Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    Badabat +2500000000000000000000000000000000000000000000000 0000000
    [B]TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE [COLOR="DarkOrange"]ATATÜRK [/COLOR]YOKSA SAHTEDİR:cat:[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CartaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150 mondial
    OPBALAAAAA !

Ne oldu ki yaww ?
    [COLOR="DeepSkyBlue"]üçtashashoşhofaş[/COLOR]

Zat 150 Hakkinda Herşey

Arkdaşlar bu motor hakkında benden her şeyi dinleyebilirsiniz
    altı yere çok yakın kasis çokur vb bozuk yollarda çok dikkat edin özellikle iki kişi iseniz daha da dikkatli olun virajlarda geniş açılı dönüş yapabilen bu motorla kesinlikle yavaş gidin ilk iki günlük kullanımdan sonra bütün civatalarını sıkın özellikle egzoz civataları düşüyor benzin ve hava hortumları kesinlikle dandik ve çürük kontrol edin eli tornavida tutanlar tavsiyem bu makinayı kitapcığını elinize alıp kendinizin bakmasıdır servis hikaye zaten servis kapısına vardıysanız oradan bir daha uzaklaşamazsınız sürekli yağ eksiltiyor kontrol edin ben bu makina ile 7000 km yaptım şu an bütün hortumlar ve kelepceler değişti benzin otomatiği var kontağı açınca tıklayarak ses veriyor benzininiz pis ve karbiratöre tıkanma yapmışsa bu otomatik sürekli benzin pompalıyor fazla benzinde tahliyeden dışarı atıyor bu sizin aklınıza ilk önce benzin komprösösr arızası gibi gelebilir olay karbratör temizliğidir bundadan da servisler kaçıyor neden mi? karbratörü sökmek için arka yan paneller ve koltuk tamamaen çıkması gerek buda 40 elli vida demektir bu motorun gösterişine aldanıp uzun yolu tercih etmeyin rezil olursunuz kısa mesafelerde dikkatli kullanıp kendiniz yağ benzin karbratör hava filitresi vb bakımları yapabiliyorsanız paranız cebinize kalır ha birde şunu söylemem gerekiyor murat 124 veya serçe kadar benzin yakar bilesiniz

selam arkadaşlar ben yeni katıldım zatçılara . bi arakadşın borcu vardı karşılığında aldım zat ı bakalım iyi mi etmişim kötü mü göreceğiz . araç 950 km de motoru bilenden aldım ama neler yapmam lasım ilk etapda bakımı. arabalardan anlarım da motoru ellemedim daha hiç . korktumö hakketten . ufak bakım ve değişimler için irtibata geçebileceğim arkadaş varsa memnun olurum bi iki ufak tavsiye bi kaç püf nokta . herkese teşekkürler . ve iyi sürüşler. ayrıca sitenin sohbet seviyesi çok yüksek bundan da çok memnun oldum .tekrar teşekkürler

Motosikleti
    ZAT 150
    işte şile gezisi arkadaşlar hüzünüyle sevinciyle gelende gelmeyende sağolsun

badabat dostum ve ben kas yok die laf vurmayın sakın orda durmuştuk tımammıııııı bu arada badabat arkadaşıma yine yine teşekkür etmek istiyorum arkadaşlığı ve dostluğundan ötürü tşk tşk tşk

buda artcım eheheh
    [B]TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE [COLOR="DarkOrange"]ATATÜRK [/COLOR]YOKSA SAHTEDİR:cat:[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    harikasınız beyler... tebrikler

badabad, dostum tebrik ederim seni... dediiğini yaptın yolllardasın...

Motosikleti
    ZAT 150
    Alıntı İSTİNYE MOTOR LTD ŞTİ adlı üyeden alıntı
    Merhaba 150 Zat Kullanicilari Her Türlü Sorulariniz Için 212 229 54 97
    İSTİNYE MOTOR HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN DİYE YAZMISSINIZ ARDADIĞIMDA TELEFONA ÇIKAN ARKADAŞA ZAT 150 YAĞ TAHLİYE KAPAĞI SORACAK OLDUM DİREK ALDIĞIM CEVAP BURDAKİ HERKEZİN İŞİ VAR OLDU GENEDE DİRENDİM VARMI ZAT 150 YAĞ TAHLİYE KAPAĞI DEDİM YOK OLDUĞUNU ZANNETMİYORUM FALAN GİBİ CEVAPLAR ALDIM HER TÜRLÜ SORULARINIZ DEDİĞİNİZDE BUNU KASTTETMEDİNİZ HERALDE

badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    Alıntı nevZAT150 adlı üyeden alıntı
    harikasınız beyler... tebrikler

badabad, dostum tebrik ederim seni... dediiğini yaptın yolllardasın...
    dostum cuma sabaha karsi trabzona dogru yola cikacam asil yolculuk cuma basliyo yani

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    Alıntı ARMAGEDON adlı üyeden alıntı
    İSTİNYE MOTOR HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN DİYE YAZMISSINIZ ARDADIĞIMDA TELEFONA ÇIKAN ARKADAŞA ZAT 150 YAĞ TAHLİYE KAPAĞI SORACAK OLDUM DİREK ALDIĞIM CEVAP BURDAKİ HERKEZİN İŞİ VAR OLDU GENEDE DİRENDİM VARMI ZAT 150 YAĞ TAHLİYE KAPAĞI DEDİM YOK OLDUĞUNU ZANNETMİYORUM FALAN GİBİ CEVAPLAR ALDIM HER TÜRLÜ SORULARINIZ DEDİĞİNİZDE BUNU KASTTETMEDİNİZ HERALDE

reklam kokan hareketler bunlar !
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

İSTİNYE MOTOR LTD ŞTİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ARMAGEDON adlı üyeden alıntı
    MERHABA MESAJINI OKUDUM TAM OLARAK SORUNUNUN NE OLDUĞUNU ANLAMADIK SANIRIM SİZİN ARADIĞINIZ SIRA YETKİLİ KİŞİLER YEMEKTEYDİ BU YÜZDEN BU DURUM ORTAYA ÇIKTI
    ÖNCELİKLE YAĞ TAHLİYE KAPAĞI DİYE BİR PARÇA YOK YAĞ TIPASI VAR ONDA MI BİR PROBLEM VAR ACABA YADA TAM OLARAK SORUNUNUZU BANA AÇABİLİRMİSİNİZ YADA BENİ DİREK OLARAK ARASANIZ BEN SİZE YARDIMCI OLABİLİRİM HAKAN YILDIRGAN 212 229 54 97

Motosikleti
    ZAT 150
    [QUOTE=İSTİNYE MOTOR LTD ŞTİ]MERHABA MESAJINI OKUDUM TAM OLARAK SORUNUNUN NE OLDUĞUNU ANLAMADIK SANIRIM SİZİN ARADIĞINIZ SIRA YETKİLİ KİŞİLER YEMEKTEYDİ BU YÜZDEN BU DURUM ORTAYA ÇIKTI
    ÖNCELİKLE YAĞ TAHLİYE KAPAĞI DİYE BİR PARÇA YOK YAĞ TIPASI VAR ONDA MI BİR PROBLEM VAR ACABA YADA TAM OLARAK SORUNUNUZU BANA AÇABİLİRMİSİNİZ YADA BENİ DİREK OLARAK ARASANIZ BEN SİZE YARDIMCI OLABİLİRİM HAKAN YILDIRGAN 212 229 54 97
    [/QU

TŞK AMA SORUNUMU HALLETTİM YAĞ BOŞALTABİLİCEĞİMİZ KAÇTANE TIPA VEYA KAPAK HERNEYSE KAÇTANE VAR 2 ADET BUNLARDAN BİRİ ANLAŞILAMAYACAK BİRŞEY YOK BENİM SİZİ KÖTÜLEMEK VEYA SÖZÜNÜZÜN ARKASINDA DURMADIĞINIZI İSPATLAMAK GİBİ BİR NİYETİM YOK ZATEN BURDA BENİM YAZDIKLARIMA CEVAP VERMENİZ BİLE SÖZÜNÜZDE DURDUĞUNUZUN İSPATI AMA BÖLE BİRŞEY YAŞADIM VE PAYLAŞTIM SİZİ ARADIĞIM GİBİ ÜMRANİYE ÖZEL İŞ MOTORUDA ARADIM SİZE SORDUĞUM GİBİ ONLARADA SORDUM ELLERİNDE OLDUĞUNU BİR ARA UĞRAYIP ALABİLECEĞİMİ SÖLEDİLER BİR SORUYU ANLAMAK İÇİN ÖNCE DİNLEMEK GEREKİR CEVABI BİLİYOSANIZ SORUNUNDA YANLIŞ OLDUĞUNU ZATEN ANLARSINIZ SİZİN YAPTIĞINIZ GİBİ DEDİĞİM GİBİ PİREYE KIZIP YORGAN YAKILMAZ BEN DEMİYORUMKİ İSTİNYE MOTOR ŞÖLE BÖLE DİYE AMA TELEFONDAKİ ARKADAŞ NEREDEYSE TELEFONU SURATIMA KAPATACAKTI YANİ DEMEK İSTEDİĞİM SİZ BURDA BİR UĞRAŞ VERİYORSUNUZ BİR ŞEYLERE ÇABALIYORSUNUZ AMA ORDA BİR KİŞİ BUNU BOŞA ÇIKARTMAYA YETİYOR İYİ ÇALIŞMALAR

Motosikleti
    yaw arkadaslar birakin bunlari trabzon yolcusu kalmasin bu gece saat 5 te yola cikiyorum.istanbul-trabzon arasi 1100 km bol bol resim cekecem ins bir sorun cikmaz en yakin zamanda resimleri buraya yollicam simdiden kazamiz mubarek olsun
    buarada armagedon dostuma cok tesekkurler ediyorum guzel bir gezi yaptigimiz icin

Motosikleti
    ZAT 150
    Alıntı badabat adlı üyeden alıntı
    yaw arkadaslar birakin bunlari trabzon yolcusu kalmasin bu gece saat 5 te yola cikiyorum.istanbul-trabzon arasi 1100 km bol bol resim cekecem ins bir sorun cikmaz en yakin zamanda resimleri buraya yollicam simdiden kazamiz mubarek olsun
    buarada armagedon dostuma cok tesekkurler ediyorum guzel bir gezi yaptigimiz icin
    allah kazasız belasız gitmek nasip etsin kardeşim kendine çok dikkat et iyi haberlerini bekliyoruz kendimiz olamasakta kalbimiz seninle resimleri bekliyoruz ama önce kendin bir sağ salim git onu daha çok istiyoruz resimleri atarsın yolun açık olsun çıkmadan sağlam bir gözden geçir makinenin sağını solunu falan gevşekleri falan varsa sık kendine iyi bak ve habersiz bırakma tekrar yolun açık olsun

Motosikleti
    badabat kardeş, yolun açık olsun, tekerin yerde kafan havada olsun.

böyle seyahatlere çıkanları gerçekten takdir ediyorum, ümmet dayı mt125 le bile 41.000km yaptıktan sonra zat150 ile neler yapılmaz ki?
    B00_74

mehmetkilic31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial 150 zat

yolun açık olsun

Motosikleti

ara yoklama, zatlar kaç km de?

eveeet yoklama zamanı, bakalım kimler geziyor kimler yatıyor.

zat'larınız kaç km ye geldi?

benimki 4.950 km de...
    B00_74

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    dostum benimki 16,058 km de pek kullanmıyorum artık...

Suzuki V-Strom kulllanıyorum şu aralar.. (650 lik bir enduro-race kırması bir makina) çok alıştım inş.. askerden gelince daha deli bir makinayı zapt etmeye çalışıcam... BMW - 1200 RT hedefim ama olmadı VFR800 olur inş ama yanında çantaları olması en büyük isteğim....

ahhh şu günler nezaman geçicek ömrümden 3 yılı sadece hedeflerimdeki motorumu almak için harcayacağım.. ayıptır söylemesi yemicem, gezmicem alıcam.... .. ..

eee sizin idealinizdeki ve sahip olmak istediğiniz makineleri de anlatın biraz... ...

Motosikleti
    arkadaşlar trabzondayım dun gece geldım süper bi yolculuktu pazartesı gunu resımlerle bırlıkte herseyı yazıcam bana destekolan herkese tesekkur edıyorum

Motosikleti
    ZAT 150
    [QUOTE=badabat]arkadaşlar trabzondayım dun gece geldım süper bi yolculuktu pazartesı gunu resımlerle bırlıkte herseyı yazıcam bana destekolan herkese tesekkur edıyorum[/QUOTkardeş sağsalim gittiğine sevindim eee gittiğine göre şimdi sıra resimlerde eklede bi kurtlarımızı dökelim

benim makine 12000 km de

CartaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150 mondial
    arkadaşlar trabzondayım dun gece geldım süper bi yolculuktu pazartesı gunu resımlerle bırlıkte herseyı yazıcam bana destekolan herkese tesekkur edıyorum
    kardeş maşallah. Yolculuğunu başarıyla tamamladığın için çok sevindim.

benim motor 1010 km de ehliyeti bi alayım. nasıl arttırcam kmyi bi bilseniz.
    [COLOR="DeepSkyBlue"]üçtashashoşhofaş[/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler