Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba ZarCıLaR Bende YarıN Alıcam ama Bi İki SoRum oLcaq NoteR masrafı ne Kadar TutaR ve Kim ÖdeR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alicancıl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba ZarCıLaR Bende YarıN Alıcam ama Bi İki SoRum oLcaq NoteR masrafı ne Kadar TutaR ve Kim ÖdeR
    75tl ve alicinin odemesi gerekir...

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım merhaba;
    yazarken kullandığın yazı ve harf karakterlerini doğru kullanmanı rica etsem...
    Zaten doğru şekilde kullanılmasıda MOTOSİKLET.NET'in kurallarından beridir.Uyarı dahil alabilirsin...

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım merhaba;
    yazarken kullandığın yazı ve harf karakterlerini doğru kullanmanı rica etsem...
    Zaten doğru şekilde kullanılmasıda MOTOSİKLET.NET'in kurallarından beridir.Uyarı dahil alabilirsin...
    mod agalar onun yazısını değilde benim uyarı yazımı silmişler. bEnDe BunDAn sOnRa bhÖylE yAzIyOrUm AnaSsınI SaTİym
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mod agalar onun yazısını değilde benim uyarı yazımı silmişler. bEnDe BunDAn sOnRa bhÖylE yAzIyOrUm AnaSsınI SaTİym
    müdür benim yazıda gitmiş(:
    şikayette bulunmuştum..mesajları silmişler...
    olsun kalabalıktan başka birşey yapmıyordu...

Hayırdır yaa?? neler silindi,niçin silindi????

Motosikleti
    asya cup
    Merhaba ZarCıLaR
    sensin ZAR cı
    [COLOR="DarkRed"][U]Eğer bir gün 4 teker istersem bir motor daha alırım :bounce:[/U][/COLOR]

Ne adamsınız yaaa

Motosikleti
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırdır yaa?? neler silindi,niçin silindi????
    senin uyarına benzer bişeyler yazmıştık üstteki arkadaşa ama silmiş modlar. bu aralar sıkı çalışıyolar demek.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağaya sual olmaz ama bir "ağa" olarak şöyle belirteyim ;
    Sizin yorumunuzun silinme sebebi yorum yaptığınız mesajın silinmesidir.Doğal olarak o mesaj silinince sizin mesajınız anlamsız hale geliyor ve içeriğindeki alıntı sebebiyle onun da silinmesi gerekiyor.
    Bir mesajı silinmemiş,bunun sebebi de cevap almış,cevabını görsün diye düşünmemizden ötürüdür,zaten kendisi böyle yazmaması gerektiğini bu topic ve aldığı ceza puanı dolayısıyla öğrenmiştir.Genç bir arkadaş,maalesef ki genç arkadaşlarımız bu konuda özensiz ve özenir konumdalar.Onlara doğruyu öğretmek azarlamaktan daha iyidir diye düşünüyorum.Kurallarımızda da var zaten ilgili madde,mesajı bize rapor ederseniz gerekeni yapıyoruz,aksi halde konu herkes hıncını alıncaya kadar uzuyor.Unnamed arkadaşımıza raporladığı için teşekkürler.

Herkese iyi forumlar.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    arkadaşlar kısa farlarım yanmıyor..uzunlarda bir problem yok..eskiden konjektörüm arızalıydı aküyü fazla şarj ediyordu acaba ampullerimi yaktı diye dusunuyorum..birde bu ampulun içindeki sistem uzun kısa birbirinden bagımsızmı yani kısa farlar patlamışken uzun farlar çalışabilirmi?ampulden başka bir yerde sorun olabilrmi? parklardada problem yok..

Motosikleti
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağaya sual olmaz ama bir "ağa" olarak şöyle belirteyim ;
    Sizin yorumunuzun silinme sebebi yorum yaptığınız mesajın silinmesidir.Doğal olarak o mesaj silinince sizin mesajınız anlamsız hale geliyor ve içeriğindeki alıntı sebebiyle onun da silinmesi gerekiyor.
    Bir mesajı silinmemiş,bunun sebebi de cevap almış,cevabını görsün diye düşünmemizden ötürüdür,zaten kendisi böyle yazmaması gerektiğini bu topic ve aldığı ceza puanı dolayısıyla öğrenmiştir.Genç bir arkadaş,maalesef ki genç arkadaşlarımız bu konuda özensiz ve özenir konumdalar.Onlara doğruyu öğretmek azarlamaktan daha iyidir diye düşünüyorum.Kurallarımızda da var zaten ilgili madde,mesajı bize rapor ederseniz gerekeni yapıyoruz,aksi halde konu herkes hıncını alıncaya kadar uzuyor.Unnamed arkadaşımıza raporladığı için teşekkürler.

Herkese iyi forumlar.
    arkadaşın mesajının silindiğini farketmedim çünkü en üsttede bir mesajı var ve zaten ne yazdığını anlayamadığım için mesajlar karışmış haliyle. neyse konu açıklığa kavuşmuştur, artık mutlu bir insan olarak yaşamıma devam edebilirim
    sevgiler saygılar...
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

yani bu sitede yazılara yorum değilde
    150 zat kullanıcılarına bi soru sorulduğunda cevaplanması gerekir diye üye oldum

Motosikleti
    mondial 150 zat
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kısa farlarım yanmıyor..uzunlarda bir problem yok..eskiden konjektörüm arızalıydı aküyü fazla şarj ediyordu acaba ampullerimi yaktı diye dusunuyorum..birde bu ampulun içindeki sistem uzun kısa birbirinden bagımsızmı yani kısa farlar patlamışken uzun farlar çalışabilirmi?ampulden başka bir yerde sorun olabilrmi? parklardada problem yok..
    aynen öyle kardeşim. kısa patlayınca uzun, uzun patlayınca kısa çalışır.. konjektör patlatmış olabilir ampulun tanesi 3 lira bi al tak dene derim

yani bu sitede yazılara yorum değilde
    150 zat kullanıcılarına bi soru sorulduğunda cevaplanması gerekir diye üye oldum
    noter masrafı sanırım 150 tl civarı tutması gerekli,yanlışım varsa düzeltin arkadaşlar; Ve alıcı,yani sen ödersin...

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı kastamonu22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen öyle kardeşim. kısa patlayınca uzun, uzun patlayınca kısa çalışır.. konjektör patlatmış olabilir ampulun tanesi 3 lira bi al tak dene derim
    yeni ampul taktım ondada aynı; uzunlar yanmıyor..sorun nerde olabilir??

yeni ampul taktım ondada aynı; uzunlar yanmıyor..sorun nerde olabilir??
    İyide yukarıda kısalar yanmıyor uzunlarda sorun yok diyordun, yenisini takınca tam tersi olmuş görünüyor ozaman..

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyide yukarıda kısalar yanmıyor uzunlarda sorun yok diyordun, yenisini takınca tam tersi olmuş görünüyor ozaman..
    kusura bakmayın yanlış yazmışım. sorun kısa farlarda, kısalar yanmıyor.

Vay anasını ZATayım nedir bu sorun, sanki 151RS de başıma gelmişti, biraz düşüneyim bakayım...

Motosikleti
    kusura bakmayın yanlış yazmışım. sorun kısa farlarda, kısalar yanmıyor.
    elcikteki düğmede yada farlara giden kablolarda sorun olabilir. ki ikiside yanmadığına göre bu ihtimal daha güçlü.
    diğer ihtimalde duylardaki temassızlık. duyların iç tarafında kalan yerde kabloların takıldığı metal parçalar var, onlar yerinden çıkmış yada temassızlık yapıyor olabilir.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler