Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    yan canta takılabileceğinden bile haberim yoktu valla feyizogluna bir bak istersen..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    150 zat sımdılık
    neten baktıgım yan cantalar var ama fıyatlar uçuk 280ytl gıbı

CartaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150 mondial

sinyal problemi

Arkadaslar

benim sinyaller dun sabah biraktigimda calisiyordu fakat aksama calismadi. Sonra ertesi gun calisti yolda bi daha calismadi ama sonra yine calisti. Artema gibi oldu ac-kapa calisiyo-calismiyo ! dortluleri de yakinca calismiyor. Bir yerde bir temassizlik var ama cozemedim. Daha once basina gelmis olan var mi ?

Bu arada Serdar10 akunun hemen bittigini yazmissin. Sele altindaki aydinlatma lambasini iptal etmedi isen geceleri acik kaliyor olabilir. Cunku lambanin deveresini ac kapa yapan pim egiliyor ve buna sebep oluyor.

Havalar kıvamına geliyor ZATLI GÜNLERE MERHABAAA
    [COLOR="DeepSkyBlue"]üçtashashoşhofaş[/COLOR]

Motosikleti
    150 zat sımdılık
    cartal ... selse altı ampul zaten iptal ! senin sinyal sorunun benim motordada oluyor bazen çalışmıyorlar ama sonradan kendi kendine düzeliyorlar ! sebebini bilmiyorum

artık motor istiyorum....

ARKADAŞLAR HERKESE SLMLAR ben üniversite öğrencisiyim ve otobüslerle okula gidip gelmekten çok yoruldum motosiklet almayı düşünüyorum fiyat ve estetik yönden 150 zat ilgimi çekti yeni bir motor kullanıcısı olarak bana tavsiye edermisiniz bu motoru???? gördüğüm kadarıyla forumda çok deneyimli ve bilgili kişiler var yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden ayrı ayrı teşekkürler

Motosikleti
    150 zat sımdılık
    Alıntı emreftkuru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR HERKESE SLMLAR ben üniversite öğrencisiyim ve otobüslerle okula gidip gelmekten çok yoruldum motosiklet almayı düşünüyorum fiyat ve estetik yönden 150 zat ilgimi çekti yeni bir motor kullanıcısı olarak bana tavsiye edermisiniz bu motoru???? gördüğüm kadarıyla forumda çok deneyimli ve bilgili kişiler var yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden ayrı ayrı teşekkürler
    dostum bu 150zat benzın bıraz fazla yakıyor senın otobus paranı ikiye üce katlar bu onemli degil diyorsan sürüşü keyifli bi motor !

~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    dostum zat çinlilerin en iyiylerinden biri hatta bana kalırsa en ıyısı bende istanbulda gece calısıp gunduz okula giden biri olarak otobuste çok vakit geçiriyordum malum trafık sorunu var zaten bende motosiklet hastalgıda vardı
    bide motosiklet nete gırınce almak sart oldu. . .
    imdi çok memnunum kullanımıda çok keyifli ve rahat bi motor . . . görünüş zaten süper
    Ama iyi düşün motosikletin şakası yok

yakıt yönünden problem olmaz şimdi motor güzel ve yeni bi motor kullanıcısı için uygun diyorsanız son kararımı ZAT tan yana kullanmak istiyorum sıfır fiyatlarıyla 2.el fiyatları arasında fark nekadar bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz 2.el temiz bir zat bulmak kolay olurmu???

Motosikleti
    zat150
    sıfırı 3850 idi en son nette kolayca bulabılırsın onu ben de internetten buldum 2000 liraya aldım sıfır gıbıydı sende bulursun ama sabırlı ve dıkkatlı ol

2.el bulabileceğim güvenilir ii bi site tavsiye edebilirmisin

Motosikleti
    zat150
    ben www.sahibinden.com da buldum ama her sitedeki gibi ordada yalan ilan oluyomus ogrendıgım kadarıyla motoru gormeye gıdıyosun resımdekı ıle alakası yok bıde adam dvmeye kalkıyo senı Burda bı forumdada bahsedılmıst
    Ben motorun sahıbını motorla beraber işyerıme cagırmıstım .Bakan arkadaslarımdan bırı uzun suredır zat kullanıyodu servıse bıle gıtmeden aldım motoru ama sen once bı servıse goster bence. .
    Dedıgım gıbı sahibinden.com yada burdakı satılık ilanlarına bak derım oncelıkle ben olsam ole yapardım

arkadaslar youtube'a da baktım bızım zatın slaytı tanıtımı hiç bişiyi yok
    bugun kendimce yaptım bıseyler amator oldu ama onları düzenleyip ekliyorum buraya
    emreftkuru senin içinde faydalı olur die dusundum

arkadaşlar 150 zat ile asya t1 arasında ki görünüş farkı dışında fark varmı bayagıb ri fiyat farkı var ikiasiden birini almayı düşünüyorum.birde asya t1 ile veya zat ile en fazla kaç km hız yapabiliyorsunuz?ve bu çin malı motorların ömrü kaç yıl iyi bakılırsa?biglilerinizden faydalanıp motor dünyasına atılacagım saygılar...teşekkrler...

mehmetkilic31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial 150 zat
    Alıntı emreftkuru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıt yönünden problem olmaz şimdi motor güzel ve yeni bi motor kullanıcısı için uygun diyorsanız son kararımı ZAT tan yana kullanmak istiyorum sıfır fiyatlarıyla 2.el fiyatları arasında fark nekadar bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz 2.el temiz bir zat bulmak kolay olurmu???
    iskenderunlu@gmail.com msn ekle ben satmayı dşünüyorum. 2.el zat bulunur. ama sıfır alma derim.. sıfır alayım desen bile satmamayı kafana koy öncelikle. bak arkadaşım bu motor çin malı olduğu için insanlar güvenmnmiyor..ufaktefek problemlerle bütün motoru karalıyorlar. ikinci elleri ise 1750 ölüsü iyisi 2750 arası sıfır alayım dersen 3750 mal olur. eğer ticari düünürsen 2.el derim ama cok temiz olmalı

ben satıyorum mesela bneden al demiyorum tabi de

ya araştır dostum ne diyeyim

ben 2.400 son fiyat diyorum. resimleri felan var serviste biliyor motoru...

pişman olacağın bişey yapma

ayrton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkese selamlar arkadaşlar istanbul anadolu yakasında bildiğiniz güvendiğiniz bi mondial servisi var mı acaba servis arıyorum da açıkçası beni kazıklamıcak biri olsa sevinirim

Motosikleti
    zat150
    burda okudugum kadarıyla herkes sevpa diyor yerını bılmıyorum google dayı yardımcı olabılır

dikkat denemedır

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    EVEEEETTTT sezon geliyor, cumartesi günü motorumu garajdan çıkardım, güzel yıkadım, cilaladım-parlattım , polimer koruyucu ile bakımını yaptım, 6000km bakımını da yetkili servisinde yaptırdım.

pırıl pırıl olduuuuu

bir de yeni sezon hediyesi olarak yeni arka lastik alıp taktırdım, 130/70R12-duro yol-toprak tipi. acayip şık oldu.
    (45ytl lastik, 40ytl'ye taktılar, 35 ytl de 6000 bakım)

bu arada enteresandır daha zat150 kalitesinde scooter gelmedi memlekete, as150T1 tipindekiler daha 3-4 bin km de dökülüyor, kaynak noklatarı kopuyor vs.

bu arada zat150 servis manuelini nerden bulurum?
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

CartaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150 mondial
    Selam BOO_74

lastigi nerede taktirdin ?

tum maliyeti mi 40 YTL tuttu. yoksa ?
    [COLOR="DeepSkyBlue"]üçtashashoşhofaş[/COLOR]

Motosikleti
    zat150
    ya arkadaşlar ben farları beyaz istiyorum bide sinyallerin dısınıda beyaz yapmak lasım varsa bılgısı olan sevınırım

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    Alıntı CartaL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam BOO_74

lastigi nerede taktirdin ?

tum maliyeti mi 40 YTL tuttu. yoksa ?
    lastiği sirkecideki aydın motordan 45ytl ye aldım, istinye'deki servis reto motor du galiba, 40 ytl ye taktı. yani 85ytl ye lastik operasyonu tamam.

arka amortisörleri vb. komple söktükleri için 1 saat alıyor takılması.
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

iskenderunlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax 250
    yeni ismimiskenderunlubilgilerinize sunulur..

daha önce mehmetkilic31 di

veee 2006 kreasyonunu kapattım işte resimlerden alıntılar sizlerle paylaşmak istedim.. işte bazıları

ah o motorun dili olsada konuşsada her türlü şartta denedim diyebilirim

hassas makina zat

mükemmel yaza dogru byee

mehmet bilgin iskenderun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler