Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAKINDA (mondial 150 zat)
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tulgacan ve ben
    ben adem yavuzdayım, sen?
    kemerderedeyim bn.. çetinkaya'nın olduğu yer..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı serhat.b adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Aşşalık dudulludayım ama zat'ım yok parçaları var bende

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:18 ----------

BİRAZ UZUN Bİ LİN K AMA ALTTAKİ LİNKE Bİ GÖZ AT İSTERSEN. 3000KM ALTI MOTORLAR...

http://www.sahibinden.com/search.php...ype%5D=&dpage=

Motosikleti
    150 Zat
    [QUOTE=serhat.b;2176890]800km... satma sebebi ne olabilir ki? ayrıca fiyat sıfıra çok yakın.. onu alana kadar içim rahat şekilde sıfır alırm ;)[COLOR="Silver"]

doğru serhat kardeş Sıfır Alırsan, lacivert alırsın, veya kırmızı.. üzerinde eşi benzeri olmayan bir boya yaptırırsın ( sanırım resimde görmedin )... zenon taktırırsın... ha birde, çin malını sofor alıp rus ruleti oynarsın, iyi mi çıktı kötümü çıktı acaba diye...

neden satarım, kar yapmak için tabiki... 800 kmde bir motor, kar yapmak için satılır ben zaten motorumdan memnunum tok satıcı, olta attım sadece

ha bu arada büyük konuşayım Türkiyenin en yakışıklı ZAT ı dır... resimden gördüyseniz...

selo001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400
    Herkese merhaba, geçen pazar daha 3000 km de olan 3 aylık zatımla karataşa gittim babamla beraber ve durmadan 150 km dolaştık resmen babam şaşırdı motorun hiç susmadan böyle gitmesine.Sürekli 90 ve bazen 95 le gittim 40 km gidiş 40 da gelişte gerisi düşük hızda dolaşmaydı sadece.
    Ayrıca adanadan zatçılarla tanışmak görüşmek isterim.
    www.Motosiklet.net

arkadaşlar öncelikle tüm 150 zat kullanıcılarına selam .. yeni buji alıcam ne önerirsiniz birde arka tekeri değiştirip yerine biraz daha büyük takıcam çap ve marka ne önerirsiniz...

Motosikleti
    YAKINDA (mondial 150 zat)
    [QUOTE=srpennywise;2177031]
    800km... satma sebebi ne olabilir ki? ayrıca fiyat sıfıra çok yakın.. onu alana kadar içim rahat şekilde sıfır alırm ;)[COLOR="Silver"]

doğru serhat kardeş Sıfır Alırsan, lacivert alırsın, veya kırmızı.. üzerinde eşi benzeri olmayan bir boya yaptırırsın ( sanırım resimde görmedin )... zenon taktırırsın... ha birde, çin malını sofor alıp rus ruleti oynarsın, iyi mi çıktı kötümü çıktı acaba diye...

neden satarım, kar yapmak için tabiki... 800 kmde bir motor, kar yapmak için satılır ben zaten motorumdan memnunum tok satıcı, olta attım sadece

ha bu arada büyük konuşayım Türkiyenin en yakışıklı ZAT ı dır... resimden gördüyseniz...
    sana dünyanın en yakışıklı ZAT'ını göstericem :D şu ehliyeti bi alıyım.. havalar da ısınsın biraz.. göstericem :D

Motosikleti
    150 Zat
    [QUOTE=serhat.b;2177116]
    Alıntı srpennywise adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sana dünyanın en yakışıklı ZAT'ını göstericem :D şu ehliyeti bi alıyım.. havalar da ısınsın biraz.. göstericem :D
    Haaha hayırlısı Serhat kardeş, zevk senin zevkin. motorun yaşınıda kişiliğinide yansıtır unutma... Sana tavsiye yaş ufaksa, sakın öyle egzos açtırma, çıkartma, neon falan takmada senin yüzünden bizde küfür yemeyelim geçtiğin mahallelerden.. " hay bu motorcuların " diye..

hayırlı olsun ehliyetin de.herkesin motoru kendine güzeldir ama, benim ki kadar temizini kimsede göremezsiniz, özel boya bakım falan göz var nizam var

Crazy Motors - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS ABS (2017)
    Alıntı yachting adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar öncelikle tüm 150 zat kullanıcılarına selam .. yeni buji alıcam ne önerirsiniz birde arka tekeri değiştirip yerine biraz daha büyük takıcam çap ve marka ne önerirsiniz...
    Buji olarak, NGK CR7HSA öneririm.
    Lastik olarak, (forumdaki arkadaşların önerilerince öğrendiğim) Dunlop marka 110/90-12 ölçülerinde lastik öneriliyor.

Motosikleti
    mondial 150zat
    arkadaşlar bnm zat ı ben bayramdan bir gün önce aldım noterden geçici ruhsatı bende şuan.15 gün sonra adrese esas ruhsatı yollanıyor diyede yazıyo geçici ruhsatta ama hala gelmedi

Alıntı cgty89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bnm zat ı ben bayramdan bir gün önce aldım noterden geçici ruhsatı bende şuan.15 gün sonra adrese esas ruhsatı yollanıyor diyede yazıyo geçici ruhsatta ama hala gelmedi
    Beklemektense sigortayi yaptirp gidip kendin alsan daha iyi olurdu. Bence biz git emniyete. Kargoyla gonderilip geri donmuste olabilir, sigorta yapilmadiysa henuz islemde yapilmamis olabilir...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:27 ----------

Alıntı yachting adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardes bende DURO 120 lik genis agizli lastik var. 2 ay filan kullanmadim 80tl vermistim 50tl ye satiyorum...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:29 ----------

Alıntı selo001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba, geçen pazar daha 3000 km de olan 3 aylık zatımla karataşa gittim babamla beraber ve durmadan 150 km dolaştık resmen babam şaşırdı motorun hiç susmadan böyle gitmesine.Sürekli 90 ve bazen 95 le gittim 40 km gidiş 40 da gelişte gerisi düşük hızda dolaşmaydı sadece.
    Ayrıca adanadan zatçılarla tanışmak görüşmek isterim.

Bosuna sasirmis cunku normal...

Motosikleti
    mondial 150zat
    sigortasını daha yaptırmadım.onunla ilgili olabilirmi?birde sigortayı yaptırmadığım için herhangibir ceza vs varmı?

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    caner, geçen yazmıştımda görmedin heral
    motorunun hangi parçalarını sattım yada ne kadarı kaldı geriye. parça olacak bi zat almayı düşünüyorumda komple.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

caner, geçen yazmıştımda görmedin heral
    motorunun hangi parçalarını sattım yada ne kadarı kaldı geriye. parça olacak bi zat almayı düşünüyorumda komple.
    Koray görmediydim yazını, böyle şeyler oldummu mesaj at...

Ön arka jant ve lastikler,
    Ön arka amortisörler,
    Arka stop far
    Koltuk
    Sinyal düğmeleri hem sağ hem sol
    Ön çatal
    Koktuk arkasındaki sele demiri
    Sol ayak basma yeri
    ve aklıma gelmeyen bikaç parça daha duruyor halen ....

Motosikleti
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray görmediydim yazını, böyle şeyler oldummu mesaj at...

Ön arka jant ve lastikler,
    Ön arka amortisörler,
    Arka stop far
    Koltuk
    Sinyal düğmeleri hem sağ hem sol
    Ön çatal
    Koktuk arkasındaki sele demiri
    Sol ayak basma yeri
    ve aklıma gelmeyen bikaç parça daha duruyor halen ....
    kalan motoru kaça verirsin peki
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

kalan motoru kaça verirsin peki
    Kalan motoru derken?

Motosikleti
    mondial 150 zat
    28-30 bastım bende, hızlanması filan değişti aletin, 23lerde geziniyodumda önceden
    merhaba hocam sizden ricam bu bar basmak nasıl oluyo motorumun kaç barda oldugunu nasıl anlıyabilirim yardımcı olurmusun şimdiden çok teşekkür ederim..

Motosikleti
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalan motoru derken?
    motorun geri kalanı işte. elinde ne kaldıysa

Alıntı kastamonu22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba hocam sizden ricam bu bar basmak nasıl oluyo motorumun kaç barda oldugunu nasıl anlıyabilirim yardımcı olurmusun şimdiden çok teşekkür ederim..
    benzincilerde hava basma şeyleri varya. ordan ayarlıyosun işte. şu an kaç barda olduğunuda göz kararıyla anlayamazsın. anca alet yardımıyla. misal bende şu aletten var, onunla ölçebiliyorum. ama fazla dandik olduğu için ölçerken basıncı düşürüyor. mecbur kalmadıkça kullanmıyorum.

ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    mondial 150 zat
    "tulgacan" ; eğer motorun arka yaslanmalığını satmayı düşünürsen hemen almak isterim çok ihtiyacım var

Alıntı cenk14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "tulgacan" ; eğer motorun arka yaslanmalığını satmayı düşünürsen hemen almak isterim çok ihtiyacım var

Satıldı kardeş, 24.5TL ye vermiştim...

Arka yaslanmalık almak isteyenlere duyurulur, arka yaslanmalık alacağınıza eğer motor bajınız yok ise halen olun alın emin olun iyiki almamışım dersiniz...

Motosikleti
    mondial 150 zat
    durmaz zaten o parçayı kovalayan 1563987636830378635383083968431 kısı var benım işime yaricak parça grenajlar(herhangi biri yada tümü), ön far, birde arka demir temizse o lazım varmı bunlar ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler