Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ramzey qm 250
    kardesim motorun çokk yakısıklı olmuş allah kaza bela vermesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enis51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN400 2000 Model
    Alıntı kasap35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardesim motorun çokk yakısıklı olmuş allah kaza bela vermesin
    amin abi cümlemze. saolasın.

Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Enis51 hocam motorun cok şık duruyor. özellikle farları merak ediyorum. Akşam resimlerini merakla bekliyorum. Bu arada farların üzerindeki filmler sıcaktan dolayı sorun çıkartıyormu?
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

Motosikleti
    Burgman AN400 2000 Model
    gürcell bende stickerları ilk yapıstırdıgımızda özellikle xenonun sıcaklıgından atar diye düsündüm ama atmadı.zaten ilerleyen zamanlarda farın için sokup kaş şeklinde park yapıcaz ve far içini boyucaz ozaman dısınıda yarısına kadar sticker gibi boyucam.

üstad bunlarda xenonların resimleri kısa yandıgında sadece sağ far yanıyo uzun yandıgında sadece sol far yanıyo kısadayken selektör yaptıgında ise sağ sonmeden sol far yanıp sonuyo. boyle yapmamın sebebi 2 tane 8 k lık xenon yanyana olunca sonucta karsıdan gelenin gözünü cok alıyo bide bizim çanaklar kısa oldugu ve bizim farlara bitek h1 oldugu için (h1 lerdede uclarında şapka yok) xenonlar yukarıyıda aydınlatıyodu oyuzden o stickerlarla kapattık o sorunu. diger h serileride olur tabi ama cok masraflı ve meşakatli olur adaptör falan dediğim gibi çanakta kısa oldugu için en makul boyle oluyo diye düşündüm. resimler aşağıda arkadaşlar.

Motosikleti
    Cidden çok şık olmuş. Güle güle kullan.
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

Motosikleti
    Burgman AN400 2000 Model
    Alıntı Gürcell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cidden çok şık olmuş. Güle güle kullan.
    saolasın üstad. teşekkürler

enginogurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    loading...
    merhabalar arkadaslar epeyidir yazmıyordum ama takıpteydim ahmet abime bi sorum olacak ahmet abicim hanı deponun tahliye yeri varya en üstte orayı iptal etsek yanı kapatsak fulleyince yere bosuna benzin akıtmasak nasıl olur

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı enginogurlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar arkadaslar epeyidir yazmıyordum ama takıpteydim ahmet abime bi sorum olacak ahmet abicim hanı deponun tahliye yeri varya en üstte orayı iptal etsek yanı kapatsak fulleyince yere bosuna benzin akıtmasak nasıl olur
    tahminimce depoda sıkışan gaz bir süre sonra bomba olur
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Arkadaşlar merhaba

Pazar günü zat ımla Kırklareline gitmeyi planlıyorum.200 km gidiş,200 km geliş.Motorum 2750 km de,cumartesi günü bakıma götürücem yağını filan değiştirticem ,frenlerini kontrol ettiricem birde kayışını değiştiricem,kayış için tavsiyeniz varmı?

Birde sizce gidebilirmiyim? fazla gazlamadan 70-80 km yol alsam sorun çıkarmı?

Yorumlarınızı bekliyorum

serkanzat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat
    herkesin ragaib kandilini kutlarım allah kazalardan belalardan cümlemizi korusun.

Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun!
    AGLARSA ANAM AGLAR GERISI PLAYBACK YAPAR,,,

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Limankalesi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba

Pazar günü zat ımla Kırklareline gitmeyi planlıyorum.200 km gidiş,200 km geliş.Motorum 2750 km de,cumartesi günü bakıma götürücem yağını filan değiştirticem ,frenlerini kontrol ettiricem birde kayışını değiştiricem,kayış için tavsiyeniz varmı?

Birde sizce gidebilirmiyim? fazla gazlamadan 70-80 km yol alsam sorun çıkarmı?

Yorumlarınızı bekliyorum
    Kayış için BANDO marka kayışı tavsiye edebilirim..

Bakımlıysa motorun hiçbir sorun çıkmaz 70-80 km..
    Aşağı yukarı 1 saat gidip 10-15 dk. mola vererek heryere gidebilirsin..Molalarda da egzos civatalarını gözünle kontrol et yeter gevşeme olmasın..İyi yolculuklar

Alıntı osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kayış için BANDO marka kayışı tavsiye edebilirim..

Bakımlıysa motorun hiçbir sorun çıkmaz 70-80 km..
    Aşağı yukarı 1 saat gidip 10-15 dk. mola vererek heryere gidebilirsin..Molalarda da egzos civatalarını gözünle kontrol et yeter gevşeme olmasın..İyi yolculuklar
    bando marka kayış mondial servislerinde oluyormu? yada sürekli kullanan bir marka varsa oraya sorayım?

O zaman 100 km de bir 15-20 dakika dinlendirirsem sorun olmaz yani,

şimdi motora baktım arka tekerin yanındaki dişli kutusunun oradan yağ damlıyor? kırklarelini duyunca su koyeverdi motorum sanırım?

Motosikleti
    Var
    bando marka kayış mondial servislerinde oluyormu? yada sürekli kullanan bir marka varsa oraya sorayım?

O zaman 100 km de bir 15-20 dakika dinlendirirsem sorun olmaz yani,

şimdi motora baktım arka tekerin yanındaki dişli kutusunun oradan yağ damlıyor? kırklarelini duyunca su koyeverdi motorum sanırım?
    100 km de değilde 1 saat ne kadar yol gidebildiysen 10-15 dk. mola vererek gidersin işte..

Bando kayış modiallerde kullanılan resmi bir kayış değil sonuçta benim servisim eski çinli kayışın yerine bunu taktı..ama italyan malı iyi bir kayıştır..Sanırım motosikletçilerde bulunur..

Arka tekerin oradaki minik plastik borudan gelen yağ için endişe etme o boru fazla yağın tahliyesi için konulmuş..Bir sorun yok yani..

Alıntı osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 km de değilde 1 saat ne kadar yol gidebildiysen 10-15 dk. mola vererek gidersin işte..

Bando kayış modiallerde kullanılan resmi bir kayış değil sonuçta benim servisim eski çinli kayışın yerine bunu taktı..ama italyan malı iyi bir kayıştır..Sanırım motosikletçilerde bulunur..

Arka tekerin oradaki minik plastik borudan gelen yağ için endişe etme o boru fazla yağın tahliyesi için konulmuş..Bir sorun yok yani..
    yok o borudan gelen değil direk büyük metal kapağın birleşim yerlerinden geliyor

Motosikleti
    A2 yaşını beklior..
    Başlıkta 125mt'de var ama topikte 125mt ile ilgili nerdeyse hiç konu yok ilginç.. Bide 125mt üretimden kaldırıldı mı? sitesinde görüzkmüyorda...
    ' [B][U]2011[/U][/B]
    ..Loading.. ::157::

Motosikleti
    Tüm Arkadaşların Regaip kandilini kutlar sağlık ve mutluluk dilerim.

yok o borudan gelen değil direk büyük metal kapağın birleşim yerlerinden geliyor
    Hocam cidden merak ettim resim çekme şansınız varsa, koyarsanız daha iyi olur zannımca.

Alıntı emrt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlıkta 125mt'de var ama topikte 125mt ile ilgili nerdeyse hiç konu yok ilginç.. Bide 125mt üretimden kaldırıldı mı? sitesinde görüzkmüyorda...
    Cidden güzel bir nokta. Başka hiçbir modelde yokken zamanında konu açılırken bu iki motoru aynı başlığa koymuşlar. Ben bu başlığı baştan sona okumuş biri olarak 125mt ile ilgili toplam 10msj ya gördüm ya görmedim.

Motosikleti
    A2 yaşını beklior..
    herhalde 125mt ye acıdılar.. baksana motorun hiç taraftarı yok...
    ' [B][U]2011[/U][/B]
    ..Loading.. ::157::

Motosikleti
    ZAT 150 Mondial - Arora 150A
    Alıntı serkanzat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkesin ragaib kandilini kutlarım allah kazalardan belalardan cümlemizi korusun.

Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun!
    Bende Regaip Kandili nizi kutlar hepinizin günahlarından arınmış bir halde ertesi güne başlamanızı niyaz ederim.

enginogurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    loading...
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tahminimce depoda sıkışan gaz bir süre sonra bomba olur
    zannetmiyorum çünkü depo kapagında hava alabilecek yer mevcut

baska bilgi verebilecek varsa bekliyorum

Motosikleti
    Var
    Benim makinede o deliğin işlevsel olduğunu düşünmüyorum..
    motosikletimi ilk aldığım zaman daha ilk benzinini koymak için benzinciye gittiğimde pense ile ancak açabilmiştim benzin kapağını..o derece sıkışmıştı..

Yani demek istediğim benimkinin tahliye deliği kapalı ve bomba etkisi vs. yapmadı..Ama gene de bilemem..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler