Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

250 cc su soğutmalı scooter Brave 250 cc

Motovento
    REKLAM ALANI
    duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150

TEKNiK BiLGiLER
    MOTOR TiPi 4 ZAMANLI SU SOGUTMALI
    UZUNLUK*GENiSLiK*YÜKSEKLiK (mm) 2,240*720*1415
    TEKERLEK AÇIKLIGI (mm) 130/60x13
    YÜKSÜZ AGIRLIK (kg) 145
    MAKSiMUM YÜKLEME KAPASiTESi (kg) 200
    MOTOR HACMi (cm3) 250
    YAKIT TANKI KAPASiTESi (Litre) 10
    SIKISTIRMA ORANI 9.2:1
    ATESLEME ELEKTRONiK CDI
    ÇALISTIRMA SiSTEMi ELDEN
    FREN SiSTEMi (ÖN/ARKA) DiSC/DiSC
    ViTES OTOMATiK
    AKÜ 12,5 Kw/17,50 HP/7500Rpm
    MAKSiMUM HIZ (Km/h) 110 km

İnternet Sitesi http://www.avcarmotors.com/mbbrave250.php

Motoru gazetede dikkatimi çekti fiyatı henüz belli değil ama çin malı olduğu belli fiyatıda 4.500 ytl bakalım nasıl olacak 150 cc scooterların motoru zayıf geliyordu ben düşünmüştüm niye cinli 250 cc scooter yok diye.
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bİde Resmİ GÖre Bİlseydİk Tam SÜper Olacakti

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Fena degil ama 3500 den fazla etmez sahsi gorusum
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    çok matah bir şey değil özelliklerinden anladığım kadarı ile ama tabi deneyip görmek lazım.

Asya Motor AS 150T 19A modelle de akrabalık var sanki

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Belki bendeki izan bozukluğundan kaynaklanıyordur ama Kanuni storm ve AsT19A'ya acayip benziyor bu makina.(Bende olduğu için söylemiyorum )
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

phenemenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yoq...
    koltukta kymco grandink,gösterge panelide anladığım kadarıyla bu acıdan aprilia atlantic, tipte malugitiyi anımsattı cakma motor baya bi

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    su hyosung ms3 taklidi cok hızlı yetisti

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    250 cc. lik bir motor için 17,5 Hp çok az sanki
    max 110 km hızıda 150cc.lik motorlar yapıyor neredeyse.
    [I]MERCURY 175[/I] ( Tuzlu su Canavarı )

banistercaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    250cc 17hp az gibi geldi bana ama yine de gelmesini bekleyip görmek lazım
    Gilera Runner vxr 200 (pert...)
    Piaggio Xevo 250ie

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Ama güzel bir tasarımı var ve 250 cc olması daha farklı olmasını sağlayacak bence
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Abi bir dahamı çinli mi aman ben almayayım.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

qrar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    vatana millete hayırlı olsun!

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    Asya 150 T19 benzeri kasası var alibaba sitesinde incelediğim bazı markaların su soğutmalı modelleri var. yerli üreticilerimizin elindeki hava soğutmalı 150 cc ler bitince 250 ve 150 cc su soğutmalı modeller piyasada daha çok göreceğimizi düşünüyorum. (hala aklıma takılan çinden gelen malzeminin montajı ne zaman üretim oldu? ya bize üretimi yanlış anlattılar bu zamana kadar yada üretim kelimesinin anlamı değiştirildi)
    Mesaja Ek: model numarasına bakıldığında avcamotor boatian firması ile çalışıyor. boatian web adresinde motorlar ile bilgilendirmede kalitenin arttığını söyleyen yazılar var mesela
    1,CDI
    The tailor-made CDI have mostly imported inside components. For example, we use Hitachi voltage-stabilizing diode form Japan, HTC triode from South Korea, and Motorola logical circuit board from USA. The ignition running speed falling to ≤320r/min thoroughly solves the problems of ordinary CDI, such as the lack of ignition energy in both low speed and high speed, which gives some bad affection to the accelerative performance of the motorcycle. But this new CDI make the motorcycle has abundant ignition energy from 1000r/m to 10000r/m, and with excellent accelerative performance in low speed. It can be easily started even in the low temperature. Its oil consumption is reduced by at least 5%.

2,Magneto
    We use the eight-grade magneto, which adopts imported lacquered wires with heat resistance of 220℃. And ordinary lacquered wires can only resist no more than 180℃. Its magnetic block had undergone the special process of degaussing, so that the voltage of the motorcycle is more stable and the supplying power will be larger than before.

3,Clutch
    It uses the imported Japanese DONGMU gear wheel, which has a high precision. We rubbed its rim in order to avoid any noise. The friction patch is made according to the German producing directions and uses imported friction material. Which possesses good wearing endurance, strong drive power and long life. It’ll still be in working order after 30000km-drive and 180kg-load in mountainous area. It accords with Japanese famous clutch’s quality and could compare beauty with the performance of FCC friction patch during the test of 15°ramp.
    eğer gerçekten boatian firması bu şekilde üretim yapıyor ve ithalatçılar dip kalite yerine makul kalite ithal ediyorsa bu motorların piyasa ilk gelen motorlardan farlı olacağını düşünebiliriz.

boatian motorlar ile ilgili olan link http://www.asia-motor.com/en/new_pro...=Lin&CateID=65
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    Arkadaşlar bu motora öncelikle 4.500. ytl çok artı çin işi zaten meşhurdur çinliler tavsiyem biraz daha hatta belki fazla kasıp gidip 2. el sym yada sıfır hyosung yeni scooter çıkardı ondan almak lazım sorunlarıyla zaten kendini amorti eder bence http://www.globalmotor.com.tr/urunde...102&product=43 linki buda sitedeki forumu http://www.motosiklet.net/forum/moto...ms3-250-a.html bu arada bu motor 24 hp ve son hız 140 km bunun son hızında o rahat ilerler.
    Tatlı su motorcusu. Yamura çamura gelmez.

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adamlar deneme yanılmayla,hemde bizim üzerimizde test ederek iyi motor yapmaya başlıycaklar.Artı parada kazanıyorlar.Hem devlet vergiden köşe olayım hemde özel sektör kafayı yormadan para kazanayım derken Çinlilerden geride kaldık.Yanarım,ona yanarım arkadaşlar.
    Bu motor Çinlilerin scooterdeki mihenk taşlarından biridir bence.Bundan sonrakini 400cc-500cc arasında bekliyorum.Çok yakında geldiğinde apışıp kalmazsak iyidir.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

scoozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wuxi Scoozy 150cc.
    Arkadaşlar bu motoru Acıbadem Carrefour da gördüm..Boatian orda bi stand kurmuş..6250 ytl etiketi vardı..kalıp olarak asya 19a dan biraz daha büyük,su soğutmalı,şık bir gösterge paneli var..ama ancak etiketinin yarısına alınır..

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı scoozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu motoru Acıbadem Carrefour da gördüm..Boatian orda bi stand kurmuş..6250 ytl etiketi vardı..kalıp olarak asya 19a dan biraz daha büyük,su soğutmalı,şık bir gösterge paneli var..ama ancak etiketinin yarısına alınır..
    ufff o fiyat ne öyle 6250 mi Yahu o paraya japon alırsın ne yapmışlar onlar.Honda dylan bile daha ucuz 150cc ama 15bg.alan olur mutlaka
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)