Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656106 ... SonuncuSonuncu

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    selam arkadaşlar burada olmamamın nedeni hiç sorunla karşılaşmadığım içindir... bunu bilesiniz evet zat 150 sitemizde neden az konuşuluyor buradan siz çıkartın kimsenin sorunu yok...hem olsada bereket versin ki küçük ufak sorunlar... evet soruna gelince ben dışarıya bırakıyorum motoru malum çocuklar ustındeoynuyor hadi kızmadı birkere bagırdım ne var abi oynuyoruz dedi. "lan şimdi ben sana göztyeririm oyunu" dedim balkondan çıkıp camın kenarından baktım çocuklar kaçmıştı. neyse sorun bu degil dün yine gelip bıraktı. ertesi gün motoru çalıştırdım ara gazı vericem o dane! gaz teli kopmuşşş eee şimdi nasıl götürüceğim bunu servise?
    brandadır hocam senin çözümün branda........ yada ufaklıklara ikişer tokat çekicen - bak bidaa binebiliolarmı ööle ;) hafiften tabi - daha çocuk onlar sonuçta....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    suspectbiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki VS 1400 GLP custom
    aman sorun çıkartmasınlarda bizi yolda bırakmasınlarda benzin bitmesi dışında ona biz dfikkat edelim motorşlarımızdan o kadar çok şey i,stedikki şöle olsun böle olsun uçmasını isticez yakında :D
    _______BURSA MOTO KLUB KAPTANI_______
    motorun mu var bas marşa asla durma

beetle65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI BURGMAN AN 650 EXECUTİVE
    SEVPA İLE İLGİLİ GÜZEL SÖZLER ÜZERİNE BENDE ARTIK BAKIM İÇİN ORAYA GÖTÜRECEĞİM
    İLGİLENEN TÜM ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDERİM
    KAZASIZ GÜNLER HEPİMİZE

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    hocam biz ZAT 150 ciler olarak bi toplantı - gezi-organizasyon yapamazmıyız ????
    açayımmı bi başlık ??? ne dersiniz ???? bi haftasonuna mesela şööle ??? havalar bozmadan iyi olur..... oturur dertleşiriz , sorunları çözeriz iyi kötü falan......

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Rica Beetle65
    Herkes hakettiğini yaşar.

beetle65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI BURGMAN AN 650 EXECUTİVE
    SAĞOL POTENZA

nokta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zat 150 mavi
    (
    benim gaz teli de 2 hafta evvel durduk yerde kopmuştu...akşamın 8'inde yolda kalmıştım...rölantiyi sonuna kadar açarak eve gitmeyi akıl ettim...ertesi gün de servise tabi

deamon saol kardeş ben gecenlerde siteyi okudum ozaman böyle birşey gelmemişti aklıma ha yolda giderken bir kere dedim şimdi gaz verirken benim telde kopar mı diye onu dediğim günün ertesi koptu sonra aklıma senin rolantıyı yükseltim servise gittigin aklıma geldi tabi serviz bir hayli uzak ve yokuşlu bir yer ben motoru 20 km hızla surup tabi yokuşlarda itip okmeydanına kadar getirip, orada ki motor tamircisine bıraktım. işe gitmemgerekiyordu. yarın alacağım. nekadar tutacasğı hakkında fiyatta sormadım ama uçuz bir şey dir umarım. bunun için serviz para aldımı senden? hadi görüşmek üzere zat arkadaşlar sorunlarla görüşmeye devam ama sorunsuzda görüşelim

Motosikleti
    mondial zat 150 mavi
    brandadır hocam senin çözümün branda........ yada ufaklıklara ikişer tokat çekicen - bak bidaa binebiliolarmı ööle ;) hafiften tabi - daha çocuk onlar sonuçta....
    aklıma gelmedideğil alıp sopayı aşağıya inip bir güzel ağızlarını burunlarını dağıtmak... yok be benimde aklıma branda geldi çok iyi bir çözüm...

deamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    nokta

tam 4 ayrı servise gaz teli var mı diye telefon açtım hiçbirinde yoktu ...ben de mahalle bisikletçisinden çelik tel alıp kendim hallettim tam 4 saatime mal oldu...olaydan 4-5 gün sonra her zaman gittiğim servis telefon açtı parçcan geldi gel al dedi....10ytl aldılar (aslında garantiye girmesi gerekiyodu ama bişey demedim) şu an yedek olarak bekletiyorum...
    Yeryüzünün sonuna gittim Suların sonuna gittim Gökyüzünün sonuna gittim Dağların sonuna gittim Arkadaşım olmayan birşey bulamadım Navajo Atasözü

Motosikleti
    hehe bende sürü ile var o telden bisiklet yarışları için bulunduruyorum yaklaşık 23 tane falan var bursadan kopan bana geldin :d

Motosikleti
    mondial zat 150 mavi
    yav yapmışlar gaz telini fiyat 20 ytl işçilik 15 ytl aaah toplam 35 ytl verdim birde akşam garanti olsun diye yanıma bankamatik ten 40 ytl çekmiştim motorcuya gittim 35 ytl dedi. elimi cebime attım yok! cüzdana baktım yok! allaah! 40 ytl nerde? i: yok yok heryere baktım sonra banka sordum en yakın perpa'da var mış.. neyse abimin dükkanı yakındı da gidip ondan aldım para motoru aldım 40 ytl kayıp 35 ytl motor masrafı 75 ytl maliyet çıktı bana nasıl oluyor anlamadım ha motora gelince adamlar hiç boşluk bırakmamışlar çok çok az bir gaz boşluğu var kalkışlar super ve hızlanma müthiş olmuş aklım hala kaybettiğim 40 ytl de ama bulamadım :

Motosikleti
    geçmiş olsun arkadaşım bana bursaya gelmmiş olsan 75 milyon benzi,n yakmaz gezmiş olur bende bedavaya teli takmış olurdum yaptığın yola sayardın :D

deamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    nokta yetkili servise yaptırmadın mı arkadaşım...3 aylık motorun gaz telinin kopması zaten fiyasko...garantiden değişmesi lazımdı...bu arada tekrar edeyim ben gaz teline 10ytl verdim sadece parça için yani...yedekte tutuyorum
    Yeryüzünün sonuna gittim Suların sonuna gittim Gökyüzünün sonuna gittim Dağların sonuna gittim Arkadaşım olmayan birşey bulamadım Navajo Atasözü

Motosikleti
    kopmaması dileğiyle

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    BENZİN SARFİYATI olayı benim çok canımı sıkmaya başladı yaw..... çok yakıo abicim makina çokkkkk...... km de 150,000 liraya yaklaştı nerdeyse, tamam hava rüzgarlı bilmemne ama , adamın morali bozuluo bilader yaw .... çokta abanmıorum ama yinede 150000 lira yakıo kmde...... bu nası iştir nası insafsız alettir yaw

her bindiğimde diorum - kardeş bu sefer az yakıcan dimi ?
    cvp bile vermio inanın.......

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    benzin sarfiyatına yapacak bisey yok ama seninki harbiden çok yakıyomuş (MERT) 100 falan yakıyo benimki rotajdamı çok kastın acaba 150 kglik alete 150cc motor az ondan çok yakıyor.... birde cumartesi buluşabildinizmi???

Motosikleti
    vallaha kolay gelsin 150 kg ve 150 cc olayı benimde aklıma yatmıyor ama napalım alıcam artık içime sinerek şu an alacağım en ii si mondial 150 zat
    rodaj uyarılarını gerekenleri defalarca siteden takip ettim halen etmekteyim umarım benim alıcağımda sorun çıkmaz

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    vallaha kolay gelsin 150 kg ve 150 cc olayı benimde aklıma yatmıyor ama napalım alıcam artık içime sinerek şu an alacağım en ii si mondial 150 zat
    rodaj uyarılarını gerekenleri defalarca siteden takip ettim halen etmekteyim umarım benim alıcağımda sorun çıkmaz
    hafız sende zaten 150 ZAT yokmuydu ???
    anlamadım ben açıkçası olayı ????

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    90.000 yakıyor benim motorum..sanırım seninkinin çok yeni olmasından..yada gaza ne zaman ne kadar asılacağını pek bilmiyorsun..bunlar hassas motorlar,biraz daha dikkat..+ nası hesapladığını çok merak ediorum..
    Herkes hakettiğini yaşar.

Motosikleti
    ben alıyorum bu hafta içinde ama grubumuzda 5 adet zat var ve bende o sebepten alıyorum

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656106 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler