Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    ya birşey dikkatimi çekti,

zat150'yi satan direkt burgman alıyor.

bu zat150'nin iyisi burgman demek mi oluyor ?

öyleyse zat150 hiç de kötü bir makina değil.....

bu arada önümüzdeki hafta içi izinliyim, istanbul içi kilyos, kavaklar vs. takılacam. eklenmek isteyen olursa keyifle....
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    dostum ister inan ister inanma mondial bayisinde bile yanina burgman koyuyorlar cünkü baska makineler yaninda sönük kaliyor
    bende önce zat sonra burgman almayi dusunuyorum

Herkese selamlar.
    Yaklaşık 3 aydır kullandığım siyah 150 ZAT'ımı nişanlımın yoğun baskıları nedeniyle, istemeyerekte olsa sattım. Bu kısa sürede yaşadıklarımı sizlerle paylaşmak istiyorum.
    1) Belki çok uzun bir süre kullanmadım ama bu süre zarfında motorsikletimle ilgili hiçbir sorun yaşamadım.
    2) Diğer çin malı motorların durumunu bilmiyorum ama 150 zat hem görüntü hem de konfor açısından gayet tatmin edici.
    3) Verilen parayı son kuruşuna kadar hakettiğini düşünüyorum ( Ağır sanayii de haftada 50 saatin üzerinde çalışıyorum, parasını çöpe atacak biri değilim)
    4) ikinci el piyasası çok iyi, internette ilan yayınlandıktan iki gün sonra satıldı.
    5) bu makinelerin kötü anılmasının en büyük etkeni heryerde mantar gibi çoğalan bisikletçiden bozma servisleridir.Kesinlike motorsiletin teknik özelliklerini bilmeyen bu insanlar yüzünden sık sık kullanıcıların arıza şikayetleri olduğunu düşünüyorum. Ayrıca bu adamlar alım satım işlemlerini tam olarak yerine getirmiyorlar.Motosikleti bugün yeni sahibine devrederken temiz kağıdı alabilmek için 30 ytl ödedim. Ben motoru anahtar teslim almıştım. Ruhsat işlemlerini yaptırırlarken taşıt vergisini ödememişler. Eğer forum kurallarına aykırı değilse satıcı firmanın adını vermek isterim.

Kim ne söylerse söylesin kendim kullandım biliyorum, motora yeni başlayanlara, hafta sonları gezilere katılacaklara ve bütçesi kısıtlı olupta motor almak isteyen herkese rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir makinedir. Motoru profesyonel amaçlı kullananların ve parası olanların japon malı motor olması gayet normal.( iki senedir japon malı otomobil kullanıyorum şu ana kadar hiç bir kaza yapmama rağmen kaskosu, servis ücretleri vergisi, benzini, muayenesi falanı filanı derken ikinci el burgman parası harcadığımı farkettim.Bu durum bile maddi açıdan kıyas yapmanıza yardımcı olabilir.)

Bana bu makinenin en büyük katkısı motorsiklet tutkusunu kazandırmış olmasıdır diye düşünüyorum. Ehliyetimi aldım, az çok deneyimimde var, eh nişanlımı da ikna edersem seneye yazın burgman 400 almayı düşünüyorum.

motoru aldığımdan beri arabaya binmiyordum, bugün mecburiyetten kullandım. Pendikten Beşiktaşa 2,5 saatte gidebildim.Yanımdan geçip giden motorları görünce içim acıdı

Biraz uzun oldu ama kusuruma bakmayın. ARMAGEDON sizleri tanımayı çok isterim, eğer kabul ederseniz ben geziye otomobille katılmak istiyorum...

Hepinize keyifli günler dilerim.

Motosikleti
    dominar400ug
    +100000

helal be dostum işte budur

keske satmasaydın motoru diyecem ama satmısın
    insallah burgmanı da alırsın birgun
    bu sevdan yarım kalmaz...

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    Arkadaşım inşallah alırsın burgmanını...

pompicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    normedson kardeş geziye gel tabi arabanla ama istersen arkamızdada yer var.Sonra pişme sıcaktan arabanın içinde
    http://www.kaan.in

badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    arkadaslar ben istanbula geldigimde anadolu yakasında iyi servis nerede var bana bi solesenızde oraya gıdıp 4000 bakımını yaptıracam. bu bakım onemlı cunku oradan trabzona gecicem

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    Alıntı badabat adlı üyeden alıntı
    arkadaslar ben istanbula geldigimde anadolu yakasında iyi servis nerede var bana bi solesenızde oraya gıdıp 4000 bakımını yaptıracam. bu bakım onemlı cunku oradan trabzona gecicem
    sevpa diyorlar anadolu yakasi icin. tel-adres webde vardir.
    carrefour'un orda biyerlerde...
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

Motosikleti
    eyv kardesim saol

ünsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250
    25 haziranda bende varım işallah.

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    Alıntı ünsal adlı üyeden alıntı
    25 haziranda bende varım işallah.
    ünsal dostum seni listeye ekliyorum.
    [B]TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE [COLOR="DarkOrange"]ATATÜRK [/COLOR]YOKSA SAHTEDİR:cat:[/B]

toni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X City 2013
    Zat 150 motosikletimle 3600 km yol yaptımçBu süre zarfında 3200.km lerde gaz teli ve fren teli koptu (beraber 36 ytl ye maloldu)birde Gs nin şampiyonluğunda 4 lü flanşörleri uzun süre yaktığım için flaşör yandı 3 hafta gelmesini bekledim .Geç geldiği halde yeni gelen flanşörün sessiz çalışması ve o çekilmez düt düt lerden kurtulduğum için mutluydum.1 aydır yamaha majesty 400 motosikletimde var.fakat zatıma kıyıp satamadım.Zatım şehir içinde hala bana göre çok pratik ve rahat.Ve hala göz kamaştırıyor.

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Arkadaşlar kazadan sonra motorumu servise bırakalı 1 hafta oldu.Tek bir parçasını bile yapmamışlar.Sebep ise hiç bir yerde siyah parçaların olmaması ve ne zaman olucağını dabilmiyorlar.Yarın nazilli yi aramayı düşünüyorum artık ağzıma ne gelirse söylicem.Siz ne düşünüyosunuz ??

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    bugün asya 150t1 in kasasını envayi çeşit çin malı motorda görebilirsiniz,hatta honda foresight ta bile.ama Zat ın kasasını göremezsiniz,bunu sorun kendinize.
    anadolu yakasında sevpa yı www.sevpa.net ten bulabilirsin.
    Zat gerçekten iyi bir motordu, bunu asyacılar da söylüyor+arkasında uğur var.Millet uğurla çok dalga geçti dondurmacı vs.. diye.ama iş işe nasıl baktığındır.Kadıköyde de sokak ortasında motor montajı yapıyor 15 yaşındaki çocuklar.
    Ben çin malını japon yada italyan malıyla kıyaslayan zihniyete kızıyorum.bu fiyata bu kadar kardeşim.neden atla kuzuyu kıyaslıyorsun?+ bildiğim kadarıyla şimdi birde medline hizmeti vermeye başladılar.inanmayın o dergilerde gördüğünüz çarşaf çarşaf içi boş ilanlara.
    Uğur a güvenin..
    Herkes hakettiğini yaşar.

Motosikleti
    dominar400ug
    Alıntı FutureShock adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar kazadan sonra motorumu servise bırakalı 1 hafta oldu.Tek bir parçasını bile yapmamışlar.Sebep ise hiç bir yerde siyah parçaların olmaması ve ne zaman olucağını dabilmiyorlar.Yarın nazilli yi aramayı düşünüyorum artık ağzıma ne gelirse söylicem.Siz ne düşünüyosunuz ??

dostum tekrar gecmis olsun
    yalnız sıyah renk parca olmaması cok ılgınc ya
    bende özellikle siyah zat almayı dusunurken
    boyle duyunca bı garıp oldum en ıyısı kırmızı almak ilk kırmızı cıktı en cokta kırmızı zat var nasıl olsa
    abi sende parcaları al bi araba boyacısına gotur boyat bari
    motor yatacagına bole olsun....

umarım en kısa zamanda halledersin kolay gelsin...

mehmetkilic31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial 150 zat
    Alıntı normedson adlı üyeden alıntı
    Herkese selamlar.
    Yaklaşık 3 aydır kullandığım siyah 150 ZAT'ımı nişanlımın yoğun baskıları nedeniyle, istemeyerekte olsa sattım. Bu kısa sürede yaşadıklarımı sizlerle paylaşmak istiyorum.
    1) Belki çok uzun bir süre kullanmadım ama bu süre zarfında motorsikletimle ilgili hiçbir sorun yaşamadım.
    2) Diğer çin malı motorların durumunu bilmiyorum ama 150 zat hem görüntü hem de konfor açısından gayet tatmin edici.
    3) Verilen parayı son kuruşuna kadar hakettiğini düşünüyorum ( Ağır sanayii de haftada 50 saatin üzerinde çalışıyorum, parasını çöpe atacak biri değilim)
    4) ikinci el piyasası çok iyi, internette ilan yayınlandıktan iki gün sonra satıldı.
    5) bu makinelerin kötü anılmasının en büyük etkeni heryerde mantar gibi çoğalan bisikletçiden bozma servisleridir.Kesinlike motorsiletin teknik özelliklerini bilmeyen bu insanlar yüzünden sık sık kullanıcıların arıza şikayetleri olduğunu düşünüyorum. Ayrıca bu adamlar alım satım işlemlerini tam olarak yerine getirmiyorlar.Motosikleti bugün yeni sahibine devrederken temiz kağıdı alabilmek için 30 ytl ödedim. Ben motoru anahtar teslim almıştım. Ruhsat işlemlerini yaptırırlarken taşıt vergisini ödememişler. Eğer forum kurallarına aykırı değilse satıcı firmanın adını vermek isterim.

Kim ne söylerse söylesin kendim kullandım biliyorum, motora yeni başlayanlara, hafta sonları gezilere katılacaklara ve bütçesi kısıtlı olupta motor almak isteyen herkese rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir makinedir. Motoru profesyonel amaçlı kullananların ve parası olanların japon malı motor olması gayet normal.( iki senedir japon malı otomobil kullanıyorum şu ana kadar hiç bir kaza yapmama rağmen kaskosu, servis ücretleri vergisi, benzini, muayenesi falanı filanı derken ikinci el burgman parası harcadığımı farkettim.Bu durum bile maddi açıdan kıyas yapmanıza yardımcı olabilir.)

Bana bu makinenin en büyük katkısı motorsiklet tutkusunu kazandırmış olmasıdır diye düşünüyorum. Ehliyetimi aldım, az çok deneyimimde var, eh nişanlımı da ikna edersem seneye yazın burgman 400 almayı düşünüyorum.

motoru aldığımdan beri arabaya binmiyordum, bugün mecburiyetten kullandım. Pendikten Beşiktaşa 2,5 saatte gidebildim.Yanımdan geçip giden motorları görünce içim acıdı

Biraz uzun oldu ama kusuruma bakmayın. ARMAGEDON sizleri tanımayı çok isterim, eğer kabul ederseniz ben geziye otomobille katılmak istiyorum...

Hepinize keyifli günler dilerim.

HOCAM İYİ GÜZELDE KAÇ KM DE KAÇA SATTIN DEVRİNİ VERDİNMİ LKAÇA ALDIN KAÇA SATTIN

ünsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250
    2.elde kar marjı düşük tüm motorlarda bu böyledir
    sıfırı 3370 iken 2 .elde 2800 çok olur ve satılmaz bence genelde 1900 yada 2200 aralığında gidiyor

armegedon sen de 25 hazirana geliyormusun

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    Alıntı ünsal adlı üyeden alıntı
    2.elde kar marjı düşük tüm motorlarda bu böyledir
    sıfırı 3370 iken 2 .elde 2800 çok olur ve satılmaz bence genelde 1900 yada 2200 aralığında gidiyor

armegedon sen de 25 hazirana geliyormusun
    geliyorum dostum gelmemmi ayıpsınız yaaaaaaaaaaaaaaa yazıyı yazıpta gelmemek olurmu ordayız hep beraber normedson kabul etmek ne demek yaw ister otomobille gel ister bir arkadaşın artcısı ol istersen otobüsle gel dostum amaç birbirimizi tanımak birşeyleri paylaşmak tek şart var beyaz don

25 HAZİRAN ŞİLE GEZİSİ

1.pompicik+1
    2.armagedon+1
    3.normedson
    4.ünsal
    5.badabat
    gelebilen herkezi bekliyoruz arkadaşlar
    [B]TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE [COLOR="DarkOrange"]ATATÜRK [/COLOR]YOKSA SAHTEDİR:cat:[/B]

mehmetkilic31, dostum 2200 ytl ye sattım.Ertesi günde noterde araç satış sözleşmesini yaptık.Ünsal'a katılıyorum 2800 ytl biraz fazla gibi ama yinede motorunun değerini en iyi sen belirleyebilirsin. Umarım istediğin fiyata satarsın.Pompicik, Armagedon ikinizide çok teşekkürler, 25 Haziran da görüşürüz. Beyaz donumu ve şambrelimi hazırladım bile

Motosikleti
    beyler 25 inde bende oradayim haberiniz olsun benide yazın listeye

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler