Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Selam arkadaşlar. Şu benzin hotrumunda bahsettiğiniz yağlı hortumlar resimdekilere benzemiyor değilmi? Benim hortumlar daha çok küçükken sapan yaptığımız serum hortumuna benziyor. Sizden ricam bahsettiğiniz hortumun resmini koymanızdır, böylece ararken en azından nasıl birşey olduğunu bilmiş olurum. Şimdiden teşekkürler.

Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ZAT 150 - 2005
    Alıntı Gürcell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar. Şu benzin hotrumunda bahsettiğiniz yağlı hortumlar resimdekilere benzemiyor değilmi? Benim hortumlar daha çok küçükken sapan yaptığımız serum hortumuna benziyor. Sizden ricam bahsettiğiniz hortumun resmini koymanızdır, böylece ararken en azından nasıl birşey olduğunu bilmiş olurum. Şimdiden teşekkürler.

serçe parmak kalınlığında siyah bir hortum.

Bezli benzin hortumu dersen sanayide verirler.

Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Alıntı monerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serçe parmak kalınlığında siyah bir hortum.

Bezli benzin hortumu dersen sanayide verirler.
    Sağolasın monerr. Teşekkürler.
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

Motosikleti
    ZAT 150 - 2005
    Alıntı Gürcell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasın monerr. Teşekkürler.
    Haa...
    Giderken mümkünse yanında hortumdan bir parça örnek götür ki iç çapının ne kadar olduğunu anlasınlar.
    Yoksa baya bir zorlanırsın.

Motosikleti
    Zat150 gitti MCT250 geldi :)
    Mondial zat 150 ' ımı sattım , Suan MCT250 :)

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kim çizdi bunu yaaa

burgman gibi olmuş

çok güzel olmuş,eline sağlık...

Emeğe saygı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

enginogurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    loading...
    güzel cizmişler cizenin ellerine sağlık

Motosikleti
    Zat150 gitti MCT250 geldi :)
    6. sınıfa giden kız kardeşim çizmiş abi yapmaya çalışmış işte bişiler
    Mondial zat 150 ' ımı sattım , Suan MCT250 :)

Motosikleti
    ramzey qm 250
    mondialın çindeki fabrikasındanmı çizimleri çalınmış duyduğuma göre.. enis1 kardesim bu arada senin smryna servisine gittim murat usta yoktu ama ordaki tolga diye bi arkadas vardı hergün gelir enis abi dedi bende aboneyim bigün dek gelirsek benim motor gri zat plaka 35 al 0261 adım ali kardes sağlasın o bile yardımcı oldu amotisörleri kldırdım bakalım vurcakmı ayrıca arkadasta üçkuyulardan almıstı ilk oraya gittik ne usta var nede patron bitane çırak onu bilmem sunu bilmem nebiliyon kardsim sen!!! ben smryna motora aboneyim kardes orası hosuma gitti hatta arka plastik çamurluktan vida düşmüştü ben sölemeden hallatti tolga arkadas sağolasın.

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    arkadaşlar ii geceler bir şey danışacaktım sizlere:
    bu akşam gezdim bi yağına bakiyım motorun dedim bi baktım çubuğun iki çizgi arasındaki bölümün dörtte birini gösteriyor oha dedim kendi kendime bakımda yağ eklediler. daha 300 km oldu yağ bitti sayılır herhangibir kaçağıda yok neden bu kadar çok yağ yakıyor bu motor???
    Boş gezenin boş kalfası rallici cadde tayfası...

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    hmm yağ problemi mühim bir şey..alttan damlatma vs. yok değilmi? akşam motoru park ettiğin yerin altına bi gazete kağıdı koyup sabah bakabilme ihtimalin varsa öyle bi dene bence..
    conta vb. bir sorunsa kolay çözülür..

Motosikleti
    Alıntı osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hmm yağ problemi mühim bir şey..alttan damlatma vs. yok değilmi? akşam motoru park ettiğin yerin altına bi gazete kağıdı koyup sabah bakabilme ihtimalin varsa öyle bi dene bence..
    conta vb. bir sorunsa kolay çözülür..
    akıtma problemi yok galiba yakıyor

Motosikleti
    ramzey qm 250
    motorun kç kmde mondialcii kardes.yeniyse hiç durma yada aranti kapsamındaysa hemen servise götür yoksa sekman piston yatakları silindir vs. elide kalır bu sıcaklarda dikkat et.

iskenderunlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax 250
    Alıntı monerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla 11000 km dir motoruma biniyorum.
    Benimde bazı sorunlarım oldu ama hiç keyfimi kaçırmadı.
    Hatta şeytan kulağına kurşun son bir yıldır benzini dodurup kontağı çevirmekten ve yağ değiştirmekten başka bir kuruş masrafı olmadı.

Hep problemle mi uğraşacağız hiç keyif yapamayacak mıyız diyenlere duyurulur.

(Tabi bu sıralar bir bakıma girmesi lazım. Rutin olarak)
    sevgilimonerr

ben rutin bakımlarını yaptırıyorum. ama ne bileyim bu motora değmez. ben sana sorayım zat ı almamış olsan ve 3,050 tl paran olsa yine zat alırmıydın? asıl sorulacak soru bu

enis51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN400 2000 Model
    Alıntı kasap35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondialın çindeki fabrikasındanmı çizimleri çalınmış duyduğuma göre.. enis1 kardesim bu arada senin smryna servisine gittim murat usta yoktu ama ordaki tolga diye bi arkadas vardı hergün gelir enis abi dedi bende aboneyim bigün dek gelirsek benim motor gri zat plaka 35 al 0261 adım ali kardes sağlasın o bile yardımcı oldu amotisörleri kldırdım bakalım vurcakmı ayrıca arkadasta üçkuyulardan almıstı ilk oraya gittik ne usta var nede patron bitane çırak onu bilmem sunu bilmem nebiliyon kardsim sen!!! ben smryna motora aboneyim kardes orası hosuma gitti hatta arka plastik çamurluktan vida düşmüştü ben sölemeden hallatti tolga arkadas sağolasın.
    işini halletmelerine sevindim o otolga benden neler çekti bi bilsen artık ben motorla yanasınca hepsi korkuyo gene ne isticek bu deli diye :D benimde plaka 35 dlz 20 lacivert ama mondal yazılarını soktum komple scorpion_enis@hotmail.com ekle istersen paslaşırız bigün.ben 2-3 günde bir orda oluyorum ztn bu arada pazartesi veya salı 500 bakımına sokucam motoru bi yağ değiştirelim agipi gene koyalım taze taze :D bide alttaki yazıları sokmemden kaynaklanana iz var orayıda pasta cila yaptırcam. haberleşiriz istediğin zaman. iyi sürüsler herkese

Motosikleti
    Var
    Alıntı iskenderunlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgilimonerr

ben rutin bakımlarını yaptırıyorum. ama ne bileyim bu motora değmez. ben sana sorayım zat ı almamış olsan ve 3,050 tl paran olsa yine zat alırmıydın? asıl sorulacak soru bu
    valla geçen ay cebimde 3050 TL vardı ve gittim zat aldım şahsen..

Motosikleti
    Alıntı kasap35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun kç kmde mondialcii kardes.yeniyse hiç durma yada aranti kapsamındaysa hemen servise götür yoksa sekman piston yatakları silindir vs. elide kalır bu sıcaklarda dikkat et.
    kasap35 kardeş motor 2005 model daha ilk çıktıklarında almıştım o zmanda yağ yakıyodu yine yakıyor böyle gitsin eklerim yağı gider nasıl olsa kamyon kadar yağda almıyor farketmez ekle ekle git zaten bu sıcaklarda her motor yakar ben öylesine sordum soruyu sizdede var mı die bir de bizim burası küçük şehir motor şehir içinde hep dur kalk yapa yapa ısınınca küçücük bi fanla soğutamıyor kendini...

bir şey daha söyliyim senin motor yeni ama bunların garantisine pek fazla güvenme bişi oldu mu hemen diolar kullanıcı hatası diolar hemen işin içinden çıkıolar,eğer sen çok ısrar ettin mi bu sefer garantiye soksalar bile parça ha gelcek ha gitçek diye diye bekletip duruyorlar. yani garanti olsa bile pek bi işe yaramıyor. benimde 4 sene oldu garanti falan bitti motor geçen sene falan pek fazla kullanılmadı şuan 5800 kmde

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorumu servisten aldım;

''kız'' gibi oldu...

ayrıca!!!!!!!!!!!!!!

ŞOK!!! ŞOK!!! ŞOK!!! HABER!!!!!!!!!!!!!!!

MART AYINDA YADA FUAR ZAMANI ZAT 250 GELİYOR!!!! İLK 3.000 ADET SİPARİŞ AVRUPAYA YOLLANMIŞ!!! UĞUR-MONDİAL İLK 1.000 ADET ALACAKMIŞ AMA SONRADAN VAZ GEÇMİŞ,''İLK PARTİYE BAKALIM,AVRUPAYI TAKİP EDELİM.SIKINTISI VARMI'' DEMİŞLER VE FUAR ZAMANI GETİRTMEYE KARAR VERMİŞLER... BÜTÜN EVRAKLAR HAZIRLANMIŞ,GÜMRÜK,MALİYE,VS....

BU İLK HABERİ AHMET ERŞEN ABİME ŞAHSEN VERDİM....

BURDANDA SİZLERLE PAYLAŞIYORUM....

Motosikleti
    Artık Yok...
    olması gereken buydu nihayet bu iyi haber hakkatten tahminim dorado sandor 250 deki su soğutmalı klasik 250 lik scooter motorunu kullanıcaklar çünkü çinlilerde fazla scooter motoru çeşidi yok bir iki çeşit..

bu iyi haber çünkü gerekiyordu tam o kasaya fit gelir.. ama satış fiyatı önemli 250 lik diye gidipde 6 milyardan kapıyı açarlarsa gene satmaz

Motosikleti
    Var
    kesinlikle tipini görmek lazım herşeyi aynımıymış acaba kasa anlamında?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler