Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    Alıntı nevZAT150 adlı üyeden alıntı
    mondi zat150 arkadaşlarım nazar değdi galiba motorum 10566 km de ilk defa yerle tanışmasını yaşadı... bu motorla ilk kazamı yapmış bulunuyorum..

kendime derdim ne usta şoferim diee ama düşmem derken düştüm... kesin nazar değdi kesin kimin nazarı bu

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=9306
    çok çok geçmiş olsun kardeş aman dikkat malum yamurlar başladı eksra dikkat herkeze kazasız polissiz keyifli sürüşler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 600 F
    gecmıs olsun aman dıkkat et bu son olsun kazasız belasıs gunler

Motosikleti
    CBR 600 F
    nevzat aman senın gıbı deneyımlı bırı dıkkat et dostum

berkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnşallah olucak
    Öncelikle tüm herkese selamlar asya motor alıcaktım senet yapmıyorlar alamadım.

burayı buldum bu sıteyı okuduklarımdan sonra 150 zat a karar veredim 150 zat daha pahalı ama olsun anlatılanlar iyi sayılır

senet yapan bir yer bılıyormusunuz yada kredi kartından direk 3000 çekicek kart bende ne gezer ben öğrenciyim

Motosikleti
    CBR 600 F
    dostum mondıal ve asya motor senet yapmıyor senet yapan sadece celık motor onuda evdız veya evkur denen alısverıs merkezlerı yapıyor eger senet yapan olsa bende zat alacaktım ama yok adamların paraya ıhtıyacı yok kı neyse bulursan bana da haber ver ama YOK

gnapolyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slmlar arkadaşlar bende bi zat kullanıcısı oalrak bişe sorcam size ya korumalı siyah bi mont buldm 100 dolar fiatı bel koruması falan war pahalımı sizce görüş bildiriseniz sewinirm guntayaksoy@hotmail.com

gnapolyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    newzat geçmiş olsun kardeş aman dikkat et yaa

murat68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR
    Arkadaşlar merhabalar yaff zat 150 almayı düşünüyoruz. Siz söyleyin zat 150 mi alalım yoksa honda dylan 150 mi? Ne dersiniz? Birde herkes mondialden yaka silkiyo bu doğrumu?

pompicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uzun süren bekleme sürecinden sonra sonunda siparişimi werdim.Zatım bu hafta içinde elimde olacak inşallah.Istanbul'daki arkadaşlarla tanışmak isterim.Artık bende motorcu oldumm
    http://www.kaan.in

titanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T 19 A
    sevgili arkadaşlar

bu forumda geçmiş olsunlardan başka bişey okumuyorum son zamanlarda

bilgi paylaşmak biraz sıkıcı oluyor bu durumda, şu geçmiş olsun dilekleri özelden yapılsa daha iyi olmazmı ? çok afedersiniz

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    Alıntı titanic adlı üyeden alıntı
    sevgili arkadaşlar

bu forumda geçmiş olsunlardan başka bişey okumuyorum son zamanlarda

bilgi paylaşmak biraz sıkıcı oluyor bu durumda, şu geçmiş olsun dilekleri özelden yapılsa daha iyi olmazmı ? çok afedersiniz
    1.herkez istediği yerden arkadaşına geçmiş olsun msj atabilir
    2.bir paylaşım arıyorsan forumların tamamını oku sadece son 2 sayfa değil
    3.derdini söylememissin yardımcı olup bilgi verelim elimizden geldiğince
    4.kafadan antipati kazandın
    5.kimin nekadar neyi paylaştığını 1.msj dan anlayamazsın

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    pompicik hayırlısı olsun kardeş inşallah kazasız belasız kullanırsın. düşmek kadar doğal bişee yokmuş bunu unutma,

phenemenon kardeşim bugün ben servise gittim, 11000 km bakımı için, ve senin ön çamurluk muhabbetini açtım, RS lerin ön çamurluk 40 ytl dedi ama biraz kurcukladım, yani arkadaş istiyo dedim, sen nekadara alıyon felan derken, 37 kadar düşebileceğini söyledi benim burdaki servis... başka bir sorun olursa yaz araştırmaya çalışırım buradan...

titanic kusura bakma kardeşim, konu dışına çıkıldıysa konularımıza geri döneriz.. fakat arkadaşlarım sağolsun seviyorlar beni, bende onları saygılarımı sunuyorum.. eğer seninde sorunun olursa yaz, bura birşeyler paylaşmak, bilgilerimizi yazmak için çok iyi bir yer... 150Zat araştıracakların ilk okuyacağı yer burası çünkü... ...

beetle65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI BURGMAN AN 650 EXECUTİVE
    Alıntı Potenza adlı üyeden alıntı
    Valla bende satıyorumda biraz zor bugünlerde motor satmak.Aküyü sökmedim sökmeyeceğimde,çünkü ara ara biniyorum.Kontağı açtıktan 5-10 sn. sonra marş basın,endüksiyon bobini ısınsın.kontağı açtığınızda gaz kolunu yarım tur çevirip bırakın,bu jikleyi kuruyor.Marşa basarkende asla gaz vermeyin.2-3 dk. yüksek rolantide çalışması lazım.Daha sonra olması gereken rolantiye düşüyor.Yani normali bu...
    ARKADAŞIMA KATILIYORUM.BEN KIŞIN YAKLAŞIK 2 AYLIK PERİYOTLARLA ÇALIŞTIRABİLDİM.YANİ 2'ŞER AY BRANDA ALTINDA KARDA,KIŞTA,YAĞMURDA KALDI.ANCAK NE GÜZEL Kİ HEP ÜZMEDEN ÇALIŞTI.POTENZA'NIN YAZDIĞI ŞEKİLDE DENEYİN MUTLAKA ÇALIŞACAKTIR.NE DE OLSA O BİR MONDİAL

beetle65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI BURGMAN AN 650 EXECUTİVE
    Alıntı Potenza adlı üyeden alıntı
    Benim hiç gaz telim kopmadı,400 km. de ilk bakımına girdi.Ondan sonra çok değişti gidişi.Burdaki servis(sevpa) çok çok iyi,verdikleri hizmet kadar yaklaşımları da çok sıcak(Ayhan abi, çok saol herşey için)
    Bir kere ayaklık müşirim arızalandı onuda saolsunlar 3 günde yenisi geldi,ama yolda kalmadım çünkü gelene kadar çaresini de buldular.
    Sen düzgün kullandıktan ve motorunu dinledikten sonra inan kolay sorun çıkartmayacak.Bunu sadece ben değil burdaki zat çılarda söylüyor.
    Son olarak şunu söyleyeyim sana,her motorda sorun çıkabilir,ama önemli olan ilgi alakadır.Uğur'dan bahsediyoruz biz,sütçü yumurtacıdan değil..
    Arkasında Uğur varsa korkma arkadaşım...
    VALLA POTENZA ARKADAŞIM SENİ TANIMIYORUM AMA İNANILMAZ DERECEDE DÜŞÜNDÜKLERİMİ YAZIYORSUN.BENDE SEVPA'YA GİDİYORUM.GERÇİ MOTORUM ŞU ANDA KIŞ MODUNDA UYKUDA AMA UMARIM SEZON BAŞINDA SENİNLE GÖRÜŞÜR VE TANIŞIRIZ.
    SEVGİ İLE KAL

Teşekkür ederim, bi de şu havalar bi düzelse gidip mağazadan kurtaracağım motorumu

adosonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200i
    Alıntı pompicik adlı üyeden alıntı
    Teşekkür ederim, bi de şu havalar bi düzelse gidip mağazadan kurtaracağım motorumu
    hayırlı olsun pompicik kardeş işallah bende seneye yaz mondialci olup aranıza katılacam.. yağmurda extra dikkat lütfen..hadi biz sevdalısıyız rüzgarın ama bişi olsa, evdekiler daha fazla üzülür
    üzülmeyelim üzmeyelim kazasız belasız sürüşler

eyw adosonic kardeşim. umarım sende 151 rs ine kawuşursun, sahilden emirgana doğru teker yaparız nası yapcaksak

CartaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150 mondial

eyyooo ben de ZAT aldım

Bugun Siyah ZAT 150 satın aldım. 10 km kullandım ilk izlenimlerim güzel. hadi hayırlısı bakalım önümüzdeki günler ne gösterecek ?

CartaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150 mondial

sorun var seleyi açamıyorum - yardım edebilir misiniz ?

dun motoru bıraktmıştım. bugun seleyi açmak istedim. ancak kontak anahtarını open kısmına ceviriyorum sele açılmıyor. arka kısımdaki sele kiliti bırakmıyor bir türlü. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu ? Ne olacak şimdi servise mi götürmem gerekecek daha servisin yerini bile bilmiyorum ki. Dün aldım ben bu ZAT150 yi yaw

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    CartaL hayırlısı olsun arkadaşım... inşallah büyük problemlerlen karşılaşmazsın... motorun arızasız olanını kullanmak büyük şans, marka motorlarda bile küçük arızalar çıkar, hemen pes etme...

seleyi açmak için anahtarı takıp sadece sola çevir, basarak çevirir isen direksiyonu kilitlersin... anahtarı takıp sola doğru çevir bi dene olmaz ise koltuğa yukarıdan bastırarak anahtarı çevirmeyi dene; buda olmaz ise sana servis yolları gözükecek... ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler