Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    zatların en kötü huyu eğzost parçalaması,

ben 3. eğzost kullanıyorum.. altı yere yakın her vuruşunda sasıntıdan çatlama yapıyor, birde eğzost borusunun hemen üzerinde bir hortum koymuşlar artık ne işe yarıyorsa, çıkıştan bir hortum alıyo motora, turbomu yapmaya çalışmışlar ne anlamadım halendaha.. orasıda çatlamıştı servise yaptırtmıştım...

ayrıca ençok gevşeyen vidaların başında eğzostun vidaları başı çekiyor haberiniz olsun arasıra sıkıştırtın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    izmirli zatçılar bi gun bulusalım kac tane izmirde zatçı var bakalım

xess06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkese slm uzun zamandır forumu takip ediyorum ve zat 150 aldıktan sonra bende ankaradan aranızdayım

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    Alıntı xess06 adlı üyeden alıntı
    herkese slm uzun zamandır forumu takip ediyorum ve zat 150 aldıktan sonra bende ankaradan aranızdayım
    hşgeldin dostum teşke bunu tanışma topic ine yazsaydın ama herneyse birde şu resmi çok uzatmıssın normal bir scooter gibi görünüyo zat heybeti gitmiş caaaaanımmm
    [B]TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE [COLOR="DarkOrange"]ATATÜRK [/COLOR]YOKSA SAHTEDİR:cat:[/B]

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    zatımı bu sabah bıraktım servise akşama kadar egzostunu yapacaklarını söylediler.İnşallah başka arızaları yoktur bi sorun çıkarmazlarda akşam kavuşurum zatıma

Motosikleti
    ZAT 150
    futureshock geranti kapsamındamı olay bilgi verirmisin
    [B]TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE [COLOR="DarkOrange"]ATATÜRK [/COLOR]YOKSA SAHTEDİR:cat:[/B]

ghostriderrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MASH 150 BEYAZ
    arkadaşlar ZAT ile ilgili video bilen varmı varsa söyleyinde izleyelim zaten ben yakında çekicem güzel bi zat show alem motorcu görsün

Motosikleti
    ZAT 150
    olsa dükkan senin kardeş ama yok bildiğim kadarıyla senin videoyu bekliyoruz en kısa zamanda

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Alıntı ARMAGEDON adlı üyeden alıntı
    futureshock geranti kapsamındamı olay bilgi verirmisin
    Malesef garanti dışı.Egzostu tutan 4 vida da anlam veremediğimiz bi şekilde düşmüş.Bir i düşer ikisi düşer hepsi birden nasıl düşmüş onu hala çözemedik.Olay motosikletin altını vurmaktan olmuş oyüzden garanti dışı kaldı.Vura vura çatlamış mı ne olmuş.Bide yağ kaçırıyormuş,yağ keçesimi dedi bişey dedi usta conta gibi plastik yaylı bi parça gösterdi o yırtılmış onu garantiden değiştirdi.Sonuç olarak 30 ytl paramı aldı egzost için.Sağlık olsun Allah hepimizi beterinden saklasın

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    zat'ın ön fren diski kaç para bilen var mı? 4000km bakımda belki balatalarla beraber onu da değiştiririm.
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

Alıntı sametcakar adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar benim takayı (125mt) satıp zat almatı düşümüyorum.
    aranızda keşke almasaydım diyen varmı? yada buna benzer şeyler.
    millet iyiden iyiye midemi bulandırıyor. yok çin malı alınmaz yok öğle yok böle.
    siz kullananlar bana bir yol gösterin. lütfeeeen
    bende motorsiklet olarak mondial 125 mt almayı düşünüyorum sen ce 125 mt nin ne gibi olumlu ve olumsuz yanları var bilgiler için şimdiden teşekkürler...

nurguldemirbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya t1
    merhaba ZATçı arkadaşlar uğrayıp bir selam vereyim dedim.umarım aranızdan 28 Mayıs Sapanca gezisine katılacak olanlar vardır. güzel bir organizasyon olacak hepinizi beklerim.bu arada nevZAT150 haftasonu izmirden geçtim sizin oralar yaza girmiş bile hele bodrumda herkes kısa kollularla geziyor.buralar hala tam düzelemedi.hepinize kazasız belasız eksoz parçalamasız günler dilerim
    bir de ZAT bizden çok yakıyor sanırım benim motor kmde 75 yakıyor bence bu bile çok
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

deamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    zat beni üzmeye devam ediyor maalesef...2 hafta evvel marş dinamosu yanmıştı....1,5 hafta yattı motor parça bekledi...hafta sonu teslim aldım motoru ama devamlı istop ediyor ve çok zor çalışıyordu... güç bela 3 gün işe gidip geldim ama 3 gün içinde toplam 100km'de 7 litre benzin yakınca e çüş artık dedim ve tekrar servise bıraktım...bakalım bu sefer ne kadar yatacak motor ve altından ne arızalar çıkacak meraktayım
    Yeryüzünün sonuna gittim Suların sonuna gittim Gökyüzünün sonuna gittim Dağların sonuna gittim Arkadaşım olmayan birşey bulamadım Navajo Atasözü

kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    deamon kardes vala gecmis olsun
    masallah 100km de 7 litre
    sen en iyisi ona lpg taktır baba
    bole yurumes bu alet

umarım servisin en kısa zamanda sorunlarını cozer ve yenilerine yanına eklemez...

CartaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150 mondial
    arkdaslar benim ZAT in sarfiyatini dun olctum

motor 468 kmde

100 km de 4.5 lt yakiyor. Dusecek mi acaba daha onceki yazilarda 3.2 lt ortalama veriliyordu !

Ben henuz motorda herhangi bir parca degistirmedim buji dahi orjinal henuz bir sorun da yasamadim. Buji degistirmenin yakit sarfiyatini dusurme konusunda yardimi olur mu acaba ?

Motosikleti
    ZAT 150
    100 km 3,8 hatta 4 yakıyor benim makine

sametcakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125 var ama ehliyet yok
    menderes kardeşim. valla ben vaz geçtim. mt125 belki zat kadar güzel değil ama ondan daha hızlı ve seri(miş). onun için üzerinde biraz oynayıp güzelleştirmeye çalışıyorum. eğer gönlün varsa hiç durma...

fatih001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çelik tiger 150

125mt notları

Alıntı menderes adlı üyeden alıntı
    bende motorsiklet olarak mondial 125 mt almayı düşünüyorum sen ce 125 mt nin ne gibi olumlu ve olumsuz yanları var bilgiler için şimdiden teşekkürler...

ben ikinci el almama rağmen motorumdan gayet memnunum 4500 km devirdi sadece yağ buji değiştim hava filtresi ni temizlettim
    gayet memnunum 80 km hıza ulaşabiliyorum fakat bu hız bu motorda çok sakat.

tümseklerde altının sürtmesi en kötü yanı ama bildiğim kadarıyla motora zararı yok.

şehiriçi ulaşımında işimi görüyor.ikii kişi en dik yamaçları çıkabiliyoruz

125 mt bi depoyla 120 km gitti fakat bakımlardan sonra bir daha ölçmem lazım.
    inşallah bilgi vereceğim bu konuda

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    100km de 4 litrenin altında yakan yok galiba !!!
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Arkadaşlar 150 UT modeli kullanan yada bilgisi olan kimse yok mu ? Koskoca forumda yardımcı olmak isteyen kimse yok mu.Bu makina nasıldır eksileri artıları nelerdir.Küçük bir yardım istiyorum
    Bir gün mutlaka ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler