Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ersankuneri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150 siyah
    selam hosgeldın vytamyn..nerede ikamet edıyosun ben ortakoydeyım goruselım yakınsan...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    arkadaslar bise sorcam !!!

bu zatın gece farları nasıl yolu dogru düzgün aydınlatıyormu??
    bide gaza basınca uzun farlar yanar gibi oluyormu ?
    açıkçası farlari sizi tatmin ediyor mu ????
    simdiden tesekkürler...

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Benim motorun üstünde orjinal farları var gece çok yolculuk yaptım hiç bir sorun yaşamadım.Gayet yeterli aydınlatıyor.gaza basınca uzunlar yanar gibi bi durum da hiç fark etmedim.

standart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V3 arıyor ????
    Gaza basınca uzunlar yanar gibi bi durum oluyorsa akü'den dir. Bir kontrol ettir.

bende memnumum gece kullandım bir sorunla karşılaşmadım. Ancak beyaz ışık veren ampüllerle değiştireceğim en kısa zaman sanıyorum zühtüpaşa yapmıştı zamanında!!!

bu arada

ZAT150'si olanlar olarak bir buluşma düzenlendi mi daha önce

birde b sayfanın müdavimleri dieblieceğim

armegeddon

deamon

nerdeler haberi olan var mı?
    İşin özü [B]VARMAK[/B] değil [B]YOLDA OLMAK[/B]'tır. :cat:

Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Daha önce zat150 si olanlar buluşma düzenledi.Yine düzenlenir.

batuhan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaşlar motor çalışırken farları açtıgınızda akü göstergesi yarıya inmesi ve motor yürüdügünde akü göstergesi nin tekrar yükselmesi normal bir durum mu

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    arkadaşlar kusura bakmayın, bayadır giremiyordum..

yeni katılan arkadaşlarımız olmuş, çok sevindim. sizlerinde bilgilerini ve tecrübelerinizi okuyacağım... bilgi paylaştıkça artar..

inş istanbullular olarak toplanabilirsiniz.... bende izmirden resimlerinize bakarım artık.

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    Alıntı batuhan- adlı üyeden alıntı
    merhaba arkadaşlar motor çalışırken farları açtıgınızda akü göstergesi yarıya inmesi ve motor yürüdügünde akü göstergesi nin tekrar yükselmesi normal bir durum mu
    gayet normal bir durum yürümesine gerek yok orta sehpada gaz ver gene yükselir aklına bişey gelmesin yeni katılan arkadaşlar hepiniz aramıza hoş geldiniz bende kadıköydeyim bu arada

Alıntı FutureShock adlı üyeden alıntı
    Daha önce zat150 si olanlar buluşma düzenledi.Yine düzenlenir.
    valla o hatayı ben yaptım hatalarımı tekrarlamam sonra gelmeyenler siteyede girmiyo siteye zarar veriyormuşum izlenimine kapıldım
    [B]TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE [COLOR="DarkOrange"]ATATÜRK [/COLOR]YOKSA SAHTEDİR:cat:[/B]

Motosikleti
    V3 arıyor ????
    ee armageddon sen hangi servise gidiyorsun bi ara yanına gelsem yardımcı olur musun?

deamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    Alıntı standart adlı üyeden alıntı
    Gaza basınca uzunlar yanar gibi bi durum oluyorsa akü'den dir. Bir kontrol ettir.

bende memnumum gece kullandım bir sorunla karşılaşmadım. Ancak beyaz ışık veren ampüllerle değiştireceğim en kısa zaman sanıyorum zühtüpaşa yapmıştı zamanında!!!

bu arada

ZAT150'si olanlar olarak bir buluşma düzenlendi mi daha önce

birde b sayfanın müdavimleri dieblieceğim

armegeddon

deamon

nerdeler haberi olan var mı?
    Valla sayfanın müdavimi sayılmam, arada bir uğrayıp okuyorum yazılanları. Sağolsun eskiler baya bir yardımcı oluyorlar yeni arkadaşlara.

Vaktiyle bir buluşma düzenlemiştik geçen sene bu zamanlarda sanırım ama katılım olmamıştı. Zaten sitenin yeni kurallarına göre sanırım öyle hadi şurda buluşalım tarzı buluşmalar geziler yasaklanmış. Neyse eğer talep olursa msn'den görüşürüz.
    Yeryüzünün sonuna gittim Suların sonuna gittim Gökyüzünün sonuna gittim Dağların sonuna gittim Arkadaşım olmayan birşey bulamadım Navajo Atasözü

Motosikleti
    ZAT 150
    Alıntı standart adlı üyeden alıntı
    ee armageddon sen hangi servise gidiyorsun bi ara yanına gelsem yardımcı olur musun?
    ben ümraniye özeliş motora gidiyorum çokta memlunum gelirsen yardımcı olurum tabi ne demek ersanefe2002 msn dende görüşebiliriz ok

standar burdayız kimsenin bir yere gittiği yok allah esirgesin biraz işyoğunluğundan sizlerden uzak kaldım sadece bu buralardayım yani aklınıza bişey gelmesin hemide tam tekmil
    [B]TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE [COLOR="DarkOrange"]ATATÜRK [/COLOR]YOKSA SAHTEDİR:cat:[/B]

Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    ARMAGEDON hayırdır yav daha önce toplandığınızı biliyorum ben gelememiştim ama sonra gelemeyen siteye neden girmiyo nasıl bi zarar bu anlamadım valla

toni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X City 2013
    Arkadaşlar Mondial 150 zat tipi motorsiklet modeli Tr de başka modellerde yok diye böbürlenirken Şahsuvaroğlu JC 150 TA Maxi ismiyle getirmiş aynısını vatana millete hayırlı olsun .Bence fenada olmamış hiç olmassa yedek pafrça konusunda sadece ugura bağlı kalmayız .Bu motosikleti Firma 3250 Ytl den satışa sunmuş.Sitesinde henüz resmi yok bende bugünki posta gazetesinde gördüm.Bu konudaki yorumlarınız nedir sizce iyimi yoksa kötümü olmuş?..Selam ve sevgiler.Bu arada dün farkettim göstergeler bi anda kırmızılaşmış neden kaynaklanıyor olabilir servise gitmeden halladebilirmiyim?

entellektüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Zat 150 Yakında Yamaha 1200 cc Chopper
    Arkadaşlar; Mondial Zat 150 Aslında Jincheng JC 150 T ve TA modelidir. Tabii ki Şahsuvaroğlu da getirdi ise aynı modeli Bu iyidir. Rekabet olacak demektir. Rekabetler tüketici için yararlıdır. Düşünsenize servisler müşteri ağını muhafaza etmek için hizmet kalitelerini düzenleyecek. Uğur da rakibine pazar kaptırmamak için kalitesini daha da yükseltecek. Şahsuvaroğlu firmasıda pazardan pay almak için daha kaliteli ve yapılmayanı yapmaya çalışacak. Bu da en çok bize yarayacak. Eskiden sigara ve içki sektöründe sadece Tekel vardı. Mecburen Beğensende beğenmesende almak zorundaydın. Şimdi ise envai çeşit mal var beğendiğini hesaplı olanını alıyorsun. Motosiklet piyasında da şu an at izi it izine karışık bir durumda... Önüne gelen Motosiklet ithal ediyor. Bu durumda da Tabii ki sistemli çalışan bayii ve servis ağını iyi kuranlar pazardan en iyi yeri kapıyorlar. Şimdi rakip çıkınca bizler daha kıymetli olacağız. Özellikle servisler açısından. Bakalım Bu firma neler yapacak? Garanti dönemini nasıl karşılayacak? izleyeceğiz ve göreceğiz. Tekelleşmeler her zaman tüketici aleyhinedir. Ama Rekabet her zaman tüketiciye yarar.
    [B][I][COLOR="Red"]Yanlışlarıyla Mutlu olanları, Doğrularınızla Rahatsız etmeyiniz...[/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    ZAT 150
    Alıntı FutureShock adlı üyeden alıntı
    ARMAGEDON hayırdır yav daha önce toplandığınızı biliyorum ben gelememiştim ama sonra gelemeyen siteye neden girmiyo nasıl bi zarar bu anlamadım valla

yaw bana öle geldi yada arkadaşların çeşitli nedenlerden dolayı siteye girmediklerini farkettim ama bu gezi olayından sonra olması rastlantımıdır bilemiyorum gezi olayından sonra biraz sitem ettim etmedim değil ama okadarda hakkım olduğuna inandığım için ettim zira ben arkadaşlar istedi diye böle bir gezi organize ettim kendi fikrimde değildi bu üstelik geziden 3 hafta önce motorumu bağlatmama rahmen gene ehliyetsiz bir şekilde geziye geldim ama gezi den sonra bazı arkadaşları ne sitede nede msnde görmez oldum örnek istersen pompicik ben kimseye kırgın veya kızgın değilim açıkçasını sölemem gerekirse bu arkadaşların siteye girmemesine üzüldüğümden dolayı siteye zararmı veriyoruz falan gibi laflar ettim buraya yazan en yeni arkadaşın bile tecrubelerine ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum hepinize saygılar olay böle açmak gerekirse

Alıntı toni adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar Mondial 150 zat tipi motorsiklet modeli Tr de başka modellerde yok diye böbürlenirken Şahsuvaroğlu JC 150 TA Maxi ismiyle getirmiş aynısını vatana millete hayırlı olsun .Bence fenada olmamış hiç olmassa yedek pafrça konusunda sadece ugura bağlı kalmayız .Bu motosikleti Firma 3250 Ytl den satışa sunmuş.Sitesinde henüz resmi yok bende bugünki posta gazetesinde gördüm.Bu konudaki yorumlarınız nedir sizce iyimi yoksa kötümü olmuş?..Selam ve sevgiler.Bu arada dün farkettim göstergeler bi anda kırmızılaşmış neden kaynaklanıyor olabilir servise gitmeden halladebilirmiyim?

gösterge ışıkları benimde gitmişti sadece kırmızı kadranlar yanıyordu bir ara sonra kendi kendine tekrar geldi birkaç kez tekrarladıktan sonra en son bir geldi birdaha gitmedi inşaallah seninde öle olur

Motosikleti
    V3 arıyor ????
    arkadaşlar yeni hali ile forum kurallarını okudum

buluşma topiği açılabilir ancak kısıtlama getirilemez sonucuna vardım yani
    ZAT150'si olanlar ve olmayanlar şeklinde.. sizde bir okuyun da yanlışlık yapmayalaım.

armageddon: haftasonu cumartesi mesela gelme ihtimalim yüksek görüşmek üzere.

daemon: abi ilk sayfalardan beri varsın yemezler

Aynı modelden gelmesi bence + avantaj olur kullanıcılar için.. bunun anlamı yedek parça için bekleme süresinin kısalması + servis kalitesi + işçilik kalitesi gibi kriterleri direkt etkiler...

buluşma için haber bekliyorum.

bu arada bu sabah biraz geç kaldım yolda 90km/h gördüm bir daha çıkmam sizde çıkmayın arkadaşlar...

ersankuneri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150 siyah
    arkadaslar bende gezilere cok gelmek ıstıyorum ama işim dolayısıyla hafta sonları calısıyorum o yuzden hafta arası ızın kullanıyorum genelde pazartesi bana uyacak bırı varsa katılırım..yaz bıtmeden yapalım bişeler...

FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    yok abi bu mondialler bni sarmıyor

kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    sende nerden cıktın bws
    kenarda durda ezilme

Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Alıntı ARMAGEDON adlı üyeden alıntı
    yaw bana öle geldi yada arkadaşların çeşitli nedenlerden dolayı siteye girmediklerini farkettim ama bu gezi olayından sonra olması rastlantımıdır bilemiyorum gezi olayından sonra biraz sitem ettim etmedim değil ama okadarda hakkım olduğuna inandığım için ettim zira ben arkadaşlar istedi diye böle bir gezi organize ettim kendi fikrimde değildi bu üstelik geziden 3 hafta önce motorumu bağlatmama rahmen gene ehliyetsiz bir şekilde geziye geldim ama gezi den sonra bazı arkadaşları ne sitede nede msnde görmez oldum örnek istersen pompicik ben kimseye kırgın veya kızgın değilim açıkçasını sölemem gerekirse bu arkadaşların siteye girmemesine üzüldüğümden dolayı siteye zararmı veriyoruz falan gibi laflar ettim buraya yazan en yeni arkadaşın bile tecrubelerine ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum hepinize saygılar olay böle açmak gerekirse
    İlginç valla ama ben zannetmiorum ya böyle bişeyden dolayı arkadaşların koptuklarını.Hem sen neden kendini suçluyorsun ki? Tesadüftür yav

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler