Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    evet dostlar başıma gelen bir olayı sizlerlen paylaşayım....

depomda 15 ytl yakıt olduğunu biliyordum... ama malesef artık yok..

sanırım benzin hortumum patlamış, daha inceleyemedim... :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Allah korumuşta neyseki yangın çıkmamış !

kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    dostum yazik olmus benzine be
    yalniz seyir halinde gelseydi bu basina pek iyi olmazdi sıcak motorun ustune benzin dokülmesi allah korumus valla
    neyse gecmiş olsun...

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    geçmiş olsun gerçekten ateşle bulumaması iii olmuş
    [B]TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE [COLOR="DarkOrange"]ATATÜRK [/COLOR]YOKSA SAHTEDİR:cat:[/B]

tuqruL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    Çok geçmiş olsun Nevzat abi .. Allah korumuş walla.
    www.yenigitar.com - Msn : inblackdreams@hotmail.com - (0 Rh +) - MotogitariSt -

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    teşekkür ederim dostlarım..

benziin hortumu yarılmış, bugün bir ara inceledim, eğer aktığını görseydim yere akıtmazdım biriklerdim elimden geldiğince, sabah bi baktım yerde haritasını gördüm benzinin geçtiği yerlerin...

valla benden size tavsiyem benzin hortumunu kaliteli bir hortumlan değiştirmeniz. ben kestim yarık kısmını attım. düzelltim ama en kısa zamanda sağlam bir hortum almak gerek...

standart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V3 arıyor ????
    arkadaşlar yağ akçırma olayına bir çözüm bulamadık hala kaçırıyo damlatma ötesi yani. Motoru istop ettikten sonra başlıyo şapır şapır damlamaya. 5-6 damla damlıyo sonra kesiliyo. Dolayısı ile de yolda fazlaca ısınıyo. Yok mu bir çözümü???

Servise 2 kere gittim 1 kere keçe bi kere de başka bişi deişti ama hala devam. Bu haftasonu uzun yol'a çıkıcaz hanım'la kısmetse ama böle olursa çıkmam. (Bunu yazarken aklıma karter geldi birde ona bakayım)
    İşin özü [B]VARMAK[/B] değil [B]YOLDA OLMAK[/B]'tır. :cat:

batuhan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun nevzat kardeş allah korumuş

worldwideweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nevZAT150 abi motorun için çok üzüldüm geçmiş olsun, arkadaşlar bende Mondial 150 ZAT almayı istiyorum ama babam onay verecekmi bilmiyorum. Üniversite için istiyorum, araç almak istemiyorum göze gelirim diye, şöyle ayağımı yerden kessin, biraz güvenli olsun, hafif olmasın, yani mondial olsun
    ve gideceğim yoldan bahsetmek istiyorum,

25km gidiş 25km geliş tek amacı bu olacak, fakat korkularım var düşmek gibi arkadan iteklenmek gibi, hayır o birşey değil şimdi ben silahlanıpmı sürsem motoru, arkamda korna basana bi kurşun tamamdır

worldwideweb bence en iysini yaparsın bende araba almayı düşünüyordum sonra bir deneyim şu motoru dedim 3 ay oldu aldığım ve mütiş keyifli . düşmekten veya arkadan itilmekten korkma sen ne kadar düzgün kullanırsan bu gibi olaylara pek raslamazsın ki ben daha hiç arkadan itilmek gibi bir olaya raslamadım ....

batuhan- haklısın dikkatli olmak lazım, arkadaşlar dün gece buradan motor resimlerinizi gösterdim babama ve neden almayalım dedi. Şimdi tek engel annem olacak kanatsız melek kaldı, onuda ayarladığım vakit motoruma kavuşuyorum. Ehliyet içinse aceleye gerek yok, ankarada kask takarsan problem olmuyor.

Yani yaşadığım yerde scooter yeni yeni piyasaya çıktı, çiçekcisi böcekcisi, aşığı tembeli, fakiri zengini, mondial mondial mondiaaal AL

leventuzunhasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500

yüksek oktanlı benzin???

Arkadaslar benim zat a ben cok uzun suredir yuksek oktanlı benzin koyuyorum ve en ufak bir sorun yok artı motor dusuk oktanlı kursunsuz bernzini koyunca daha bi pasiflesiyor gucten dusuyor varmı bu durumu acıklayabilicek kimse banada soledi usta koyma yuksek oktan die ama hiçbir sorun yok motor 11000 in uzerinde su anda...

Motosikleti
    NS300 Forza
    Alıntı worldwideweb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    batuhan- haklısın dikkatli olmak lazım, arkadaşlar dün gece buradan motor resimlerinizi gösterdim babama ve neden almayalım dedi. Şimdi tek engel annem olacak kanatsız melek kaldı, onuda ayarladığım vakit motoruma kavuşuyorum. Ehliyet içinse aceleye gerek yok, ankarada kask takarsan problem olmuyor.

Yani yaşadığım yerde scooter yeni yeni piyasaya çıktı, çiçekcisi böcekcisi, aşığı tembeli, fakiri zengini, mondial mondial mondiaaal AL
    Bence ilk önce alman gereken ehliyet olmalı.Bu şekilde motora binmek iyi olmuyor.Ben o hatayı yaptım çünkü. 19 nisan 2006 tarihinde motorumu aldım ama o dönemdeki ehliyet zamanını kacırdım. Bende kullanırım bir daha ki döneme kadar diyordum. Ama herkes motor alınca polisler ava çıktı haklı olarak. Genede dayanamdım kullandım motorumu çünkü motor kullananlar ne demek istediğimi anlayacaktır.Şu an ehliyetimi almış bulunuyorum ama tam 15 agustos 2006 ya kadar bekledim ehliyeti. Bu arada bir defa polis durdurdu beni tam da ehliyet direksiyon sınavına 5 gün kala. Motoru baglayacağız ceza yazacagız dediler. Bu arada mont, kask, b sınıfı ehliyet, motor benim üstüme ve ruhsatı her seyi tam ama A2 eksik. Basladım polise durumu mu izah etmeye ama laf anlatamıyorum. Ben biraz daha yalvarınca nasıl olduysa insafa geldi ve beni bıraktı. O günden sonra motora hiç binmedim. Taki ehliyet elime geçinceye kadar. Ama asıl sebeb bu olmamalı tabi ehliyetsiz kullanmak her durumda senin dezavantajına olacaktır arkadasım Tekrar söylüyorum motorlar bir yere kaçmaz. Sonrada alabilirsin belki yaz mevsimini kacıracaksın ama Önce ehliyetini al, inşallah yaş problemi yoktur.

Arkadaşlar Selam Hepinizin Yolu şimdiden Açik Olsun Bende Bir Ara Zat 150 Almayi Dusundum Cok Tereddutte Kaldim Zat 150 Mi Alayim Yada Daha Iyi Bir Sey Mi Alayi Diye Siz Bu Motoru Tavsiye Edermisiniz Bana Beni Yari Yolda Birakirmi Sonucta Calisan Kisileriz Benim Tek Sikimlik Bir Kursunum Var Bana Yardimci Olurmusunuz

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Geçmiş olsun NevZat gerçekten tehlikeli bir durum.

Bir önceki sayfada okudum da 120km yapmaz diyorlardı.İbre yanlış göstermediyse 130km hızı gördüm.Bir daha o sürate bu motorla çıkmayı düşünmüyorum ama gördü yani.

Alıntı kara şimşek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Selam Hepinizin Yolu şimdiden Açik Olsun Bende Bir Ara Zat 150 Almayi Dusundum Cok Tereddutte Kaldim Zat 150 Mi Alayim Yada Daha Iyi Bir Sey Mi Alayi Diye Siz Bu Motoru Tavsiye Edermisiniz Bana Beni Yari Yolda Birakirmi Sonucta Calisan Kisileriz Benim Tek Sikimlik Bir Kursunum Var Bana Yardimci Olurmusunuz
    Belki bu email sana yardımcı olur.
    ------------------------------------------------------------------------------------------

İbrahim kardeşim,
    Öncelikle bende zat 150 ile işe gidip geliyorum, dış alımlarımada motorumla gittiğim için günlük 50 ila 60 km yol
    yapıyorum.ZAT 150 buiş için keyifli ve ideal bi motor.Ancak biz ZAT 150 yi yeniden yapılandırdık.kestirmeden anlatırsak
    150 zat alırsan öncelikle şunların mutlaka yapılması lazım
    Arka fren balatası, debriyaj balatası, triger kayışı ve 2000 bakımda gaz teli bunlar çok pahalı olmayan harcamalar.
    Ancak bunlar yapılınca çok keyifli bi motor haline dönüşüyor.Nette yazılan bütün sorunların kaynağı bunlar.
    Gerisi hikaye.Buradan satın alma konusuna gelince
    sana iki teklifim var 1-istersen motoru bu modifiye işlemlerini burada yaptırarak seni Ankaraya doğru yocu ederiz. 2-Ya da
    ankaradaki sana en yakın servisten teslim almanı sağlarız.
    Görüşmek üzere;
    Ayhan AKARSU

----- Original Message -----
    From: ibrahim erdemir
    To: sevpa@sevpa.net
    Sent: Wednesday, August 23, 2006 11:19 PM
    Subject: merhaba

Merhaba,

ben üniversite öğrencisi olma yolunda ilerleyen birisiyim, extradan kendi gelirim var, konuya gelelim. http://www.motosiklet.net sitesinde zat150 kullanan herkes sizden bahsediyor ve ismet usta kimse maşallah internette geziyor ismi ,

Ben Ankara Gölbaşında yaşıyorum, üniversiteye gidiş yolu ortalama 30km yani git gel 60km, sizce 150zat buna uygunmudur, ve motorumu sizden satın almak istiyorum, bu konuda' da yardımcı olmanızı istiyorum,

İyi Günler
    İbrahim Erdemir.

Alıntı worldwideweb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki bu email sana yardımcı olur.
    ------------------------------------------------------------------------------------------

İbrahim kardeşim,
    Öncelikle bende zat 150 ile işe gidip geliyorum, dış alımlarımada motorumla gittiğim için günlük 50 ila 60 km yol
    yapıyorum.ZAT 150 buiş için keyifli ve ideal bi motor.Ancak biz ZAT 150 yi yeniden yapılandırdık.kestirmeden anlatırsak
    150 zat alırsan öncelikle şunların mutlaka yapılması lazım
    Arka fren balatası, debriyaj balatası, triger kayışı ve 2000 bakımda gaz teli bunlar çok pahalı olmayan harcamalar.
    Ancak bunlar yapılınca çok keyifli bi motor haline dönüşüyor.Nette yazılan bütün sorunların kaynağı bunlar.
    Gerisi hikaye.Buradan satın alma konusuna gelince
    sana iki teklifim var 1-istersen motoru bu modifiye işlemlerini burada yaptırarak seni Ankaraya doğru yocu ederiz. 2-Ya da
    ankaradaki sana en yakın servisten teslim almanı sağlarız.
    Görüşmek üzere;
    Ayhan AKARSU

----- Original Message -----
    From: ibrahim erdemir
    To: sevpa@sevpa.net
    Sent: Wednesday, August 23, 2006 11:19 PM
    Subject: merhaba

Merhaba,

ben üniversite öğrencisi olma yolunda ilerleyen birisiyim, extradan kendi gelirim var, konuya gelelim. http://www.motosiklet.net sitesinde zat150 kullanan herkes sizden bahsediyor ve ismet usta kimse maşallah internette geziyor ismi ,

Ben Ankara Gölbaşında yaşıyorum, üniversiteye gidiş yolu ortalama 30km yani git gel 60km, sizce 150zat buna uygunmudur, ve motorumu sizden satın almak istiyorum, bu konuda' da yardımcı olmanızı istiyorum,

İyi Günler
    İbrahim Erdemir.

bılgıler ıcın cok tesekkur ederım baska fıkır verebılecek arkadaşlardan bılgı beklıyorum

whitewolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    arkadaşlar ben motorumu eşimin rahatsızlığı nedeni yüzünden satmak zorundayım.Motorda alarm-metzeller lastik-motrcu montu-kask-motor brandası ve artı 4 kolonlu cd mp3 vcd çalarlı müzük sistemi ile beraber verilecektir.İSTEDİĞİM ÜCRET 3.300 YTL.YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
    SAYGILARIMLA

kOLONLAR İÇİN ÖZEL KOLON KUTULARI YAPTIRDIM SİYAH RENKTE YAN KAPAKLARIN OLDUĞU YERE MONTELİDİR.AYRICA YANLARDA VE ÖN CAMDA ÇIKARTMALAR MEVCUTTUR.ÖN CAM VE ÖN CAMURLUKTA KİSMİ SİYAHA BOYTILMIŞTIR.ÇIKARMALAR EJDERHA RESMİDİR.KISACASI ONA KENDİ ÇOCUĞUM GİBİ BAKTIM.SON OLARAKBİLİRSİNİZ BU ARTILARIN HEPSİ PARA VE UĞRAŞI İSTER UMARIM BANA HAK VERİRSİNİZ.İSTEYEN BANA 0538 878 66 63 CEP NUMARAMDAN ULAŞABİLİR.MOTORUM HENÜZ 1800 KM.DEDİR.

şu sevpanın açık adresi sırgibi gizleniyor ya vallahi bravo .....herkes sevpadan bahsediyor açık adresini kimse bilmiyor veya bilen yazmıyor ... bende motor satışı varsa sevpadan alayım dedim adresini bulamadım başka biryerden aldım .. eylül 1 de 150 km yola gidecem danışmak eksiği varsa yaptırmak istiyorum açık adresi bilen varsa yazsın

ehliyet konusuna gelince bende ehliyet yok 3 aydır kullanıyorum ama ve uzun yola çıkıcam inşallah otoban ve köprüden geçerken yakalanmam bu arada yarın sınava girecek olan arkadaşlara başarılar ...

Alıntı kara şimşek adlı üyeden alıntı Mesajı göster

temiz kullanıcaksan süper motor çok rahat edersin ufak tefek şeylerin dışında hiç sorun çıkarmaz ama dersen ki pizzacılar gibi kullanırım motoru tavsiye etmem .... daha iyi birşey istiyorsan da 10.00 mil. gözden çıkarıcaksın buda şu demek 3.500 bu paraya 150 zat süper bir motor

SEVPA.

Adres:Kayışdağı Caddesi No:35 - Küçükbakkalköy / Kadıköy - Istanbul

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler