Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    bende bugun sınava girenlerdenim. valla sınav zaten cok basittide anlamak istediğim sınav yeri cok ilgincti
    nerdeyse herkes motoruyla gelmisti motor festivali var sandim..

bursada polisler motorcuların önüne atlayıp ehliyet sorarken burayı nasıl atlamıslar cok ilginc geldi...

ve her cesit motor vardı ya cruiser, scooter, maxi scooter , enduro, race hatta cross bile vardı ...

ben hala motor alamadım anasını satayim
    bu sene gecti artık onumuz kış

umutlarım subat ayına kaldı ama hala zat illada zat istiyorum....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    worldwideweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fiyatlar düşerse hep beraber alalım bende bugün sınava girdim, motor ve çevre

batuhan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı worldwideweb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adres için sagol dostum

Motosikleti
    dominar400ug
    Alıntı worldwideweb adlı üyeden alıntı Mesajı göster

acaba kışın kampanyalar olurda motor alımı için daha avantajlı duruma gelirmi?
    gecen kışı hatırlayan varmı??

kaskımı , montumu , eldiven ve dizligimi aldım ehliyetim 1 ay sonra elimde ama hala motorum yok

Alıntı kontgerilla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acaba kışın kampanyalar olurda motor alımı için daha avantajlı duruma gelirmi?
    gecen kışı hatırlayan varmı??

kaskımı , montumu , eldiven ve dizligimi aldım ehliyetim 1 ay sonra elimde ama hala motorum yok
    fiyatlar biraz oynar ama çok farkedicegine inanmıyorum ama şimdi alsanda motor sezonu en fazla 2 ay sonra kapanır garajda mı tutacaksın boşu boşuna hem önümüzde ki yaz başka modeller de gelir bence bekle daha iyi olur

whitewolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    beyler motor fiyatları düşmesi biryana bu ay içerisinde 250-300 dolar arası zam gelecek yeni bir vergi başlığı ismi altında.Haberiniz ola................

tuqruL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500

asker

Arkadaslar bu sezon sonu askere gıdıcem.Motoruma canım gibi baktım.henüz 3000 km'ye yeni basmak üzere..Sadece yazları bindim.Para ihtiyacım olucağını söylediler askerde.Yada ben tedbirli olmak istiyorum. Ve ben askerde iken kırmızı kızımla ilgilencek kimse yok.

Periyodik bakımları eksiksiz yapılmıştır. Satmak istiyorum. Zat alacaklar varsa içinizde temiz bi ikinci el'e ne dersiniz diyorum. 3,550 + plaka + gelicek zamlar la sıfır almaktansa ikinci el alırım düşüncesi olan varsa, motorumu görsün lütfen.

Msn den kapsamlı resim atabilirim.ilgilenenlerle orda görusebılıriz.

Msn : inblackdreams@hotmail.com fiyatta anlaşalım, gelin asker arkadasınıza yardım edin
    www.yenigitar.com - Msn : inblackdreams@hotmail.com - (0 Rh +) - MotogitariSt -

Motosikleti
    dominar400ug
    Alıntı tuqruL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bu sezon sonu askere gıdıcem.Motoruma canım gibi baktım.henüz 3000 km'ye yeni basmak üzere..Sadece yazları bindim.Para ihtiyacım olucağını söylediler askerde.Yada ben tedbirli olmak istiyorum. Ve ben askerde iken kırmızı kızımla ilgilencek kimse yok.

Periyodik bakımları eksiksiz yapılmıştır. Satmak istiyorum. Zat alacaklar varsa içinizde temiz bi ikinci el'e ne dersiniz diyorum. 3,550 + plaka + gelicek zamlar la sıfır almaktansa ikinci el alırım düşüncesi olan varsa, motorumu görsün lütfen.

Msn den kapsamlı resim atabilirim.ilgilenenlerle orda görusebılıriz.

Msn : inblackdreams@hotmail.com fiyatta anlaşalım, gelin asker arkadasınıza yardım edin

tugrul msni ne zaman aciyorsun bi haber verde bi konusalim bakalim şartlar uyarsa yabanciya gitmesin senin canavar

arkadalar ben hafta sonu yola çıkıyorum ve birşey sormak istiyorum köprüden veya otobandan geçerken polisler motorları durduruyorlar mı yoksa kask olmayanlarımı durduruyorlar genelde

tuqruL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    Alıntı kontgerilla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tugrul msni ne zaman aciyorsun bi haber verde bi konusalim bakalim şartlar uyarsa yabanciya gitmesin senin canavar

Sabah 10 dan sonra onlıne'm. Bi haftadır net bağlantım bozuktu.Onarıldı.Artık görüşebliriz.Aksam 8'e kadar iş yerındeyım. 9'dan sonrada ev de giriyorum.

Saygılar.
    www.yenigitar.com - Msn : inblackdreams@hotmail.com - (0 Rh +) - MotogitariSt -

Motosikleti
    ZAT 150
    arkadaşlar motoru 3000 ytl ye vereceğim.Yaptığım ve motorda olan özellikler ri daha önce yazdım forma.Hayırlı akşamlar

badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    arkadaslar malesef bende zat imi satiyorum. kasimda gidecem askere buyuk ihtimalle. motorum cok temizdir buradaki arkadaslar bilirler. arka lastik buyutuldu, debriaj balatasi ve fren balatasi degisti arkada givi 33 lt lik canta var. ben motor ile 1800 km uzun yol yaptim(kusadasi-trabzon) yaptim sitede var resimleri isteyenler olursa bana buradan ulasabilirler. fiyatida 2400. bu arada motor 6500 de
    msn e_bagbanci@hotmail.com

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    Yaf noluyoz, sitede ZAT kullanıcısı kalmıcak bu gidişlen

nereye kayboluyonuz millet daha ne km ler yapıcaz.. ama tabi insan zamanla büyütmek istiyo makinayı ama malesef imkanlar çercevesinde yapabildiğimizi yapmaya çalışıyoruz...

Motosikleti
    dominar400ug
    dostum arkadaslar askere gidiyomus
    biricik zatlarını da kimseye emanet edemiyorlar iyi bakılmaz bi kenara atılır diye
    bu yuzden sevimli dostlarına bakacak yeni sahipler arıyorlar
    ev hayvanı gibi oldu cümle

neyse iste bende sıfır zatı almada zorlandıgım için 2nci ele yoneldim
    simdilik tugrulun motoruyla flört ediyoruz. anlasırsak nufusuma alıcam

tugrul askere gitmeden yeni bir ailesi olsun (onun deyimiyle kızının) zatın

badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    zat im gidecek ama askerden gelince Hyosung gv250 Aquila veya gt250r almak istiyorum bakalim kismet. ama zat i hic unutmicam cunku ilk motorum. sevgilimden ayrilirken bu kadar uzulmedim

kel1971 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 MT

Cevap

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial MT 125 kaç beygir ?
    125 MT 5 KW YADA 7,5 BG GÖZÜKÜYOR NEDENLİ DOGRU BENDE BILMIYOM 125MT KULANICISI OLARAK

Alıntı TheRockula adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Bu Konu Başlığını Baştan Sona Kadar Okudum.
    ZAT 150 İçin Bütün Bilgier neler yapıla bilir ne yapmalıyız w.s.

Ama aynı özelliği 125 MT 2 için göremedim yaklaşık 20 Gün Önce Mondial 125 Le tanıştım 500 Km Yeni Ulaştım Motorumun Çekişinden w.s. den memnunum.
    Memnun olmadıklarım Frennler 1 Arka fren kampana sıkınca ön frenn gibi bi durma saglamıyor ön fireni sıktığımda ise kayma tehlikesi hatta motorun yatması ile karşı karşıya kalıyorum bunun yanında 2 kişi binildiğinde gelen sesi ve tümseklerde altını çarpmada var tabi.

Vee bu gün ilk kazamı yaptım Ön kaporta ölümündeki bölümü kırdım servisle görüştüm 50 YTL dediler bu gün istanbulda yerlerin sıklak motorun kayması ve benim süratimde tuz biber oldu resmen yine frenler.

Birazda 125 le ilgili teknik w.s. konularda bilgiler aktarırsanız çok serincem.
    1 MOTOR 125 CC
    2 BEYGIR OLARAK 7BG
    3 100 KM 3,5 LT BENZIN YAKAR TEK KIŞI
    4 ARKA FIREN TUTMAZ ( BALATA DEGIŞMESI GEREK BAŞKA KALITEDE)
    5 ALTI YERE YAKIN (SENDE GÖZLEMLEMIŞİN)
    6 ISLAK ZEMINDE KAYAR
    7 MAX HIZ: 80-85 KM
    8 MARŞ DINAMO KOMURU 1 YILDA GIBI BIR SUREDE BITIYOR
    9 AŞIRI BADALI YOLDA ARKA KASKI BOLUMU ALTAN KOPAR
    10 YAN AYAK KULANINCA YERDE BIRAZ YAMUK YAPINCA YAN YATAR MOTOR
    11 YAN YATMA SONUCU , BENZIN DEPO KAPAGINDAN BENZIN AKAR YERE
    12 ALTI YERE YAKIN OLMASI NEDENI İLE KUT KUT VURMA SONUCU AYAK BİRAZ YAMILIYOR
    13 SAĞI AYNA DABANDAN GEVŞEYINCE TA ÖN SINYAL BOLUMUNU SOKUP İCTEN SIKMAK GEREK
    14 ÖN FIREN KOLU COK SIKI?
    15 125 MT 150 HS MOTOR FARKI .PISTON CAPI 5 MM FARKLI
    16 İLK ZAMAN LAR ARKA AMATISORDE GICIRTI SESI GELIYOR

mehmetkilic31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial 150 zat
    zatın yakıtı: 1LT ile 25 km. maalesef ama cok yakıyo abi yaaa uzun yolda az yakabilir bu normalmi acaba??

bu arada ön camından ses gelen arkadaşlar ses bir noktadan değil.. sesi heryer yapıyor.yani plastikler birbirine sürtüyo.birini sustursan biri başlıyo..neyse benim motorda allaha şükür çıt yok

bahtiyar sen arkatekeri ön tekerin aynısımı yaptın iyi oluyormu bari??? tavsiye edeermisin

seytans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 HRC ;) - yamaha dragstar 650
    herkese slmm...
    sitenizi bi kaç gündür takip ediyoum aynen devam edin derim çünkü herkes birbirine yardım ediyo..bu çok güzel bişey..nese benide aranıza alırsanız sevinirim..he bide arkadaşlar bi organize ayarlayında bi yerlere gidelim piknik falan kazasız belasız günler..

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    Alıntı seytans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese slmm...
    sitenizi bi kaç gündür takip ediyoum aynen devam edin derim çünkü herkes birbirine yardım ediyo..bu çok güzel bişey..nese benide aranıza alırsanız sevinirim..he bide arkadaşlar bi organize ayarlayında bi yerlere gidelim piknik falan kazasız belasız günler..
    HOŞGELDİN SIKIŞ BİRYERE DOSTUM UMARIM KALICI OLURSUN
    [B]TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE [COLOR="DarkOrange"]ATATÜRK [/COLOR]YOKSA SAHTEDİR:cat:[/B]

Motosikleti
    ZAT 150
    bu sayfalarda rsim nasıl çıkarılıyor yardımcı olabilirmisiniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler