Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910

Kawasaki EN500 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mv400 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750
    Alıntı onurpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu meretin hava filtresi nerde? (2005 model)
    Biraz geç oldu ama servis manuelini buradan indirebilirsiniz. Diagramlarda göstermekte
    http://www2.vulcanrider.se/DL/96-08k...can.manual.pdf

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Regal Raptor Daytona 250
    Arkadaşlar bir süredir motosiklet araştırıyorum. İlk motosikletim olacak. Normalde 250 cc lik cruiserlara bakıyordum fakat fiyat performans olarak hiç birisi en 500 e yaklaşamıyor ve çevremde cruiser kullanan arkadaşlarım da en 500 ün başlangıç için iyi bir seçim olacağını söylediler. Gerekli bakımlarını yaptıktan sonra evladiyelik bir makine istiyorum ve sürekli uzun yolda kullanacağım için beni yolda bırakma ihtimali daha fazla olan çinlilere pek bulaşmak istemiyorum. Aranızda en 500 ünü satan var mı 96 model sonrası oynanmamış modellere bakıyorum özellikle. Herkese iyi forumlar.

Yinuxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki en 500 / rdgal raptor daytona 250
    Selam arkadaşlar buraya yeni üye oldum. 29 yaşındayım ve 16 yaşından beri.motor kullanmaktayım nir çok mktor sahibi oldum çoğu marka motor kullandım şu anda bi kawasaki dn 500 bşrde regal raptor daytonam var. En 500 yakıt konusuna değineceğim basarsanız 100 km ye 33 tl yaktırdıüım oldu 160 la kullandım ve Adana veyhan ptobanında hiç gaz kesmeden yer yer 180 km hızla ama 90 100 le sürerim derseniz 100 km ye 20 tl bile yaktırabilirsiniz. Bu derece değişken bir yakıt grafiği var. İyi sürüşler

emre.gmrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS 2015
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-giyim-aksesuar-erkek-apache-cycles-venso-xxl-gercek-deri-yelek-hic-giyilmedi-264315000/detay/

Gerçek deri yelek ihtiyacı olan arkadaşlara duyurulur.

Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Selamlar
    2005 model en500 için arka stop gerekiyor. Nereden bulabilirim?

kawasaki 06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki en 500
    KAWASAKI EN 500 1996 MODEL KULLANIYORUM. SELAMLAR

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:59 ----------

İNTERNETTE N11.COM DA ARKA STOP VAR.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:01 ----------

61 YAŞIMDAYIM. YAKLAŞIK 40 YILDIR ARALIKLARLA DA OLSA MOTOR KULLANIYORUM. PEK ÇOK MOTOR KULLANDIM. SONUNDA CHOPPER KAWASAKI EN 500 DE KARAR KILDIM. BÜTÇEME UYGUN VE FİYATINA GÖRE DAHA YÜKSEK PERFORMANSA SAHİP.
    MOTORU ALDIKTAN SONRA PEK ÇOK DEĞİŞİKLİK YAPTIM. PERFORMANSI VE YAKIT TÜKETİMİ DAHA İYİ OLDU. TAVSİYE EDERİM. DEĞİŞİKLİKLER:
    1- AYDINLATMALARI LED YAPTIM. 16 LEDLİ 2 ADET SİS FARI EKLEDİM.
    2- KAYIŞLIDAN ZİNCİRLİYE ÇEVİRDİM.
    3- ÖN VE ARKA TELLİ JANTLARI HYOSUNG ÇELİK JANTLARLA TUBLESS OLARAK DEĞİŞTİRDİM
    4- ÖN DİŞLİ 16 ARKA DİŞLİ 40 YAPTIM.
    5- ARKA LASTİK MICHELIN 120/70/15, ÖN LASTİK MICHELIN 110/70/16 TUBELESS YAPTIM. BUNUN SONUCU MOTOR DAHA ALÇALDI VE AĞIRLIK MERKEZİ YERE YAKLAŞTI.DAHA DENGELİ OLDU. ÖZELLİKLE VİRAJLARDA GAZ VERİNCE AĞIRLIK MERKEZİ ARKAYA VE YERE YAKLAŞARAK PERFORMANSI ARTTIRIYOR. VİRAJLARDAN OK GİBİ FIRLAYIP ÇIKIYORSUNUZ. ÇÜNKÜ BENİM KİLOM ÇOK FAZLA. 1.78 BOY VE 135 KG. BU NEDENLE BENİM MOTORUN AĞIRLIK MERKEZİNİN YERE YAKIN OLMASI SÜRÜŞ GÜVENLİĞİ AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLİ. DEVAMLI UZUN YOL YAPARIM. ÇEKTİĞİM AMATÖRCE VİDYOLARI YOUTUBE SİTESİ ''kawasaki en 500'' VE ''seyyah06'' KANALLARINDA YAYINLIYORUM SELAMLAR.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:32 ----------

BU MOTORLARI ZİNCİRLİYE ÇEVİRİP, ÖN DİŞLİ 16 ARKA DİŞLİ 40 YAPARSANIZ DİŞLİ ORANI 2.50 OLUYOR VE ÇOK DAHA İYİ PERFORMANS SAĞLIYOR.YAKIT KM DE SON ZAMLARLA 22 KRŞ A DÜŞÜYOR (ORTALAMA 120 - 130 KM HIZDA) SELAMLAR.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:38 ----------

SEVGİLİ ARKADAŞLAR,ÖZELLİKLE ONURPARK ADLI ÜYEMİZ, ÖNCELİKLE MOTORA 'MERET' DEMEYİN. ONLAR BİZİM CAN DOSTLARIMIZDIR. ALIR BİZİ BAŞKA DÜNYALARA GÖTÜRÜR. YAZ KIŞ HER TÜRLÜ ÇİLEMİZİ ÇEKERLER.GEÇMİŞİN ATLARI NEYSE GÜNÜMÜZÜN MOTORLARI DA AYNI ÖNEMDEDİR.MOTOR BİR HASTALIK DEĞİL TUTKUDUR.SEVGİ VE SAYGILARIMLA. TEKERİNİZE TAŞ DEĞMESİN.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:43 ----------

SEVGİLİ ARKADAŞLAR, ÖNCELİKLE MOTORA 'MERET' DEMEYİN. ONLAR BİZİM CAN DOSTLARIMIZDIR. ALIR BİZİ BAŞKA DÜNYALARA GÖTÜRÜR. YAZ KIŞ HER TÜRLÜ ÇİLEMİZİ ÇEKERLER.GEÇMİŞİN ATLARI NEYSE GÜNÜMÜZÜN MOTORLARI DA AYNI ÖNEMDEDİR.MOTOR BİR HASTALIK DEĞİL TUTKUDUR.SEVGİ VE SAYGILARIMLA. TEKERİNİZE TAŞ DEĞMESİN.
    ilker_41 bunu beğendi.

selam arkadaşlar
    yedek parça kodlarını burdan bulabilirsiniz
    http://parts.kawasaki.eu
    bu arada bilen varsa debriyaj balatası ölçüsü nedir
    aliexpress ten sipariş versek sizce sıkıntı olur mu?

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler