Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    batuhan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı seytans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese slmm...
    sitenizi bi kaç gündür takip ediyoum aynen devam edin derim çünkü herkes birbirine yardım ediyo..bu çok güzel bişey..nese benide aranıza alırsanız sevinirim..he bide arkadaşlar bi organize ayarlayında bi yerlere gidelim piknik falan kazasız belasız günler..
    hoşgeldin siteye seytans

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    honda_innova_2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar mondial deil mi aman aman allaha yakın bana uzak olsun 2 500 ytl o motora yani (150 zat ) a verecegime gittim honda innova anf 125 aldım ve çok memnunum şu anda motorum 8 500 km de ve hala bi sıkıntısı yok banamısın demiyorum yanlız hiç göz önüne alınmayacak bi sorunu var oda 4 vitesi ondada tam doldurmuyor vitesini yani motorum şu ana dek 130 gördü ve haqlada devam ediyorrrr allaha şükür çok memnunum bundan sonraki sene inşallah cbr 125 düşünüyorumm allah nasip ederse ve çok güzel bi motor herkese tavsiye derim

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    [QUOTE=honda_innova_2006;418219]arkadaşlar mondial deil mi aman aman allaha yakın bana uzak olsun 2 500 ytl o motora yani (150 zat ) a verecegime gittim honda innova anf 125 aldım ve çok memnunum şu anda motorum 8 500 km de ve hala bi sıkıntısı yok banamısın demiyorum yanlız hiç göz önüne alınmayacak bi sorunu var oda 4 vitesi ondada tam doldurmuyor vitesini yani motorum şu ana dek 130 gördü ve haqlada devam ediyorrrr allaha şükür çok memnunum bundan sonraki sene inşallah cbr 125 düşünüyorumm allah nasip ederse ve çok güzel bi motor herkese tavsiye derim[/QU

ne alaka şimdi bu hiçbişey anlamadım allah mesut bahtiyer etsin ne diiim daha önce zatmı kullanıyordun hiç bişey anlamadım
    [B]TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE [COLOR="DarkOrange"]ATATÜRK [/COLOR]YOKSA SAHTEDİR:cat:[/B]

kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    ARMEGEDON dostum bosver bu adamlara cevap vermeye bile degmez
    salla gitsin

bende en sonunda zatımı aldım (siyah) 2nci el alabildim ama napalim
    simdilik cok memnunum rodajı iyi bir sekilde gecmis.
    aldığım adam sevpada bakımı yaptırmıs düzenli olarak
    debriyaj, arka fren balatalarını ve kayışı daha iyisiyle değiştirmiş
    durumu gayet iyi yani
    yalova'dan bursa'ya kendim getirdim 70km gayet güzel bir yolculuktu.
    ruzgar cok oldugundan 100km hızın üstüne pek cıkamadım
    tahminime göre maximum 110 filan yapar (tek kişi)
    benzinide oldukca cimri harcama yapıyor , tam olarak ne yaktıgını hesaplayamadım ama

arkadaslar benim bir sorum olacak
    motoru ilk calıstırırken (sogukken) gaz verince calısmıyor , gazsız calısıyor ilk 10 saniye içinde gaz verirsem stop ediyor 10 saniyeden sonra normal calısıp gaz yemeye baslıyor
    normal mi???

bide
    moturu bi elden gecirmek istiyorum bakım yaptırmak yani
    ne gibi bakımlar yaptırmam lazım??

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Selam dostlar.
    Bir süredir bakamıyordum bu başlığa.
    Nasılsınız keyifler yerinde mi

Dün benim zatı servisten aldım.
    Motor çalışmıyordu.Krank mili kırılılmış bilmem bişeyler birbirine kaynamış dediler 250 ytl kestiler.Çok içim acıdı valla 150 ytl ye kadar tamam da 250 fazla geldi açıkçası.Kahretsin motordan da anlamıyorum hiç adam deseki komple yeni motor koydum inanırım valla

Neyse durum böyle yani ne olursa olsun 250 fazla bence değil mi?
    Siz ne düşünüyorsunuz ??

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    Arkadaslar merhaba bir kaç haftadır siteye giremiyorum denizdeydim denizde de pc yok internet cafe falan da yok kapatmışlar.Neyse herkese iyi günler...

badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    bişi sorucam arkadaşlar aranızda kışın karda zat kullanan varmı?
    varsa nasıl gidiyo

batuhan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı honda_innova_2006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar mondial deil mi aman aman allaha yakın bana uzak olsun 2 500 ytl o motora yani (150 zat ) a verecegime gittim honda innova anf 125 aldım ve çok memnunum şu anda motorum 8 500 km de ve hala bi sıkıntısı yok banamısın demiyorum yanlız hiç göz önüne alınmayacak bi sorunu var oda 4 vitesi ondada tam doldurmuyor vitesini yani motorum şu ana dek 130 gördü ve haqlada devam ediyorrrr allaha şükür çok memnunum bundan sonraki sene inşallah cbr 125 düşünüyorumm allah nasip ederse ve çok güzel bi motor herkese tavsiye derim
    [COLOR="Black"][B]ben bu insanları anlamıyorum yaaa kardeşim bizim motorlara niye birşey olmuyoda sizinkilere oluyor biz insan gibi biniyoruz birşey olduğu yok siz başka türlümü biniyorsunuz da elinizde kalıyor 150 zat napıyorsunuz motorla amuda falanmı kalkmaya çalışıyorsunuz [/B][/COLOR]

Alıntı honda_innova_2006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [

Motosikleti
    Nevzat150 nerelerde acaba ne zamandır sesi soluğu çıkmıyo...

Motosikleti
    ZAT 150
    Alıntı badabat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bişi sorucam arkadaşlar aranızda kışın karda zat kullanan varmı?
    varsa nasıl gidiyo
    kardeşim ben biniyorum sorun çıkartmadı geçen kış gayet güzel gidip geldim şirkete
    [B]TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE [COLOR="DarkOrange"]ATATÜRK [/COLOR]YOKSA SAHTEDİR:cat:[/B]

Motosikleti
    Ya arkadaşlar geçen sene ne güzel zat sayfası 1. sflarda dolaşırdı şimdi ise bakıyorum 2. sayfalarda geziyo yapmayın böle gelin birbirimize yardımlarda bulunalım sayfamızı yüceltelim hem geçen günler bi soru sorduk daa cevap alamadım newzat150 nerelerde dedik ama daa cevap yok lütfen bu yazıyı okuyun ve zat sayfasının biraz daha öncelikli olduğunu unutmayın...

seytans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 HRC ;) - yamaha dragstar 650
    ya bende kışın zatıma binmek istiyorum kaydırmak falan içim içimi yiyiyo hiç bu kadar kar yagmasını istemedim 5 yaşındaki çocuklar gibiyim aynı ya kış kar yagdıgında karda binmek için motora lastiklere bişey yapmak gerekiyomu yada yapabiliyomuyuz...ben bi kaç yerden bizim zatların kış lastikleri oldugunu duydum ama bilmiyorum..ya yardımcı olun lütfen dikkat etmem gereken bişey varmı yoksa buzun üstünde dansmı etcem

arkadaşlar bide sizden isteklerim ZAT larınızda yaptıgınız degişimler bunlarıda burda paylaşırsanız ii olur...

ben kendi motoruma:
    ön cam siyah boyandı
    park lambaları beyaz yapıldı
    yanlardaki yazılar söküldü
    arka port bagaj(sırt dayama yerinin baglı oldugu yer) orasıda siyaha boyandı
    arka stoplar stop boyasıyla komple kırmızıya boyandı

sizde böle açıklayıcı bi şekilde yazarsanız sevinirim..

kazasız belasız günlerde kullanın..
    [B][COLOR="Red"]Ne EvLi Ne İLişKide 7/24 ÇeLişKide[/COLOR][/B] :P

Motosikleti
    seytans kardeşim öncelikle foruma ve zat topicine hoşgeldin...Daha önceki sayfaları okursan veye okuduysan bazı değişiklikler orada yazılmıştır iyi günler...

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Şu ön camı nasıl siyah yaparız güzelinden

seytans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 HRC ;) - yamaha dragstar 650
    valla kardeş ben ilk önce flim yapıcaktım sonradan kalkar falan dediler düz bir bölge olmadıgı için bu araba camlarının kenarlarına sıkılan özel bir siyah boya var onla boyarsanız önden çok parlak bi görüntü alırsınız...biz burda böle yaptık ön tarafa baktıkça kendimi görüom valla..

ya arkadaşlar motoru hafta sonu full soyucaz ve full aksesuar yapcaz size olan sorum motorun altı ışıklandırma yapılcak..sizce ne renk yapalım mavi yapsam kro işi olur..beyaz yapsam normal ampülü takmış gibi olur..nasıl yapalım sizce. ??? başka öneriniz varsa onlarıda söleyin
    [B][COLOR="Red"]Ne EvLi Ne İLişKide 7/24 ÇeLişKide[/COLOR][/B] :P

badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    seytans motorunun resmini siteye bi koyda bakalım nasıl olmus diye. benım on camda siyah. sımdı mp3 player takmayı tasarlıyorum 20 gb lık

kolonları sağa ve sole koyacam. yanlardakı plastıklerı kesecem bıde anfi koyacam kucuk bı anfi. acaba akude bı sorun cıkartırmı tabıkı motor calısırken dınleyecez. bide aranızda kolon takan varsa nereye taktı ve sonuc nasıl

Motosikleti
    dominar400ug
    ya arkadaslar bu motorun yağına nerden bakılıyor.
    cok salakca bi soru oldu ama baktım ama goremedim
    bi el atsanız diyorum

Motosikleti
    ZAT 150
    Alıntı kontgerilla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaslar bu motorun yağına nerden bakılıyor.
    cok salakca bi soru oldu ama baktım ama goremedim
    bi el atsanız diyorum
    dostum ekzos un olduğu tarafta yağ çubuğu var yapma gözünü seveyim bu günleri görceme öleydim yaw şaka şaka insanlık hali olur böyle şeyler ekzos u takip et inceldiğiyerde hemen hadi kolay gelsin

Motosikleti
    dominar400ug
    Alıntı ARMAGEDON adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum ekzos un olduğu tarafta yağ çubuğu var yapma gözünü seveyim bu günleri görceme öleydim yaw şaka şaka insanlık hali olur böyle şeyler ekzos u takip et inceldiğiyerde hemen hadi kolay gelsin
    ehuehueh gördüm gördüm
    yag zift gibi göründü. yanımda bez mez yoktu ölcemedim ama cubukta yağ olduguna göre kesin içinde yag var

abi millete kötü örnek olucam burda

motor 100km hızı gecmiyo bide cok yakıyo servise gitme zamanı geldi galiba..

ferhadyildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zat kullanıcıları selamlar. ben motor işine yeni yeni girmeye çalışıyorumda, mondial 150 zc mi yoksa zat 150 mi alsam diye düşünüyorum. ve bursada mondiali en sağlam monte edip satan yer ve en iyi servis neresi yardımcı olursanız çok sevinirim.

şimdiden teşekkürler...
    :queen:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler