Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Birkan:Kayışdağına çıkarken(carrefour'un arkasından) Sevpa var.Ben ordan aldım ve çok memnunum ilgilerinden.Benim motorumda 720 km. de.Şu ana kadar herhangi bir sorun çıkarmadı.Çıkarsa bile içim rahat arkasında Uğur var.Her motorda sorunlar olabilir,ama en kötüsüde yolda kalmak tabii
    Ben epey bir gezdim almadan.Asya alacaktım aslında.Fakat yedek parça ve servislerinin pek iyi olmadığını duydum.Bu işte önemli olan servistir ne marka olursa olsun motorun.Ben yapamam edemem dersen,biraz daha bekle para biriktir honda yada yamaha nın scooter larını al derim.
    Ben memnunum,umarım büyük bir sorun çıkarmaz
    Herkes hakettiğini yaşar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trigger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250R
    aynen ben de oradan aldım ewime uzakolmasına karşın diğer bayiler defol git edası ile konuştulr

beetle65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI BURGMAN AN 650 EXECUTİVE
    arkadaşlar bu EVPA nın telefonu ve adresi var mı acaba ? i:
    birde motoru oradan almasakta bakımını yaparlar mı acaba ?
    şimdiden teşekkürler kolay gelsin...

beetle65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI BURGMAN AN 650 EXECUTİVE
    pardon yaa EVPA değil tabiiki SEVPA OLACAKTI

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    ben dün bir 150 zat aldım , Allah tan dileğim bunlara benzer sorunlar yaşamam inşallah.. servis bakımlarını muntazaman yaptırmayı planlıyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Kıdemli zatçı olarak seciminden dolayı kutlar kazasız belasız sürüşler dilerim..

Motosikleti
    Bettle:tabi ki servise gidebilirsin, telefonları: 0 216 5726080.

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    zuhtupaşa

iki kişi binildiğinde performans nedir abi ? max kaç km görebiliyorsun 2 kişi binince ? amacım abartıları yaşamak değil , sadece makinamın sınırları doğru mu değil mi onu bi tartmak istiyorum. ben iki kişide-düz yolda 80 , yokuş yukarı 55 in üzerini göremiyorum. acaba yakıttanmı? yoksa bi problemmi var ?
    sence nedir ???

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Söylediğin hızlar limitler dahilinde rodajda olan bi zat için gayet normaldir. Hatta daha fazlada zorlama. Hep aynı örnegi veririm.Senin gibi 3 gunlukken motorumu; ben 90 kg. esim 70 kg. Bebek etiler yokusunu aslan gibi cıktık..Fazla sıkıstırma derim rodajda iken..

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    şuan itibariyle motor 950km yol yaptı... fazla abanmamaya gayret gösteriyorum, öyleyse bi 500 km falan ben artçı almayayım en iyisi... tek başıma fazla motoru yormadan mesafeler alayım... yoksa motoru elimize alırız herhalde he ???

smart87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondi 150 ZAT
    ya beyler bende 150 zat aldım. yaklaşık 1.5 hafta oldu ama ancak 3 gün binebildim. 3 gün sonra motor giderken bi anda susuverdi. servise götürdüm şarj dinamosu yanmış dediler. ya bide adam 40 yılda bir böyle arızalar olur oda seni bulmuş demesinmi sanırım ATİLLAER arkadaşım da aynı sorunla karşılaşmış. 1 hafta önce sipariş verdiler hala gelmedi. allah kerim artık ne zaman gelir?? sanki içimde pişmanlık oluştu 150 ZAT a karşı

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    aman nazik kullanın ZAT ları , hassas makinalar..........

Motosikleti
    MoNdiaL 150 ZaT:)
    arkadaslar bilgileriniz we yardimlariniz için tesekkur ederimm..05/10/2005 tarıhınden itibaren benimde artik 150 zat im varr inşallah bir sorunla karsilaşmam..allah korusun..hepinizede kazasiz belasiz surusler dilerim..kendinize cok iyi bakı benım bıraz gezmem gerekiyor deamon orayi bilmiorum ama bulusuruz birgunbe maltepe merkez camisinin ordayim..buarada hayirli ramazanlar
    ß ï я k  И

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Sevgili Birkan kardes

Kıdemli ve fanatik zat cı olarak aramıza hos geldin dior, secimin için seni bir kez daha kutluyor , kazasız belasız sürüşler diliyorum .. Aman kasksız çıkma..

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    konu servisler ve ilgi ise ümraniyedeki özel iş motoru tavsiye ederim arkadaşlar mesala motorum şile yolunda giderken birden duruverdi ben benzin bitti zannedip benzinciye gittim benzin aldım ama yine tık yok allatan kuryeci arkadaşlar beni eve kadar cektide yırttık biraz önce sultanbeyklğindeki servise gittim adam tambir dolandırıcı bana kırkdereden su getirdi para alabilmek için yok garantiden çıkmış dedi yok 1000 bakımı dedi sonuçta herife üçret ödedim yani böyle servislerde var ve adamın garantiden çıkmış olmasının gerekçesi montajı aldığınız bayi yaptığı için kullanma kılavuzundakı montaj pulunu iptal diye çiziyor eminim sizlerdede böyledir adam burada iptal yazıyor dolayısıyla garantiden çıkmış diyo beni delirtdi zaten oruç dolayısıyla yeterince gerginim herifi birazsonra uğurun sitesine şikayet edicem bu tür olaylara lütfen kayıtsız kalmayın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    arkadaslar buraya yenı katıldım 150 ZAT kullanıcısıyım.. cok memnunum prblemım ufaktefek sesler dısında yok.. onlarıda hallettık..(servıs kesınlıkle sevpa olmalı) motorum bugun 1000 km oldu.. tıtız bır ınsan oldugum ıcın yagını degıstırdım 10-40 maxıma po yagını koydum kesınlıkle onerırım motorun gıdısı dahı degıstı... haaa bu arada sakın unutmayın sanzuman yagını kesınlıkle degıstırın.... yakıtta herkesın oldugu gıbı benımde problemlerım var tabıı gorusmek uzereeee

smart87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondi 150 ZAT
    hayırlı olsun birkan kardeş benden sana tavsiye 0 km motor nasılolsa bişe olmaz deme!! kullanma kılavuzunu iyice oku! rodaj ve ilk bakım bitene kdr düzgün kullan. Çok HASSAS makineler bu 150 zat lar. yoksa daha hevesini almadan servisin yolunu tutarsın. kazasız belasız sürüşler dilerim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bırkancım gule bule kullan allah kaza bela vermesın aman kasksız cıkma maltepe cıvarında umarım gorusuruz....

Motosikleti
    necef umarım o koyduğun yağ motorsikletler için olanıdır.Arabalar için olan maxima değil değil mi?
    Armagedon:Ne oldu Şile yolunda motora?Bende sürekli o yola giderim h.sonları filan..onun için sordum

suckre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ARKADAŞLAR LASER DİYE BİR KASK DUYDUNUZMU?VALLA BENİM MOTORDA YENİ 30 KM AMA HAVALARDA BOZUYOR ARTIK ....YAĞMURLU HAVALARADA NEKADAR GÜVENLİ SİZCE ZAT 150 LİLERİMİZ.....

BEN EMİRGANDA OTURUYORUM......mASLAKTA BİR SERVİS VARMIŞ AMA PEK MET ETMİYORLAR.....bİRDE BANA YAKIN MECİDİYEKÖY HANGİSİ DAHA İLĞİLİ VE İYİ BENİMLEDE PAYLAŞIRSANIZ ÇOK SEVİNİRİM......

iLK BAKIMINI 400.500 KM ARASI YAPIP 800 GİBİDE TÜM AKSAMIYLA İLGİLİ DEĞİŞİKLİKLER YAPMAK İSTİYORUM.....

BANA TAM ANLAMIYLA NELERİ DEĞİŞTİRMEM GEREKTİĞİNİ SÖYLERSENİZ ÇOK SEVİNİRİM....(BUJİ,KAYIŞ VB.....)

CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM.....
    KALIN SAĞLICAKLA.....

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler