Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı cgty89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bnm motorda hala ortada ayağın ordan özellikle 2 kişi bindiğimde cız cız ses geliyo.tek kişiyle ses seda olmuyo ama
    benim motordada bi ses geliyodu öyle, meğersem sağ kapak çatlamış. birkaç ay sonrada çatlak büyüyüp yağ kaçırmaya başladı motor.
    bir bak oralara belki dediğim gibidir.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial 150zat
    bi bakayım entresan bişey.2 kişiyken özellikle geliyo ses düşük hızda giderken cızıltı halinde baya bi artıyo sanki bişey sürtüyo gibisinden

Motosikleti
    YAKINDA (mondial 150 zat)
    cümleten s.a ... sıfır siyah zat alıcam.. nakit ödeme yapıcam.. en uygun fiyat burda budur diyebilecek olan arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum..

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı serhat.b adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cümleten s.a ... sıfır siyah zat alıcam.. nakit ödeme yapıcam.. en uygun fiyat burda budur diyebilecek olan arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum..
    aleykümselam...

ilk önce 0 km siyah zat piyasada yok,fabriada hiç yok!!! Piyasada varsa bile araştırman gerek... sadece lacivert mevcut. 0km zat'ın fiyatıda 3.050TL...

Motosikleti
    mondial 150zat
    ewt 0 ların fiyatı 3.050.bazı yerler peşinde indirim yapabiliyo.araştırman lazım

Motosikleti
    sıfır alma boşuna. temiz 2.eller bulursun, hemde yarı fiyatına
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cgty89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi bakayım entresan bişey.2 kişiyken özellikle geliyo ses düşük hızda giderken cızıltı halinde baya bi artıyo sanki bişey sürtüyo gibisinden
    aynı seyi benm motorda yapıyordu.1 hafta önce arka teker bilyesini deiştirdim ses seda kesildi.tekeri sallaynca bosluk yok gibi görünüyor ama bilye pert.

Motosikleti
    mondial'in sitesinden bana yakın olan 6 ya da 7 şubenin telefonunu alıp tek tek konuştum. nakit ödeme yapacağımı söyledim. bazıları 3.050 dedi.. değişmez dedi.. ama bazıları ruhsat ve plaka dahil 2.950 olur dedi. ve hiç tanımadığım hâlde.. bu yüzden sordum sizlere.. tanıdığınız varsa daha ucuza alınabiliyosa diye sordum işte.. bide temiz ikinci eller bulursun demişsin runemagick.. tanıdığım olmadığı sürece ikinci ellere güvenmiyorum yaa.. belki gerçekten temizdir.. ama güvenemiyorum işte.. şöyle bişey yapsam mı diye düşünüyorum; gerçekten temiz olduğunu düşündüğüm ikinci el alıyım.. 3 4 ay kullandıktan sonra temiz kullanışlı ve aşırı problem yaratmayan bi makineyse devam ederim o makineyle.. ama sağlam papuç değilse aldığım fiyata yakın bi fiyata satıp sıfır alırım.. ne dersiniz ?

Motosikleti
    mondial'in sitesinden bana yakın olan 6 ya da 7 şubenin telefonunu alıp tek tek konuştum. nakit ödeme yapacağımı söyledim. bazıları 3.050 dedi.. değişmez dedi.. ama bazıları ruhsat ve plaka dahil 2.950 olur dedi. ve hiç tanımadığım hâlde.. bu yüzden sordum sizlere.. tanıdığınız varsa daha ucuza alınabiliyosa diye sordum işte.. bide temiz ikinci eller bulursun demişsin runemagick.. tanıdığım olmadığı sürece ikinci ellere güvenmiyorum yaa.. belki gerçekten temizdir.. ama güvenemiyorum işte.. şöyle bişey yapsam mı diye düşünüyorum; gerçekten temiz olduğunu düşündüğüm ikinci el alıyım.. 3 4 ay kullandıktan sonra temiz kullanışlı ve aşırı problem yaratmayan bi makineyse devam ederim o makineyle.. ama sağlam papuç değilse aldığım fiyata yakın bi fiyata satıp sıfır alırım.. ne dersiniz ?
    gayet mantıklı olur. çünkü sıfır alıcağın aletin sağlam olup olmadığını bilemezsin. misal benim motor 24bini geçti ama sıfırını verseler değiştirmem. çünkü benim aletin ne olduğu belli, sıfırın belli değil.
    ayrıca 3000e aldığın motoru 2000e zor satarsın. 1000tl zarar direk. ama 1500e temiz bulursan 1000e garanti satarsın.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gayet mantıklı olur. çünkü sıfır alıcağın aletin sağlam olup olmadığını bilemezsin. misal benim motor 24bini geçti ama sıfırını verseler değiştirmem. çünkü benim aletin ne olduğu belli, sıfırın belli değil.
    ayrıca 3000e aldığın motoru 2000e zor satarsın. 1000tl zarar direk. ama 1500e temiz bulursan 1000e garanti satarsın.
    e o zaman ne bekliyoruz :D bana ikinci el, az km, sağlam zat lütfen :D 23 ekimde sınava giriyorum işte.. en geç kasımın sonuna doğru alırım heralde ehliyeti.. acelesi yok yani motorun şimdilik.. ama ikinci el sağlam ve az km bi zat gören bilen duyan olursa serhat.bilirgen@hotmail.com mail atabilir ;) çok çok çok makbula geçer.. şimdiden eyw. herkese...

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fiyatta anlasırsak benm motoru werebilirim (: ama km az deil 28 bin cik .d.d nazar değmesin.

Motosikleti
    Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatta anlasırsak benm motoru werebilirim (: ama km az deil 28 bin cik .d.d nazar değmesin.
    yok aga o bana gelmez :D ama sen yine de ekle bni msnden konuşalım.. serhat.bilirgen@hotmail.com

Motosikleti
    150 Zat
    uzun süredir giremiyordum... düğün,dernek, evlilik falan derken baya bi uzak kaldık... Hepinize tekrar selamlar...

Motorda acayip, vibrasyon başladı, motor kalkışlarda falan inanılmaz sarsıyo... Yeni usta buldum, İzmirde adam en azından yolmuyo bu sefer.. Debriyajın değişmesi lazım dedi... ( yanlış hatırlamıyosam ) ondan mı yapar bunu ?

Dünyanın en güzel ZAT ının sahibi

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    e o zaman ne bekliyoruz :D bana ikinci el, az km, sağlam zat lütfen :D 23 ekimde sınava giriyorum işte.. en geç kasımın sonuna doğru alırım heralde ehliyeti.. acelesi yok yani motorun şimdilik.. ama ikinci el sağlam ve az km bi zat gören bilen duyan olursa serhat.bilirgen@hotmail.com mail atabilir ;) çok çok çok makbula geçer.. şimdiden eyw. herkese...
    Türkiyede nerde yaşadığın görünmüyorki kardeş, onu saklama soldaki bölümde görünsünde yardımcı olmaya çalışan sana yakın motor baksın.

Motosikleti
    150 Zat
    kardeşim tok satıcıyım.. bundan temizini bulamazsın 2800 e veririm ( tok satıcı ) ... 800 km de...

bu renginide, bu kadar güzel boyalısınıda bulamazsın...

Motosikleti
    Alıntı srpennywise adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim tok satıcıyım.. bundan temizini bulamazsın 2800 e veririm ( tok satıcı ) ... 800 km de...

bu renginide, bu kadar güzel boyalısınıda bulamazsın...

800km... satma sebebi ne olabilir ki? ayrıca fiyat sıfıra çok yakın.. onu alana kadar içim rahat şekilde sıfır alırm ;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:32 ----------

Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiyede nerde yaşadığın görünmüyorki kardeş, onu saklama soldaki bölümde görünsünde yardımcı olmaya çalışan sana yakın motor baksın.
    istanbul anadolu yakası heryerden alabilirim ;)

Motosikleti
    istanbul anadolu yakası heryerden alabilirim ;)
    sendemi dudullu. etti 3
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Arkadaşlar, diz örtüsü kullanan var mı? Bizim motorlar için ön tarafa bağlanan yanları güzel kapayan örtü satılıyor mu?
    Orhan KÖNİ

Motosikleti
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sendemi dudullu. etti 3
    kimler dudullu ve neresindesiniz :D

Motosikleti
    kimler dudullu ve neresindesiniz :D
    tulgacan ve ben
    ben adem yavuzdayım, sen?
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler