Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki EN500 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyisimi sen önce bi kararını ve stilini belirle biz sana o zaman yardımcı olmaya çalışalım.
    Gerçek olmak zordur, nerden baksan mütevazilik ister,
    Yalan olmak kolaydır vede havali,
    Olmak yada olmamak, işte bütün mesele bu değil.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı kuvva adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyisimi sen önce bi kararını ve stilini belirle biz sana o zaman yardımcı olmaya çalışalım.
    Dediğin 2 model çok ayrı tarz...Kararını ver ona göre araştırma yap.....2 motorla ilgili bir çok konu var....Biraz göz atarsan faydası olur...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Kawasaki EN500 2000
    aslında kararım belli bu topic'i de o yüzden açttım zaten gerek er5 için olsun gerek er5 ile gs500 kıyaslaması için olsun oldukça fazla forum okudum ancak aynı sayıda kaynağı en 500 için bulamadım kararımı bu motordan yana kullandığım için de bilgi toplamak için sizden yardım istiyorum. nisan ayına kadar bir en 500 alacam artık kaçarı yok! tabi dahga önce almamış olduğum satan kişinin numarasını sahibinden.com un şimdiki haliyle bulabilirsem

eskici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kktc de sürgünde... 3 yıllık hasretlik yaşayacam belliki
    Motosikleti
    tiger250, nexus 500, virago 1100
    Alıntı yuoha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında kararım belli bu topic'i de o yüzden açttım zaten gerek er5 için olsun gerek er5 ile gs500 kıyaslaması için olsun oldukça fazla forum okudum ancak aynı sayıda kaynağı en 500 için bulamadım kararımı bu motordan yana kullandığım için de bilgi toplamak için sizden yardım istiyorum. nisan ayına kadar bir en 500 alacam artık kaçarı yok! tabi dahga önce almamış olduğum satan kişinin numarasını sahibinden.com un şimdiki haliyle bulabilirsem
    vazgeç bulamassın. bitirmişler canım siteyii
    KAYBOLMUŞ BİR KENTİN ESKİCİSİYİDİ
    MAKİNELEŞMEYE KARŞI, DUYGULARI TOPLUYORDU
    %0.1

Motosikleti
    Kawasaki EN500 2000

alıyoruuuummmm

arkadaşlar kısmetse yarın alıyorum en500'ümü yok mu bi dur yapma o senin kardeşin diyecek : hani şaka maka bu bilgi isteği yalnızca alıcaya kadar değildi her zaman için kullanan arkadaşların görüşlerinden ve tecrübelerinden yaralanmak arzuzundayım saygılar

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/sear...earchid=409525

en500 bitişik yazdım ve bunlar çıktı.

Ayrıca trenox kullanıcı isimli arkadaşımız uzun kilometreler yapmış,iron butt olmuştur.
    Alıntı yuoha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kısmetse yarın alıyorum en500'ümü yok mu bi dur yapma o senin kardeşin diyecek : hani şaka maka bu bilgi isteği yalnızca alıcaya kadar değildi her zaman için kullanan arkadaşların görüşlerinden ve tecrübelerinden yaralanmak arzuzundayım saygılar
    Yukarıdada dediğim gibi 24 saatte 1000 küsur kilometre yol yaptı arkadaşımız,güzel bir motor.

İşte bu yazı

http://www.motosiklet.net/forum/gezi...652km-gun.html
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    Kawasaki EN500 2000
    arkadaşlar motormu aldım 1 aydır da alışabilmek için trafiğin az olduğu yerlerde biniyorum lakin hala kafamda yanıtlanmamış sorular var. sağolsun aldığım kişi motorla ilgili bayağı bir ipucu verdi lakin ban söylediği şeylerden birini sormak istiyorum. motora ilk bindiğinde jikleyi bir kademe çek (kış günlerinde 2 kademe) motor ısınana kadar demişti. o sıra aklıma gelmedi niye die sormak aranızda bilen var mı? birde bu benzin vanasının hangi konumda durması gerekiyo? daha bi sürü sorum var da uzun oldu şimdi devamı haftaya aynı gün aynı saatte motor kanalında

bilenbilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en500

kawasaki EN500 BULUŞMA NOKTASI

Tüm En500 Kullanicilari Bilgilerini Paylaşabilsinler Diye

EN 500 e ön cam takan arkadaşlar ne fayda gördüklerini, anlatabilirlermi olumlu ve olumsuz yönleri varmı? bende takmayı düşünüyorumda

Motosikleti
    motorlar benim pederin ama bende kullanıyom :D suzuki gn-250 and jawa ceylan 250
    1. rüzgarı keser 2.Börtü böceğin,taş parçası vs. önler,tozu az çok önler 3. daha fazla chopper havası verir
    Dikkat edin motosiklet manyağıyım :D Dükkanı açayım motorları sıralayacam :D

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    benim ilk motorumdu. az gezmedim.az yol yapmadım onunla. çok güçlü bir motor bence efsane olmaya aday...
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

Motosikleti
    motorlar benim pederin ama bende kullanıyom :D suzuki gn-250 and jawa ceylan 250
    Eğer ege çevresinde bildiğiniz 1997 model ve üstü en500 satan ve fiyatı gene uygun olan temiz kullanılmış motor var mı acaba ? yada duyan var mı ?. Bizim peder bey tutturdu illa en500 alacam diye
    Dikkat edin motosiklet manyağıyım :D Dükkanı açayım motorları sıralayacam :D

bilenbilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en500
    ankarada en500 kullanan yokmu yahu

LedZeppelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI
    benim ön cam biraz kirlenmişti ve çıkmıyordu lekeler. çıkarayım dedim.. 1 gün dayanabildim. kabus gibi camsız gitmek, bütün rüzgarı, bütün börtü böceği, taşı kumu üstünüze alıyorsunuz..

gerenk yok

PAREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha DragStar XVS 650A
    Kawasakisini satacak varsa bu numaradan görüşebiliriz +90 532 565 86 76

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar parça sorunu yaşayanınız var mı merak ettim ?
    güzel bakan , güzel görür.

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    bir arkadaşım vulcan ine hala kontak anahtarı bulamadı. ben de bir vulcan düşünüyorum ama parça sıkıntısı gözümü korkutuyor.
    sağlıcakla
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Salcano 150-T4

Kawasaki parça sıkıntısı

Merhabalar,
    Bir haftalık EN500 kullanıcısıyım.Karar vermeden çok araştırdım.İstanbul servisi
    Z-Moto'ya da gittim.Parça politikalarını şöyle açıkladı:Her hafta cuma gününe kadar sipariş toplayıp cuma Hollanda'ya sipariş ediyorlar.İki hafta içinde geliyormuş.Görünen maximum 3 hafta ama bazen gümrükde gecikmeler olabilir.
    Motorla ilgili ilk gözlemlerim şöyle :
    1- Çok milimetrik gibi ama Km.de 14,56 ykr yakıyor.
    Gözlerime inanamadım.Benim 150cc maxi scooter
    10 ykr. yakıyor. 498 cc 15 ykr. muhteşem.
    2- Sarsıntı,vibrasyon gibi şeyler sıfır.
    3- Lastikler iyiyse yol tutuş,yatma ve dönüşler normal
    4- Çekiş,tork çok iyi.Hızlanmada bence çok iyi.Aynı
    makine iki modelde daha kullanılıyor (ER-5 ve KLE 500).
    5- Ben 97 kg.ve 185 cm.yim.Üzerinde görenler uyumun
    çok iyi olduğunu söylüyor.

Old, sizin motorunuz kaç model. 6000 ytl'ye kadar iyi durumda bir en500 bulabilir miyiz mesela. Genel olarak servis durumu nedir. Motorun hızı nedir? Uzun yola gelir mi? İkinci motorum bir cruiser olsun istiyorum, daha doğrusu artık bir cruiser istiyorum. Bilgi verirseniz sevinirim.

LedZeppelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Old, sizin motorunuz kaç model. 6000 ytl'ye kadar iyi durumda bir en500 bulabilir miyiz mesela. Genel olarak servis durumu nedir. Motorun hızı nedir? Uzun yola gelir mi? İkinci motorum bir cruiser olsun istiyorum, daha doğrusu artık bir cruiser istiyorum. Bilgi verirseniz sevinirim.
    ben yaz başından beri en 500 kullanıyorum. alır almaz bir takım modifikasyonlara gittim. çok memnunum. 6000 ytl ye gayet iyi bir makina alırsın. Hız konusuna gelince ben 160 ı test ettim, 200 ü görenler var. 160 ı gördüğümde daha hatrı sayılır miktarda gaz payı vardı. sonuçta bu motor 50 beygir ve yarış performansı verebilen sıralı çift silindirli. Hızlanması muhteşem 5 sn. civarı bi sürede 100 km. ye ulaşıyor.. Uzun yol konusunu hiç dert etme dünyayı dolaşırsın. Bu yaz eşimle beraber baya bir yol yaptık seneye inşallah Italya ya gidip gelicez.

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    bu motor vn750 vulcan değilmi?
    unutma oyun bitince vezirde piyonda aynı kutuya konur:bounce:

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler