Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    150 Zat
    Alıntı tilsim86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xenonu hangi marka aldın ve fiyatı nedir acaba. Aküde bir problem yaratıyormu bilgilendirirsen sevinirim
    Tilsim kardeş... 200TL... olmuşken en iyisi olsun dedik...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:37 ----------

bu arada arkadaşlar motorumun boyası ve Xenon takılması bitti fotoları yüklüyorum... Kızım güzel oldu maşallah.. Sırada Jantların metalik siyah boyanması ve metalik mavi çanta alınması var....

bu ilk aldığım hali...

şimdide maviş geliyor...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    Alıntı Crazy Motors adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, bahsettiğim soruma bir fikri olan var mı?
    Pek çok yerden kaynaklanıyor olabilir. Arka teker dişlilerinden yapabilir. Ön varyatorun cizik oldugundan dolayı olabilir. Masura setlerin erimesinden dolayı yapar. arka varyatorun icinde bir rulman var o boşluk yaratmış olabilir. debriyaj tasını değiştirmek gerekir ozaman.

Bunlar genel itibariyle cok masraflı şeyler değildir. Sorunun bunlardan birtanesidir. bilen bir ustaya binip kontrol ettirmek gerekir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:21 ----------

Alıntı srpennywise adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:37 ----------

bu arada arkadaşlar motorumun boyası ve Xenon takılması bitti fotoları yüklüyorum... Kızım güzel oldu maşallah.. Sırada Jantların metalik siyah boyanması ve metalik mavi çanta alınması var....

bu ilk aldığım hali...

şimdide maviş geliyor...

Güle güle kullan çok şık olmuş. Xenon ampul taktıracaktım daha önce cok ısı yaydıgı icin farın içini eritir diye birkac söylenti cıkmıstı bu sebeple sordum ne marka aldın diye. Birde akude problem yaratabilecegni düşünüyorum. Orjinal akumu kullanıyorsun 9 amperlik yoksa büyütttünmü

Motosikleti
    150 Zat
    valla orjinaldeyim daha, bitmesine yakın değiştircem... şimdilik bi problem yaratmıyo... ustam gündüz açma dedi ama görülebilimek adına ben açıyorum.. araç sürücüleri görsün diye... ama bitmeye yakın büyütücem bende...

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    rengi çok güzel olmuş ama koltuk uyumsuz kalmış sanki. bordo yada kırmızı renge kaplatırsan 10 numara olur
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    150 Zat
    Koray kardeş, kırmızıda çok bağırır ya, Apaçi işi olmuyalım

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    Bej yada beyaz renk yakisir maviye

Motosikleti
    150 Zat
    beyaz kaplamayıda düşünmedim değil, jantıda beyaz yaparsak olabilir...

Motosikleti
    Koray kardeş, kırmızıda çok bağırır ya, Apaçi işi olmuyalım
    yine burdaydı sanırım, bi arkadaş motoru beyaz, seleyide bordo yaptırmıştı. süper görünüyodu valla
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    150 Zat
    haaa kardeş gördüm ya bende onu... süper gözüküyordu, valla bende ruhsat ile uğraşmak istemediğim için, beyaza değiştiremedim... vize ruhsat falan uzun iş..
    ama beyaz hastasıyım bende.

enginogurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    loading...
    arkadaşlar, aşağıdaki şeffat stop lambasından arıyorum.. inanılmaz güzel duruyor

nerden bulucaz arkadaşlar, istanbul falan bilen var mı??
    kafayı yicem bulmam lazım....

merhaba eski zatcı olarak bu stopu hiç bir para harcamadan nasıl yapacagını anlatayım sana motorun üzerinden stopu sök o zaman anlarsın ama gene anlatayım sökünce bu stop 3 parcaya ayrılıyor beyaz camın altında kırmızı ve turuncu olan cam cıkıyor onu cıkarınca tekrar montaj yapıyorsun şeffaf olmuş oluyor

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    beyaz kaplamayıda düşünmedim değil, jantıda beyaz yaparsak olabilir...
    motorumu satmasaydım bende seleyi beyaz kaplatacaktım ayrıca öteki sırt dayamayıda beyaz yaptır ben süper olacagı kanaatindeyim jant işine girersen bence cok abartı olur

Motosikleti
    hoysong gv 250 2006
    [QUOTE=tilsim86;2138317]Pek çok yerden kaynaklanıyor olabilir. Arka teker dişlilerinden yapabilir. Ön varyatorun cizik oldugundan dolayı olabilir. Masura setlerin erimesinden dolayı yapar. arka varyatorun icinde bir rulman var o boşluk yaratmış olabilir. debriyaj tasını değiştirmek gerekir ozaman.

Bunlar genel itibariyle cok masraflı şeyler değildir. Sorunun bunlardan birtanesidir. bilen bir ustaya binip kontrol ettirmek gerekir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:21 ----------

merhaba motorun rengi çok hoş olmuş allah kaza bela vermesin ayrıca izmirde hangi ustaya gidiyosun burda motorcular kazıktır bilgin olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:33 ----------

bu ilk aldığım hali...

şimdide maviş geliyor...

merhaba arkadaşım motorun çok güzel olmuş kazasız belasız binersin işşallah
    izmirde hangi ustaya gidiyorsun burda adam gibi usta bulmak zordur

Motosikleti
    Artık Yok...
    şu zata çıkma bir 250cc lik japon motoru taksan tam uzun yol motoru olur..kasasıda gayet geniş ve güzel yanlarada takdınmı iki tane seyyar çanta çiçek gibi olur..

Motosikleti
    150 Zat
    Floy kardeş... Valla Yaşar Motor kahramanlar da Salih usta var bide eski Sümerbankın orda mustafa usta....

korsanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çeşitli motorlardan sonra Gölgeyele Titanic 20
    arkadaşlar 150 zat almayı planlıyorum fakat kafamda bir kaç soru var bunlar sırasıyla

1: 100kmde kaç litre yakar
    2: saatteki ortalama hızı kaçtır ve maksimum kaç km hız yapar
    3: genel arızaları nelerdir
    4:şehirler arası yolculuk için uygunluğu nedir
    5: performans arttırmada yapılan değişiklikler nelerdir

şuan için 250mct cruiser motorum var ve oldukça bakımlı ve şuan için emsali yok mct olduğunu kimse anlamıyor
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...30772577/detay
    burada ilanı var ilgilenenlere duyurulur.
    scooter almayı planladığım için satıyorum bunların içerisinde 150zat listemde duruyor fakat çoğu insan alma diyor ama benim için kullanıcıların yorumları önemli değerli bilgilerinizi bekliyorum.

Motosikleti
    150 Zat
    valla kardeş şansına kalmış... ben alalı 3 hafta oldu... servise sadece bi kere gittim o da benim hatamdan, alırken baktırmadığım için...
    ben motorumdan gayet memnunum paran varsa git burgmana, yoksa eğer onun muadili bu 150Zat'a gel... max 110 yapar tahmini ama gereği yok, riskli sonuçta ...
    ben max 70 yapıyorum... yakıt tüketimini tam hesaplayamadım ama 100krş ile 120krş arasında değişmesi lazım..

bana göre en büyük sorunu çoğunda var, Vibrasyon... kalkışta falan titreme yapıyor... birde arıza durumunda işçiliğe çok para alıyolar...

artılarına gelirsek; çok geniş ve konforlu, eşimle ben çok rahat seyahat ediyoruz. yakıt tüketimi az... büyük bir araç olduğu için trafikte görülüyosun... bi sıkıntı olduğunda parçaları ucuz... yani bu tarz japonda bi hasarda verceğinin yarı parasına tamir ettirebiliyosun...

Motosikleti
    Uğur Mondial 150 zat
    Arkadaşlar merhaba ben sıfır 150 zat aldım 2 gün oldu alet nasıl birşey

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı brkcn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3bin tıl verdin daha yenimi soruyorsun nası bişi bu diye. Kötü çok kötü

Motosikleti
    Alıntı korsanxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 150 zat almayı planlıyorum fakat kafamda bir kaç soru var bunlar sırasıyla

1: 100kmde kaç litre yakar
    2: saatteki ortalama hızı kaçtır ve maksimum kaç km hız yapar
    3: genel arızaları nelerdir
    4:şehirler arası yolculuk için uygunluğu nedir
    5: performans arttırmada yapılan değişiklikler nelerdir

şuan için 250mct cruiser motorum var ve oldukça bakımlı ve şuan için emsali yok mct olduğunu kimse anlamıyor
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...30772577/detay
    burada ilanı var ilgilenenlere duyurulur.
    scooter almayı planladığım için satıyorum bunların içerisinde 150zat listemde duruyor fakat çoğu insan alma diyor ama benim için kullanıcıların yorumları önemli değerli bilgilerinizi bekliyorum.
    1: motora göre değişir ama benimki 3,2lt yakıyor
    2: ortalama hızı sana bağlı ama 80km hızla sabit olarak gidersen sıkıntı yaratmaz. maksimum hız olarakta arka teker küçük iken 105-110 arası sürate ulaşmıştım, arka tekeri büyüttükten sonra yaklaşık yarım gazda 100ü gördü. rüzgar olmazsa, motorda iyi durumdaysa bir anlık 120 yapabilir tahminim. ama gerek yok, motoru elimize almayalım sonra
    3: yağ kaçırma, kalkışta titreme
    4: edirneye gittim geldim, gayette rahattım. biraz daha hızlı olsa süper olurdu aslında ama bu haliylede iş görür.
    5: bi fikrim yok

hayırlı olsun, güle güle kullan
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    150 Zat
    kardeşim geç olmuş biraz ..... Naptın sen ya alınırmı bu motor

şaka,şaka güle güle kullan kazasız belasız...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler