Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    bende marşa basarken gaz veriyorum yanlışmı yapıyoruz yane

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Ben bunu ustasından dinledim.Senin o şekilde gaz açman jikleyi devreye almıyor,bu seferde motor ilk çalışmada senin verdiğin gazla çalışıyor.Çok çok bişey olmaz ama,jikleli çalıştırmak daha makbul
    Herkes hakettiğini yaşar.

Motosikleti
    ZAT 150
    sağol potenza tşk

Motosikleti
    bişi diil rica.Yalnız dediğim gibi anahtarı açık konuma getirin.3-4 sn. bekleyin.Gaz telini yarım tur çevirip bırakın.Sonra gaza basmadan marşa basın.Çalışmıyorsa aynı adımları 15-20 sn. sonra tekrar deneyin.Bende ilk başlarda sizler gibi çalıştırıyordum ama sonradan değiştirdim.

nurguldemirbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya t1
    bütün mondial 150 zat kullanıcılarına merhaba ben bir asya t1 kullanıcısıyım.
    yaklaşık 1,5-2 ay kadar önce motor alma sevdası düşmüştü yüreğime ama kararsız kalmıştım.mondial zat ile asya 150 t1 çok hoşuma gitmişti.asyanın eylül ayında peşin fiyatına 12 taksit yapması ibreyi asya t1e çevirdi. hesapladım vade farkıda ortadan kalkınca 12 ay taksitle t1i hemen hemen 1 milyar daha uygun fiyata almış olacaktım. ancak hala kararsız bu oldugum için bu siteyi bayagı taradım.en çok dikkatimi çeken zühtüpaşanın sürekli asya t1i kötülemesiydi.sanki bir taraftarın takımını desteklemesi gibi bu bende asyaya karşı bir savunma mekanızması geliştirdi.asya t1 kullananlar motordan memnunken zuhtupaşanın motoru bu kadar kötülemesi beni mondialden soguttu birden asyacı oldum.
    şimdi kendisinden allah razı olsun sayesinde t1 aldım ve çok memnunum.özellikle servis boyutu çok iyi bütün sorumlarımı çabuk ve sorunsuz çözüyorlar.umarım hep böyle gider 2 yıl sonra bu motorlar herkezin elinde kalacak diyenler biraz eyyamcı
    onlara da bir sanş vermek lazım fiyatla performans oranı önemli kimse onlardan brugman olmasını beklemiyor.hepinize kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim ayrıca zühtüpaşaya tekrar teşekkür ederim.

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    nurguldemirbay, selam arkadaşım,

ilk etapta bu denli açıklıkla ve saygılı olarak içini döktüğün için sana çok teşekkür ederim. çünkü uzun zamandır asya-mondial ikileminden bu kadar düzeyli olarak bahseden birine rastlamamıştım sizede...

ikincisi motorundan memnun olduğun ve doğru tercih yaptığını düşündüğün için seni tebrik ederim....

saygılarımla...

Motosikleti
    ZAT 150
    yalnız arkadaşlar benim anlamadığım bu asya sahipleri neden sürekli buraya butür şeyler yazma gereğini duyuyorlar anlamıyorum hem zuhtupaşa asyalarla veya t1ile ilgili birşeyler yazdıysa muhakkak bir dayanağı vardır bu tür yükselişleri asyacılardan şu siteye girdiğimden beri takip ediyorum birşey atıp ortaya kayboluyorlar sonra curcuna bir çekememezlik söz konusu ama hangi taraf bilemem tabiki herkez kendi malının daha iyi olduğunu söyleyecek ama birazda ogjegtif olmakta yarar var fakat bu arkadaşında yazdığının tam aksine benide asya sahipleri mondiale yönlendirdi birde arkasında uğurun olması

Motosikleti
    ZAT 150
    arkadaşlar nurgüldemirbay denen bu arkadaş asyadan çok memnun olduğunu hiçbir sorununun olmadığını söylüyor ama asya sayafasına söyle 33ten 29 a kadar bir göz attım hersayfada bir arıza yazmış dediğim gibi herkez malını över ben böyle polimiklerden uzak dururum genelde ama bu yazısı bende savunma mekanizmasının oluşmasına neden oldu

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    arkadaşlar nurgüldemirbay denen bu arkadaş asyadan çok memnun olduğunu hiçbir sorununun olmadığını söylüyor ama asya sayafasına söyle 33ten 29 a kadar bir göz attım hersayfada bir arıza yazmış dediğim gibi herkez malını över ben böyle polimiklerden uzak dururum genelde ama bu yazısı bende savunma mekanizmasının oluşmasına neden oldu
    baba sendemi ?

boşver, bırakalım artık asya-mondial savaşını yaaa.....
    eğer bi asyası bana gelip "asya mondialden iyidir" derse , eywallah baba doğrudur demeye karar verdim....
    çünkü aksi halde bu xxdik yarışı bitecek gibi değil........

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Sevgili arkadaslar..
    Nurgül arkadasımızın dediği konu hakkında epeyce bi yazısma olmustu..
    Arkadasımıza T1 i ile mutluluklar..Ama maalesef aynı savı sölüyorum..Çin malı motorların en kalitelisi Mondialdiir. o kadar....bunu ispatlayacak cok nokta var ama T1 in zat dan daha ii oldugunu ispatlayacak bir nokta maalesef..
    herkes kendi motorunu güle güle kullansın..

nurguldemirbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya t1
    motorcu motorcunun arkadaşıdır.piyasayı karıştırmak için yazmadım zaten asyanın daha iyi olduğunu iddia da etmiyorum çünkü böyle bir şey söylemem için her ikisini de kullanmış olmam gerekir ama ben hiç zat kullanmadım bir gün kullanmak isterim.neyse herkese kazasız belasız keyifli sürüşler

Motosikleti
    ZAT 150
    [quote="mertmertmert"]
    baba sendemi ?

boşver, bırakalım artık asya-mondial savaşını yaaa.....
    eğer bi asyası bana gelip "asya mondialden iyidir" derse , eywallah baba doğrudur demeye karar verdim....
    çünkü aksi halde bu xxdik yarışı bitecek gibi değil........ [/quaslında haklısın mert bende polimik yapmak istemiyorum da öyle kafamdan geçenleri yazdım sen doğrusun kasmamaklazım bunlarla kendimizi

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    motorcu motorcunun arkadaşıdır.piyasayı karıştırmak için yazmadım zaten asyanın daha iyi olduğunu iddia da etmiyorum çünkü böyle bir şey söylemem için her ikisini de kullanmış olmam gerekir ama ben hiç zat kullanmadım bir gün kullanmak isterim.neyse herkese kazasız belasız keyifli sürüşler
    + 1
    eywallah hocam..... mantıklı bi açıklama bencede.......

Motosikleti
    Bırakın bu konuları.Bırakın yazsınlar Asya cılar buraya.Zaten burdaki Asyacı,Mondial ci diye ayrım yapmak yanlış.Motorcu vardır.....
    Uzatmayalım derim ben.Zaten Mondial bi gömlek üstün Asya'dan bunu herkes biliyor.Herkesin tercihi kendisine.Eğer tersi olsaydı, en başta ben Asya alırdım.O kadar da iddialı konuşuyorum.
    Biz Zat larımızı konuşalım burda..

Motosikleti
    ZAT 150
    mertmertmert nettiriyoz yamurdu çamurdu gerçi kırmızı kar yağsa benim için farketmez ne diyon

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    hocam , dediğim gibi, öğleden soora serviste iş ne zaman biterse o zaman benim için okeydir.....
    inşallah çok yağmur yağmazda buluşuruz.......

Motosikleti
    ZAT 150
    ok ok ok alo yaparım bensana alrmı nekadara takıyolar sizin orada ben özelişte 60ytl diye sordum

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    ARMAGEDON,
    ok ok ok alo yaparım bensana alrmı nekadara takıyolar sizin orada ben özelişte 60ytl diye sordum

abi valla fiyat bilmiorum ama servise taktırmıcam büyük ihtimalle, daha profesyonel bi alarmcıya taktırmayı planlıorum kısmetse...
    tahminim 40-50 arası bişey tutar heralde......

Motosikleti
    ZAT 150
    taktıralım abi madem garanti açısındanda bi sorun olmuyomuş evin önünde duruyo makine sakat yani

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    taktıralım abi madem garanti açısındanda bi sorun olmuyomuş evin önünde duruyo makine sakat yani
    AMA..............
    açık konuşmam gerekirse; ben bu garanti işinden pek tatmin olmadım abicim....
    demedi deme.............

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler