Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık Yok...
    bence sokak arası tamircileri değilde böyle büyük bostancı sanayi maslak sanayi gibi yerlerde yılların tamircileri var eski onlarla konuşmak lazım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    iskenderunlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax 250
    xenon far taktıran var mı zat ına?? ya da bu tip şık modifikasyonlar???

bana yardımcı olursanız sevinirm..

Motosikleti
    Artık Yok...
    var var ben sahibindende çok gördüm xenonlu zat birde zat a back rest yakışıyor zaten dışında da fazla yapabiliceğin şık modifikasyon yok gerisi pavyoncu işine benzemeye başlıyor yok neonlar falan

Motosikleti
    Mondial 150 zat
    Ahmet abim saolasın teşekkür ederim
    Yarın akşam gitcem servise ya 1000 bakımıda geldi 1006da falan şuan heralde
    eğer dedıgın gıbı o traveslerın somunları kırıldıysa onu ya seve seve yada .... .... değiştirtcem ben onlara
    Madem bu motor 2 yıl garantili madem kı türkiye yol şartlarına uygun olarak üretim yapılıyo değişcekler garantiden
    Bide perıyodık bakımlar garanti kapsamına girmiyo dimi ücretli????
    Where did you sleep last night? ? ? :silent:

Ahmet Erşen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial ZAT 150 2005
    çılgın...merhaba

Motorunu yeni aldığını unutmuşum. 1000 Km. Bendeki travers kırılmasının senin başına geleceğini pek zannetmiyorum. Resmine bakarak kilolu gözükmüyorsun.Motorunu sert kullanacagınıda zannetmiyorum.

Motorumun Benden onceki sahibi karı koca en az 220 Kg çekiyorlardı.Üç sene sadece yazları kullanmışlar.Benim motoru aldığımda motor deli gibi silkeliyordu.
    Traversin kırılma nedeni bu.

Senin başka bir nedeni olmalı .Servise götüreceğine göre .Orada belli olur.
    Garanti kapsamındaki parçalar haricinde işçilik ve malzeme parası alırlar.
    Kolaygelsin....

Aliço...

Sen ayna dönüyor dedikten sonra . motorda aynaya tekrar iyice baktım. Aynada daha üç tane oynak ve gevşemesi muhtemel yer var.

Elciğin yanındaki somunların üstündeki parçada , siyah kauçuk kapak var onun altınta
    contalı somun var oradan gevşemiş olabilir........o siyah metal parçaya giren
    üzeri yuvarlak kauçuk kapalı ayna mili var . kauçukları biraz sıyırırsan yine kontra somunlu ayna mili göreceksin oradanda gevşemiş olabilir......Birde
    aynaın siyah plastik parçasının ayna miline bağlı mafsal var orasıda
    oynak..Buralarada bakıver.

Kolaygelsin..

Motosikleti
    Mondial 150 zat
    Niye kimse yok kaç gündür yaaaaa formda???
    giriyorum bakıyorum kimse bişey yazmamış?????
    Serkan biladerim ayberk abinin yanına gidicem diyodun pazar günü gidelim mi beraber tır tır tır tır gideriz ???
    Ben yolu bılmıyom ama baştan söliyim sana
    Engin sende gel

serkanzat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat
    cilgin karedes ehliyeti teslim aldigim an(emniyete dosyami verecegim) seni haberdar edecegim soz.diger arkadaslarada soyleriz hep birlikte gideriz insallah
    safak ta ehliyeti ya almistir yada bugun yarin o da teslim alir. asil yolu safak biliyor
    sen ne yaptin motorla ilgili bahsettigin sorunlari halledebildinmi? bir de boyattinmi jantlari?
    AGLARSA ANAM AGLAR GERISI PLAYBACK YAPAR,,,

Motosikleti
    Mondial 150 zat
    6 da gitcem alcem motoru serviste 1000 bakımı
    yağını kendim aldım CASTROL 10/40
    dün fabrikayla falan görüştüm işte söledim sorunlarımı akşam alim bi kalite kontrol yapıyım

ben daha dosyamı bıle almadım ya kurstan üşeniyom uğraşmaya
    boşver ehlıyetı basıp gidelim yaaaa

jantlarıda bı bakım yaptırcem ınsallah cumartesi falan maslak oto sanayiye gidicem

enginogurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    loading...
    çılgın valla benim gelmem biraz zor motor talaş içinde çok souklarda arkadasın babasının marongoz atölyesi var oraya götürdük orda kaldı her tarafı talaş olmuş ondan yaptıgım farıda takamadım

Motosikleti
    GSXR-1000
    Merhaba arkadaslar....

Kusura bakmayın uzun zamandır yazamadım.Dertler bıtmıyorkı.Kursa gelen ilk partide benim dosyam yoktu.Bu yuzden ancak dun alabildim.Bugun emniyete vericektim ama bu seferde maddi olanaklar imkan vermedi.Diyorum ya aksilik ustune aksilik.Yarın teslim edicem insallah.Cuma gunu elimde olur ehliyet.Cumartesi gunu için ayberk abinin oraya gidebiliriz.oldukca keyifli olur.Zaten kendime sozum vardı ehliyeti alır almaz gidicektim yanına.Sizlerle daha keyifli olur.2 sohbetin belini kırarız.

Bu arada bu pazar gunu Vefat eden Onur arkadasımız için kortej tarzı bır durum var.Ben katılıcam, sizlerinde gelmesini arzu ederim.

Motosikleti
    loading...
    şafak sen sertifikanı almısın gene ben onuda gidip alamadım hatta dreksiyon sonucunu bile bilmiom :D

Motosikleti
    CORVUS
    arkadaslar herkeze merhabalar
    uzun zamandır sıteye iştirag edemıyorum; ama yazılarınızı ihmal etmeden takip ediyorum....

Engın daha onceden karburator konusunda senınle yazışmıştık... rs151 karburatoru hatırlarsan...
    ewet karburatoru taktırdım we havaların guzel olmasını fırsat bılerek ufak bır isanbul turu düzenledım tek başıma (aslında aklıma safak gelmişti ama arada kendı halletmem gerekn işler oldugundan ötürü safak'ı da yanımda sürüklemek istemedim ) tam 20TL lık benzın le 220 km. yol yaptım.. yapılan yolun cogunuda 80Km we üzeri hızla yoluma dewam ettım.. arkadaslar ben memnunum sizlerede tawsıyemdır .......
    saygılarımla
    [B]ALLAH KASK'LARIMIZA ASFALT YÜZÜ GÖSTERMESİN[/B]

Motosikleti
    GSXR-1000
    Valla Sero ayıp etmişsin. :( Konu dolaşmak olunca nereye suruklendiğim önemli değil valla.Arasaydın keşke.Bu arada sertifikayı verdım.Cuma gunu elimde olucak ehliyet

Arkadaslar cumartesi gunu Ayberk abinin oraya gidiyormuyuz.Gelicek olanlar geliyorum diye ufak bi yazı atarsa liste yapmaya baslıyalım.

Motosikleti
    SYM
    Ben geliyorum şafak abi

Motosikleti
    loading...
    Alıntı sero1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar herkeze merhabalar
    uzun zamandır sıteye iştirag edemıyorum; ama yazılarınızı ihmal etmeden takip ediyorum....

Engın daha onceden karburator konusunda senınle yazışmıştık... rs151 karburatoru hatırlarsan...
    ewet karburatoru taktırdım we havaların guzel olmasını fırsat bılerek ufak bır isanbul turu düzenledım tek başıma (aslında aklıma safak gelmişti ama arada kendı halletmem gerekn işler oldugundan ötürü safak'ı da yanımda sürüklemek istemedim ) tam 20TL lık benzın le 220 km. yol yaptım.. yapılan yolun cogunuda 80Km we üzeri hızla yoluma dewam ettım.. arkadaslar ben memnunum sizlerede tawsıyemdır .......
    saygılarımla

sero cok yakmamısmı yaa benzinin litresi ne kadardıkı gidiş olarak bi sorun yoksa yaza mod işine girince bende öle yaptırırrım

Şafak abi

ben daha ehliyetime kavusamadım artı olarak motor talaş halınde oraya sok cıkarıda zor ondan ellemioz tukanda 3 tane motor var sana hayırlı yolculuklar resimleri bekleriz

Motosikleti
    CORVUS
    cumartesi için ufak bir planım wardı şafak eger iptal olursa seni ararım kardesim
    [B]ALLAH KASK'LARIMIZA ASFALT YÜZÜ GÖSTERMESİN[/B]

Motosikleti
    Mondial 150 zat
    Pazar günü gidelim yaaaa pazar

Motosikleti
    GSXR-1000
    ozaman sımdılık lucifer geliyor.Tamam sero umarım gelirsin soyle 10 numara bi çiğköfte dürüm yeriz.Engin en kısa zamanda ehliyetini al abi.Gezılecek cok yer var.uzatmayın valla.Sizler olmadan keyfi cıkmaz valla.

Cılgın pazar gunu vefat eden arkadasımız ıcın kortej yapılacak oraya gıdıcek herkes zor olur.Zaten ayberk abıde geliyor pazar gunu toplanmaya.

Motosikleti
    Mondial 150 zat
    nerde bu kortej????? kaçta????

Motosikleti
    loading...
    şafak abi emniyete ne kadar para verdin ehliyet için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler