Motosikleti
    sağlıcakla gidip dönmene sevindim

sorunun aşağıdakilerden birisi ile ilgilidir.

marş kömürlerin bitmek üzere olabilir
    akü şarjı eksik olabilir.
    eğer sabah ilk çalıştırmada yapıyorsa şarjın eskiktir. akünü kontrol ettir.
    eğer tamircin yeni marş motoru derse iki kere düşün

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar zat 150 almak istiyorum,ama 2. el!!! zat 150 için yorumlarınız nelerdir?

Motosikleti
    zat yerine bakımı daha kolay olan ve pratik modelleri tavsiye ederim.
    125 MT yada 125 RT.
    150 zat şehir içinde biraz ağır kalabilir.

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    ayberk guzel motor ama boyutundan dolayı hem agır kilo olarak performans aynı gerci hemde buyuk olduu ıcın trafıkde biraz problem oluyo tabi ama ben cok memnunum azından servis problemi yok arızaları oldukca ucuz ben oneririm bende zatda basladım motora bi problem yasamadım

benim dükkanın kısa mesafedeki 3-5 paketimi götürsün diğer günlerde ise gezerken kullanıyım diyorum...ben 85 ve eşim 80 kg civarında;yani üsyünde sırıtmayacağımız bi motor lazım!!! trafikte sorun derken ne gibi sorunlar çıkıyor karşımıza? bakımı zor demişsiniz hangi açıdan? yardimlarınız için teşekkürler

''bguclu'' 'ye..... Kardeş ben uzun yıllar sabah gazetesinde reklam md. yaptım;bi kadarda bakırköy,merter bölge md. yaptım... sizin oraları iyi bilirim motor kullanma zor!!!!!! trafik,insan seli....çok zor!!! ben maltepeliyim ama kartal uğurmumcu mah. oturuyom tam motor kullanılacak yer!!!! kısmetse fuar'a gitmek istiyorum;gelirseniz tanışırız.....

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    yalnızca bir şey söylücem bundan önceki motorum mondial di mecidiyeköy gülbagdaki serviz yüzünden marka degiştirdim ukala bi servis anlayışı var topkapıdakine gidersen daha memnun olursun kasasız yollar

oğlum ve ben' TEŞEKKÜRLER; ben zaten kartal'da oturuyorum ama o servisten bi tanede kadıköyde var.... dün param cepte motor almaya gittim,fikir soruyorum,yorum yapıyorum sonuçta motora bineceğim canım ve malım söz konusu....ilgisiz,alakasız bir tavır;ister al ister alma benim tuzum kuru havaları:(( bu foruma üye olduğumu ve araştırma yaptığımı söyledim çok güldü. tam o sırada yeni müşteri geldi ama esnaf belliki paket servis için alıyor motoru... adamcağız 3-5 kuruş indirim istedi olmadı,bari bi tane daha kask ver ihtiyacımız var dediler;yanıt aynen şöyle ''bakkaldan bi tane su isteseniz yok abi'' yahu al tarafı 20 ytl'lik kask versen n'olur?????? MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ''0'' burası kadıköyden natilius'a giderken sağda biyer ,yazık çok yazık

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    abi trafikde hani ufak motor gibi rahat edemiyosun aralara girmek biraz daha zor ama bence problem yaşamazsın al derim ben sırıtmazsın oldukca büyük büyük bi motor bakımı zor derken sonucda bi honda kadar arızasız bi motor digil hor kullanmazsan sorun yasamazsın sanırm ben memnunum sahsen 1ay oldu aldıgıma bu arada arkdslar ufak bi reklam yapim benm bakırkoyde meguiars bayim var yani türkcesi otokuaför motorlarınız yaza oldukça parlak girmesini isterseniz bekliyorum dükkan telim (0212)571-64-48 dediğm markayı internetden araştırırsanız daha fazla bilgniz olur

herkese selam; bguclu kardeşim bilgilerin için sağol motorumu alaım kısmetse sanada gelirim ama yol biraz uzun....uğur mumcudan bakırköye sahilden usul usul eşimle beraber geliriz;bakımlarınıda yaparsın sen mutlu,ben mutlu

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    tabi abi herzaman beklerimm gelin çayımı için motorunun yakışıklılığına bide parlaklık katalımmm bu arada bakımlarınıda zeytinburnunda harika bi ustam var ona yaptırırız inşallah biran önce alırsın motorunuuu

bguclu kardeş selam; kısmetse bitane zat 150 buldum.prensipte anlaştık,detaylar kaldı....allah izin verirse hafta sonuna kadar motor bende...ama önümüzdeki hafta sonu....işleri varmış;fuar vs.... görüşmek ümidi ile......hayırlı işler

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    bir mondi zat klasiği daha !!!!! (Allah nazardan saklasın!!!!)

geçen son bahardan beri garajda yatan mondimi yıkadım, temizledim, aküsünü taktim ve ilk marşta çalıştırdım.

o hasretle motora kuruldum, ayaklarımı iyicene öne uzattım, sırtımı yasladım ve 50-60km yol yaptım. 90-100km/h bana mısın demiyor, ne bir titreşim, ne tuhaf bir ses...

sıfır aldığım motorum 3 senedir benimle beraber ve her sezon beni hiç üzmeden saat gibi çalışıyor.

zat düşünen arkadaşlar, adam gibi bakımını yapacaksanız, motoru düzgün kullanacaksanız hemen alın derim. zira motor zaman geçtikçe kalitesini gösteriyor.

ben iki sene binerim sonra çöpe atarım diye almıştım, feci yanılmışım. bu şekliyle daha nice seneler binilir bu makineye, her kuruşu helal olsun.
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    sagol ayberk kardes bır haftadır yurtdısındaydım yeni geldim msg a cevap veremedimmm kusura bakmaaa ne zaman istersen ara gel tabi dier motorlu arklar icinde gecerlii bu dediim olay. Dukkanımın telini vermistimm 0212-571-64-48 unutmayın motorlarınızın yazlık parlaklıgı meguiar's farkıyla olacakkk
    dükkan bakırköyde hemde bi toplanmış oluruz

boo74 kardeş inşallah hiç o problemi yaşamazsın inşallah sıkılana kadar en ufak dert açmaz başına

BGUCLU merhaba;cevabın için sağolasın.motruma nazar değdi bi türlü alamadım mereti hep bi sorun çıktı...hemde karşı taraftan;hem satmak isterler hemde 1000 dereden su getirirler.valla bıktım. kısmetse fuara gidiyorum davetiyeni aldınmı? şimdide 150 zc çıktı... onu al diyolar ama zat'tan küçük sanırım...neyse cevaplarını bekliyorum;allaha emanet olun

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    ayberk bosver uzulme hayırlısı belki daha iyi olur belki ben motorumu degistircem aklinda bulunsun biraz erken oldu sanirim ama bi arkim cbr600RR satiyo belki onu alicam benim motor satiliga cıkarsa sana haber veririm su an belli olmadıgı icin simdilik bisey demiyorum aklında bulunsun sen yinede tabi yinede bak abi dierlerine insallah istedigini bulursun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler