Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    zat 150
    motor ısındığında tır tır tır die ses geliyordu o ses buyuk olasılıkla krank miliin yuwasında aşınma olduğu için geliyordur diolar ama kesin bişey yok ortada çnk motorun içini açıçak gerçekten usta yok ortada mondial servisinde bile doğru düzgün usta yok tanıdığınız bildiğiniz gerçekten bu işi bilen bi usta warsa motorumu ona götüreceğim motoru kapattım bu işi yapıcak bi usta bakıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    Manisaya gelebilirsen ben yaptırdım bu işi bir ustaya seninkinide yaptırırız

Motosikleti
    Zat150 gitti MCT250 geldi :)
    Sonunda bu aksam Zat'ımı otobüsle İstanbul'a getiriyorum.Resimleri çekip buraya koyacagım bende bakalım nasıl olacak
    Mondial zat 150 ' ımı sattım , Suan MCT250 :)

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    Alıntı sinanferah05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonunda bu aksam Zat'ımı otobüsle İstanbul'a getiriyorum.Resimleri çekip buraya koyacagım bende bakalım nasıl olacak
    bende bu sekilde götürmeyi düsünüyorum ancak nasıl teklif edecegimi bile bilmiyorum bu alet sıgıyormu otobüslerin bagajına kabul edediyorlarmı böle birseyi birde kac para istiyorlar

Motosikleti
    Amasya-İstanbul arası yolcu ücreti 50 tl + motor içinde 40 tl vericem yani toplam 90 tl ye gelicem.Motorun ön camı , aynaları ve sırtlıgını sökünce sığacagını söylediler. Akşam fotoğraf çekip buraya koydugumda görürsün sığıyomu sığmıyomu

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SİNAN İSTANBUL'DA....

Motosikleti
    Aynen abicim sonunda geldim İstanbul'a Resimleride ekliyorum aksam oldugu icin biraz karanlık oldu ama idare edin azcık otobüsün içindeki resimleri ve geldikten sonraki resimleri koyuyorum

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    hoşgeldin. bende otobüsle edirneden getirmiştim motorumu, gayet rahat sığıyor.

istanbulda nerde oturuyodun.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    Etilerdeyim abicim ...

TULGACAN ARKADAŞIM SLMLAR.önceki yazılarını okudum motorunun parçalarını satacagını yazmışsın bana benzin ponpası lazım size nasıl ulaşabilirim.msn yada telinizi verirseniz sizle irtbata gecmek istiyorum.

schumi84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar hepinize merhaba,
    uzun bir aradan sonra vatani görevimi tamamlayıp tekrar aranıza katıldım. Azda olsa beni tanıyanlar vardı burda, herkese tekrardan selamlarımı iletiyorum.
    şu an için motorum yok ama bu yazı boş geçmek istemiyorum açıkçası.

Sinan kardeş sende hoş geldin İstanbul'a

bundan sonra benide kabul edin aranıza

Motosikleti
    Hosbulduk abicim

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Bugün öğlenleyin arka lastiği değiştirdim Sevpa Motorda sağolsunlar çok ilgilendiler.
    Dunlop Lastik aldım işçilik dahil 80 tl.arka freni ayarladılar şimdi taş gibi oldu bujiyi
    değiiştirdiler yağı kontrol ettiler bujiyi hediye ettiler bizden olsun dediler.Ayberk senden de
    konuştuk sana çok çok selamları vardı bir ara uğrasın da bir çayımızı içsin muhabbet ederiz dediler.
    Eğer anadolu yakasında iseniz Küçükbakkalköyde Sevpa Motor 10 numara
    arkadaşlar.Ustalar saolsun ellerine sağlık ben çok memnun kaldım kendilerinden

Motosikleti
    Alıntı arslanfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün öğlenleyin arka lastiği değiştirdim Sevpa Motorda sağolsunlar çok ilgilendiler.
    Dunlop Lastik aldım işçilik dahil 80 tl.arka freni ayarladılar şimdi taş gibi oldu bujiyi
    değiiştirdiler yağı kontrol ettiler bujiyi hediye ettiler bizden olsun dediler.Ayberk senden de
    konuştuk sana çok çok selamları vardı bir ara uğrasın da bir çayımızı içsin muhabbet ederiz dediler.
    Eğer anadolu yakasında iseniz Küçükbakkalköyde Sevpa Motor 10 numara
    arkadaşlar.Ustalar saolsun ellerine sağlık ben çok memnun kaldım kendilerinden
    öyledir ismet usta. geçen izmitteyken motor bozulduğunda onu aramıştım napim diye, yardımcı olmuştu sağolsun. bi ara teşekküre gidicem.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ARKADAŞLAR SELAM, MOTORU ÖLEN 150 ZAT'IMIN PARÇALARINI SATACAĞIM DİYE YAZMIŞTIM AMA FORUMA ATILAN MESAJLARLA ÖZEL MESAJLAR BANA MAİL OLARAK GELMEDİĞİ İÇİN ANCA YENİ GÖRÜYORUM...

BANA

canerhoruz@hotmail.com

ADRESİNDEN MSN EKLEYEREK VEYA MAİL GÖNDEREREK ULAŞABİLİRSİNİZ, MESAJINIZI YAZARKEN NERDEN HANGİ SİTEDEN GÖRDÜĞÜNÜZÜ VE NE LAZIM OLDUĞUNU SÖYLERSENİZ SEVİNİRİM...

Bu arada malum başıma gelen olaydan sonra bende S&T KANUNI GT 250 R marka model motora terfi ettim, vitesliyi pek sevmezdim ama görünüme tutuldum. Aynı birzamanlar ZAT görünümüne tutulduğum gibi. 4.800TL ye 2. el 1.5 yıllık 2008 kasım trafiğe çıkışlı 2600km'de enjeksiyonlu yeni motorum...

Bir arkadaşımda ZAT için hemen gözden çıkarma 500 den daha ucuza yapabiliriz yardımcı olabilirim demiş. Sağolsun, ama benim motorcu tüm parçaları mondial sitesinden tek tek topladı fiyat 510tl sıfırı blok içindeki tüm parçalar... Zaten ZAT'ı gözden çıkarmıştım artık dönüpte bakmam sanırım.

Yeni motorum güzel ama içimde buruk bir sevinç var, burukluk ZAT sevinç GT...

Bazı parçalardan belki para bile almayabilirim, ama zararımı nekadar çok örtersem kãrdır benim için.

Ben kaybetmişim zaten bari dostluk kazansın.

28.500km de alıp 3 kere motor yaptırıp(280tl + 100tl + 250tl) ve bisürüde parçasını değiştirip 37.500km'ye getirdiğim ZAT'a 4. kez (510tl) motor yaptırmayacağım... Saygılar...

Artık GT ciyiz..

Motosikleti
    Bugün yolda giderken benzin bitti ve tekleye tekleye motor sustu , sonra benzin aldım geldim doldurdum ama çalışmadı bir daha marşa basa basa aküde iice zayıfladı başka motordan takviye ilede çalışmıyor. Mecbur çeke çeke getirdik eve garajda yatıyor su an neden olabilir yaa :( İstanbul hoşgeldin dedi yani kısaca :D :D

Motosikleti
    Bugün yolda giderken benzin bitti ve tekleye tekleye motor sustu , sonra benzin aldım geldim doldurdum ama çalışmadı bir daha marşa basa basa aküde iice zayıfladı başka motordan takviye ilede çalışmıyor. Mecbur çeke çeke getirdik eve garajda yatıyor su an neden olabilir yaa :( İstanbul hoşgeldin dedi yani kısaca :D :D
    deponun dibindeki pisliği çekip biyerleri tıkamış olabilir. benzin filtresine bi bak istersen, bişey yoksa karbüratörede bakarsın. hatta o kadar tıkarmı bilmiyorum ama hortumları ve benzin pompasını kontrol edersin.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    karbüratöre kadar geliyo benzin.ordan sonrasında var bi sorun.bujide olabilirmi acaba bi problem ??

Motosikleti
    karbüratöre kadar geliyo benzin.ordan sonrasında var bi sorun.bujide olabilirmi acaba bi problem ??
    sanmam ama deneseydin bi şasiye yaklaştırıp kıvılcım çıkıyomu diye.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    Ben anlamamki motordan sadece sürücüyüm ben :( :( ya pff kafayı yicem sabah hemen götürcem tamirciye yan ayakçağın müşüründen olabilirmi acaba yaa :S

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler