Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    X city 250
    hepinize selamlar bende 125 mt yi aldım km si 400 oldu bukadar iyi olacagını tahmin etmiyordum sabredip 50 60, ı gecmiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pompicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı menderes şengül adlı üyeden alıntı
    hepinize selamlar bende 125 mt yi aldım km si 400 oldu bukadar iyi olacagını tahmin etmiyordum sabredip 50 60, ı gecmiyorum
    Hpşgeldin,hayrılı olsun.

2500-3000 km ye kadar motorunu hırpalamadan kullan.Kitapçıkta yazan ve milletin dediği 1500 km ye kadar olan rodaj masllarını dinleme. Mümkünse yağını hemen değiştirip kaliteli bişey koy. 2 kişi binme, yokuşlardan çıkarken gazlamamaya çalış.Sakın kurşunsuz 98 benzin koyma.Kalkışlarda birden gaza abanma hafif hafif kavrama yapsın.

Bu konuda oldukça tecrübeliyim, tavsiyelerime uygun yap rodajını tablonunun sonunu görürsün
    http://www.kaan.in

selamlar arkadaşlar
    şile gezisine benide ekleyin

normedson+1 yani..

herkese kazasız sürüşler dilerim.

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    Arkadaşlar iyi günler dün amcam bana atla motora beraber gidip kamyonun birine mazot alacaz dedi.Tamam dedim ve çıktık yola zat ımızla neyse amcam başladı motoru sıkıştırmaya 80-90 derken motor yüzü geçerken gaz kestik neyse benzinliğe gittik motordan inince bir de ne göreyim motor yağ atmış sol taraftan arka tekere gelmiş oradan anladım amcama dedim bu yağ amcam eyvah dedi dedim servise gidelim tamam dedi neyse ordan servise giderkende motoru sıkıştırdı servise geldik dedik bu ne iştir neden böyle oldu falan dedik sonra usta dedi şanzuman yağının tahliye hortumu mu ne varmış o çıkmış bir de ben motoru yıkamıştım ordan şanzumana su girmiş neyse bir hortum taktılar oraya ve şanzuman yağını değiştirdiler ama içinden çıkan yağ çok kötüydü onun için hafta içi bir daha gidecez servise yağ falan değişçek kayış kopabilir diye kayış değişecek tamam dedik 5 ytl verip çıktık...Amcam dedi ulan dedi şanzumanı da bozacaktık dedi giderken motorun sesi bile değişti valla...

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    gecmıs olsun farketmeseymısınız motor gidebilirmiş...
    Yeni yine yeniden

Motosikleti
    X city 250
    Alıntı pompicik adlı üyeden alıntı
    Hpşgeldin,hayrılı olsun.

2500-3000 km ye kadar motorunu hırpalamadan kullan.Kitapçıkta yazan ve milletin dediği 1500 km ye kadar olan rodaj masllarını dinleme. Mümkünse yağını hemen değiştirip kaliteli bişey koy. 2 kişi binme, yokuşlardan çıkarken gazlamamaya çalış.Sakın kurşunsuz 98 benzin koyma.Kalkışlarda birden gaza abanma hafif hafif kavrama yapsın.

Bu konuda oldukça tecrübeliyim, tavsiyelerime uygun yap rodajını tablonunun sonunu görürsün
    merhaba pompicik kurşunsuz 98 koyma diyorsun peki hangisini dolduralım

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    Alıntı menderes şengül adlı üyeden alıntı
    merhaba pompicik kurşunsuz 98 koyma diyorsun peki hangisini dolduralım
    95 kullan hocam bence ben öle yapıyorum çokta memlunum
    [B]TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE [COLOR="DarkOrange"]ATATÜRK [/COLOR]YOKSA SAHTEDİR:cat:[/B]

merhabalar,
    menderes şengül kurşunsuz 95 koyacaksın kardeş, 98 fazla patlama yaptığı için yeni motora zararlı olabiliyor

GEZİ için Armagedon kayıt almaya devam ediyor

Aşağıdaki linkten motoru ayaklık sürtene kadar nasıl yatırdığımı izleyebilirsiniz

http://www.pompicik.com/motosikletnet/garipce_yolu.wmv

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    izleyelim bakalım indiriyorum..

motor bayagı yatmıs..orda en çok dikkatımı ceken polis arabası oldu mersınde hıc oyle polis arabası yok..hep reno var
    Yeni yine yeniden

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Selam arkadaşlar:cuma günü kötü bi kaza yaptım
    Size bi kaç sorum olucak kaza ile ilgili.
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=15214
    burdan bi bakarsanız sevinirim.

sametcakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125 var ama ehliyet yok
    armagedon kardeş ekle beni listeye. ben ve artçım geliyoz (beyaz donumuzla)

ersankuneri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150 siyah
    vay ne herkes cevrım ıcı..hayret demekkı ben yanlıs saate gırıyormusum....

FutureShock çok geçmiş olsun amman dikkat edelim böyle şeylere bende aynen senin gibi jeepin arka kapısına giriodum geçen

okan4037 Kardeş İstanbul da her marka polis aracı war yakında ferrari alcaklar

Armageddon şu gezi için kaç kişi olduk toplam bi son durum hakkında bilgi verir misin?

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    Alıntı okan4037 adlı üyeden alıntı
    gecmıs olsun farketmeseymısınız motor gidebilirmiş...
    Sağol evet farketmeseydik motor gidecekti.Zaten ben söylemesem amcam servise bile gitmeyecek...

Futureshock çok geçmiş olsun...

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Selam arkadaşlar.

Yine size bi sorum olucak Cuma günü yaptığım kaza da motosikletimn de baya bi hasar oldu.Motor da bi sorun yok yürür durumda ama ön taraf baya kırıldı sol tarafda çizilmeden öte kazındı Neyse ki sigortadan yapıluıcak.Bugün sigortayla görüştüm aracınızı servisinize götürün bütün kaza evraklarıyla beraber,orda dosya açılacak ve exper gelicek hasar bedelini tespit filan edilecekmiş.Sorum şu hangi servise götürmeliyim.Çünkü basit bir konu değil eskisi gibi a dan z ye yapılmasını istiyorum.Tavsiyeniz nedir ????

kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    future shock kardes buyuk gecmis olsun...

ist. da sevpayi cok met ediyolar git bi gorus istersen
    motordaki cizikler icin ne yaparlar bilemiyorum.
    araba olsa boyarlar fakat oyle buyuk kapsamlı servis varmıdır bilemem...

allah kolaylık versin...

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    Alıntı FutureShock adlı üyeden alıntı
    Selam arkadaşlar.

Yine size bi sorum olucak Cuma günü yaptığım kaza da motosikletimn de baya bi hasar oldu.Motor da bi sorun yok yürür durumda ama ön taraf baya kırıldı sol tarafda çizilmeden öte kazındı Neyse ki sigortadan yapıluıcak.Bugün sigortayla görüştüm aracınızı servisinize götürün bütün kaza evraklarıyla beraber,orda dosya açılacak ve exper gelicek hasar bedelini tespit filan edilecekmiş.Sorum şu hangi servise götürmeliyim.Çünkü basit bir konu değil eskisi gibi a dan z ye yapılmasını istiyorum.Tavsiyeniz nedir ????

geçmiş olsun.

sigortayı nerden kaça yaptırdın? 250cc altına yapmıyorlar diye biliyordum....
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    Alıntı pompicik adlı üyeden alıntı
    FutureShock çok geçmiş olsun amman dikkat edelim böyle şeylere bende aynen senin gibi jeepin arka kapısına giriodum geçen

okan4037 Kardeş İstanbul da her marka polis aracı war yakında ferrari alcaklar

Armageddon şu gezi için kaç kişi olduk toplam bi son durum hakkında bilgi verir misin?
    hocam şu an 4 makine 8 kişi var geziye katılan senin arkadaşın kendi motoruyla gelecekse 5 motor 8 kişi yokmu arkadaşlar ana haber bülteninde yerini almak isteyen başka zatçı veya gelmek isteyen dier arkadaşlar varsa görelim elleri

Alıntı FutureShock adlı üyeden alıntı
    Selam arkadaşlar.

dostum ümraniye sevpayı önerebilirim servis olarak ve büyük geçmiş olsun
    [B]TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE [COLOR="DarkOrange"]ATATÜRK [/COLOR]YOKSA SAHTEDİR:cat:[/B]

ersankuneri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150 siyah
    arkadaslar ben ortakoyde oturuyorum..bu tarafta servi varmı ama ii olsun gecen gun gülbağda var oraya goturdum baktım hıçç elletmedım motoru valla...avrupa yakasında bırı soylesın bı servıs..

kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    ya arkadaslar bugunlerde bu düşme ve kaza haberleri artmaya basladi..
    dikkatler yol kenarinda yürüyen afetleremi kayiyo nedir yada etekli cıbırlara
    neyse diyecegim su .
    bu siteden numaramı bulup aradılar bugun beni (özel bi sigorta sirketi)
    motorsiklet kullanıcılarına hayat sigortasımı ne yapıyorlarmıs..
    ilgimi cekti acıkcası . yarın bi gidip konusacagım .
    size ayrıntıları tekrar soylerim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler